PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست یک برنامه نویس

downloaddl
September 24th, 2012, 18:56
سلام
من دونبال کسی می گردم
که برای ما بتونه یم آپلود سنتر طراحی کنه
اگه کسی هست به من یه پ.خ بده
ممنون

p30pdf
September 24th, 2012, 19:05
سلام عرض خسته نباشید اگر برنامه ای که می خواید با امکانات حرفه ای و امنیت تضمین شده از سمت اسکریپت - سئو تصاویر و کلا فول آپشن باشه تقریبا با مبلغ 700 تا 1 تومن میزنم براتون و برای ارائه توضیحات بیشتر از سمت خودتان و توضیحات کامل تر در مورد طراحی آپلود سنتر با ایدی بنده در تماس باشید با تشکر . info.p30pdf آیدی یاهو می باشد سر مبلغ نیز در صورتی که زیاد زمان بر نباشد امکان تخفیف اساسی تر هست با تشکر .
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

L0cal
September 25th, 2012, 10:01
سلام دوست من خوبین؟
دوست من میتونم براتون طراحی کنم با امکان اپلود از لینک به صورت صد در صد تضیمینی.
اقای p30pdf داش این پولا خوردن ندارها چه خبره بنده خدا 1 تومن برای یه اپلود سنتر اخه واقعا یه کم انصاف داشته باشید همین چهار تا مثل شماها هستید دیگه بازار کار همه رو خراب میکنید
داش من برات میزنم 150 تا 200 تظمینی هم بهت میدم :x

p30pdf
September 27th, 2012, 13:30
سلام عرض ادب و خسته نباشید دوست گرامی قبلا پاسخ دخالت شما رو دادم و یه بار دیگه هم میدم دریافت هزینه در قبال تخصص! دوست گرامی همین ایشون فردا اگر مورد هک قرار بگیرن اولین کسی که پاش گیره برنامه نویس بیچاره هست و میان ادعای هزار خسارت می کنن به راحتی میرن پلیس فتا و اولین نفری که مورد بازخواست برادران نظامی پلیس سایبری قرار خواهد گرفت برنامه نویس هست پس در نتیجه اگر اطلاعات کاملی در مورد این پلیس تازه تاسیس ندارید زیاد در هزینه های داده شده و کلا در مورد دیگران نظر ندهید با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

MihanTech
September 27th, 2012, 14:41
اقای p30pdf داش این پولا خوردن ندارها چه خبره بنده خدا 1 تومن برای یه اپلود سنتر اخه واقعا یه کم انصاف داشته باشید همین چهار تا مثل شماها هستید دیگه بازار کار همه رو خراب میکنید
داش من برات میزنم 150 تا 200 تظمینی هم بهت میدم :x

150-200 شما همون به اندازه تظمین خودتونه ! پفک نمکی که نمیخرن !! ضمنا سنگین ترید تا وقتی ازتون نظر نخواستن در مورد چیزی که واقعا اصلا به من و شما ارتباطی نداره صحبت نکنیم !
واقعا من نمیدونم چرا p30pdf (http://www.webhostingtalk.ir/member/55430/) با شما بحث میکنه و توضیح میده براتون !
خوش حال میشم نمونه کارهاتون رو پ.خ کنید برسی کنیم ببینیم با 100-200 تومن چه گلی به سر مشتریان زدید !

L0cal
October 5th, 2012, 11:07
ببخشید من نمیخواستم بحثی رو شروع کنم ولی مثل اینکه نمیشه.
5 ساله طراحی وب میکنم 5 ساله این حرفا رو شنیدم 5 ساله میگن امنیت که ولی سایتشون 5000 تا باگ داره.
چی واسه خودتون امنیت امنیت میکنید؟؟؟؟؟
مگه میشه امنیت یه سایت رو فقط از رو اسکریپت تظمین کرد!!!!!!!!!!!!!!!!:^o:^o

rezaonline.net
October 5th, 2012, 12:20
ببخشید من نمیخواستم بحثی رو شروع کنم ولی مثل اینکه نمیشه.
5 ساله طراحی وب میکنم 5 ساله این حرفا رو شنیدم 5 ساله میگن امنیت که ولی سایتشون 5000 تا باگ داره.
چی واسه خودتون امنیت امنیت میکنید؟؟؟؟؟
مگه میشه امنیت یه سایت رو فقط از رو اسکریپت تظمین کرد!!!!!!!!!!!!!!!!:^o:^o
دوست عزیز این شمائید که با قیمتهای بچه گانه و پائین ، بازار رو خراب میکنید .
مایی که زحمت کشیدیم این همه اطلاعات داریم ، پدرمون در اومده تا خودمون رو همیشه به روز نگه داریم ، آیا باید اندازه یک کارگر دور میدون هزینه بگیریم ؟
شما 5 ساله طراحی وب میکنید ، 5 تا کار خوبتون رو نشون بدید لطفاً .
نمیخوام جسارت کنم ، اما خیلی مشتاقم ببینم با 200 تومن تا چه حدی و در چه سبکی کد میزنید .

سلام
من دونبال کسی می گردم
که برای ما بتونه یم آپلود سنتر طراحی کنه
اگه کسی هست به من یه پ.خ بده
ممنون
سلام .
منظورتون از آپلود سنتر ، صرفاً امکان آپلود توسط خود و سایر بازدیدکنندگان هست مثل سایتهای آپلود فارسی .
یا نه به منظور ایجاد اشتراک به مشتریان و ... مانند راپید شیر و ...
لطفاً اطلاعات بیشتری قرار دهید تا هزینه اعلام بشه .
موفق باشید

ruhy
October 5th, 2012, 12:53
سلام یه سرچ بزنید تو گوگل تا دلتون بخاد اپلود سنتر هست حیف نیست یه مشت مفت بدین ؟

یه اپلود سنتر 1 میلیون تومان 100 تومان

واقعا دوستان کم لطفی نکنن

میخان پول خون باباشونو بگیرن