PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درآمد بالای 500 دلار در ماه از طریق اینترنت

akbar123sat
December 20th, 2009, 13:24
کسب درامد از اینرتنت ماهی 500 دلار :
حالا می پرسید چطوری و چگونه .
برای شروع شما نیاز به هیچ سرمایه گذاری ندارید و تنها سرمایه شما هزینه روزانه 2 دقیقه وقت در اینترنت هست که فکر نمیکنم زمان زیادی باشه و شما در هر 30 ثانیه 1 دلار دریافت می کنید

خوب چطوری و چگونه
برای شروع در سایت زیر ثبت نام کنید ( ثبت نام در عرض 30 ثانیه )

Grand PTC : Welcome To Grand PTC! (http://www.grandptc.com/index.php?ref=1money)

به قسمت register وارد میشید و شناسه و ایمیل و اینجور چیز ها رو وارد میکنید سپس login رو میزنید و وارد سایت میشید . ثبت نام شما تکمیل شد

حالا از منوی سمت راست بر روی گزنیه Earing Area کلیلک کنید و سپس بر روی گزینه Click LINKS
حالا به شما 4 یا 5 ساعت معرفی کرده برای شروع اینطوری عمل کنید بر روی سایت اول کلیلک کنید تا سایت باز بشه بعد از اون بالای سایت تایمر شروع به کار میکنه و 30 ثانیه طی میشه و یک عدد به شما داده میشه که باید از میان اعداد اون رو انتخاب کنید مثلا 1 یا 2 یا ... بعد سایت جدید باز میشه . بعد سایت باز شده رو ببنیدید و لینک بعدی شما 1 دلار در عرض 30 ثانیه گرفتید . و بعد از 4 سایت 4 دلار میگیرید

حالا نوبت لینک بعدی و .... توجه داشته باشید که دو لینک را همزمان باز نکیند و اینکه یوزر و پسورد جدید تعریف نکنید چون سیستم اتوماتیک شما رو بلوک میکنه

خوب اینطوری میتونید با صرف روزی 2 دقیقه ماهی 120 دلار در بیارید . توجه کنید لینک ها بصورت روزانه معرفی میشن و باید هر روز به سایت سر بزنید و کلیلک کنید

خوب حالا می پرسید چطوری پول رو میگیرین . این سیستم طوری طراحی شده که شما بعد از 1000 دلار میتونید برداشت کنید . اگر کسی 1000 دلار رو تکمیل کرد من هر دلار رو به قیمت روز 998 تومان ازشما خریداری میکنم و یا اینکه اگه حساب پی پال دارید میتونید به حسابتون بریزید و خرجش کنید یا تبدیل به ریال کنید

حالا چطوری درامد روزانه رو بالا ببرید از منو سمت راست سایت بر روی گزینه Your Downline کلیلک کنید یک لینک به شما میده شما میتونید این لینک را به دوستان و اشنایان خود معرفی کنید در قبال ثبت نام آنها و کلیلک بر روی لینک ها مبلغی نیز به حساب شما هم اضافه میشه

من این سیستم رو تست کردم و جواب گرفتم و مطمعن هست و ماهی 500 دلار درامد دارم و تنها با صرف 2 دقیقه در روز .

mehdi24
December 20th, 2009, 13:41
بریم تست کنیم ببینیم چجوریه :76:

mr.bahram
December 20th, 2009, 13:47
این سیستم قدیمی هست
حدود 2 سال پیش دیده بودم و اولین بار می خواستم از این راه برای پی پال پول در بیارم
خلاصه بگم این کار فایده ای نداشت ( حداقل برای من )
دوستان دیگر اگر نتیجه ای گرفتند در این تاپیک لطفا اعلام بکنند

rayannet
December 20th, 2009, 14:04
چه تضمینی میدید که بعد از چند وقت که 1000 $ شد بتونیم بر داریم ؟

1eng.ir
December 20th, 2009, 14:15
Grand PTC : Register A Free Account (http://www.grandptc.com/index.php?view=join&ref=mhpc7&)

bijans
December 20th, 2009, 14:17
این یعنی 250 روز ما باید هر روز بریم این چهار تا لینک رو ببینیم تا پول بهمون بدن. خیلی مسخره نیست؟

1eng.ir
December 20th, 2009, 14:18
شبیه Bux.to ـه. تا حالا ندیدم کسی از اینجا پولدار شده باشه.
به جای این کارا بهتره برید تو کار فارکس و ... :53:

Kambiz
December 20th, 2009, 14:22
من این سیستم رو تست کردم و جواب گرفتم و مطمعن هست و ماهی 500 دلار درامد دارم و تنها با صرف 2 دقیقه در روز

lمیشه مدارک لازم و پول هایی که تا الان رو گرفتین بهمون ثابت کنید ؟

akbar123sat
December 20th, 2009, 14:30
lهیچ تضمینی وجود نداره . مدرکی هم ندارم که نشون بدم . حالا کی میتونه بگیره من نمیدونم من شخصا 1000 دلار برداشت کردم و انتقال دادم به حساب پی پال یکی و ازش ریال گرفتم

ما ایرانی ها روزانه ساعت ها وقتمون رو تو اینترنت تلف میکنیم و اصلا برامون مهم نیست حالا روزی 2 دقیقه برای کاری که تست شده هستش ویخوایم وقت بزاریم میترسیم که سرمون کلاه بره .

از دوستانی که اطلاعات کافی ندارن خواهش میکنم اظهار نظر نکنن . چون مد شده فقط لازمه یکی بیاد یه چیزی تو این فروم بگه هر کسی هم اطلاعات نداشته باشه میخواد یه چیزی گفته باشه .
متاسفانه مشکل ما ایرانی ها همین هستش به نظرات و کارهای دیگران احترام نمیزاریم و فقط میخواهیم عقاید خودمون رو به دیگران تحمیل کنیم . به همه چیز بد بین هستیم .

من فقط توصیه کردم حالا هر کسی دوست داره بره ثبت نام کنه هر کسی هم دوست نداره ثبت نام نکنه ولی پارازیت نندازه چون من اصلا خوشم نمیاد .

