PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلیس فتا

ekrami
September 22nd, 2012, 18:04
سلام
آیا تا حالا کسی دیده که پلیس فتا به دوستان قندشکن فروش گیر بده؟ اگه گیر داده به چه صورت بوده؟؟؟
و آیا سرویس دهندگان که همون فروشندگان سرور مجازی هستن هم مشکلی واسشون تو این زمینه پیش امده؟؟؟؟

datnet_teh
September 22nd, 2012, 20:57
سلام
آیا تا حالا کسی دیده که پلیس فتا به دوستان قندشکن فروش گیر بده؟ اگه گیر داده به چه صورت بوده؟؟؟
و آیا سرویس دهندگان که همون فروشندگان سرور مجازی هستن هم مشکلی واسشون تو این زمینه پیش امده؟؟؟؟

بنا به ماده 25 جرایم رایانه ای مربوط به فروش قند شکن رفتار میشه دیگه ! ماده 25 جرایم رایانه ای رو بخونید

a.R.a.sh
September 22nd, 2012, 21:04
بله بنده دیدم چون یکی از دوستام که قند شکن میفروخت
اومدن گوشش رو گرفتن بردن
چون زیاد کله گنده نبود واسه همین ازش یه تعهد گرفتن و 5میلیون جریمه کردن که با کلی التماس و اینجور چیز ها 3میلیون کردن
اگه بار دوم گرفته بشه از 3ماه تا 3سال حبس دارد و بالای 20میلیون جریمه

scary-x2
September 22nd, 2012, 21:37
پس این کسایی که ... شکن فروش هستن و درگاه بانک ملت و ملی و ... دارن جریانشون چیه ؟

a.R.a.sh
September 22nd, 2012, 22:05
پس این کسایی که ... شکن فروش هستن و درگاه بانک ملت و ملی و ... دارن جریانشون چیه ؟

اینا همشون یا از سایتهای زرین پال یل جی پال یا پی لاین (که درگاه مستقیم بانک ملت رو میده) استفاده میکنن و یا یه سایت دیگه بالا میارن
و بعد اینکه درگاه میگیرن به نحو احسن استفاده میکنن!!!!

majidisaloo1
September 22nd, 2012, 22:18
بله رسیدگی میشه نمونش یکی از کاربرانمون رو که ما سرورش رو به دلیل عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران بسته بودیم بعد از 1 روز اومده بودند گرفته بودند و برده بودنش
البته آزادش کردند حالا نمیدونم جریمه نقدی هم داشت یا نه اطلاع ندارم

ali2k
September 23rd, 2012, 00:43
به تعداد زیاد دیدم !
دادگاه و جریمه

naserkhan
September 23rd, 2012, 00:49
بــــــــــــــــــــــــ ــــــــله
خودم یکیشم
بیخیالش شو
پدرت رو در میارن
سو پیشینه هم برات ثبت میکنن

j4b3r
September 23rd, 2012, 01:01
علاوه بر قند شکن که من دیدم پیگری میکنند
یکی از دوستان هم سایت موزیک داشت که ایشون رو هم دستگیر کردند.

alireza.076
September 23rd, 2012, 01:11
یه نفر توی یاهو به من پی ام داد گفتش سرور برای این کار لازم داره
گفتم میتونه استفاده کنه
بعد گفتش که جناب شما نمیدونید فروش بلوک شکن ممنوع؟
گفتم به ما مربوط نمیشه که کاربر چه استفاده ای میکنه

جالبه، چه آدم های بیکاری پیدا میشه!!!
تازه قرار یگیری هم بکنه :105:

(:|(:|(:|(:|

sh_edin
September 23rd, 2012, 01:17
اینا همشون یا از سایتهای زرین پال یل جی پال یا پی لاین (که درگاه مستقیم بانک ملت رو میده) استفاده میکنن و یا یه سایت دیگه بالا میارن
و بعد اینکه درگاه میگیرن به نحو احسن استفاده میکنن!!!!
کاری نداره عزیز یه نامه میزنند زرین پال شماره حسابه شو در میارند

ekrami
September 23rd, 2012, 07:35
پس فروشندگان سرور مجازی چی؟؟؟ :-?

