PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل و جي ميل فيلتر مي‌شوند

habiballahafg
September 23rd, 2012, 21:49
دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از فيلتر شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از سايت وبگردي 2030 دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از فيلتر شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست‌هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور فيلتر مي‌شوند.

وي در خصوص مدت زمان فيلتر اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور فيلتر خواهند شد.

گفتني است اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.

logofun
September 23rd, 2012, 22:11
اینجا ایران
گوگل و جی میل باز نمیشود !

sina_mech
September 23rd, 2012, 22:13
مرجع؟ لینک معتبر لطفاً!

Ashkankamangar.ir
September 23rd, 2012, 22:15
گوگل باز نمیشه ولی جیمیل باز میشه

mohashemi
September 23rd, 2012, 22:17
جداً که چه قدر بی فکرند این ها ، فکر می کنند گوگل به ما نیاز داره نمی دونن که ما هستیم که به گوگل و یاهو نیاز داریم ، واقعاً متاسفم تو کشوری با همچین مدیریتی متولد شده ام ، ای کاش متولد نشده بوده

babelirani
September 23rd, 2012, 22:23
یعنی خاک بر سرشون اگه ببندن

پارس آنلاین باز نمیشه ولی فی لتر هم نیستن

kambizmabdi
September 23rd, 2012, 22:24
آقا کلا سایت حوضه علمیه رو باز بزارن بقیه رو ببندن.اینجوری بهتر نیست؟

HiDd#N
September 23rd, 2012, 22:26
یه همچین مطلبی برای پیج ما توی قیس بوک ارسال شده

این ایمیل رو یکی از دوستان برای من فرستاده و من به نوبه خودم برای سایر دوستان ارسال میکنم اگه تکراری به دستتون رسیده ببخشید.

شرکت گوگل طی سخنان مدیرش مارتین جوزنبولت اعلام کرد که انتشار فیلم توهین امیز به رسول الله را در یوتیوپ متوقف نمیکند زیرا این را آزادی اندیشه مینامد.

به همین دلیل علمای مسلمان استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوپ را در تمامی کشور های مسلمانان را به مدت دو روز برای فهماندن اعتراض مسلمانان و اینکه یک ملیارد و نیم مسلمان نمیتوانند توهین به پیامبر بزرگوارشان را بپذیرند، منع کردند.

و روز دوشنبه و سه شنبه ۲۴و ۲۵ سپتامبر روز عدم استفاده از دو سایت یاد شده است و انتظار میرود سهم شرکت گوگل افت کرده و خساراتش به ۲۱۰ میلیون دلار برسد .

لطفا پخش کنید تا بزرگترین حرکت در دفاع از رسول الله را انجام دهیم در ضمن میشه روز سوم و چهارم مهرماه

sarwhost
September 23rd, 2012, 22:27
واقعا چقدر عقبیم ای خدا چقدر چقدر
بابا پس این زبان انگلیسی این فیلم های خارجی این کالاهای امریکایی که 10 برابر کلایه ساخت ایران قیمت دارن توی زندگی ما چیکار میکنن
واقعا تسلیت عرض میکنم

kambizmabdi
September 23rd, 2012, 22:27
اگر حوزه رو ببدن من سوال شرعی کجا بپرسم اخه ؟
نگید .
ما گناه داریم .

آفرین بر شما =))

حرف حق جواب نداره

HiDd#N
September 23rd, 2012, 22:28
اگر حوزه رو ببدن من سوال شرعی کجا بپرسم اخه ؟
نگید .
ما گناه داریم .

:)) عجب !!! چه بدبختیه که گوگل رو میبندن:((

viator.life
September 23rd, 2012, 22:30
حالا از شوخی گذشته .
من ب عنوان یک مسلمان پیشنهاد میکنم دو شنبه و سه شنبه اصلا استفاده نکنید .
روز های دیگه راه های ... هست برای استفاده .
وقتی هم گوگل ببینه از ایران بازدید نداره حساب کار دستش میاد .

Reza.exe
September 23rd, 2012, 22:32
فکر کنم شایعه باشه :)

babelirani
September 23rd, 2012, 22:34
حالا از شوخی گذشته .

بعد ببخشید چرا نباید استفاده نکنیم ؟

فیلمی که 5 ماه پیش پخش شد هیچکسم ازش خبر نداشت تا اینکه یه سری ..... اومدن زیرنویس کردن و کاملا" برنامه ریزی منتشرش کردن .

