PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا فتا به شکایات رسیدگی میکند؟

azarscript
September 26th, 2012, 00:30
سلام دوستان
فک کنم بند 13 قانون جرایم رایانه ای مربوط به ***ی مطالب و قالب سایت و اینجور چیزا میشه. حالا سوالم اینه که من یه قالب اختصاصی دادم بزنن واسم 300 400 هم هزینش شده حالا اگه فردا یکی بیاد ریپ بزنه تکلیف چیه؟ میشه شکایت کرد یا نه؟ اگه میشه شرایطش چجوریه؟

diges
September 26th, 2012, 00:37
دوست عزیز فتا به شکایت رسیدگی نمی کنه فقط به کلاه برداری هایی دسته جمعه رسیدگی می کنه اون هم حتما باید در اخر برید دادگاه شکایت کنید .

در مورد قالب اطلاعی ندارم ولی برنامه رو اگه ثبت می کردی می شد کسی دستکاری کنه بری شکایت کنه قالب فکر نکنم بشه کاری کرد .

parsdrive
September 26th, 2012, 00:40
فتا به تمامی شکایات شخصی یا گروهی رسیدگی می کنه منوط به اینکه شکایت با ضمیمه مدرک قاونی باشه. به عنوان نمونه یکی از دوستان در پی سفارش طراحی یک سایت به یک شرکت معروف در تهران و عدم تحویل بموقع مطابق طرح داده شده از شرکت شکایت و بعد از گذشت 4 ماه هزینه پرداختی رو پس گرفت چون قرارداد داشت. هیچ فرقی با دادگاه نداره دقیقا مثل دادگستری ولی با ابعاد کوچکتر.اگر نام شرکت رو هم خواستید بگیر پ.خ کنم.

azarscript
September 26th, 2012, 01:05
یعنی میشه مثلا با ارائه پی اس دی قالب شکایت کرد؟

parsdrive
September 26th, 2012, 01:15
خیر دوست عزیز . برای هر کاری قوانینی هست. برای قالب باید اون رو به ثبت برسونید و گواهی ثبت دیجیتال رو داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به واحد نظام صنفی رایانه ای استان خودتون مراجعه کنید.