PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ساخت اکانت

Number14
September 24th, 2012, 06:36
با سلام

دوستان من سایتم رو انقال دادم به سرور دیگه
الان میبینم با اینکه از قسمت سرور ها تنظیم کردم آی پی و key و... و به Whm هم وصل میشه ولی با این حال وقتی مشتری خرید میکنه به پرداخت انلاین وصل نمیشه و میگه سفارش شما ثبت شد حتی اکانت ایجاد نمیشه تو cpanel
تو whmcs هم بوزر پس ایجاد میکنه ولی login نمیشه به cpanel چون اکانتی در cpanel اصلا ایجاد نمیشه.
منتطر تایید محصول میشه با اینکه هنگام ساخت اکانت در whmcs زدم بعد از پرداخت انلاین تحویل بده

ایا این مشکل به خاطر ای پی هست که در پارس پال زدم ؟ چون آی پی سرور قبلیم رو پارس پال هست! منظورم اینه آیا باید درخواست تغییر آی پی بدم؟ میتونه از اون باشه چون همه چی درسته

البته بگم رو سرور قبلی بدون مشکل محصول رو میساخت

ممنون از همگی

ehsansystem
September 24th, 2012, 09:59
خیر ربطی به ip نداره

اگه خواستید بدید من یک نگاهی بهش کنم
تا بگر مشکلی اصلی کجاست

---------
IRANGIG.IR

arkahost
September 24th, 2012, 11:22
تغییرات رو در قسمتی که سرور اد کردید دادید ؟

Number14
September 24th, 2012, 11:30
بله به whm هم لاگین میشه تنها مشکلی که هست اینکه وقتی محصول انتخاب میکنم به پرداخت انلاین وصل نمیشه و میزنه سفارش شما با موفقیت ایجاد شد

کد سفارش میده وبعد میرم تو whmcs میبینم یوزر پسورد زده ولی میزنم creat یا active ارور faild login میزنه چون اصلا به دوازه پرداخت وصل نشده که اکانت رو بسازه

فکر نکنم مشکل از وصل شدن به cpanelباشه چون هم آی پی درسته و هم از whmcs به whm میتونم لاگین کنم.

Number14
September 24th, 2012, 12:53
دوستان مشکل پرداخت رو درست کردم فقط نه اکانت رو میسازه و نه به کاربر اکانت رو میده !!!

ممنون میشم راهنمایی کنید

عکس هم پیوست کردم