آزادی بیان یعنی هرچی که میخوای بگی حالا شاید شما یا هر کسی مشکلی داشته باشه به این معنی نیست که باید برش دارن و بزنن طرف رو خفه کنن

pardishosting
September 23rd, 2012, 22:37
خیلی ببخشید یکی به من بگه شبکع پرس tv که با بیت المال مسلمین و داعیه داران اسلام بودجه می گیره چه قدر در جهت شناساندن پیامبر صحبت کرده ؟ بعد از گوگل چه توقعی هست ؟

fasterhost
September 23rd, 2012, 22:38
فکر نمیکنم هیلتر باشه احتمالا گوگل دسترسی ایرانیا رو قعط کرده یا شاید پورتای چیزو بستن این اس اس الم باهاش بستن این هم خواص ایرانی بودنه

kambizmabdi
September 23rd, 2012, 22:38
بعد ببخشید چرا نباید استفاده نکنیم ؟

فیلمی که 5 ماه پیش پخش شد هیچکسم ازش خبر نداشت تا اینکه یه سری ..... اومدن زیرنویس کردن و کاملا" برنامه ریزی منتشرش کردن .

آزادی بیان یعنی هرچی که میخوای بگی حالا شاید شما یا هر کسی مشکلی داشته باشه به این معنی نیست که باید برش دارن و بزنن طرف رو خفه کنن

دوست عزیز یه کم عرق ملی داشته باشین.حالا خوب یا بد همه مسلمان هستیم.الیته کار با اسلامی که اینا به مامعرفی کردن ندارم درسته غلطه.منم ***** رو قبول ندارم.باید خودمون تشخیص بدیم و استفاده نکنیم.
ولی خب به هر حال پایبند باشیم.تشکر

HiDd#N
September 23rd, 2012, 22:39
خدایی من صدتا فیلم دیدم که خدا رو مسخره کردن یا خدا سیاه پوست بوده نمیدونم چرا خدا که مسخره میشه به قول بعضی از دوستان هیچی نمیگن این مسلمانان جهان؟

babelirani
September 23rd, 2012, 22:41
خیلی ببخشید یکی به من بگه شبکع پرس tv که با بیت المال مسلمین و داعیه داران اسلام بودجه می گیره چه قدر در جهت شناساندن پیامبر صحبت کرده ؟ بعد از گوگل چه توقعی هست ؟

من کاری به پرس tv ندارم ولی بحث من اینه مایی که بدترین کشور دنیا در امار اعدام هستیم
کشوری مثل عربستان که از آزادی زن چیزی اصلا" نمیدونه
کشوری مثل افغانستان که دارن چیکار میکنن
کشوری مثل عراق که هر روز یه انفجار توسط مسلمون ها میشه
کشوری مثل سوریه که مسلمون هاش چه بلایی دارن سر مردمشون میارن

و ...................

اینا همش کشور به اصطلاح اسلامی هست مایی که دم از اسلام میزنیم تا به حضرتمون یه حرفی میزنن توپ و تانک میکشیم چرا اول مسلمون بودن رو درست نمیکنیم بخدا تمامی مشکلات از کشور های اسلامی هستش حالا میخوایم به حضرتمون هم توهین نشه با این وضع ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza.exe
September 23rd, 2012, 22:42
ظاهرا جیمیل ترکیده ؟:63:

babelirani
September 23rd, 2012, 22:42
دوست عزیز یه کم عرق ملی داشته باشین.حالا خوب یا بد همه مسلمان هستیم.الیته کار با اسلامی که اینا به مامعرفی کردن ندارم درسته غلطه.منم ***** رو قبول ندارم.باید خودمون تشخیص بدیم و استفاده نکنیم.
ولی خب به هر حال پایبند باشیم.تشکر

عرق ملی دارن مطمئن باش ولی عرقی که بتونم ازش دفاع کنم آخه من مسلمونی که با دست خودم اسلام رو به گند کشیدم چطوری ازش دفاع کنم ؟

HiDd#N
September 23rd, 2012, 22:44
عزیزان ارق ملی ...!!!

sazsaz
September 23rd, 2012, 22:44
برام مهم نيست كه گوگل باشه يا نباشه برام كشورم مهمتره
فقط موندم كدام موتور جستجوگر مي تونه جاي اون را بگيره

fasterhost
September 23rd, 2012, 22:46
واقعا حرف اونا رو باور نکنید چیزی به اسم آزادیه بیان توی دنیا وجود نداره هر کسی هر چیزی به سودش باشه میگه مثلا همین آمریکا میگین ***** نداره در صورتی که *****ینگ آمریکا اینجوریه که سایتایه سیاسی رو کلا نابود میکنن لااقل ایران کل سایتو نابود نمیکنه فقط دسترسی مردم ایرانو محدود میکنه اینم آزادیه بیان آمریکایی!!!! شما حرف هیچکیو باور نکنید همه به فکر خودشونن

deltamusic
September 23rd, 2012, 22:51
به خدا دیگه بریدم از ایران و ایرانی جماعت...:109:

babelirani
September 23rd, 2012, 22:51
واقعا حرف اونا رو باور نکنید چیزی به اسم آزادیه بیان توی دنیا وجود نداره هر کسی هر چیزی به سودش باشه میگه مثلا همین آمریکا میگین ***** نداره در صورتی که *****ینگ آمریکا اینجوریه که سایتایه سیاسی رو کلا نابود میکنن لااقل ایران کل سایتو نابود نمیکنه فقط دسترسی مردم ایرانو محدود میکنه اینم آزادیه بیان آمریکایی!!!! شما حرف هیچکیو باور نکنید همه به فکر خودشونن
ببخشید دوست عزیز این اطلاعات کامل رو شما از کجا آوردید ؟

در آمریکا سایت های که به تروریست مربوط هستن فیل تر میشن شما بهتره یکم وسعت فکرتون رو گسترش بدید

در ایران . سایت های سیاسی . فیلم . موزیک و هر چیزی که دلشون بخواد فیل تر میشه

sina_mech
September 23rd, 2012, 22:53
برای من هم دیگه باز نمیشه!

