PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hyper - v عجیب غریب کمک

mehrdad_server
September 23rd, 2012, 13:40
سلام من دیروز یک سرور از ovh خریدم تحته hyper v Server 2008 r2 . من قبلا با windows 2008 و hyperv کار کردم واسه ساخت vps اما این مدل رو دیگه ندیده بودم . این دیگه چه مدل OS هست ؟ من واقعان بلد نیستم چجوری باهاش میشه vps ساخت ؟ اصلان قابله نصب vps رو داره ؟ آیا میشه باهاش مجازی ساز کرد یا نه ؟ اگه نمیشه سری بگید که به ovh بگم مسله قبل windows2008 r2 نصب کنه که روش hyperv نصب کنم . ممنون عکس هم ضمیمه کردم8706

mohamad2314
September 23rd, 2012, 14:03
این نسخه core 2008 است که به شما تحویل داده اند

MagicVps.Com
September 23rd, 2012, 14:08
سلام من دیروز یک سرور از ovh خریدم تحته hyper v Server 2008 r2 . من قبلا با windows 2008 و hyperv کار کردم واسه ساخت vps اما این مدل رو دیگه ندیده بودم . این دیگه چه مدل OS هست ؟ من واقعان بلد نیستم چجوری باهاش میشه vps ساخت ؟ اصلان قابله نصب vps رو داره ؟ آیا میشه باهاش مجازی ساز کرد یا نه ؟ اگه نمیشه سری بگید که به ovh بگم مسله قبل windows2008 r2 نصب کنه که روش hyperv نصب کنم . ممنون عکس هم ضمیمه کردم8706

یکبار که اینجا پست زدین دیگه این یکی باری چی زدین همونجا کسی بلد باشه راهنماییتون میکنه

Os عجیب غریب . کمک فوری (http://www.webhostingtalk.ir/f97/59333)

mehrdad_server
September 23rd, 2012, 14:29
این نسخه core 2008 است که به شما تحویل داده اند

خوب عزیز میشه با این نسخه virtual machines یا همون vps ایجاد کرد ؟

VMware
October 23rd, 2012, 10:14
بله، امکانش هست
اما همه کارها بصورت command line انجام می شود و شما هیچ گونه واسط گرافیکی ندارید.
از سوی دیگر به دلیل command line بودن، احتمال خطا و اشتباه زیاد است واگر expert نیستید، پیشنهاد می کنم صرفنظر کنید.

در اینترنت مطالب آموزشی فراوانی برای استفاده در این زمینه می توانید پیدا کنید.