Roka
December 20th, 2009, 14:41
lهیچ تضمینی نمیدم . حالا کی میتونه بگیره من نمیدونم من شخصا 1000 دلار برداشت کردم و انتقال دادم به حساب پی پال یکی و ازش ریال گرفتم

ما ایرانی ها روزانه ساعت ها وقتمون رو تو اینترنت تلف میکنیم و اصلا برامون مهم نیست حالا روزی 2 دقیقه برای کاری که تست شده هستش ویخوایم وقت بزاریم میترسیم که سرمون کلاه بره .

از دوستانی که اطلاعات کافی ندارن خواهش میکنم اظهار نظر نکنن . چون مد شده فقط لازمه یکی بیاد یه چیزی تو این فروم بگه هر کسی هم اطلاعات نداشتهخ باشه میخواد یه چیزی گفته باشه

هر روز فقط 2 دقیقه و هر 30 ثانیه یک دلار ؟
یعنی روزی 4 دلار ؟
یعنی باید 1000/4=250 روز ، روزی 2 دقیقه سر بزنیم !
یعنی شما 250 روز پیش تا الان کار میکردی باهاشون و الان 1000 دلار دریافت کردی ؟

دوست من ، یه خوردی رو حرفایی که میزنی دقت بیشتری خرج کن !!!
این سوژه ها خیلی وقت هست راه افتاده ، هیچ کدومش واقعی نبوده اینم نیست !!!
وقت ملت رو با این حرف ها هدر نده !

در مورد قسمت دوم حرفات : وقتی حرف منطقی نباشه ...................

akbar123sat
December 20th, 2009, 14:53
شبیه bux.to ـه. تا حالا ندیدم کسی از اینجا پولدار شده باشه.

عزیز من من تو فارکس هم فعالیت میکنم ( خرید و فروش ارز )

دلار استرالیا رو خریدم 610 تومان در حدود 200 هزار دلار بعد از 5 ماه فروختم 910 تومان . و سودش رو خودتون میتونید حساب کنید که فکر نمیکنم اگه چند سال هم تو هاستینگ کار کنید اینقدر سود داشته باشید .
ولی از کارهای شبکه ای و نتورک خوشم نمیاد چون حوصله فک زدم با مردم رو ندارم ولی میدونم اگه واردش بشم میتونم موفق بشم و ...

ترجیح میدم کارهای مالی ( ارز ) رو انجام دم

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

هر روز فقط 2 دقیقه و هر 30 ثانیه یک دلار ؟
یعنی روزی 4 دلار ؟
یعنی باید 1000/4=250 روز ، روزی 2 دقیقه سر بزنیم !
یعنی شما 250 روز پیش تا الان کار میکردی باهاشون و الان 1000 دلار دریافت کردی ؟

دوست من ، یه خوردی رو حرفایی که میزنی دقت بیشتری خرج کن !!!
این سوژه ها خیلی وقت هست راه افتاده ، هیچ کدومش واقعی نبوده اینم نیست !!!
وقت ملت رو با این حرف ها هدر نده !

در مورد قسمت دوم حرفات : وقتی حرف منطقی نباشه ...................

من نمیدونم چرا دقیق نوشته هار و نمیخونید و یه دفعه حرف میزنید . منم وقت کسی رو هدر ندادم . هر کسی دوست داره عضو بشه هیچ زور و اجباری در کار نیست . برای من حداقلش اینه که روزی 5 تا سایت بهم معرفی میکنه و میرم سایت ها رو میخونم و مطالب مفیدی هم توش پیدا کردم و هیچ وقت وقتم تلف نشده و نمیشه حالا کسی انگلیسی بلد نیست و نمیتونهخ بخونه مشکلش خودش هستش مگرنه هر چیزی تو اینترنت هر سایتی یک مطلب مفید داره که میشه ازش استفاده کرد .

من دقیق نوشتم که اگر شما لینک خودتون ررا بده د.وستانتون معرفی کنید در قبال ثبت نام بهتون پول میده و هر کلیلکی که هم دوستانتون بکنن به مبلغی هم بهتون میده که هر چقدر بیشتر باشه پول بیشتری بهتون میده .

Woshka
December 20th, 2009, 16:19
من پارسال یک ماهه 730$ درآمد داشتم پولشو هم داد

mr.bahram
December 20th, 2009, 16:48
lهیچ تضمینی وجود نداره . مدرکی هم ندارم که نشون بدم . حالا کی میتونه بگیره من نمیدونم من شخصا 1000 دلار برداشت کردم و انتقال دادم به حساب پی پال یکی و ازش ریال گرفتم

از دوستانی که اطلاعات کافی ندارن خواهش میکنم اظهار نظر نکنن . چون مد شده فقط لازمه یکی بیاد یه چیزی تو این فروم بگه هر کسی هم اطلاعات نداشته باشه میخواد یه چیزی گفته باشه .
متاسفانه مشکل ما ایرانی ها همین هستش به نظرات و کارهای دیگران احترام نمیزاریم و فقط میخواهیم عقاید خودمون رو به دیگران تحمیل کنیم . به همه چیز بد بین هستیم .

من فقط توصیه کردم حالا هر کسی دوست داره بره ثبت نام کنه هر کسی هم دوست نداره ثبت نام نکنه ولی پارازیت نندازه چون من اصلا خوشم نمیاد .
دوست عزیز
اگر صحبت شما برای این افرادی هست که نظر خودشون رو دادن باید بگم شما در جایی نیستید که بخواید برای ما ایرانی ها تصمیم بگیرید و بگید چطور هستیم و نیستیم
اول از همه بنده بیکار نیستم ، که شما دارید نظری که دادم رو این گونه رد می کنید
شاید اطرافیان شما بیکار باشند و یا بیکار دیده اید ولی بنده به اندازه کافی کار دارم و محیط اطرافم رو خوب درک می کنم
در خصوص اطلاعات کافی هم همان طور که در پستم بهش اشاره کردم ، گفتم من قبلا استفاده کردم و نتونم برداشت و کاری بکنم واگر از دوستان کسی موفق شد در اینجا اطلاع بده ، شما چه اطلاعات دیگری می خواید وقتی خودتون نمی تونید اطلاعات دقیق تری بدوستانی که در اینجا پست دادن بدید در خصوص موفقیت خودتون