بیچاره شدیم رفت!! :|

sh_edin
September 23rd, 2012, 22:56
نه بابا زیاد تفاوتی نداره ماشا الله 70 درصد کاربرانه ایرانی به ف ی لت ر شکن مجهزند .....

fasterhost
September 23rd, 2012, 22:57
خب یه قانونیم وجود داره به نام کپی رایت همچنین بیشتر سایتای اونجوری ***** میشه منم که میگم هر کسی به فکر خودشه شما یه کشورو بگو 100 درصد به فکر مردمش باشه آزادی بیان 100 درصد باشه چطور اون سایتای تروریست باید *****شن آزادی بیان نابود نمیشه بعدشم کدوم تروریست همین تروریستا از کجا میاد همونایی که کمپانیه اسلحه سازی دارن اینارو پشتیبانی میکنن که جنگ شه پول بگیرن اگه واقعا می خوان نابود کنن یاعلی برن از ریشه بکنن یعنی نمی تونن؟

hadi_am
September 23rd, 2012, 22:58
دستشون درد نکنه کار ما فقط با جیمیل بود حالا ما چیکار کنیم؟

fasterhost
September 23rd, 2012, 22:59
جناب من گفتم کلا سایتو میبندن واقعا کسانی که هیچ وقت مطالعه ندارند میان و نظر میدند

sina_mech
September 23rd, 2012, 23:00

آدم این نظرات کارشناسی رو میبینه واقعاً لذت میبره!!! لطفاً کمتر 20:30 نگاه کنید و بیشتر مطالعه کنید. دوست عزیز، همین الان من اگه درخواست vps آمریکا بدم، میخواهید بهم 100 تا آفر بدید، پس لطفاً با همان vps هاتون 20 تا سایت پیدا کنید که روی شبکه اینترنت آمریکا بسته باشن! به ما هم بگید، ما هم مطلع بشیم!

البته به جز سایت های مربوط به تروریست! بسیاری از سایت های دولتی کشور آمریکا برای ما شیلتر(!) است، ولی سایت های دولتی ما برای آن ها باز است! در این ها نشانه هاییست! :) موفق باشید

fasterhost
September 23rd, 2012, 23:00
دستشون درد نکنه کار ما فقط با جیمیل بود حالا ما چیکار کنیم؟

یعنی شما قندشکن ندارید؟

sazsaz
September 23rd, 2012, 23:02
آقايون نگاه به اين عزيزاني كه اينقدر شلوغش مي كنن كنيد
تعداد پست هاشون را ببنيد ( كاسه داغ تر از آش)
بابا بذاريد ببينيم چي مي شه
صلاح كشور و دينمون بالاتره
شلوغش الكي نكنيد اينجا كاري به مسايل سياسي نداشته باشيد
اوني كه داره مي كوبه همه را بگه خودش براي مملكتش چكار كرده بابا خجالت بكشيد

AriyaDownload
September 23rd, 2012, 23:02
همین الان اس ام اس بازی هاشون شروع شد
دوباره اس ام اس زدن :d
نامه مجمع فعالان فضای مجازی به عموم فعالان فضای مجازی (http://itdm.ir/News/72/%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-)

fasterhost
September 23rd, 2012, 23:03
آدم این نظرات کارشناسی رو میبینه واقعاً لذت میبره!!! لطفاً کمتر 20:30 نگاه کنید و بیشتر مطالعه کنید. دوست عزیز، همین الان من اگه درخواست vps آمریکا بدم، میخواهید بهم 100 تا آفر بدید، پس لطفاً با همان vps هاتون 20 تا سایت پیدا کنید که روی شبکه اینترنت آمریکا بسته باشن! به ما هم بگید، ما هم مطلع بشیم!

