PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ارائه وی p ان برای شرکت ها

MihanTech
September 28th, 2012, 18:52
سلام دوستان

برای دسترسی به سیستم یکپارچه توسط شرکت های زیر مجموعه لازم داریم که با یک کانکشن *** یا هز چیز دیگه ، بتونن با آیپی یک سرور خاص داخل ایران بتونن دسترسی پیدا کنن .

حالا بهترین نرم افزار برای این کار چیه ؟ CC خوب هست ولی خب لازم داریم با Browser به مدیریت اون دسترسی داشته باشیم . بعضی از دوستان میگنن با پورت 88 میشه کانکت شد ولی با جستجویی که بنده انجام دادم چیز خاصی پیدا نکردم .

اگر این بشه که هیج ، همین رو استفاده میکنیم ( با browser به صفحه مدیریتی CC متصل بشیم ) در غیر اینصورت منتظر پیشنهاد های شما هستیم .

ضمنا چون سرور داخل ایران هست ، مشکلی پیش نمیاد ؟ بستر خاصی نیاز داره ؟
مورد بعدی اینکه در اینجور اتصال ها از لحاظ امنیتی موارد خاصی باید رعایت بشه ؟

فقط با کانکت شدن به اون اکانت میتونن سیستم رو مشاهده کنن و نباید هیچ سایت دیگه ای بتونن باز کنن .

پ.ن 1 : چون اکانتینگ برای شرکت ها خصوصی داخلی هست ، استدلال بنده میگه که با قوانین انجمن مغایرت نداره ( انشالله که درست بگه )
پ.ن 2 : بخش اکانتینگ انجمن ***** بود برای بنده ، مجبور شدم اینجا تاپیک بزنم
پ.ن 3 : چون این ابلاغیه از بالادستی ها بود ، نمیدونم دلیلش چیه . به نظر شما چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟ اگه امنیت باشه که با خیلی روش ها میشه سیستم رو سکیور کرد .

MihanTech
September 29th, 2012, 20:29
دوستان نظری ندارن ؟

fasterhost
September 29th, 2012, 22:55
سلام
با سی سی ... میشه با browser کنترلش کرد از قسمت option>advance تیک enable remote admin رو بزنید و توی قسمت پسورد هم پسوردی که مد نظرتون هست رو بزنید بعد اوکی کنید بعد می تونید آی پی سرور رو بنوسید و پورت هم بنویسید جلوش مثل زیر
www.serverip:88
بعد می تونید کنترلش کنید اما اگه فقط توی یه شرکت هستید بهتره برید با آی اس پی تون صحبت کنید که داخل شرکت فقط سایت داخلی باز شه یا هر سایتی که مورد نظر دارید فکر کنم ارزون تر از خرید سرور براتون در بیاد و اینجور چیزی هم که می خواید معمولا روی ویندوز پیاده نمیکنن در کل همون صحبت با آی اس پی بهترین راهه براتون

centralhop
September 30th, 2012, 01:28
با ای دی من تماس بگیرید با هزینه کم براتون راه اندازی می کنم اموزش هم میدم