98patogh
September 23rd, 2012, 12:45
بنده تجربش رو داشتم چون دوست ندارم یاد اونروز بیفتم یه کوتاهی براتون میگم

به من لطف کردن محترمانه زنگ زدن گفتند بیا فلان جا ما رفتیم چون می دونستم اگه نرم بیشتر دردسر میشه . سپس مارو بردن توی یه اتاق و رو به دیوار نشستیم برگه جلوم گذاشتن که رمز ایمیل هام و آدرسشون . آدرس ورورد به هاست و یوزر و پسورد تمامی سایت هام . آیپی سرور مجازی ها و ورورد به روتشون . اینکه از چه سیستمی برای ارائه اکانت به مشتری استفاده می کردم و ... . اینکه سرشناس ترین افرای که در این زمینه میشناسم . تمامی افرادی که ازشون وی پی اس گرفتم شماره ایمیل به همراه آدرس اگه دارم

شماره تلفن کل خانواده به همراه چند تا دوست و همسایه و ...

خلاصه که بکشید بیرون در آوردن پول مفت دردسر هم داره . من یه چند وقتیه که کشیدم بیرون خیلی راحتم

البته من دیگه خدایی زیاده روی شده بود . درآمد معمولی روزانم زیر 60 نبود واسه خودمون گنده ای بودیم در این زمینه =))

n4ser
September 23rd, 2012, 14:48
فند شکن چیه میشه یکی توضیح بده؟

0060
September 23rd, 2012, 14:58
فند شکن چیه میشه یکی توضیح بده؟

فــــیلتر شکن

da6276
September 23rd, 2012, 15:53
بنده تجربش رو داشتم چون دوست ندارم یاد اونروز بیفتم یه کوتاهی براتون میگم

به من لطف کردن محترمانه زنگ زدن گفتند بیا فلان جا ما رفتیم چون می دونستم اگه نرم بیشتر دردسر میشه . سپس مارو بردن توی یه اتاق و رو به دیوار نشستیم برگه جلوم گذاشتن که رمز ایمیل هام و آدرسشون . آدرس ورورد به هاست و یوزر و پسورد تمامی سایت هام . آیپی سرور مجازی ها و ورورد به روتشون . اینکه از چه سیستمی برای ارائه اکانت به مشتری استفاده می کردم و ... . اینکه سرشناس ترین افرای که در این زمینه میشناسم . تمامی افرادی که ازشون وی پی اس گرفتم شماره ایمیل به همراه آدرس اگه دارم

خلاصه که بکشید بیرون در آوردن پول مفت دردسر هم داره . من یه چند وقتیه که کشیدم بیرون خیلی راحتم

البته من دیگه خدایی زیاده روی شده بود . درآمد معمولی روزانم زیر 60 نبود واسه خودمون گنده ای بودیم در این زمینه =))

تائید ! دقیقا همین کارو هم با بنده کردن
اول ماه رمضون بود یه نفر دیگه هم اورده بودن که من نمیشناختمش

hack2hacker
September 23rd, 2012, 16:58
من که تا حالا ندیدم کسی رو بگیرن

hack2hacker
September 23rd, 2012, 17:00
من که تا حالا ندیدم کسی رو بگیرن
هرکسی میگه ما رو گرفتن مدرکی چیزی ضمیمه کنه ما هم ببینیم

AhvazGame
September 23rd, 2012, 19:33

تایید میشه !
مدرک !

MagicVps.Com
September 23rd, 2012, 19:58

تایید میشه !
مدرک !

الان این بندگان خدا مگر قرار هست کاپ طلا بهشون بدن یا مجبور شدن که بلانسبت جمع دورغ بگن
تجربه تلخ خودشون گفتن اینهای که این مورد داشتن دیگه مدرک چی باید نشون بدن تا باور تون بشه

mohashemi
September 23rd, 2012, 20:16
بله به شدت بخورد میشه ، حساب های بانکی مسدود میشه و شما رو دعوت می کنند جهت پاره ای توضیحات

vps-baran.ir
September 23rd, 2012, 20:42
تایید میشه دوست بنده هم دیروز دادگاه (بازپرسی) بود با قرار وصیقه فعلا آزاد شده تا زمان دادگاه اصلی

hack2hacker
September 24th, 2012, 02:13
الان این بندگان خدا مگر قرار هست کاپ طلا بهشون بدن یا مجبور شدن که بلانسبت جمع دورغ بگن
تجربه تلخ خودشون گفتن اینهای که این مورد داشتن دیگه مدرک چی باید نشون بدن تا باور تون بشه
همینو بگو دیگه یارو پول سرور نداره جم میکنه بعد یه ماه میاد میگه گرفته بودنم و ...
من تا چیزیو نبینم باور نمی کنم
کسی رو میشناسم ماهی 1 میلیون از این راه پول در میاره
چه جوریه این فرد رو نمی گیرن؟
بابای من ماهی 1 تومن در نمیاره ...