البته به جز سایت های مربوط به تروریست! بسیاری از سایت های دولتی کشور آمریکا برای ما شیلتر(!) است، ولی سایت های دولتی ما برای آن ها باز است! در این ها نشانه هاییست! :) موفق باشید

اول اینکه من بگم مسلمان نیستم و همچنین هیچ استفاده ای هم از تلوزیون ایران نمیکنم و وی پی اس هم نمی فروشم اما واقعا شما مطالعه ندارید که نمیدونید هر کشوری برای قدرت و استقلالش یه سیاست داره که اونو به مردم قالب میکنه

habiballahafg
September 23rd, 2012, 23:03
از دوستان آیا در ایران الان بسته هست این ۲ سایت یا خیر

Ashkankamangar.ir
September 23rd, 2012, 23:08
ولی خداییشا این تابستون که بچه های دهه 70 ریخته بودند تو فیس بوک
رتبه آلکسا فیس بوک شد 1
حالا شاید توفیق اجباری شده گوگلو یه کم گوش مالی بدیم
فکر کنم حداقل 20 درصد بازدید گوگل افت کنه

fasterhost
September 23rd, 2012, 23:08

دوست عزیز شما درست میگید مهم صلاح کشوره و ما ایرانی ها بر عکس چینی ها هستیم وقتی همه اجناس خارجی میخرند توقع دارند که ایران پیشرفت کنه در چین 80 درصد اونا فقط از جنس چینی استفاده میکنن حتی اگر کیفیت اون از مشابه خارجیش کمتر باشه و همین عامل پیشرفت میشه ایران مثل ماشین بی بنزینه

AriyaDownload
September 23rd, 2012, 23:10
به اینا بگید به جای این کارا چهارتا اپراتور بیارند تو سایت enamad
کلی مردم گرفتا هستند
جوون با سرمایه خودش کار راه میندازه تلاش میکنه
زندگی شروع میکنه
بعد واسه من قانون یک ماهه گرفتن نماد میدند بیرون

حرف دل منو گفتی
باور کن امروز برای بار دوم مجبور شدم زنگ بزنم به این نماد بی پدر مادر
26 دقیقه تو صف انتظار بودم
ساعت 12:13 زنگ زدم بعدش شد یک
دیگه گفت ساعت اداری تموم شده :)

sazsaz
September 23rd, 2012, 23:15
دوست عزیز شما درست میگید مهم صلاح کشوره و ما ایرانی ها بر عکس چینی ها هستیم وقتی همه اجناس خارجی میخرند توقع دارند که ایران پیشرفت کنه در چین 80 درصد اونا فقط از جنس چینی استفاده میکنن حتی اگر کیفیت اون از مشابه خارجیش کمتر باشه و همین عامل پیشرفت میشه ایران مثل ماشین بی بنزینه
عزيز صحبت سر مساله دين هست
نبايد قبول كنيم يه كافر و يك جامعه كفر به دين ما و پيامبر ما توهين كنه
تو دوست داري كسي به اعتقادات توهين كنه ؟ مسلما نه بايد در مقابل اين نمادهاي شيطان حركتي از خود نشان دهيم و من هم مي خوام كه عزيزان بحث هاي ضد ايراني و اسلامي نكنند

fasterhost
September 23rd, 2012, 23:15

واقعا کسانی که هیچ کاری نکردن حتی از اجناسی که یه ایرانی ساخته استفاده نمیکنن چه توقعی دارین خب ما ایرانی ها باعث پس رفت خودمونیم کشور آمان بعد از جنگ جهانی دوم چی داشت؟کشور ژاپن همین الان چی داره؟ اما چرا پیشرفت میکنن فقط بخاطر اینه که پشت مردمشون هستن فقط جنس داخلی فقط صادرات البته واردات هم دارن اما کم مصرفشون بیشتر داخلیه

fasterhost
September 23rd, 2012, 23:18
عزيز صحبت سر مساله دين هست
نبايد قبول كنيم يه كافر و يك جامعه كفر به دين ما و پيامبر ما توهين كنه
تو دوست داري كسي به اعتقادات توهين كنه ؟ مسلما نه بايد در مقابل اين نمادهاي شيطان حركتي از خود نشان دهيم و من هم مي خوام كه عزيزان بحث هاي ضد ايراني و اسلامي نكنند

بله منم به شدت با این فیلم مخالفم منم میگم آزادیه بیان زمانی که آمریکا سایتی رو ***** میکنه از بین نمیره اما وقتی این فیلمو پخش نکنن از بین میره اینم شد دلیل همین فیلمو گذاشتن تو یوتیوب روز چهارم من رفتم دیدم 5 ملیون بازدید داشته جایه تاسف داشت که کسی اینقدر با یه دین مشکل داره

fasterhost
September 23rd, 2012, 23:20
راستی دوستان اینا به کنار اینکه نماد چیکار کرده به کنار
اینکه گوگل و جیمیل *****ه به کنار
اینکه رتبه فیس بوک رو ما ایرانیها تو همین تابستون بردیم بالاتر از گوگل به کنار
ولی اینجارو ببینید و لذت ببرید
قیمت گرم 18 عیار 994875
قیمت دلار-بازار 24720
قیمت یورو-بازارتهران 32250

این دلیلش اینه که دولت به فکر سود خودشه هر سال تعداد زیادی پول بی پشتوانه چاپ میکنه و پول بی پشتوانه هم مثل کاغذ باطلس

DaryaHost
September 23rd, 2012, 23:22
واقعا برای مردمم متاسفم
هنوز مردم ایران تو قرون وسطی موندن
زمانی که جنگ سره دین بود
البته مفصر ما نیستیم ولی اگه یکم به عقلمون رجوع کنیم میتونیم فرهنگمو ببریم بالا

rezaonline.net
September 23rd, 2012, 23:23
دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از فيلتر شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از سايت وبگردي 2030 دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از فيلتر شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست‌هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور فيلتر مي‌شوند.