لطفا در عنوان تاپیک و پست خودتون به این مورد که دوست ندارید دیگران نظرات و پیشنهادات خودشون رو بیان بکنن اشاره می کردید و یا الان بکنید ، بنظرم بهتره دیدگاه خودتون رو نسبت به ابراز نظر تغییر بدید و نگذارید پارازیت

نکته دیگر
این رو هم یاد بگیرید قرار نیست همیشه همه چیز باب میل شما باشه ، وقتی این تاپیک رو زدید قرار نیست همه بیان بگن به به چقدر جالب و خوبه ، بهتره یکم بزبان معاوره جنبه خودتون رو ببرید بالاتر و انتقاد پذیر باشید

شما انگاری خیلی خودت رو دست بالا می گیر نسبت به بچه های دیگر این سایت که همه رو بی اطلاع و ..... فرض می کنی ( بارها در پست هاتون توی این سایت مشاهده شده و دیدم که چطور دارید قضاوت می کنید ) اگر خیلی سطح علمی شما بالا هست بهتره یکم ادب و شخصیت هم ببرید بالا

packsaft
December 20th, 2009, 17:27
300 آی پی بدین من براتون ثابت کنم پول نمیده (یکی یه چندتا)

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

واقعا جدی میگی؟ یواش یواش داره باورم میشه

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

من با یه روشی تو سایت باکس تا 90 دلار اعتبار گرفتم ولی پول نداد

اما حرف دوستان یه خورده آدم رو گیج میکنه

Woshka
December 20th, 2009, 17:39
من با sem
ماه اول 730$ درامد داشتم
ماهه دوم 420$
ماهه سوم تا رسید به 210$ بن شدم
و فقط پول ماهه اول که 1 ماه بعدش پرداخت شد به دستم رسید

be099
December 20th, 2009, 17:44
همه چیز رو با عقل خودتون بسنجید ، البته بعضی از این ها برای سرگرمی خوبن و گاهی هم درامدی میشه ازشون دراورد ولی چیزی به اسم درامد ثابت به این روش وجود نداره ، چون از دید ما کاربران تقریبا چیزی معامله نمیشه و سودی برای مجری این کار در کار نیست ، شاید هم باشه و من نمیدونم ، اگر روش این کار رو میدونید لطفا بفرمایید تا بدونیم
دقیقا مثل ماجرای xpango

akbar123sat
December 20th, 2009, 17:46
دوست عزیز
اگر صحبت شما برای این افرادی هست که نظر خودشون رو دادن باید بگم شما در جایی نیستید که بخواید برای ما ایرانی ها تصمیم بگیرید و بگید چطور هستیم و نیستیم
اول از همه بنده بیکار نیستم ، که شما دارید نظری که دادم رو این گونه رد می کنید
شاید اطرافیان شما بیکار باشند و یا بیکار دیده اید ولی بنده به اندازه کافی کار دارم و محیط اطرافم رو خوب درک می کنم

طفا در عنوان تاپیک و پست خودتون به این مورد که دوست ندارید دیگران نظرات و پیشنهادات خودشون رو بیان بکنن اشاره می کردید و یا الان بکنید ، بنظرم بهتره دیدگاه خودتون رو نسبت به ابراز نظر تغییر بدید و نگذارید پارازیت

شما انگاری خیلی خودت رو دست بالا می گیر نسبت به بچه های دیگر این سایت که همه رو بی اطلاع و ..... فرض می کنی ( بارها در پست هاتون توی این سایت مشاهده شده و دیدم که چطور دارید قضاوت می کنید ) اگر خیلی سطح علمی شما بالا هست بهتره یکم ادب و شخصیت هم ببرید بالا

من نظر خاصی درباره حرفهای شما ندارم بارها دیدم تو این فروم سر مسائل جزیی دعوا شده و بهم بی احترامی کردن . من شخصا خودم رو درگیر این مسائل نمیکنیم . نه هاست فروش هستم نه میخوام اینکاره باشم . اگر هم میبینید اینجا هستم برای علاقه شخصی هستش .

نظرات شما برای من محترم هستش ولی کسی یه کاره بلند شه بگه این کلاه بردای هستش من ناراحت میشم چون هیچ اطلاعاتی نداره .

درباره وقت هم بهتون بگم وقت من خیلی خوب بهینه شده و درست ازش استفاده میکنم من وقتم رو اینجا برای فروش هاست 5 هزار تومانی نمیزارم فقط میام نوشته ها رو میخونم و نظری داشتم میگم . کارهای بسیار مهم تری دارم که باید انجام بدم یک بار ادمین فروم ازم پرسید و منم بهش اطلاعات شرکت و کارهایی که انجام میدم رو بهشون گفتم ایشون ..... ولی شما رو نمیدونم .

بالاخره هر کسی در کلاس کاری و سابقه کاری خودش باید صحبت کنه . من یک سایتی رو معرفی کردم دوستان میتونن برن عضو شدن اگه دوست داشتن روزی 2 دقیقه وقت بزارن اگر هم ندارن نزارن این یک پیشنهاد هستش حالا هر کسی میاد نظر منفی خودش رو میگه من واقعا نمیدونم مشکل چیه

اگر خوب هست باید بگن خوبه اگر بد هستش بگن ما این سیستم رو در فلان تاریخ تست کردم و جواب نگرفتیم و ..... دیگه مثل اینکه عادت شده همه و همه کس شدن کلاه بردار .