hosinaa
September 24th, 2012, 02:57
بله به شدت بخورد میشه ، حساب های بانکی مسدود میشه و شما رو دعوت می کنند جهت پاره ای توضیحات

پاره ای از توضیحات خوب اومدی :-p

مشتری من گفتش از بنده تعهد گرفتن اما سو پیشینه نشد واسش و دفعه بعدی میشه
و هیچی دیگه
من همینطور که پیگیری میکردم منطقه به منطقه فرق میکنه بستگی داره کجا باشه کدوم شهر و اطلاعات کارمندان جرایم اینترنتی اونحا در چه حد باشه بعضی از شهرستان ها کلان شهرها دقیقا همین چیزی که دوستمون گفت ازشون خواستن ( تمامی اطلاعات و رمز عبور و معرفی) اما شهرستان های کوچیکتر هم باز به نوع خودشون مختلف بوده

n4ser
September 24th, 2012, 10:53
الان شایعه پراکنی میکنین ها؟ به کار کسی کار ندارند اگر اینطوری دوستای من همشون اینکارن میگرفتن اصلان من چیز پی ان میفروشم همین الان برین بگسن ببینم چی میشه هیچی

plastic
September 24th, 2012, 12:08
وقتی تو کشوری گوگل هم مسدود میشه استفاده از این سرویس ها طبیعی هست . ( لقمه رو برعکس میل میکنیم )

fathipours1
September 24th, 2012, 12:53

تایید /

sh_edin
September 24th, 2012, 13:04
کلا سمته کاری که توش ریسکه و ممکنه با آبروی آدم بازی بشه نرو (حتی 1 درصد) .آبروی آدم ذره ذره جم میشه ولی با کوچیک ترین اشتباه همش میره

gisom_shomal
September 24th, 2012, 15:22
الان شایعه پراکنی میکنین ها؟ به کار کسی کار ندارند اگر اینطوری دوستای من همشون اینکارن میگرفتن اصلان من چیز پی ان میفروشم همین الان برین بگسن ببینم چی میشه هیچی

شما رو هم میگیرن دوست عزیز !
در ضمن من اتفاقا سایت شما رو یکی دو روز قبل دیدم شدیدا تو دید می زنید شایدم الان دارن پروندتونو اماده می کنن !!!

اما در کل اینو باید بگم من یه بار با یکیشون صحبت کردم گفتن استفاده از اون مشکلی نداره و فروشش مشکل داره !!!

یعنی از دید حرف این دوست سپاهیمون و پلیس فتامون اینه که : مشروب رو بخری و بخوری مشکلی نداره و غیر قانونی نیست !!1

اما اگه بفروشی غیر قانونیه !!!

به هر حال هر کی هم بخواد با یه دید درست استفاده کنه باز هم نباید از جایی بخره !! و سوال من اینه اگه نخره پس چطور استفاده کنه !! و به کارا و امور روزمرش برسه !!! به هر حال دوستان ما در فتا و سپاه نمی خوان اینها رو بشنون و ببینین و فقط اینو می بینن که قند پی ان می تونه برای سایت های سکـــسی استفاده بشه

بحث تو این مورد زیاده اما سوال اینه که ایا این از ماهواره و فروشنده اون بدتره !!! گر چه بدتر نیست اما چون چیز تازه ای هست خوب بدطبع رفتار سلیقه ای همچون بسیاری چیزای دیگه که در جامعه ما سلیقه ای هست توی اون هم وجود داره

بنا به ماده 25 می تونن رفتار کنن یعنی 500 ومن تا 2 میلیون جریمه یا 3 ماه تا یه سال زندان و یا هر دو و نه بیشتر , مگر اینکه وقتی که سیستم و دم تشکلیلات یکی رو می برن برای برسی توی سیستم عاملش چیزای دیگه هم پیدا کنن که به پروندش اضافه بشه !!!

و عین ویدئو که یک زمان سایشو با تیر می زندن اینم شده مثل اون و فعلا که دارن عین کشورهای کمونیستی همه چیزو محدود و محدود و محدودتر می کنن !!! یه روز گوگل روز بعد کل نت !!

کاری هم ندارن که یکی برای امور داشنگاهی و تحقیقاتی و اینها از کجا باید وصل بشه به جایی که ایران رو تحریم کرده !!!

