PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل لیست کاملا فعال و اکتیو ایرانی

4nonymous
September 24th, 2012, 13:26
باسلام
ایمیل لیست های فعال ایرانی کاملا اکتیو که از دیتابیس های فروم های معروف dump شده { با اثبات صحت ایمیل ها } موجود می باشد !
دوستانی که تو زمینه ی ایمیل مارکتینگ فعالیت دارند میتونند برای خرید پ-خ بدند !!!!گ

+ لیست ها به صورت کاملا طبقه بندی شده می باشد و برای هر قشری هم ایمیل جداگانه موجد است { ایمیل های سایت ها تفریحی ، علمی ، دانشجویی ، ورزشی ، موزیک و دانلود و .... }

برای اطلاعات بیشتر و خرید پیام خصوصی بدید

با تشکر !

alirezakhani
September 24th, 2012, 18:50
ghrymat p kh konin

4nonymous
September 24th, 2012, 19:11
ارسال شد ...

+ دوستان عزیز فعلا قیمت ها به ازای هر 10000 ایمیل 7000 تومن هست !!!!!
در صورت خرید تعداد بیشتر ایمیل تخفیف هم داده میشه !!!!!

ایمیل ها از فروم ها جمع آوری شده و قابل اثبات هم هست :)
با تشکر

www.denaserver.com
September 24th, 2012, 20:35
سلام
کل ایمیل ها چقدر است ؟
لیست طبقه بندی شده را اینجا یزن همه ببینن !

4nonymous
September 24th, 2012, 21:03
سلام !!! تاحالا نشمردم اما لیست ها به شرح زیر هست :

انجمن ایران بلاگ = 96 هزار ایمیل
گلچینی از وبلاگ های فان و فعال = 250 هزارتا ایمیل
سیستم بلاگ تاز = 12500 عدد
سایت های دانشگاهی مثل pnu club حدود 15000 تا
انجمن lovestan حدودا 27600 عدد
سیستم های ثبت رنگ وبلاگ و آمارگیر (وبگذر و چندی سیستم دیگه ) = 115 هزار تا

و حدود 300 هزارتا ایمیل دیگه که اونام ماله سایت های مختلفه که هرکی اطلاعات بیشتر میخواد میتونم براش شرح بدم !!!

+ همه ی ایمیل ها از فروم ها و سایت هایی جمع آوری شده که نیاز به ایمیل تاییدیه برای ثبت نام دراند در نتیجه همشئن فعالن :)

DeltaGostar
September 24th, 2012, 21:20
تماس بگرید و بگوید از طرف من هستید -

مدیریت آقای رامین احمدی میباشد
www.Tabligat.info (http://www.Tabligat.info)

4nonymous
September 24th, 2012, 21:34
دوستانی که مایل هستند از طریق پ-خ اعلام کنند !!!!

mohamad2314
September 25th, 2012, 02:09
قیمت کل ایمیل هارو پیغام خصوصی کن

rezaonline.net
September 25th, 2012, 02:21
دوست عزیز چک کنید ایمیل خودتون داخل اون لیست نباشه چون واقعاً انقدر تبلیغات براتون میاد کلافه میشید .
ما ها به درک >:p

4nonymous
September 25th, 2012, 02:49
دوست عزیز چک کنید ایمیل خودتون داخل اون لیست نباشه چون واقعاً انقدر تبلیغات براتون میاد کلافه میشید .
ما ها به درک >:p
دوست عزیز حرفتون واقعا درسته !!! وقتی میرید پول میدید یجا ایمیل لیست میخرید بدون اینکه بدونید صاحبان ایمیل علاقه به چنین چیزی دارند یا خیر معبومه که تبلیغات یه چیز خسته کنند میشه
اما من اومد سایت به سایت جدا جدا طبقه بندی کردم { حرفام اثبات هم داره } که حداقل بدونید واسه چه گروهی چجوری میل بزنید
مثلا من کل دیتابیس سایت ل-و-ت-ی دات نت رو دارم و ایمیل هاشم همینطور که واسه تبلیغات وی/پی/ان و ساک/س خیلی مفیده

0060
September 25th, 2012, 03:05
:)

http://www.webhostingtalk.ir/f41/59124/

rezaonline.net
September 25th, 2012, 03:29
دوست عزیز حرفتون واقعا درسته !!! وقتی میرید پول میدید یجا ایمیل لیست میخرید بدون اینکه بدونید صاحبان ایمیل علاقه به چنین چیزی دارند یا خیر معبومه که تبلیغات یه چیز خسته کنند میشه
اما من اومد سایت به سایت جدا جدا طبقه بندی کردم { حرفام اثبات هم داره } که حداقل بدونید واسه چه گروهی چجوری میل بزنید
مثلا من کل دیتابیس سایت ل-و-ت-ی دات نت رو دارم و ایمیل هاشم همینطور که واسه تبلیغات وی/پی/ان و ساک/س خیلی مفیده
به نظرتون مبالغه نیست که خودتون نشستید ایمیل ها رو جمع کردید ؟؟

من دست گرمی کراولر مینویسم ، آدرس بدید ایمیل درو کنید باهاش !

