PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام لوکیشین برای میزبانی وب

0060
September 26th, 2012, 02:20
درود

چند سایت دارم که میخوام یک سرور مجازی تهیه کنم و انتقال بدم ;

لود سایت به کانفیگ درست برمیگرده یا به پینگ پایین یا هر دو ؟

کدام لوکیشین رو پیشنهاد میکنید؟

j4b3r
September 26th, 2012, 02:28
کانفیک مناسب تاثیر زیادی داره
اگر از ایران خارج باشه سرور مجازی میتونید فاکتور پینگ رو کلا حذف کنید

0060
September 26th, 2012, 02:31
کانفیک مناسب تاثیر زیادی داره
اگر از ایران خارج باشه سرور مجازی میتونید فاکتور پینگ رو کلا حذف کنید

بله 100% نیاز به سرور خارج از ایران دارم

ممنون از نظرتون

scary-x2
September 26th, 2012, 02:34
سلام . من دیدم اکثرا از المان میدن . ولی نمیدونم دلیلش ارزون بودن هارد هست یا واقعا کیفیت هاست روی آلمان خوبه

RoobinaServer
September 26th, 2012, 02:58
سلام هتزنر آلمان خوبه در قاره اروپا که نزدیکترم هست از قاره های دیگه و دارای پینگ مناسبتری هم هست.

0060
September 26th, 2012, 10:17
منتظر نظرات ما بقی دوستان هستیم :53:

rezaonline.net
September 26th, 2012, 12:08
هتزنر فکر میکنم بیشترین استفاده رو داره در بین کاربران و شرکت ایرانی برای میزبانی وب .
آی وب کانادا هم قبلاً زیاد استفاده میکردن .

MihanTech
September 26th, 2012, 12:50
Xlhost برای میزبانی فوق العادست ....

fasterhost
September 26th, 2012, 12:59
سلام اگه برای پشتیبانی از سایت می خواید من دیدم روی آی وب خیلی سرعت مناسبی داشته اما اگر برای هاست دانلود می خواید سرور های آلمان مناسب هستند و البته منظورم این سایته Dedicated Servers, vSERVERs – SERVER4YOU (http://www.server4you.com) خیلی برای هاست دانلود مناسبه اما خب هاست با سرعت بالا باید سرور ایران باشه اما در کل برای سایت خیلی فاکتورای مفاوتی هست نمیشه گفت کدوم بهتره همه جا خوبن بستگی داره می خواید خیلی بفروشید همون فکر کنم هتزنر ولی یادتون باشه به پردازنده بیشتر توجه کنید تا رم و هاردچون سایت خیلی هارد مصرف نمیکنه بیشتر بحث سی پی یو پیش میاد و همچنین بحث تعداد سایتایی که پشتیبانی میکنید

AvalinHost
September 26th, 2012, 14:50
اروپا برای میزبانی وب مناسب هست.

saeedxxx
September 26th, 2012, 15:05
کانفیگ مناسب سرور مجازی رو همیشه در نظر داشته باش + قدرت سخت افزاری سرور (سخت افزار مناسب) + منابع اختصاصی + پینگ

mohashemi
September 26th, 2012, 15:15
والا تو ایران وب مستر ها یهو میرن طرف یه دیتا سنتر یه سال اینجوری هست و بعد دوباره یکی دیگه ، من آمریکا xlhost رو تو سرور مجازی به آلمان برتر می دونم .

saman19-6
September 26th, 2012, 16:25
پیشنهاد بنده:

آلمان یا هلند

آمریکا هم نرید سمتش که دردسر داره بعضی وقت ها پینگ میره بالا بعضی وقت ها هم isp های داخل ایران سایت باز نیمکنن

downp30
September 26th, 2012, 18:11
درود

چند سایت دارم که میخوام یک سرور مجازی تهیه کنم و انتقال بدم ;

لود سایت به کانفیگ درست برمیگرده یا به پینگ پایین یا هر دو ؟

کدام لوکیشین رو پیشنهاد میکنید؟

با سلام برای پشتیبانی از سایت های غول از سرور های غول آمریکا استفاده میشه اونم نه دیتاسنتر های عمومی ...بلکه دیتاسنتر های اختصاصی که شرکت های غول آمریکا مثل سرورورک و آی بی ام دارند .... اگر خواستید بنده می تونم براتون تهیه کنم ..... برای مشخصاتش هم می تونید با بنده در تماس باشید

DVBBaz
September 26th, 2012, 18:25
Xlhost برای میزبانی فوق العادست ....

کاملا موافقم ..