وي در خصوص مدت زمان فيلتر اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور فيلتر خواهند شد.

گفتني است اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.

جیمیل برای من باز نمیشه ، دارم از چیز چیز میکنم

kambizmabdi
September 23rd, 2012, 23:25
از همین جا از همه دست اندر کاران این پروژه عظیم ملی تبریک میگم

و میگم این است خودروی ملی=))

fasterhost
September 23rd, 2012, 23:26
واقعا برای مردمم متاسفم
هنوز مردم ایران تو قرون وسطی موندن
زمانی که جنگ سره دین بود
البته مفصر ما نیستیم ولی اگه یکم به عقلمون رجوع کنیم میتونیم فرهنگمو ببریم بالا

خب اونا همینو می خوان متاسفانه خیلیا هستن که بدون دلیل و مطالعه اینجا صحبت میکنن واقعا خیلی بده اونا می خوان ما به جون هم بیوفتیم و از ابزار هایی استفاده میکنن که شاید ناشایست باشه و همچنین مردم هم باور میکنند شما کتاب سینوهه رو بخونید آخرین حد دورویی رو متوجه میشید

nima73
September 23rd, 2012, 23:28
درود
اخطار دادن که حق حرف سیاسی نداریم ، درسته ولی نمیشه همه را خفه کرد ...

DaryaHost
September 23rd, 2012, 23:33
خب اونا همینو می خوان متاسفانه خیلیا هستن که بدون دلیل و مطالعه اینجا صحبت میکنن واقعا خیلی بده اونا می خوان ما به جون هم بیوفتیم و از ابزار هایی استفاده میکنن که شاید ناشایست باشه و همچنین مردم هم باور میکنند شما کتاب سینوهه رو بخونید آخرین حد دورویی رو متوجه میشید
کاملا درست میگین
ولی من میخوام یه چیز دیگرو بگم
مردم ما تو دوره ی دینی گیر کردن و واسه همین چند صد سال از بقیه دنیا عقبیم
ولی هیچکس اینو نمیخواد قبول کنه و میگه اینا مقدسات و غیره هست
نصفه حرفامو نمیتونم اینجا بگم چون جونمو دوست دارم
فقط یه سوال دارم ازتون
وقتی به کوروش بزرگ توهن شد چرا از این کارا نکردید؟ چرا اعتراض نکردین هان؟

alimomen
September 23rd, 2012, 23:53
حالا از شوخی گذشته .

واقعا متاسفم با این طرز فکر متحجرانه
آخه عزیزم مگر گوگل به من و شما نیاز داره که حساب دستش بیاد اصلا چه حسابی چه کشکی
یکی یه غلطی کرده یه فیلمی ساخته به گوگل آمریکا غرب چه ربطی داره
واقعا وقتی میگن حماقت انتها نداره همینجاست

fasterhost
September 23rd, 2012, 23:54
کوروش جای خودشو داره خب شما میگید چرا چون مردم به این اهمیت نمیدادن چرا چون مردم آزادیو توی چیزی میبینن که اینجا جاش نیست صحبت بشه به هر حال مشکل ما مردم خودمون نیست مشکل اینه که جنگ سرد خیلی توی دنیایه امروزی رواج داره و کاربردیه بیشتر از اونی که یه صلاح اتمی نابود میکنه ترس از اونه که نابود میکنه و مردم خیلی زودباورن و تابهشون یه چیزیو میگی باور میکنن سیاست شعبده بازیه همین همه کشور ها انجام میدن هیچ جا نیست که انجام نده

DaryaHost
September 24th, 2012, 00:01
دیگه ایران نابود شد همه عرب شدن
ببینید با استفاده از دین یه فرهنگ و یه تمدن رو نابود کردن
ولی کیه که اینو قبول کنه؟ همه تو توهمن

se9en
September 24th, 2012, 00:02
کیه که حرفهای مارو ببینه

ما وب مستریم
بیاید ببینید دیگه>:p

fasterhost
September 24th, 2012, 00:04
Google (http://173.194.65.102/) اینم لینک گوگل واسه کسایی که بالا نمیاد ولی به نظر من موتور جستوجوی ملی بهترین راهه البته نه این که همه سایتارو ***** کنن تازه یادتون باشه گوگل قانونیو تصویب کرده که طی اون قراره سایتایی که کپی رایتو رعایت نمیکنن توی سرچ نشون نده البته تا 2 سال دیگه اجرایی میشه بعد بیاید در مورد آزادی بیان نظر بدید

