PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رپیدلچ از دنیای رپیدشیر رفت!

delta
December 20th, 2009, 13:36
سلام.نمیدونم برای شما هم اینطوری شده یا نه. اما دو روزه انگار دیگر رپیدلچ نمیتونه از رپیدشیر که تنها معتبرترین لینک لچ همه هست رو لچ کنه. وقتی لینک رو میزارید برای لچ بعد از ثانیه شمار این ارور رو میندازه:

Error: Please do not destroy our service. It is funded by Premium accounts, so please be fair and do not hide the Premium features and payment options. If we have to close the service, no one will benefit. Thank you.
File Download | Free User

من با چند هاست در کشورهای مختلف مثل هلند .آمریکا . کانادا تست کردم اما همشون ارور میدن.شما هم تست کنید ببینید واقعیته یا نه. اگر باشه که دیگر تقریبا کار رپید لچ تمومه. چون اصلی ترین لینک لچ همون سرور رپیدشیر هست.

Kambiz
December 20th, 2009, 13:58
نه تو رو خدا :(( :((

1eng.ir
December 20th, 2009, 14:14
مشکل از خودتونه نه رپید لیچ :d

همین الان تست کردم سالم سالم بود :-p

packsaft
December 20th, 2009, 17:44
سلام.نمیدونم برای شما هم اینطوری شده یا نه. اما دو روزه انگار دیگر رپیدلچ نمیتونه از رپیدشیر که تنها معتبرترین لینک لچ همه هست رو لچ کنه. وقتی لینک رو میزارید برای لچ بعد از ثانیه شمار این ارور رو میندازه:

Error: Please do not destroy our service. It is funded by premium accounts, so please be fair and do not hide the premium features and payment options. If we have to close the service, no one will benefit. Thank you.
File download | free user

من با چند هاست در کشورهای مختلف مثل هلند .آمریکا . کانادا تست کردم اما همشون ارور میدن.شما هم تست کنید ببینید واقعیته یا نه. اگر باشه که دیگر تقریبا کار رپید لچ تمومه. چون اصلی ترین لینک لچ همون سرور رپیدشیر هست.

اینم از اون حرفا بود ها !!! میدونین الان چندتا از این اسکریپت تو سرور های مختلف استفاده میشه؟ الان هم کار میکنه حرفتون از پایه ایراد داره این اسکریپت قسمت دانلود داره + جستجو برای پیدا کردن اکانت پریمیوم که اگه پیدا کرد هم سرعت بالایی داره دانلود هم محدودیت آی پی نیست ولی وقتی پیدا نشه و خود شما هم ست نکنی فرقی با دانلود دستی نداره

delta
December 20th, 2009, 18:47
عزیز تا هاست تست کردم ورژن جدید لچ رو این ارور رو مده

goldstar
December 20th, 2009, 18:50
سلام
تیک use premium acount رو بر میدارین؟

Mostafa
December 20th, 2009, 18:55
خودتو برای همیشه راحت کن (http://www.webhostingtalk.ir/f54/6گیگ-دانلود-rapidshare-سه-تومان-5958/)

delta
December 20th, 2009, 23:45
سلام
تیک use premium acount رو بر میدارین؟

اولین بار نیست دارم لچ کار میکنم. کلا کارم لچه. از ورژن 1 تا الان که 4.1 هست فکر کنم دارم کار میکنم. تا چند روز پیش درست بود. از دیروز شروع شده و هر چی رپیدسیر میزارم این ارور رو میده. حتی از هاستهای دیگر هم تست کردم همین ارور رو میده