HugeServer
December 20th, 2009, 17:50
همه چیز رو با عقل خودتون بسنجید ، البته بعضی از این ها برای سرگرمی خوبن و گاهی هم درامدی میشه ازشون دراورد ولی چیزی به اسم درامد ثابت به این روش وجود نداره ، چون از دید ما کاربران تقریبا چیزی معامله نمیشه و سودی برای مجری این کار در کار نیست ، شاید هم باشه و من نمیدونم ، اگر روش این کار رو میدونید لطفا بفرمایید تا بدونیم
دقیقا مثل ماجرای xpango

ببینید دوست عزیز، اینجور سایت‌ها میان تبلیغ میگیرن. مثلا میگن که هر روز ان نفر با ان ای‌ پی‌ ۳۰ ثانیه روی سایت شما وارد میشود، و رنک سایت شما بالا میرود. برای همین کار به طور مسلن ماهانه ۱۰۰‌ها دلار میگیرن. بعدش میان اینجور چیز هارو میزارن که مثلا تعداد ای‌ پی‌‌ها اضافه بشه و ...

در حال حاضر به این لیست زیر پرداخت‌ها انجام شده است

Grand PTC : Proof Of Payments (http://www.grandptc.com/index.php?view=proof&sid=79042Tnk0M09UZzRNRGs&sid2=79042&siduid=79042&)

akbar123sat
December 20th, 2009, 17:50
دقیقا مثل ماجرای xpango

نمیدونم منظور از عقل چی هستش . ببنید شما اگر نگاهی به بازار های جهانی بندازید اگر به سودی که بانک ها میدن بندازید یا .... متوجه مشید در یک فضای بسته زندگی میکنید که با سرمایه و عقلتون هیچ کاری نمیتونید بکنید دیگه خیلی بشه کار کرد یه سایت میزنن یه وب هاستینگ راه میندازن هاست رو میفروشن 5 هزار تومان ولی وقتی بری 200 هزار دلار استرالیا بخری 610 تومان 5 ماه بعد بفروشی 910 تومن این یعنی کار کردن عقل .

و هزاران مسال دیگه . من بازم پیشنهاد میکنم در زمینه ای که اطلاعات نداریم نظر ندیم .

Mostafa
December 20th, 2009, 17:51
اول میگه :

grand ptc : Register a free account (http://www.grandptc.com/index.php?view=join&ref=mhpc7&)
بعدش میگه :

شبیه bux.to ـه. تا حالا ندیدم کسی از اینجا پولدار شده باشه.
من هم تایید می کنم آدم عجیبی هستی!

اما

من با sem
ماه اول 730$ درامد داشتم
ماهه دوم 420$
ماهه سوم تا رسید به 210$ بن شدم
و فقط پول ماهه اول که 1 ماه بعدش پرداخت شد به دستم رسید
منظورتون از sem چی هست؟
لطفا یک مدرکی چیزی بزارید.

mr.bahram
December 20th, 2009, 20:06
من نظر خاصی درباره حرفهای شما ندارم بارها دیدم تو این فروم سر مسائل جزیی دعوا شده و بهم بی احترامی کردن . من شخصا خودم رو درگیر این مسائل نمیکنیم . نه هاست فروش هستم نه میخوام اینکاره باشم . اگر هم میبینید اینجا هستم برای علاقه شخصی هستش .

نظرات شما برای من محترم هستش ولی کسی یه کاره بلند شه بگه این کلاه بردای هستش من ناراحت میشم چون هیچ اطلاعاتی نداره .

درباره وقت هم بهتون بگم وقت من خیلی خوب بهینه شده و درست ازش استفاده میکنم من وقتم رو اینجا برای فروش هاست 5 هزار تومانی نمیزارم فقط میام نوشته ها رو میخونم و نظری داشتم میگم . کارهای بسیار مهم تری دارم که باید انجام بدم یک بار ادمین فروم ازم پرسید و منم بهش اطلاعات شرکت و کارهایی که انجام میدم رو بهشون گفتم ایشون ..... ولی شما رو نمیدونم .

بالاخره هر کسی در کلاس کاری و سابقه کاری خودش باید صحبت کنه . من یک سایتی رو معرفی کردم دوستان میتونن برن عضو شدن اگه دوست داشتن روزی 2 دقیقه وقت بزارن اگر هم ندارن نزارن این یک پیشنهاد هستش حالا هر کسی میاد نظر منفی خودش رو میگه من واقعا نمیدونم مشکل چیه

اگر خوب هست باید بگن خوبه اگر بد هستش بگن ما این سیستم رو در فلان تاریخ تست کردم و جواب نگرفتیم و ..... دیگه مثل اینکه عادت شده همه و همه کس شدن کلاه بردار .
دوست عزیز انقدر خود محور نباش
بنده هم میزبانی هاست و دامنه و این چیزا ندارم که شما فکر می کنی تنها گل سر سبد این مجلس هستی
اگر بخوام روزمه خودم رو اینجا بگم شاید شما توی بخش کوچیکی ازش گم بشی ، انهایی هم که باید من رو بشناسن می دونن کی هستم و چیکارم ، خاطرم هست یکی از دوستان همین سایت گفت با این توضیحاتی که من در مورد خودم دادم باید یک شخص 30 ساله باشه ، ولی دلیلی نداره این موارد رو اینجا بگم ، اصلا لزومی نداره و نمی دونم چرا دارید خودتون رو گنده می کنید ، اگر واقعا شخص مهمی هستید واسه خودتونید و انقدر دم از اطلاعات و غیره نباشید ، فکر می کنید اینجا کسی که میاد واسه فروش هاست 5000 تومانی هست ، نه داداش نه عزیزم در اینجا بنده و افرادی مثل من بخاطر هم میایم
توی اون بخشی هم که صحبت شده بود کسی حرفی از کلاه برداری و چاخان نزده بود که شما دور برداشتید ، اگر هم بهتون توهین شده باید واستید و دفاع بکنید مثل بنده که شما برگشید نظر من رو با پارازیت یکی دونستید

بهتره اگر جنبه صحبت و درک مطالب رو ندارید در اینجاها نیاید ، چون هیچی قرار نیست باب میل باشه و ممکنه نقد کننده برعکس نظر شما صحبت بکنه

لطف بکن در مرحله بعدی یکم با ادبانه نصبت بکن

تشکر از شما

Sajad
December 20th, 2009, 22:08
با ایران مشکل ندارن اونوخ ؟

packsaft
December 20th, 2009, 23:00
با ایران مشکل ندارن اونوخ ؟

مگه قراره بفهمن؟

---------- Post added 09-12-21 at 12:00 AM ---------- Previous post was 09-12-20 at 11:52 PM ----------

دقیقا مثل ماجرای xpango

محض اطلاع شما تو هند و جاهای دیگه بعضی ها کار اصلیشون همینه و درآمد دارن حدود 300 الی 500 تومن

ولی نکته اساسی اینجاست که خیلی ها از این فرصت سوء استفاده میکنن و از این سایتها راه میندازن و کلاهبرداری میکنن و مشکل خیلی ها عدم تشخیص هست به دلیل همین کلاهبرداری های وسیع خیلی ها این کار رو از بیخ کلاهبرداری میدونن

بعدشم اینها وظیفه شناسوندن سایت و خدمات شرکتهای مختلف رو بر عهده دارن و از اونها پول میگیرن نه برا خیر خواهی ما که سودی نداشته باشه و ...