0 1
September 24th, 2012, 00:05
وقتی به کوروش بزرگ توهن شد چرا از این کارا نکردید؟ چرا اعتراض نکردین هان؟

شما کورش رو با حضرت محمد یکی می کنید؟

fasterhost
September 24th, 2012, 00:07
پاسخ به دریا هاست
توی دنیای امروز روزانه هزاران نفر به دلیل همین بی دینی دست به خودکشی میزنن تمدن هم یه توهمه که کشور ها برای خودشون ساختند شما تاریخ حقیقی رو بخونید در مورد کشورها نظرتون عوض میشه البته تمام کشور ها همین طور بودند

alimomen
September 24th, 2012, 00:09
اتفاقا یکی از دلایل پخش این فیلم ایجاد تفرقه بوده دوست عزیزی که میگید.
و تفرقه وقتی ایجاد میشه که بدون تامل کاری رو یک گروه انجام بدند.
پاسخ های مناسبتری شاید میشد راجب این موضوع داد به جای اینکه این عمل انجام بشه.
اگر یک موتور جستجوی ملی به جای این کار تولید کنیم که جواب گوی 100 درصد کاربران ایرانی باشه ( تمام محتوای وب در دنیا رو سرچ کنه نه فقط سایت های ایرانی )
اونموقع بهترین کار بستن گوگل هست که اعلام بی نیازی بکنیم در این زمینه.
به هر حال
ایشالله که این کار نتیجه ای که باید بده رو بده نه اینکه به خودمون آسیب برسونه.
ضمن این که دو روز هست این طبق گفته فرا.
ببینیم چی پیش میاد بعد دو روز چه نتیجه ای حاصل میشه.
دوست عزیز بیا و تو تنهایی خودت با خودت فکر کن و رو راست باش بدور از هر گونه تعصب و تحجر
شما موتور جستجویی رو بسازی که تمام سایتهای منظومه شمسی رو هم سرچ کنه هنوز به غرب محتاجی کسی هم که محتاج هست باید سرش همیشه به زیر باشه این قانون طبیعت هست پس برو از گوگل در جهت پیشرفتت استفاده کن و سرتو هم بالا نیار
روزی که حرفی واسه گفتن داشتی اون وقت میتونی تازه سرتو بیاری بالا ولی متاسفانه اون روز نه ما هستیم نه نوه هامون ونتیجه هامون . 2*2=4

DaryaHost
نمیگم اون بهتره یا این بهتره!حضرت محمد برای عربا، کوروش برای ایرانی ها

nima73

دوست عزیز قرار نیست یکی بکنم
مساله مقدسات دیگران هست و قرار نیست هر چیزی برای شما با ارزش هست برای دیگران هم با ارزش باشه
شما میتونید گوگل را تا ابد تحریم کنید ( شاید مدیر گوگل از بابت همین مساله امشب خودکشی کرد خدا را چه دیدی :d )
اصلا چرا راه دور میرید همین سایت را هم تحریم کنید چون الان روی یک سرور آمریکایی قرار داره و هر ماه به آمریکایی ها پول میده ولی دلیل نمیشه بقیه را هم واردار به همین مورد کنید .
اگر کسی میخواهد به مقدساتش توهین نشه بهتر به بقیه مردم دنیا احترام بزاره نه اینکه خودش را برترین بدانه در حالی که هیچ افتخاری تو دنیا نداره و هیچ قدرتی جز منابع طبیعی در دستش نیست .
کوروش برای من عزیز هست و من یک ایرانی هستم و لازمه ایرانی بودن من این نیست که مسلمان باشم و قرار نیست هر چیزی برای مسلمان ها ناخوشایند بود برای من هم ناخوشایند باشه و اگر اونها میدانند واقعا مردم تحریم میکنند فکر نکنم به اجباری کردن اون دیگه نیازی باشه ...
اما وقتی کسی به خودش ایمان نداشته باشه میاد و اجبار را به کار میبره

fasterhost
September 24th, 2012, 00:10
در قرآن آمده که کوروش را به قدرت رساندیم به خاطر پاکی و درست کاری شما هم قرآن رو کامل بخونید من همین جوری صحبت نمیکنم شما هم نکنید

DaryaHost
September 24th, 2012, 00:11
پاسخ به فسترهاست
هیچ تاریخی دقیق نیست و تاریخ رو فاتحان نوشتند و نمیشه هیچ چیز رو باور کرد
فقط اونی که اون بالاس میدونه و خودش آدم هارو قضاوت میکنه و همیشه میگم خدا جای حق نشسته و هیچ کاری بی جواب نمیمونه. چه خوب چه بد.

babelirani
September 24th, 2012, 00:19
دوستان عزیز بهتره بحث رو تموم کنید

با این همه بحث کردن نه گوگل از فیل تر درمیاد نه هیچ اتفاق خوب یا بدی خواهد افتاد فقط شاید بعضی از دوستان به دلیل تند رفتنشون بن بشن

afshinh
September 24th, 2012, 00:20
برای من چند روزی هست که یه خط در میون باز میشه!

