PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال

AHF-victory
September 23rd, 2012, 16:30
سلام به دوستان عزیز

من whmc آخرین نسخه را نصب کردم یه چند تا آموزش و دانلود هم درست کردم ( دسته بندی )

اما فقط یکی از آنهارو نیشون مییده.... میخوام همرو نشون بده ، چه کار کنم؟

از کدام سایت ماژول بانک هارو دانلود و نصب کنم که مورد اطمینان باشه!

بخش تیکت رو فعال کردم دیپارتمان هم گزاشتم اما تیکت ها نمیاد!تنظیمات خاصی داره؟

امکان داره که توی قسمت عضویت فیلد ها رو تغییر بدم؟

medianet
September 23rd, 2012, 18:31
سلام

اول چندتا سوال :

کدوم نسخه رو نصب کردید ؟
میخواهید از کدوم بانک استفاده کنید ؟

جواب سوالاتون :

1) هنگامی که دسته بندی درست می کنید وارد همون دسته میشه که موضوع ایجاد کنید اما شما باید گزینه ی بک (عقب) رو بزنید تا به روت اصلی دسته بندی ها برگردید

2) برای دانلود نمیتونم بگم که از فلان سایت دانلود کنید چون به دلیل یکسری از مشکلات ... اما توی انجمن سرچ کنید دوستان زیادی هستن که رایگان و یا پولی ارائه میدن .

3) اینو نمیدونم منظورتون چی بود ... اگه میشه بهتر توضیح بدید که کجا نشون داده نمیشه ؟

4) امکان اضافه کردن فیلد برای ثبت نام مشتریان و محصول خاص وجود داره . اما نمیدونم مخواهید چه فیلدی رو تغییر بدید ؟

موفق باشید

AHF-victory
September 23rd, 2012, 21:49
سلام

اول چندتا سوال :

کدوم نسخه رو نصب کردید ؟
میخواهید از کدوم بانک استفاده کنید ؟

جواب سوالاتون :

1) هنگامی که دسته بندی درست می کنید وارد همون دسته میشه که موضوع ایجاد کنید اما شما باید گزینه ی بک (عقب) رو بزنید تا به روت اصلی دسته بندی ها برگردید

2) برای دانلود نمیتونم بگم که از فلان سایت دانلود کنید چون به دلیل یکسری از مشکلات ... اما توی انجمن سرچ کنید دوستان زیادی هستن که رایگان و یا پولی ارائه میدن .

3) اینو نمیدونم منظورتون چی بود ... اگه میشه بهتر توضیح بدید که کجا نشون داده نمیشه ؟

4) امکان اضافه کردن فیلد برای ثبت نام مشتریان و محصول خاص وجود داره . اما نمیدونم مخواهید چه فیلدی رو تغییر بدید ؟

موفق باشید

ماژول پرداخت آنلاین برای بانک های : پاسارگاد ، ملت و سپه میخوام...

لیست آموزش ها ایجاد شده!مثلاً من 10 تا آموزش دست کردم فقط یکی از آنهارو نشون میده!باید برای دیدن اون های دیگه سرچ کنی میخوام به صورت لیست باشه....
کلاً تتیکت که میاد نشون نمیده!باید برم توی تیکت های پشتیبانی ( همه یا باز ) اما هیچی نیست...

میخوام فیلد : نام خانوادگی،محل زندگی،شماره و کد پستی رو حذف کنم...

اینک لینک وؤژن اسکریپت مدیریت هاستینگ WHMCS v5.0.3 UPDATED 2 PHP NULL iND (http://www.nuller.ir/516-whmcs-v5-0-3-php-null-ind.html)

habiballahafg
September 23rd, 2012, 22:06
به نظر من از ماژول های رایگان استفاده نکنید زیرا پشتیبانی نادران اگر بخرید بهتر هست

AHF-victory
September 23rd, 2012, 23:01
اوکی!برای تیکت چه کار کنم؟

میخوام آموزش درست کنم دسته بندی هم اضافه کردم اما میگه شما نمي توانيد يک مقاله را در دسته بندي اصلي اضافه کنيد

mohamad2314
September 24th, 2012, 00:10
از قسمت support >>support department تعریف کنید

AHF-victory
September 24th, 2012, 17:51
اگه میشه فارسی شو بگید،پنل فارسی هس

AHF-victory
September 24th, 2012, 18:52
تشکر با کمک آقای مهیار جباری حل شد.

فقط یه سوال دیگه توی قیمت ها که زدم، به جز ماهانه 3-6... هم داره!چه طوری این هارو حذف کنم؟