1Mizban
December 20th, 2009, 23:13
یادش به خیر من حدود فکر کنم 4 سال پیش بود فعالیت میکردم البته اونوقت با Egold کار می کردم و سایت های کلیکی هم هزینه کلیک هاش کم بود 10 سنت و این چیزا البته من فعالیت حرفه ای نداشتم و فقط 1 دلار کار کردم :D
می تونید با سایت های بدون مینیمم پرداخت کار کنید تا ببنید میدند یا نه ....

delta
December 21st, 2009, 01:21
من تو یک سایتی یادمه میگفت 30 نفر زیرمجموعه کنی بهت آیپاد میدن یا میتونی سونی 3 بگیری کادو.معروف هم بود شاید شما هم بشناسیدنش.اسمش رو یادم رفته.من با جون کندن 40 نفر زیر مجموعه گرفتم و تلفن اپل رو انتخاب کردم.بهم لیست داد و نشونی و.. که بفرستند. فرم پر شد و تبریک و..... 10 دقیقه بعد : کشور شما تحریم میباشد و تروریست و... از این حرفا. وسلام نامه تمام!!

این سایت رو هم که دوست عزیز معرفی کردند 250 روز طول میکشه تا بفهمی راسته یا نه!!

اگر کسی 1000 دلار رو تکمیل کرد من هر دلار رو به قیمت روز 998 تومان ازشما خریداری میکنم و یا اینکه اگه حساب پی پال دارید میتونید به حسابتون بریزید و خرجش کنید یا تبدیل به ریال کنید

همانطوری که گفتند خودشون 1000 دلار شد ریال میخرند ازمون.حالا ما 250 روز دیگر شما رو کجا گیر بیاریم!!:76:

taekwondoaqr
December 21st, 2009, 09:37
من تو یک سایتی یادمه میگفت 30 نفر زیرمجموعه کنی بهت آیپاد میدن یا میتونی سونی 3 بگیری کادو.معروف هم بود شاید شما هم بشناسیدنش.اسمش رو یادم رفته.من با جون کندن 40 نفر زیر مجموعه گرفتم و تلفن اپل رو انتخاب کردم.بهم لیست داد و نشونی و.. که بفرستند. فرم پر شد و تبریک و..... 10 دقیقه بعد : کشور شما تحریم میباشد و تروریست و... از این حرفا. وسلام نامه تمام!!

این سایت رو هم که دوست عزیز معرفی کردند 250 روز طول میکشه تا بفهمی راسته یا نه!!

همانطوری که گفتند خودشون 1000 دلار شد ریال میخرند ازمون.حالا ما 250 روز دیگر شما رو کجا گیر بیاریم!!:76:

xpango.com

Sajad
December 21st, 2009, 13:41
مگه قراره بفهمن؟[color="silver"]

حالا کار ندارم بفهمن یا نه ! کلا مشکل دارن یا نه ؟

akbar123sat
December 21st, 2009, 15:34
فکر میکنم اشتباه کردم اینجا تاپیک زدم مثل اینکه برخی ها منتظر هستند یکی یه چیزی بگه بپرن وسط بگن ما بیشتر میدونیم پس چون ما بیشتر میدونیم بغیه اشتباه میکنن

واقعا اصلا انتظار نداشتم اینطوری بیان اظهار نظر کنن .
این سایت نه مال بابای من هست نه برای خود من یه سایت امریکایی هستش من یکبار ازش 1000 دلار گرفتم ریختم حساب پی پال یکی ازش ریال گرفتم همین . همش نوشته ها تو سایت هستش زحمت بکشید میتونید بخونید خودتون متوجه میشید خوشتون اومد ثبت نام کنید خوشتون نیومد ثبت نام نکنید .

sparksun دوست عزیز من شما رو نمیشناسم ولی احترام براتون قائل هستم ولی نمیدونم چه دلیلی داره اومدید و اینجا پست میزنید . اگه ثبت نا کردی سرت کلاه رفته خوب بقول بچه ها مدرک بیار اگه ثبت نام نکردی واز رو هوا حرف میزنی پس بهتره بری تو سایت شرایط رو بخونی اگر هم شک داری بهشون ایمیل بزنی بعدش اینطوری بگید

و..... یه جور هایی پشیمون شدم از تاپیک زدن . والا اینطوریش رو دیگه ندیده بودم

LoveLife
December 21st, 2009, 15:36
دوم دبیرستان با ایگولد کار کردم !30 تایی در اوردم !
البته یه بار بیشتر نداد و بستش !
جای مطمئن باشه می ده !
البته فقط به این محدود نمی شه !
یه سری سایت دیگه هستند پول می ریزی به حسابشون به شما سود بالا می دند !
مثلا 100 دلار یک ماهه رو می کنند ! 120 دلار !
که البته خیلی هاشون کلاه بردار در می یاند ! سود های معقول سالم هستند اکثرا !