این دیگه چه مدلشه

اینم لینک اثبات
همشهری آنلاین: گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند (http://www.hamshahrionline.ir/details/185554)

DaryaHost
September 24th, 2012, 00:20
یکی بیاد تاپیکو قفل کنه :|

alimomen
September 24th, 2012, 00:21
شماها باید کامپیوترهاتونم تحریم کنید و چیزی تایپ نکنید چون کامپیوترهاتونم غربی هست

se9en
September 24th, 2012, 00:36
در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (18 کاربران و 1 مهمان ها)

se9en (http://www.webhostingtalk.ir/member/51716/),
0 1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/48483/),
afshinh (http://www.webhostingtalk.ir/member/13757/),
alimomen (http://www.webhostingtalk.ir/member/30835/),
aminzadeh (http://www.webhostingtalk.ir/member/1408/),
babelirani (http://www.webhostingtalk.ir/member/9348/),
FARAZIRANIAN (http://www.webhostingtalk.ir/member/24696/),
Hoomanf (http://www.webhostingtalk.ir/member/30016/),
navid2zp (http://www.webhostingtalk.ir/member/17721/),
nima73 (http://www.webhostingtalk.ir/member/52287/),
parsa7 (http://www.webhostingtalk.ir/member/10779/),
pouria (http://www.webhostingtalk.ir/member/18747/),
Raminn (http://www.webhostingtalk.ir/member/11998/),
sazsaz (http://www.webhostingtalk.ir/member/26285/),
sms021 (http://www.webhostingtalk.ir/member/60883/),
Talahost.Com (http://www.webhostingtalk.ir/member/1955/),
teambieber (http://www.webhostingtalk.ir/member/43073/),
vatanmusic (http://www.webhostingtalk.ir/member/50/)

afshinh
September 24th, 2012, 00:38
شماها باید کامپیوترهاتونم تحریم کنید و چیزی تایپ نکنید چون کامپیوترهاتونم غربی هست

اینجا جا داره بگیم ببین با کیا شدیم 72.000.000!!!!!!
داریم خود سازی میکنیم! الان دیگه به یه بچه 2 ساله هم بگی بهت میخنده میگه بی چاره شدیم رفت با این تحریما

0 1
September 24th, 2012, 00:52
دوست عزیز قرار نیست یکی بکنم
مساله مقدسات دیگران هست و قرار نیست هر چیزی برای شما با ارزش هست برای دیگران هم با ارزش باشه
شما میتونید گوگل را تا ابد تحریم کنید ( شاید مدیر گوگل از بابت همین مساله امشب خودکشی کرد خدا را چه دیدی :d )
اصلا چرا راه دور میرید همین سایت را هم تحریم کنید چون الان روی یک سرور آمریکایی قرار داره و هر ماه به آمریکایی ها پول میده ولی دلیل نمیشه بقیه را هم واردار به همین مورد کنید .
اگر کسی میخواهد به مقدساتش توهین نشه بهتر به بقیه مردم دنیا احترام بزاره نه اینکه خودش را برترین بدانه در حالی که هیچ افتخاری تو دنیا نداره و هیچ قدرتی جز منابع طبیعی در دستش نیست .
کوروش برای من عزیز هست و من یک ایرانی هستم و لازمه ایرانی بودن من این نیست که مسلمان باشم و قرار نیست هر چیزی برای مسلمان ها ناخوشایند بود برای من هم ناخوشایند باشه و اگر اونها میدانند واقعا مردم تحریم میکنند فکر نکنم به اجباری کردن اون دیگه نیازی باشه ...
اما وقتی کسی به خودش ایمان نداشته باشه میاد و اجبار را به کار میبره

من منظورم اصلا تحریم و ... نبود. همین الان دارم از کلی از ابزار های آمریکایی استفاده میکنم وقتی فردی یک کاری میکنه قرار نیست کل مردم اون کشور یا ... رو به همون چشم نگاه کرد (خیلی از دوستانم هستند با این که مسلمان نیستند و اصلا به عقاید ما عقیده ندارند ولی به عقایدم واقعا احترام میزارند)
بله کورش هم یکی از افتخارات خودم هست . ولی منظورم این بود فکر نمیکنم این مقایسه کار درستی باشه ( البته نظر همه قابل احترام هست ) این نظر شخصی خودم بود.

بله قبول دارم تو بیشتر موارد مقصر این بی احترامی ها خودمون هستیم از یک طرف میرن تو خیا بون میگن مرگ بر ... از یک طرف کلی ... وقعا اگر مشکلی دارین کلا رابطه رو بزارید کنار این کارا چیه دیگه یا بی احترامی نکنید تا بهمون بی احترامی نشه وقتی ما از این کارا می کنیم خوب اونا هم این کارا رو می کنن دیگه.

