PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در انتخاب هاست دانلود

Dr.D347h
September 24th, 2012, 13:59
با سلام به همه دوستان.
من از میهن وب هاست سرویس هاست دارم، حالا یه هاست دانلود هم می خوام بخرم ولی نه از میهن وب هاست
سرعت و قدرت میهن وب هاست برام ثابت شده است ولی تنها مشکلی که باهاش دارم پشتیبانیشه.
من دیشب بهشون تیکت زدم و گفتم خیلی فوریه و لی تا الان نه خبری تو تیکت هست و تلفن هم که می زنم جواب نمیدن. قبلا هم یکی دو بار وقتی تیکت زدم خیلی دیر و بعد از 7-8 تیکت جواب دادن. در حالی که امروز صبح وقتی به صورت ناشناس یک سوال قبل از خرید براشون فرستادم 20 دقیقه بعد جواب دادن، یعنی هستن و جواب نمیدن! یعنی فقط تا موقع فروش پشتیبانی دارن وبعد از فروش دیگه کاری باهات ندارن.

بگذریم...
کسی میتونه یه سرویس دهنده خوب با سرعت و قدرت بالا و پشتیبانی واقعی و قیمت مناسب بهم پیشنهاد بده؟
نظرتون در مورد اینا چیه؟ لطفا هر کسی با هرکدوم کار کرده در مورد پشتیبانیش بگه:
http://www.hostdl.com/ خیلی از سایتهای بزرگ روشه و پشتیبانی قبل از خریدش واقعا عالیه یعنی به 5 دقیقه نرسید جوابمو بدن اگه بعد از خرید هم همینطوری باشن خیلی خوبه
azaronline.com فایل هاستینگ | هاست دانلود | download host | (http://azaronline.com/filehosting/)
هاست دانلود - پردیس هاست | خدمات فروش و میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نوین پردازش عصر پردیس | پردیس هاستینگ (http://www.pardishosting.com/%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A8/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF) قیمتش نسبت به بقیه خیلی پایینه، وارزه، ولی پهنای باندش پایینه، اونایی که اطلاع دارن لطفا در مورد سرعت، قطعی و پشتیبانی شون اطلاعات بدن.
.:: Abtin Web Hosting - ثبت آنی هاست - هاست - هاست لینوکس - سی پنل - هاست امن - هاستینگ - هاست ویندوز - هاست پرقدرت - هاست سی پنل- هاست دانلود - هاست با دامن (http://www.abtinweb.com/hosting/index.html#anchor) قیمتش مثل دو تای اوله.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

برای من مهمتر از همه قدرت و کیفیت هاسته بعد پشتیبانی واقعی بعد قیمت مناسب

با تشکر از همتون

Hostine
September 24th, 2012, 14:09
با سلام با چه مشخصاتی نیاز دارید ؟
لطفا اعلام کنید تا راهنمایی راجت تر باشه

iman00
September 24th, 2012, 14:13
دوست عزيز hostdl يك گرون هست ولي خدمات بسيار عالي داره اين يك
azaronlie من قبا از ايشون سرور داشتم سرور هاي خيلي خوبي دارن اون دو تاي پايينه هيچ نظري ندارم

RoobinaServer
September 24th, 2012, 14:14
با سلام

اگر مشخصات بالا نیاز دارید (هارد) بهتره سرور مجازی تهیه کنید.

shahabhost
September 24th, 2012, 14:20
با سلام

از پشتیبانی http://www.hostdl.com (http://www.hostdl.com/) اطلاعی ندارم
ولی کیفیت سرویس هاشون رو تایید میکنم

یا علی

Dr.D347h
September 24th, 2012, 14:27
سرویس حجم کم می خوام.
10-15 گیگ به نظرم اشتراکی کفایت کنه!

mahdi2009
September 24th, 2012, 14:28
hostdl.com هم هاست دانلود داشتم هم هاست اشتراکی وب سایت . قدرت و کیفیت و پشتیبانیش به نسبت هزینش رو هنوز تو وب ایران پیدا نکردم مانندش رو !!