البته فارکس ! دیگه تو ایران به درد نمی خوره !
اومدی یه یارو که اینترنت قطع کرده ، خانومش می خواست فارغ بشه ، 10 روز مرخصی گرفت ! کلید یدک هم کسی نداره و این 10 روز اینترنت قطع هستش !
فارکسی بیچاره، بدبخت می شه!

akbar123sat
December 21st, 2009, 15:37

لطفا پست اول رو ببنید . فکر میکنم چند بار توضیح دادم . منم لازم نیست ببینی مگه از من میخوای پولا بگیری یا طلب داری من گفتم اگه شد 1000 تا ازت میخرم 980 تومن خودم میفروشم 1050 تومن . اگر دوست نداشتی بفروش به یکی دیگه اصلا به من مرتبط نیست یا اینکه اگه پی پال ورفای شده داری بریز تو حساب خودت و خرجش کن و ....

بازم توضیح بدم :107:

packsaft
December 21st, 2009, 17:14
ناراحت نشو اکبر جان

کلاهبرداری های خیلی ها باعث یک دید منفی شده

که اونم با تایید شما و یکی از دوستان فک کنم نظر همه یه جورایی عوض بشه

mr.bahram
December 21st, 2009, 19:54
فکر میکنم اشتباه کردم اینجا تاپیک زدم مثل اینکه برخی ها منتظر هستند یکی یه چیزی بگه بپرن وسط بگن ما بیشتر میدونیم پس چون ما بیشتر میدونیم بغیه اشتباه میکنن

واقعا اصلا انتظار نداشتم اینطوری بیان اظهار نظر کنن .
این سایت نه مال بابای من هست نه برای خود من یه سایت امریکایی هستش من یکبار ازش 1000 دلار گرفتم ریختم حساب پی پال یکی ازش ریال گرفتم همین . همش نوشته ها تو سایت هستش زحمت بکشید میتونید بخونید خودتون متوجه میشید خوشتون اومد ثبت نام کنید خوشتون نیومد ثبت نام نکنید .

Sparksun دوست عزیز من شما رو نمیشناسم ولی احترام براتون قائل هستم ولی نمیدونم چه دلیلی داره اومدید و اینجا پست میزنید . اگه ثبت نا کردی سرت کلاه رفته خوب بقول بچه ها مدرک بیار اگه ثبت نام نکردی واز رو هوا حرف میزنی پس بهتره بری تو سایت شرایط رو بخونی اگر هم شک داری بهشون ایمیل بزنی بعدش اینطوری بگید

و..... یه جور هایی پشیمون شدم از تاپیک زدن . والا اینطوریش رو دیگه ندیده بودم
آقای محترم انگاری شما روی هوا داری صحبت می کنی و اصلا نمی دونی داری چی می گی
بهتره یک بار پست ها رو مطالعه بکنی شما تا انقدر خارج پست نزنی
بنده در پستی که داشتم توضیح دادم برای دوستان

این سیستم قدیمی هست
حدود 2 سال پیش دیده بودم و اولین بار می خواستم از این راه برای پی پال پول در بیارم
خلاصه بگم این کار فایده ای نداشت ( حداقل برای من )
دوستان دیگر اگر نتیجه ای گرفتند در این تاپیک لطفا اعلام بکنند
حالا کجاش من نوشتم کلاه رفته سرم یا بچه ها نکنید ؟
شما داری یه صحبتی رو الان می کنی هر کسی وارد بشه فکر می کنه اینجا تک گیر افتادی
اول برگشتی داری می گی

من متوجه نمیشم شما با نظر دادن و پست دادن در اینجا مشکلی داشتی چرا تاپیک زدی ، همان طور بصورت پیغام خصوصی کار می کردی

این مورد رو دیگه ادامه نمیدم
امیدوارم به اشتباهی که کردید پی ببرید و متوجه بشید کسی که میاد و در یک تاپیک پست میده پارازیت نمی اندازه

Dadeha.com
December 21st, 2009, 21:07
به دوستمون بر نخوره ولي گفتيد "ولی وقتی بری 200 هزار دلار استرالیا بخری 610 تومان 5 ماه بعد بفروشی 910 تومن این یعنی کار کردن عقل . "
به نظرم اين يعني كار نكردن عقل ، يعني شما 200000 * 610 = 122.000.000 تومان اون موقع رو خوابوندي كه شايد سود كني يا نه!!!! اولا كه به اين ميگن ريسك نه كار كردن عقل (جهت اطلاع)
دوما ، ما بي عقليم؟ گوشامون درازه؟! زير نام كاربريمون چيزي نوشته؟! از عنوان انجمن معلوم نيست كه كار سايت چيه(تخصصي)؟!در كل موفق باشيد.

سوما ، شما سود ميكنيد كه اون سايت رو با نام كاربري خودتون معرفي كرديد تا هركي از طريق شما عضو بشه شما پول بگيريد! پس بايد پاسخگوي سوالات ملت باشيد. يا لينك رو اطلاح كنيد و نام كاربريتون رو از آخرش برداريد.

همينجور نميشه راه افتاد و به شعور مردم بي احترامي كرد.

akbar123sat
December 21st, 2009, 21:34
به دوستمون بر نخوره ولي گفتيد "ولی وقتی بری 200 هزار دلار استرالیا بخری 610 تومان 5 ماه بعد بفروشی 910 تومن این یعنی کار کردن عقل . "
به نظرم اين يعني كار نكردن عقل ، يعني شما 200000 * 610 = 122.000.000 تومان اون موقع رو خوابوندي كه شايد سود كني يا نه!!!! اولا كه به اين ميگن ريسك نه كار كردن عقل (جهت اطلاع)
دوما ، ما بي عقليم؟ گوشامون درازه؟! زير نام كاربريمون چيزي نوشته؟! از عنوان انجمن معلوم نيست كه كار سايت چيه(تخصصي)؟!در كل موفق باشيد.

سوما ، شما سود ميكنيد كه اون سايت رو با نام كاربري خودتون معرفي كرديد تا هركي از طريق شما عضو بشه شما پول بگيريد! پس بايد پاسخگوي سوالات ملت باشيد. يا لينك رو اطلاح كنيد و نام كاربريتون رو از آخرش برداريد.

همينجور نميشه راه افتاد و به شعور مردم بي احترامي كرد.

