PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقدمات vps ویندوز

mortezafox
September 25th, 2012, 00:38
سلام احترام
من میخوام یه سرور ویندوز بگیرم بعدش باید چکار کنم که 3 تا سایتم بهش وصل کنم

arash1372
September 25th, 2012, 19:47
شما حداکثر 1 سایت را میتوانید وصل کنید
مگر اینکه سرور اختصاصی داشته باشید

AvalinHost
September 25th, 2012, 19:56
سلام احترام
من میخوام یه سرور ویندوز بگیرم بعدش باید چکار کنم که 3 تا سایتم بهش وصل کنم

شما به هرتعداد سایت که بخواین میتونید در iis ادد کنید و تنظیمات رو هم در dns انجام بدین.

شما حداکثر 1 سایت را میتوانید وصل کنید
مگر اینکه سرور اختصاصی داشته باشید

کاملا غلط هست!

mortezafox
September 25th, 2012, 20:02
شما به هرتعداد سایت که بخواین میتونید در iis ادد کنید و تنظیمات رو هم در dns انجام بدین.

کاملا غلط هست!
میشه توضیح بدین چطوری مختصر

sajiran
September 25th, 2012, 20:09

کاملا در ست هست ولی پیشنهاد می کنیم از کنترل پنل استفاده کنید رایگان هم زیاد هست مثل zPanel , websitepanel

mortezafox
September 25th, 2012, 20:12
کاملا در ست هست ولی پیشنهاد می کنیم از کنترل پنل استفاده کنید رایگان هم زیاد هست مثل zPanel , websitepanel
بالاخره میشه چند سایت به یه vps وصل کرد یا نه

sajiran
September 25th, 2012, 20:15
بالاخره میشه چند سایت به یه vps وصل کرد یا نه

بله میشه مشکلی نداره. شما می خواید دامنه وصل کنید یا دامنه روی سرور هاست کنید؟
در هر دو صورت بی نهایت دامنه میشود متصل کرد

Aria
September 25th, 2012, 21:01
سلام.

در واقع پاسخ کاملتر این هست که:

بسته به مقدار مصرف هر وبسایت از امکانات سرور مجازی شما، می توانید تعداد مورد نیاز رو هاست کنید.

برای مثال یک وبسایت پر بازدید و سنگین اگر روی یک سرور مجازی قرار بگیره، شاید تمام مقدار حافظه RAM - CPU رو پر کنه و اگر بخواید وبسایت دیگری اضافه کنید با مشکل مواجه بشید و یا باعث بشه سایت اول کند بشه و یا دیگه بالا نیاد چون امکانات کافی برای فعالیت نخواهد داشت.

اما اگر برای مثال چند سایت شخصی HTML و یا Wordpress و یا Joomla باشد که به درستی نصب شده باشند و نیاز به منابع زیادی نداشته باشند، شما می توانید به راحتی حتی 50 سایت روی یک VPS معمولی هاست کنید.

در نتیجه این مورد کاملاً بستگی به نوع مصرف شما دارد و تنها موردی که شما را محدود می کند، نوع مصرف و مقدار منابع موجود خواهد بود و نه چیز دیگر.

همانطور که دیگر دوستان فرمودند، پیشنهاد می شود از یک کنترل پنل برای آسانتر شدن کار استفاده کنید که در بالا چند مورد رایگان نام برده شده.

با تشکر.

mortezafox
September 25th, 2012, 21:09
سلام.

در واقع پاسخ کاملتر این هست که:

بسته به مقدار مصرف هر وبسایت از امکانات سرور مجازی شما، می توانید تعداد مورد نیاز رو هاست کنید.

برای مثال یک وبسایت پر بازدید و سنگین اگر روی یک سرور مجازی قرار بگیره، شاید تمام مقدار حافظه RAM - CPU رو پر کنه و اگر بخواید وبسایت دیگری اضافه کنید با مشکل مواجه بشید و یا باعث بشه سایت اول کند بشه و یا دیگه بالا نیاد چون امکانات کافی برای فعالیت نخواهد داشت.

اما اگر برای مثال چند سایت شخصی HTML و یا Wordpress و یا Joomla باشد که به درستی نصب شده باشند و نیاز به منابع زیادی نداشته باشند، شما می توانید به راحتی حتی 50 سایت روی یک VPS معمولی هاست کنید.

در نتیجه این مورد کاملاً بستگی به نوع مصرف شما دارد و تنها موردی که شما را محدود می کند، نوع مصرف و مقدار منابع موجود خواهد بود و نه چیز دیگر.

همانطور که دیگر دوستان فرمودند، پیشنهاد می شود از یک کنترل پنل برای آسانتر شدن کار استفاده کنید که در بالا چند مورد رایگان نام برده شده.

با تشکر.
به غیر کلسو کدوم رایگان هست
کلسو خوبه ؟؟؟؟

sajiran
September 26th, 2012, 08:46
به غیر کلسو کدوم رایگان هست
کلسو خوبه ؟؟؟؟

kloxo , zpanel >>>> LINUX Server
websitepanel , zPanel >>>> Windows Server

mortezafox
September 26th, 2012, 10:46
kloxo , zpanel >>>> LINUX Server
websitepanel , zPanel >>>> Windows Server
یه سوال دیگه
بعد اینکه من سرور مجازی مثلا لینوکس گرفتم باید روش kloxo نصب کنم
وقتی کلسو نصب میشه هردو مدلش نصب میشه یعنی رلستر و کاربر یا باید جدا جدا نصب بشه؟
نصب کلسو چطوریه؟
یه سوال دیگه سیستم لینوکس فرقی های داره به سنتوس یا نه

mortezafox
September 26th, 2012, 11:03
بعد اینکه کلسو نصب شد از اینجا میتونم سایت هام به هاستم متصل کنم

8814

mortezafox
September 26th, 2012, 11:08
این پیغام چیه میده وقتی میخوای سایت اضافه کنی

This will set the domain that's considered as the primary domain for this particular account. You can access this domain's document root by going to http://IP/~clientname. To map an ipaddress to a domain, you have to click here (http://demo.kloxo.com:7778/display.php?frm_action=list&frm_o_cname=ipaddress), go inside an ipaddress and click on 'configure domain' tab there. If you want to view a domain before the dns is setup, the best way is to create an entry for the domain in your local etc/hosts file. The path for the file on windows is c:/windows/system32/drivers/etc/hosts . Just add an entry like this: 192.168.1.32 domain.com on a separete line, and then you will be able to access the domain by typing it in your browser's url box.