amirmahdi8573
October 28th, 2012, 09:40
فقط هاست دی ال

Dr.D347h
October 29th, 2012, 00:04
بسیار ممنون.
از هاست دی ال خریدم و تا الان که یک ماه میشه 100% ازش راضی ام

habiballahafg
October 29th, 2012, 00:10
خدا پدر و مادر هاست دی ال را بیامرزه که من ساعت ۴:۲۸صبح پیام دادم ۴:۵۵ صبح جواب دادند
از hostdl بگیرید ضرر نمیکنید

Ramin
October 29th, 2012, 00:25
پردیس هم کیفیت مناسبی دارند ...

khazarnet
November 1st, 2012, 01:13
در خدمت هستیم
اولین نیستیم ولی سعی میکنیم بهترین باشیم
www.khazarnet.com

babelirani
November 1st, 2012, 01:34
در خدمت هستیم
اولین نیستیم ولی سعی میکنیم بهترین باشیم
www.khazarnet.com

شما 100% کاری میکنید که بن بشید

heshi
November 4th, 2012, 14:41
سلام
من از پردیس دارم
کیفیت و پشتیبانیش عالیه و تنها مشکل پهنای باند محدودش هست که برای خودم وسط ماه نشده تموم میشه

Dr.D347h
December 2nd, 2012, 13:35
با سلام.
متاسفانه متوجه شدم که هاست دی ال می خواد به کار خودش پایان بده ، من خودم به شخصه با این که تازه شروع به کار کردن باهاشون شدم خیلی ناراحت شدم
متن اطلاعیه ای که در سایتشون نوشته:

کاربران گرامی،
طی چند سال گذشته همواره تمام هم و غم HostDL بر ارائه خدمات با کیفیت، مناسب و درخور شما عزیزان بوده که به لطف خدا و با تلاش شبانه روزی و البته همراهی مشتریان محترم به این مهم دست یافته و شاهد بازخوردهای بسیار خوب مشتریان محترم بوده ایم که همیشه باعث افتخار ماست
سعی کردیم در راستای حفظ و ارتقاء سطح کیفی سایتهای ایرانی گام برداریم و انشاالله که در این مسیر بستر مناسبی برای رشد و ترقی سایتها فراهم کرده باشیم
شوربختانه شرایط نابسامان داخلی و خارجی وضعیت اسفناکی برای بازار هاستینگ بودجود آورده و اغلب شرکت ها را در معرض ورشکستگی قرار داده که مهم ترین آنها افزایش نجومی نرخ ارز و هزینه تمام شده سرویسها برای HostDL و سایر مشکلات ناشی از تحریم ها میباشد که HostDL طی ماه های اخیر این فشار را حتی المقدور تحمل کرده و مانع از اعمال فشار بر روی مشتریان شده است ( تعرفه های سایت و دانلود طی 1-2 سال گذشته کاملا ثابت بوده )
همچنین با توجه به نرخ بسیار سنگین سخت افزار مرغوب و پهنای باند در داخل کشور که هر 2 وابسته به ارز میباشد، سرویسهای داخلی چه از لحاظ سخت افزار چه از لحاظ بستر و زیرساخت های شبکه اصلا قابلیت پذیرش سایتهای بزرگ و معتبر ایرانی را نداشته و مناسب کار سایتهای بزرگ شخصی نمیباشد
مجموع این شرایط و تنگ تر شدن حلقه تحریم و مشکلات عدیده در انتقال و تبدیل پول و موارد دیگر منجر به اتخاذ این تصمیم شده و متأسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که به دلایل متعدد و علی رغم میل باطنی HostDL قادر به ادامه سرویس دهی نبوده و دوره فعلی آخرین دوره فعالیت میباشد
لازم به ذکر است که کلیه سرویسها اعم از هاست دانلود و هاست سایت، VPS و سرور اختصاصی تا پایان دوره جاری و تاریخ انقضای سرویس در دسترس و قابل استفاده میباشد
ضمن تشکر و قدردانی از تمام کسانی که در طول این چند سال در شرایط مشکل و بحران در کنار ما بوده اند، هرگونه کوتاهی و قصور احتمالی در مدت همکاری را به بزرگواری خود بر ما ببخشید
با آرزوی موفقیت و کامیابی روز افزون
پ.ن مهم: به هیچ عنوان فشاری از هیچ شخص یا نهادی در این تصمیم‌گیری تأثیری نداشته و کلیه شایعات در این مورد تکذیب میشود
پ.ن مهم: شایعات واگذاری HostDL هم تکذیب میشود
مدیریت HostDL