زیاد خودت رو ناراحت نکن هر کاری ادم خودش رو میخواد . من هیچ موقع رو هوا این کار رو نکردم اگر مقداری از بازار های سرمایه گزاری و فارکس اطلاع داشتید اگر ساعت ها وقت میزاشتید و با هزینه های زیاد تو کلاس های فارکس شرکت میکردید اگر مدت زیادی خارج از کشور زندگی میکردید و کار کردن و ریسک پذیری رو بلد بودید اگر بلد بودید با سرمایه ای که دارید کار کنید اینطوری حرف نمیزدید متاسفانه نمیتونم خیلی از مسائل رو بگم ولی این رو بگم من همیشه سرمایه زیادی تو گردش دارم هیچ موقع نمیام پولم بخوابونم تو بانک های ایرانی که دو زار بهم سود بدن البته ضرر هم کردم ولی این اصول ریسک پذیری هستش . یه چیزی همیشه یو یاد گرفتم ریسک پذیری شرط موفقیت هست نمیخواستم این موضوع رو تو فروم مطرح کنم و فقط به عنوان مثال تو یکی از پست ها زدم برای .یکی از دوستان .
. بله دوست عزیز من 200 هزار تا خریدم چون میدونستم با توجه به شرایط قیمت میره بالا و اون موقعی که من خریداری کردم پایین ترین قیمت در چندین سال اخیر بودش وامکان اینکه از اون پایین تر بیاد وجود نداشت دوم اینکه من دوستان زیادی چه این ور چه اون ور دارم که تحلیل کردیم و حتی یک شخص بسیار مهم که در جایی بسیار مهم که با مشورت اون مطمعن شدم باید این کار رو انجام بدم یه نوع ریسک هستش ولی ریسکی که میدونستم به سود خواهم رسید .

درباره سایت هم اگه تو پست اول رو ببنید توضیح دادم . این سیستم بصورت شبکه ای کار میکنه در قبال ثبت نام شما مبلغ کمی به حساب من میاد و در قبال ثبت نام نفر بعدی در لینک شما مبلغی به حساب شما میاد و این رویه ادامه دار هستش

بالاخره تکلیف منو مشخص کنید این سایت سود میده یا کلاه بردار هستش یا سرکاری

amiri113
December 21st, 2009, 22:17
اين جور سايتها همشون اولش برای خوشنامی پول ميدن.
بعد از يک مدت ديگه پوا دادن رو قطع مي کنن.
اساس کار به اين صورت هستش که شما در ازای ديدن تبليغات پولی رو بدست بياريد. تا اينجای کار به نظر منطقی میاد (البته باز هم نه تا اين حد - مثلا برای ديدن يک تبليغ 1$ يکجا بدن)
ديدن يک تبليغ توسط ما اون هم با اين موضوعات عمومی در حد چند سنت برای اونها بیشتر نمي ارزه. یعنی هر 30 ثانيه ما حدود 10 سنت برای اونها ارزش داره. منطقی ترين سايتها سايتهایی هستند که در حد سنت پرداخت می کنن.
من حدود 3 سال پيش اين مسايل رو تجربه کردم. فقط يک سايت پول داد اون زمان و اون هم در حد چند دلار پرداخت کرد.
بقيشون نمی دن. البته اگر اولش عضو بشيد شايد بتونيد ازشون برداشت کنيد اما بعد از معروف شدن اون سايت ها نه.
تازه به تبليغاتی که نمايش داده میشه هم دقت کنيد. معمولا تبليغاتی رو نشون می ده که سايتهای مشابه هستن. اگر دقت کنيد تو پنل خودتون هم يک جا برای تبليغ کردن از همون موجودی ای که تو حسابتون داريد وجود داره.
وقتي تبليغات سايتهای مشابه نمایش داده میشه معنیش اينه که خيلی دیگه از کاربران اومدن و تبليغ اکانت های خودشون در سايت های ديگه رو ميکنن. يعنی یه جور تبليغات کاذب. چون اون سايت ميزبان اصلا پول جديدی وارد سيستمش نشده و از همون پول هایی که خودش به کابراش داده تبليغ گرفته.
معمولا اين سايت ها يک درصدی از کار زير مجموعه شما رو به شما ميدن. (البته درصد به اعتبار شما اضافه ميشه)
به هر حال انشالا که موفق باشيد. اگر 1000 دلار رو ازشون گرفتيد که نوش جانتون.
اگر نگرفتيد هم بيشتر دقت کنيد.

با تشکر
علی اميری

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

تو بانک های ایرانی که دو زار بهم سود بدن

از شما اين حرف بعيده!
سود بانکهای ايرانی به خيلی از جاهای دنیا بيشتره.
يک زمانی ايرانی ها از بانک های امارات وام میگرفتن اينجا ميزاشتن تو بانک - هنوز هم شايد باشه اما از اون موقع هم زمان زيادی نگذشته.

1Mizban
December 21st, 2009, 22:43
ا

با تشکر
علی اميری

---------- post added at 10:17 pm ---------- previous post was at 10:13 pm ----------

از شما اين حرف بعيده!
سود بانکهای ايرانی به خيلی از جاهای دنیا بيشتره.
يک زمانی ايرانی ها از بانک های امارات وام میگرفتن اينجا ميزاشتن تو بانک - هنوز هم شايد باشه اما از اون موقع هم زمان زيادی نگذشته.

البته تورم رو هم در نظر بگیرید
اگه بخوایند حساب کنید پول گذاشتند تو بانک با این تورم و این سود بانکی ضرر هستش

akbar123sat
December 21st, 2009, 22:52
البته تورم رو هم در نظر بگیرید

اولا که پول رو یکجا خوبوندن اشتباه هستش چه تو بانک یا هر جای دیگه با پول باید کار کرد .
حتی با 1 میلیون هم میشه کار کرد آخرش اینه میری چند تا سرور میخری یه سایت میزنی میشی شرکت وب هاستینگ ووو

حالا بیشتر داشته باشی میتونی کار دیگه بکنی بزاری تو این موسسه های در پیتی دولتی 13 درصد سود بگیری که با توجه به تورم این کار احمقانه هستش اینو تجربه و زمان ثابت کرده چون هر روز ارزش پول میاد پایین منظورم ریال هستش .