در قرآن آمده که کوروش را به قدرت رساندیم به خاطر پاکی و درست کاری شما هم قرآن رو کامل بخونید من همین جوری صحبت نمیکنم شما هم نکنید

بله کورش هم یکی از افتخارات خودم هست . ولی منظورم این بود فکر نمیکنم این مقایسه کار درستی باشه ( البته نظر همه قابل احترام هست ) این نظر شخصی خودم بود.

navid2zp
September 24th, 2012, 00:54
به قول یکی از دوستان:
اگه بخوایم کل چیزای غربی رو تحریم کنیم باید بریم تو غار زندگی کنیم:|

تازه باحالش اینجاست یارو 3ساعت داره میگه دین،توهین به دین،نباید ساکت بود بعد با کراوات عکس گرفته گذاشته تو پروفایلش:))
خدایی از این ملت میشه فیلم طنز ساخت با نمره 10 imdb :))

nivdata.com
September 24th, 2012, 00:54

در قرآن گفته کورش ؟؟؟!!!! یا یه موجودی به نام ذوالقرنین ؟ قرآن هم تحریف شد؟

poriya_hashie
September 24th, 2012, 00:57
واقعا نیمدونم چی بگم؟ چند درصد شما این فیلم رو دیدید؟
اصلا این فیلم ارزش صحبت کردن داره که بخاطرش بخوایم گوگل رو ***** کنیم؟ 4تا ادمو برداشتن گذاشتن توی یک استدیو که 500 مترم نیست

این فیلم اصلا ارزش اینو داره که کسی بخواد صحبتی دربارش کنه!؟ خوب نه اینه که ما خودمون این فیلم رو بزرگ کردیم؟

الان جیمیل و گوگل ***** شه برای گوگل مهم هست؟

واقعا با این فکر ها همون بهتر که کسی نتونه از گوگل استفاده کنه

ma3oud91
September 24th, 2012, 01:04
دوستان قضیه چیه؟من مشکلی ندارم ، گوگل و جیمیل برام باز میشه.نکنه من تو یه کشور دیگم خودم خبر ندارم؟:d

sazsaz
September 24th, 2012, 01:11
به قول یکی از دوستان:
اگه بخوایم کل چیزای غربی رو تحریم کنیم باید بریم تو غار زندگی کنیم:|

تازه باحالش اینجاست یارو 3ساعت داره میگه دین،توهین به دین،نباید ساکت بود بعد با کراوات عکس گرفته گذاشته تو پروفایلش:))
خدایی از این ملت میشه فیلم طنز ساخت با نمره 10 imdb :))
وقتي همه چي را با هم قاطي مي كني انتظار بيشتري نمي شه داشت
خدايي خودت برو توي آينه نگاه كن
انشالله به زودي به هم خواهيم رسيد

poriya_hashie
September 24th, 2012, 01:14
گوگل روی http برای من باز میشه اما https اصلا

nima73
September 24th, 2012, 01:14
هر کس خواست تو گوگل سرچ کنه از لینک زیر راحت اینکار را انجام بدید
Google (http://74.125.226.241/)

قبلا هم گفتم متاسفانه مسلمانها خودشان را تافته جدا بافته تو دنیا میدانند و حق خود میدانند به همه توهین کنند و مثلا یهودیها را نجس خطاب میکنند در حالی که مریم مقدس که مورد احترام چندین میلیارد آدم هست و تعداد مسیحیان از تعداد مسلمانها خیلی بیشتر و حتی از دو برابر هم بیشتر هست خودش یک یهودی بوده و در بیت المقدس زندگی میکرده ...
نمیخواهم بحث را به انحراف بکشم ولی وقتی تو یک کشور در روزنامه دولتی اون به شخصیتی توهین میشه که مورد احترام تعداد زیادی از مردم دنیا هست و هر کس هم اعتراض میکنه اون را خفه میکنند و منطق قدرت دارم پس زور میگم را دارند خوب قدرتمندتر از اونها هم پیدا میشه و چنان توهینی میکنه که این میشه عاقبت اون ...
توهین به هیچ مکتب ، آیین و اعتقادی درست نیست و این عقیده من هست و خدا را شکر میکنم که تا امروز به هیچ کس و هیچ عقیده ای توهین نکردم .
حرف اصلی من این بود که از هر دست بدی از همان دست پس میگیری ...

Aria
September 24th, 2012, 01:16
سلام.

تاپیک به اندازه کافی جلو رفت و مسلماً نتیجه ای به جز بحث و گفتگو های بی پایان نخواهد داشت.

در این شرایط لازم هست یکی از مدیران به همه همکاران لطف کنید و با بستن این تاپیک بهشون اجازه بده به کار و زندگی اصلیشون برسند (دوستانه).

تاپیک بسته شد.

با تشکر.