PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدا در vps

nadergun
September 27th, 2012, 03:43
سلام به همه ي دوستان
من وي پي اس ام صدا پخش نميكنه يعني يك فايل صوتي ميخوام اجرا كنم اجرا نميشه
شنيدن صدا مهم نيست فقط اجراش مهمه كه اجرا نميشه چي كار بايد بكنم ؟:104::((

mehrshad.ho
September 27th, 2012, 08:32
آموزش فعال کردن صدا در سرور ویندوز - مرکز آموزش - پرتال مشتریان نیک سرور (http://portal.nikserver.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=11)

scary-x2
September 27th, 2012, 12:58
سلام به همه ي دوستان
من وي پي اس ام صدا پخش نميكنه يعني يك فايل صوتي ميخوام اجرا كنم اجرا نميشه
شنيدن صدا مهم نيست فقط اجراش مهمه كه اجرا نميشه چي كار بايد بكنم ؟:104::((

منظورتون اینه که صدا رو پخش کنه توی یک مسنجری ؟ یعنی از مایک سرور استفاده کنید نه از اسپیکر ؟

reza*
September 27th, 2012, 13:23
دوستان منم یه مشکلی دارم اونم این که صدا پخش میشه ولی در روم های رید کال پخش نمیشه

sound mapping رو فعال کردم ولی با پخش شدن موزیک تو روم ها مشکل دارم

کسی هست راهنمایی کنه ؟

reza*
September 27th, 2012, 13:25
منظورتون اینه که صدا رو پخش کنه توی یک مسنجری ؟ یعنی از مایک سرور استفاده کنید نه از اسپیکر ؟

مهدی گفتن شما تو زمینه ی رید کال استادی ولی هر چی تو یاهو پی ام دادم تحویل نگرفتی :108:

چی کار کنیم تو روم پخش بشه ؟

میخوام از foobar استفاده کنم تو raidcall

scary-x2
September 27th, 2012, 13:38
مهدی گفتن شما تو زمینه ی رید کال استادی ولی هر چی تو یاهو پی ام دادم تحویل نگرفتی :108:

چی کار کنیم تو روم پخش بشه ؟

میخوام از foobar استفاده کنم تو raidcall

تو یاهو ؟!!!!!!
پیامی واسه من نیومد!

من خیلی وقته دیگه ریدکال نمیرم . این جریان رادیو هم وقت نکردم دنبالش برم . ولی شنیدم که رو ویندوز سون کار میده فقط

nadergun
September 27th, 2012, 13:44
دوستان منم یه مشکلی دارم اونم این که صدا پخش میشه ولی در روم های رید کال پخش نمیشه

کسی هست راهنمایی کنه ؟
دوست عزيز دقيقا من هم دنبال اين هستم

توي ريدكال ميخوام اهنگ بزارم اما نميشه :-<

ariacloud
September 27th, 2012, 14:10

کسی هست راهنمایی کنه ؟

با سلام
کلاً در این زمینه زیاد بحث شده ، چه اینجا . جاهای دیگه به شخصه دیدم تایپک هایی باز شده و بی سرانجام مونده
فکر نمی کنم نتیجه ای بگیرید از باز کردن این تایپک ( البته امیدوارم اینطوری نباشه )
بنده کم در این زمینه تحقیق نکردم ، یه سری برنامه اکتیو شده نیاز دارید که هزینه برای خریدش هم به $ حساب می شه
این خط آخر حرف بنده نبود فقط جاهای زیادی در این زمینه خوندم ، اگر کسی از دوستان هست که توضیحاتی بده در این زمینه هم بنده هم این دوست عزیزمون و هم کلیه کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند خوشحال خواهد شد

با تشکر