من شخصا راه های زیادی برای سرمایه گزاری پیدا کردم اگر کسی خواست سرمایه گذاری مطمعن کنه راهنمایش میکنم .

amiri113
December 21st, 2009, 23:08
حتی با 1 میلیون هم میشه کار کرد آخرش اینه میری چند تا سرور میخری یه سایت میزنی میشی شرکت وب هاستینگ ووو

نکته اول اينکه تو اين فارم اکثر دوستان تو کار هاست هستند.
بياين با خودمون رو راست باشيم. تو اين کار اينقدر دست زياد شده که ديگه جا برای سود منطقی باقی نمونده.
با 1 مليون هم نميشه چند تا سرور خريد. ميشه چند تا اجاره کرد. پس بنابراين بايد هر ماه 1 مليون تو اين کار سرمايه گذاری کنی.

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

تو بازار خراب اين 2 3 ماه آخر بهترين کار گذاشتن پول تو بانکهای خصوصی هستش.
هنوز هم بانکهایی هستند که سود سالانه 19 درصد رو ميدن :)

علی اميری

1Mizban
December 21st, 2009, 23:30
[/color]

تو بازار خراب اين 2 3 ماه آخر بهترين کار گذاشتن پول تو بانکهای خصوصی هستش.
هنوز هم بانکهایی هستند که سود سالانه 19 درصد رو ميدن :)

علی اميری[/quote]

میدونم من منظورم نسبت به تورمه که اگه بگیرید 20 درصد که خیلی هم بیشتر هستش شما دارید ضرر میکنید .
البته من بیطرف هستم در کل عرض کردم .... برای کسی که اهل ریسک نیست یا نمی تونه با پولش کار کنه بانک بهترینه

delta
December 21st, 2009, 23:33
اکبرجان.... دعا میکنم ویزات زودتر بیاد:105:

akbar123sat
December 21st, 2009, 23:37
اکبرجان.... دعا میکنم ویزات زودتر بیاد:105:

ممنونم دوست عزیز . متاسفانه برای همین ایرانی بودن سکیوریتی چک ما نزدیک 24 ماه طول میکشه در صورتی که اگر اهل ترکیه باشی حداکثر 6 ماه یا اگه امریکا یا اروپا باشی حداکثر 3 ماه

دوران خسته کننده ای هستش :((

alimosavi
December 22nd, 2009, 00:00
من مشکل ایرانی بودم رو ندارم .

قضیه هی تکرار می شه و ... ، همیشه فکر خوبه > اصل مسلم هیچ کس کاری نمی کنه که به ضررش باشه .

توصیه من به شما . این راه ها رو ( ptc و surf , .. ) کلا فراموش کنید . از کسی که تجربه داره می شنوید . جز از دست دادن وقت هیچ چیزی نداره .

ما چندین سال پیش خیلی بیشتر از اینا رو رفتیم جلو < آخرش همه کشک > پول اینترنت رو هم نمی تونید دربیارید .

سایت ها بعد از مدتی کلاهبرداریشون براتون مشخص می شه . اونهایی هم که صادقند مثل دانکی میل اینقدر کمه که حلوی گدا هم بگذاری قهر می کنه .
surf هم برای اولش بد نیست ولی وقتی به سایتی اعتماد می کنی بعد از پرداخت بعد کل پولو با سودو از دست می ده ( طمع انسان ها رو کم فرض نکنید)

فارکس هم باید کلی خرج بزاری رو دستت تا یکم حرفه ای شی .

جمع کردن رفرال هم که هم تلف وقت و هم آبرو :)

پر کردن آفر از اونها بهتره ولی اونم بیگاری > پس کلا از این چیزا بیاید بیرون .

تو اینترنت تنها با marketing و تبلیغات . ایجاد سایت . طراحی سایت . خدمات می تونید پول دربیارید . این چیزا بچه بازی هست

یک زمانی شما هم به نتیجه این که چند سال طول کشید تا ما برسی می رسید پس به تجربه دیگران اعتماد کنید ..

amiri113
December 22nd, 2009, 00:09
بازم مراقب کار کردن با اين سايت های hyip باشيد.
موفق باشيد انشالا

علی اميری

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

تو اینترنت تنها با marketing و تبلیغات . ایجاد سایت . طراحی سایت . خدمات می تونید پول دربیارید . این چیزا بچه بازی هست

یک زمانی شما هم به نتیجه این که چند سال طول کشید تا ما برسی می رسید پس به تجربه دیگران اعتماد کنید ..

AdSense از گوگل و چند تا سايت ديگه هم هستند که تو زمينه تبليغات اينترنتی واقعا درآمد تضمين شده و قابل قبولی رو ميدن.

delta
December 22nd, 2009, 00:59
ممنونم دوست عزیز . متاسفانه برای همین ایرانی بودن سکیوریتی چک ما نزدیک 24 ماه طول میکشه در صورتی که اگر اهل ترکیه باشی حداکثر 6 ماه یا اگه امریکا یا اروپا باشی حداکثر 3 ماه

دوران خسته کننده ای هستش :((

من یک پلی استیشن 3 خریدم.آقا توش یک فرم بود برای نمایندگیش تو انگلستان برای شرکت در قرعه کشی.ما فرم رو پر کردیم. فرستادیم. حدود 8 ماه طول کشید جواب بیاد به همراه یک سی دی دمو! باورتون نمیشه.روی نامه رو خوندم ماتم برد. نامه ارسالی من در عرض کمتر از 1 ماه رسیده بود و در عرض 1 روز بهم جواب داده بودند و پست کرده بودند برام.اما بعد 7 ماه تاخیر آن هم با باز شدن بسته و چک امنیتی و بررسی و خلاصه تیکه پاره بهم تحویل دادند..=d>یعنی تو انگلیس فرقی نمیکنه کی باشی و مال کجا باشی.قانون قانونه.نامه دادم یک روزه جوابم رو دادند و پست هم کردند.حالا اگر ایران بود بسته پستی رو با فرقون میارن برات.تازه اگر مامور پست عشقش بکشه بیاره و کی بیاره! عاقبت ایرانی بودن است!!