من تازه ازشون هاست دانلود گرفته بودم.
با اینکه گفتن تا تاریخ انقضاشون قابل استفاده هستند برای دوره بعد حالا دو باره بین چند تا سرویس دهنده خوب که هاست دانلود اریه کنن موندم.
مهمترین چیز واسه من اول کیفیته بعد پشتیبانی.
ممنون میشم سرویس دهنده های خوب رو برام معرفی کنین

arshan
December 5th, 2012, 15:36
سلام هاست دی ال خوبه ولی انگار می خواهد تعطیل کنه به خبر های تو سایت نگاه کنید

mehrdadzavar
December 5th, 2012, 16:30
بهترین هاست دانلو دبا پشتیبانی قوی
hostdl.poryanet.ir
ببنید

m-mehdipoor
December 5th, 2012, 16:39
میزان مصرف پهنای باند و موضوع سایتتان را بفرمایید

Dr.D347h
December 5th, 2012, 16:41
سلام هاست دی ال خوبه ولی انگار می خواهد تعطیل کنه به خبر های تو سایت نگاه کنید

خسته نباشین اینو که خودم تو پست بالا گفته بوم

بهترین هاست دانلو دبا پشتیبانی قوی
hostdl.poryanet.ir
ببنید

این هم ریدایرکت میشه به میهن وب هاست

سرورشون واقعا عالیه ولی پشتیبانیشون خیلیییی بده

omid7000
January 4th, 2013, 09:13
دوست عزیز آدرس سایتتون چیه؟

delta
January 4th, 2013, 11:15
دوست عزیز آدرس سایتتون چیه؟

به تاریخ پست نگاه کنید بد نیست....

HosteDL
December 6th, 2013, 18:40
سلام در خدمت شما هستیم

Dr.D347h
December 7th, 2013, 21:49
سلام در خدمت شما هستیم

چه جالب...!

expres
December 15th, 2013, 22:36
سلام

میهن وب هاست فکر نمیکنم پشتیبانیشون ضعیف باشه من که هر وقت تیکت میدم سریع جواب میدن

آذر آنلاین فکر میکنم شخصی باشن و پیشنهاد نمیکنم از شخصی بگیرید

آبتین وب که اصلا حرفش رو نزنید :d من یه رسیلر داشتم ازشون که یهو قطع شد. تیکت زدم گفتن سرورمون رو اشغال کردید انتقال دادم به میهن وب هاست الآن سایت مشکلی نداره هزینه رو هم آبتین وب بک نداد

tizparvaz
December 16th, 2013, 01:44
سلام

میهن وب هاست فکر نمیکنم پشتیبانیشون ضعیف باشه من که هر وقت تیکت میدم سریع جواب میدن

آذر آنلاین فکر میکنم شخصی باشن و پیشنهاد نمیکنم از شخصی بگیرید

آبتین وب که اصلا حرفش رو نزنید :d من یه رسیلر داشتم ازشون که یهو قطع شد. تیکت زدم گفتن سرورمون رو اشغال کردید انتقال دادم به میهن وب هاست الآن سایت مشکلی نداره هزینه رو هم آبتین وب بک نداد

این تاپیک خیلی قدیمیه
در مورد میهن وب هاست 2 تا سایت طراحیش به عهده ما بود و هاست از میهن وب هاست ماشالا یک سره قطعی داشتن و سرعت لود سی پنل و سایت بسیار پایین بود شما چطور رضایت دارید جالبه ، البته این هم ممکنه که اون سایتها رو سرور مشکل داره این شرکت هاست شده بودن

hostorder
December 16th, 2013, 02:29
Zirkhakiye amooo