PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Godaddy و ایران؟؟؟

Parshosts
December 20th, 2009, 01:34
سلام
دوستان مگه Godaddy با ایران مشکل نداره؟
چون سایت hostdl زده توی Godaddy دامنه ثبت میکنه.

1eng.ir
December 20th, 2009, 01:38
آمریکا هم با ایران مشکل داره ولی داریم ازش سرویس میگیریم.

با چیز پی ان همه چی حل میشه :)

4dmin
December 20th, 2009, 02:13
ولي نيم چيز هم نميخواد

Parshosts
December 20th, 2009, 03:00
آمریکا هم با ایران مشکل داره ولی داریم ازش سرویس میگیریم.

با چیز پی ان همه چی حل میشه :)

Godaddy سایتش با IP ایران باز نمیشه تازه اگه دامنه هایی که توی Godaddy ثبت شدن IP ایران روش زیاد باردید کنه می بتدتش.

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:57 AM ----------

ولي نيم چيز هم نميخواد

لطفا اسپم ندین.
نمی خوام رجیستر انتخاب کنم.

4dmin
December 20th, 2009, 03:49
سایتش با IP ایران باز نمیشه تازه اگه دامنه هایی که توی Godaddy ثبت شدن IP ایران روش زیاد باردید کنه می بتدتش.
اين حرفو بر چه اساسي ميزني جوك جالب بود اينم كه ايران رو تحريم كرده چندسال پيش خودش رسما اعلام و كرده همه جا تو بوق شد!

لطفا اسپم ندین.
نمی خوام رجیستر انتخاب کنم.
به من چه كه نميخواي رجيستر انتخاب كني تايپك در همين مورد هست و به جا گفتم از سياست هاي شركت هاي ديگه هم از خودشون بپرس چرا فلان جا ثبت ميكنند enom هم تحريمه ولي...
اسپم رو گوگل كن يا پست رو گزارش كن اينجا انجمنه وبسايت شخصي گل باقالي خانم نيست

TukaNet
December 20th, 2009, 04:56
بابا چرا از هر دوتا تاپیک تو این انجمن توی یکی دعوا به پاست ؟ :-<

در مورد Godaddy هم این که می فرمایید IP ایران روش زیاد باردید کنه می بندنش اصلا درست نیست .
با منطق هم جور نمی آید ، فرض کنید تویتر اونجا رجیست شده پس باید ببندنش ... .
پس سعی کنید روی حرفی که میزنید کمی فکر کنید :)

4dmin
December 20th, 2009, 08:40
بابا چرا از هر دوتا تاپیک تو این انجمن توی یکی دعوا به پاست ؟ :-<

در مورد godaddy هم این که می فرمایید ip ایران روش زیاد باردید کنه می بندنش اصلا درست نیست .
با منطق هم جور نمی آید ، فرض کنید تویتر اونجا رجیست شده پس باید ببندنش ... .
پس سعی کنید روی حرفی که میزنید کمی فکر کنید :)

مشكل اينجاست كه اسپم معنيش جا نيفتاده هر كي از را ميرسه ميگه يه اسپم نكن بگيم كلاس داره

OMIDTU5
October 4th, 2019, 20:02
این تاپیک زیرخاکی رو بعد از 10 سال اوردم بالا ! :106:
در مورد مشکل زیر خواستم دامین رو منتقل کنم به Godaddy :

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=211086&page=5&p=1839317&viewfull=1#post1839317

کار درستیه یا مشکل تحریم پیش میاد ؟

alimosavi
October 4th, 2019, 22:47
godaddy و سایر رجیسترها با billingآدرس ایران حتما مشکل دارند ، اتفاقا گوددی بیشتر از بقیه !

OMIDTU5
October 5th, 2019, 02:50
godaddy و سایر رجیسترها با billingآدرس ایران حتما مشکل دارند ، اتفاقا گوددی بیشتر از بقیه !
ایران نیستم . فقط سایت فارسی زبانه و بخاطر همین نگرانم که درگیر مسائل تحریم و ... بشم
فقط میخوام دامینم رو از پنل ریسلر ایرانی خارج کنم . شما کجا رو پیشنهاد میدید برای انتقال ؟

Nikihost
October 5th, 2019, 15:09
ایران نیستم . فقط سایت فارسی زبانه و بخاطر همین نگرانم که درگیر مسائل تحریم و ... بشم
فقط میخوام دامینم رو از پنل ریسلر ایرانی خارج کنم . شما کجا رو پیشنهاد میدید برای انتقال ؟
joker و 1api گزینه های خوبی هستند...

OMIDTU5
October 5th, 2019, 22:41
joker و 1api گزینه های خوبی هستند...

ممنون . جوکر رو انتخاب و ثبت نام کردم .