PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین راه رهایی از اسپم ؟

mehdi20
December 20th, 2009, 23:51
بهترین راه برای اینکه جلوی اسپمر های وبلاگ ساز و نظرساز ( ایجاد نظر در سایت ) رو بگیریم در هاست های اشتراکی و اختصاصی چیه ؟
قابل ذکر هستش که کپچا بهم جواب نداده .

IFACO.Net
December 20th, 2009, 23:56
گذاشتن سوال و جواب برای ارسال نظرات !

TukaNet
December 20th, 2009, 23:59
اگه بتونبد این سیستم اعداد فارسی (مثل رپیدباز) رو به کار ببرید خیلی خوب جواب میده .

mehdi20
December 21st, 2009, 00:10
من خودم هم خیلی وقت ها نمی تونم کپچای سایت هایی که از پلاگین سایت recaptcha.net استفاده می کنند و کم هم نیستند وارد کنم . و چند بار رفرش میکنم یا اشتباه وارد میکنم اما نمی دونم چطور اسپمر ها اینقدر قوی کار میکنند .
اما خب همونطور که گفتم استفاده از اینجور پلاگین ها بهم جواب نداد و الان میخوام آی پی اونها را از دسترسی به سرور قطع کنم و بلک لیست ایجاد کنم . حالا بهترین روش و طریقه انجام را لطفا بگید .

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

من خودم هم خیلی وقت ها نمی تونم کپچای سایت هایی که از پلاگین سایت recaptcha.net استفاده می کنند و کم هم نیستند وارد کنم . و چند بار رفرش میکنم یا اشتباه وارد میکنم اما نمی دونم چطور اسپمر ها اینقدر قوی کار میکنند .
اما خب همونطور که گفتم استفاده از اینجور پلاگین ها بهم جواب نداد و الان میخوام آی پی اونها را از دسترسی به سرور قطع کنم و بلک لیست ایجاد کنم . حالا بهترین روش و طریقه انجام را لطفا بگید .

Mohsen
December 21st, 2009, 00:41
اگه از وردپرس استفاده میکنید akismet به صورت فوق العاده‌ای این مشکل رو حل میکنه!

mehdi20
December 21st, 2009, 01:32
اگه از وردپرس استفاده میکنید akismet به صورت فوق العاده‌ای این مشکل رو حل میکنه!

akismet فقط برای نظرات هست ولی مشکل اصلی من با ایجاد یوزر و وبلاگ در سیستم وبلاگدهی است .

mehdi20
December 22nd, 2009, 22:21
کسی نظر دیگه ای نداره ؟

packsaft
December 22nd, 2009, 22:41
یه کد کوچولو میزاری میگی یه عدد رندومی رو + یه عدد رندومی دیگه بکن اگه ثبت نام کننده درست وارد کنه ثبت نام انجام میشه
یه عدد دو رقمی باشه کافیه .