4nonymous
September 25th, 2012, 03:32
جمع کردم ؟؟؟؟
دیتابیس رو dump کردم عزیز - قابل تست هم هست { اگه تو اون انجمن عضوید ایمیلتونو بدید تا پسووردتوهنو تو همون فرم بدم }

rezaonline.net
September 25th, 2012, 14:47
جان؟

rezaonline.net
September 25th, 2012, 14:53
میشه بگید دیتابیس ها رو از کجا آوردید ؟
به نظرم من این یه توهینه به کاربر ، بعدم تا اونجایی که من میدونم ، پسورد ها همیشون هش هستن ، شما چه جوری پسورد من رو از روی هش میخونید ؟؟؟؟؟ :78:
یه نکته دیگه ، یوزر من توی تموم شون admin هست ، بی زحمت پسوردهامو لطف کنید =))

4nonymous
September 25th, 2012, 15:00
دوست عزیز جز md5 اکثر هاش ها قابله کرک شدن هست و حتی جدیدا md5 هم داره کرک میشه !!!!
بعدشم اینکه شما اگه شک دارید من به جا ایمیل ها کل دیتابیس رو میدم بهتون !!!
و اینکه دانش کم شما دلیل نمیشه که هک چنین فروم هایی غیر ممکن به نظر بیاد :)

rezaonline.net
September 25th, 2012, 15:55
دوست عزیز md5 جز ضعیفترین هش ها هست .(تعداد کاراکتر کمتری داره پس احتمال بیشتری هست هش دو رشته مجزا یکسان بشه همچین سرعت پردازشش بالاست ، میشه کرکش کرد)
در ضمن برای هش باید آلگوریتم بنویسی ، باید چرخ و فلک بنویسی ، باید پیپر و سالت اضافه کنی .

shahriyar3
December 15th, 2012, 11:09
دوست عزیز md5 جز ضعیفترین هش ها هست .(تعداد کاراکتر کمتری داره پس احتمال بیشتری هست هش دو رشته مجزا یکسان بشه همچین سرعت پردازشش بالاست ، میشه کرکش کرد) در ضمن برای هش باید آلگوریتم بنویسی ، باید چرخ و فلک بنویسی ، باید پیپر و سالت اضافه کنی .
من قسم میخورم شما این حرف زدی خواستی روی اون بنده خدا رو کم کنی
اون دوستمون که داشت جک میگفت دیتا بیس ها رو dump میکنه با اون کاری ندارم
ولی شما که دیروز داشتم پست هاتو فکر کنم توی انجمن yii میخوندم اگه اشتباه نکنم خیلی تاسف خوردم اینقدر سطحی نگاه میکنی
این رشته ها بازگشت پذیر نیستن
من منتظر هستم شمااین رشته رو تبدیل کنید ببینم
ad4f6e3bcec1127696243e0d2de6110a

4nonymous
December 15th, 2012, 17:18
من قسم میخورم شما این حرف زدی خواستی روی اون بنده خدا رو کم کنی
اون دوستمون که داشت جک میگفت دیتا بیس ها رو dump میکنه با اون کاری ندارم
ولی شما که دیروز داشتم پست هاتو فکر کنم توی انجمن yii میخوندم اگه اشتباه نکنم خیلی تاسف خوردم اینقدر سطحی نگاه میکنی
این رشته ها بازگشت پذیر نیستن
من منتظر هستم شمااین رشته رو تبدیل کنید ببینم
ad4f6e3bcec1127696243e0d2de6110a

دوست عزیز 4 روزه اومدید تو نت فکر میکنید Dump یه دیتابیس کار خیلی شاخیه ؟؟؟ مخصوصا وقتی یه شل با پرم کامل داشته باشی ؟؟؟
شما لطف کن قبل از اینکه اظهار نظر کنی سعی کنی به این جمله برسی که چون خودت سوادشو نداری دلیل بر بی سوادیه بقیه هم نیست !
شما رو کن مشتری هستی ما هم حرفمونو رو میکنیم !!!
موفق باشید