PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی درباره دیتا سنترها

centralhop
September 26th, 2012, 18:29
با کدام دیتا سنتر ها کار کرده اید و کدام را بهترین می دانید چرا ؟

alireza9549
September 26th, 2012, 18:35
XLHOST . OVH. HETZNER. Redstation Singlehop

اگر از نظر سرور و پورت باشه Redstation
اگر از نظر قیمت باشه Hetzner
اگر از نظر کیفیت و قیمت با هم باشه Xlhost v OVH
از نظر پورت خوب و کشور امریکا single hop

P30Tools
September 26th, 2012, 18:38
قبلا از این نظرسنجیا تو این انجمن زیاد ایجاد شده! هرکس از هرجا سرویس میده تعریف میکنه. به نتیجه جالبی نمی رسید!

fasterhost
September 26th, 2012, 19:16
بهترین سینگل هاپ و آی وب هست بقیه جاها کیفیت خیلی بالایی ندارن نمیشه گفت خیلی خوبن اما شما قطعا با پولی که دارید سرور میگیرید پس خیلی نگردید دیگه جاهای ارزون معلومه

centralhop
September 26th, 2012, 23:33
ممنون از همه دوستان اطلاعات خوبیه

adamak
September 28th, 2012, 23:32
بسلام
دوستان همونطور که همه مطلع هستین هتزنر چند وقتی هست که داره اذیت میکنه ما هم که متاسفانه چند سالی با اونها داریم کار میکنیم . جمع کردن سرویس هامون هم کار اسونی نیست و انتقال اونها به دیتا سنتر دیگر . مثلا 4 تا ای پی ما رو بلاک کرده میگه دیگه امکان باز کردن نیست و شما باید تا ابد هزینه ای پی بلاک شده رو بدین . یا یه مورد دیگه اینکه یک ای پی ما مورد داشته (از نظر اونها) سه روزه ما اون ای پی رو بستیم و خود دیتا سنتر هم اون ای پی رو بسته الان دو روزه که داره مرتب به ما اخطار میده !!! ( در مورد ای پی که خودش اونو بسته ) و از این قبیل مشکلات .. دوستان اگه لطف کنن با ذکر دلیل فنی یک دیتا سنتر خوب رو معرفی کنند ممنون میشیم .

mohashemi
September 29th, 2012, 00:51
آره هتزنر خیلی بی خود شده ما رو بیچاره کردند برای کانفیرم ، هر چی هم زنگ می زنم که می گن ایمیل بزن ، ایمیل می زند یه کلمه می گن نمی تونیم کانفیرمتون کنیم ، من Iweb وXlhost رو خیلی راحتم باهاشون ساپورتشون هم خوبم

centralhop
September 29th, 2012, 01:44
Xlhost هزینه پهنای باندش زیاده با این وضعیت دلار نمی صرفه

mohashemi
September 29th, 2012, 10:07
بله زمانی درست هست که دیتا سنتر هایی مثل هتزنر سرور را بی خودی بلاک نکنند اون جوری که بیشتر آدرم ضرر می کنه

centralhop
September 29th, 2012, 12:06
یعنی ابیوز های هتزنر از ایکس ال هاست بیشتره ؟
اگه مشکل ابیوز داشته باشی به نظر من فقط با هلند باید کار کنی

AvalinHost
September 29th, 2012, 12:12
آره هتزنر خیلی بی خود شده ما رو بیچاره کردند برای کانفیرم ، هر چی هم زنگ می زنم که می گن ایمیل بزن ، ایمیل می زند یه کلمه می گن نمی تونیم کانفیرمتون کنیم ، من Iweb وXlhost رو خیلی راحتم باهاشون ساپورتشون هم خوبم

سرورهاشون root server هست مهندس !!!
پشتیبانی نرم افزاری به هیچ عنوان ندارن و یکی از دلایل ارزون بودن هم همینه.

AvalinHost
September 29th, 2012, 12:13
یعنی ابیوز های هتزنر از ایکس ال هاست بیشتره ؟
اگه مشکل ابیوز داشته باشی به نظر من فقط با هلند باید کار کنی

ما فقط با هتزنر کار می کنیم و فکر میکنم الان 2 ماه هست abuse نداشتیم.

habiballahafg
October 9th, 2012, 18:31
به نظر من xlhost به خاطره شبکه قوی که داره و همچنین قیمت هاش واقعا عالی هستش