موفق باشید :)

teambieber
September 24th, 2012, 17:41
اگه این چیز فروش ها نباشند کلا فروش سرور مجازی تو ایران 1/4 میشه ;)

Web-Lovers
September 25th, 2012, 08:01
به نظرم اگر قند شکن فروش را بگیرن باید بگه سرور را از کجا خرید اون را که بگه بعدش فروشنده سرور هم لو می رود و اونم خلاف کار حساب می شود (که 99% فروشندگان سرورمجازی هستند)
خب حالا باید چه کرد؟

parsdrive
September 25th, 2012, 08:14
با سلام
دوستانی که باور ندارند این کار عاقبت نداره خدای نکرده اتفاقی واستون میافته بعد میگین ای دل غافل!
همیشه آدما (بعضیاشون) فکر می کنن اتفاقات بد فقط برای دیگران هست و ما هیچوقت گرفتار نمیشیم اما امان از لحظه ای که بیان دم در خونه!!!

alireza.076
September 25th, 2012, 08:17
با سلام
دوستانی که باور ندارند این کار عاقبت نداره خدای نکرده اتفاقی واستون میافته بعد میگین ای دل غافل!
همیشه آدما (بعضیاشون) فکر می کنن اتفاقات بد فقط برای دیگران هست و ما هیچوقت گرفتار نمیشیم اما امان از لحظه ای که بیان دم در خونه!!!

تو میتونی دیگه چیزی به 100 تا پست نمونده!!!
معلومه که حرفت برای افزاریش پست هستش(:|

n4ser
September 25th, 2012, 11:33
شما رو هم میگیرن دوست عزیز !
در ضمن من اتفاقا سایت شما رو یکی دو روز قبل دیدم شدیدا تو دید می زنید شایدم الان دارن پروندتونو اماده می کنن !!!

اما در کل اینو باید بگم من یه بار با یکیشون صحبت کردم گفتن استفاده از اون مشکلی نداره و فروشش مشکل داره !!!

یعنی از دید حرف این دوست سپاهیمون و پلیس فتامون اینه که : مشروب رو بخری و بخوری مشکلی نداره و غیر قانونی نیست !!1

اما اگه بفروشی غیر قانونیه !!!

به هر حال هر کی هم بخواد با یه دید درست استفاده کنه باز هم نباید از جایی بخره !! و سوال من اینه اگه نخره پس چطور استفاده کنه !! و به کارا و امور روزمرش برسه !!! به هر حال دوستان ما در فتا و سپاه نمی خوان اینها رو بشنون و ببینین و فقط اینو می بینن که قند پی ان می تونه برای سایت های سکـــسی استفاده بشه

بحث تو این مورد زیاده اما سوال اینه که ایا این از ماهواره و فروشنده اون بدتره !!! گر چه بدتر نیست اما چون چیز تازه ای هست خوب بدطبع رفتار سلیقه ای همچون بسیاری چیزای دیگه که در جامعه ما سلیقه ای هست توی اون هم وجود داره

بنا به ماده 25 می تونن رفتار کنن یعنی 500 ومن تا 2 میلیون جریمه یا 3 ماه تا یه سال زندان و یا هر دو و نه بیشتر , مگر اینکه وقتی که سیستم و دم تشکلیلات یکی رو می برن برای برسی توی سیستم عاملش چیزای دیگه هم پیدا کنن که به پروندش اضافه بشه !!!

و عین ویدئو که یک زمان سایشو با تیر می زندن اینم شده مثل اون و فعلا که دارن عین کشورهای کمونیستی همه چیزو محدود و محدود و محدودتر می کنن !!! یه روز گوگل روز بعد کل نت !!

کاری هم ندارن که یکی برای امور داشنگاهی و تحقیقاتی و اینها از کجا باید وصل بشه به جایی که ایران رو تحریم کرده !!!

موفق باشید :)

سایت من چی داره دیدی لینک بده کجا دیدی=)) سایت من اگر سایتی که توامضام هست میگی که خلاف نیست سایته دیگه هم ندارم

arkahost
September 25th, 2012, 11:49
دوستان اگر مشتری اومد و سرور خرید بعد رفت و باهاش قند شکن و بلوک شکن نمیدونم کلا هر مصالح ساختمانی که شکست و امدو گرفتنش به فروشنده سرور هم گیر میدند ؟ چون من به یکی فروختم دردسر نشه :d

parsdrive
September 25th, 2012, 19:40
تو میتونی دیگه چیزی به 100 تا پست نمونده!!!
معلومه که حرفت برای افزاریش پست هستش(:|

شما حرفت برای چی هست؟!!!!!!! همین یه پستی هم که در جواب ما دادی یکی به پستات اضافه کرد !!!!

alireza.076
September 25th, 2012, 19:57
شما حرفت برای چی هست؟!!!!!!! همین یه پستی هم که در جواب ما دادی یکی به پستات اضافه کرد !!!!

دوست عزیز
اولا من هیچ نیازی به پست ندارم
دوما، این حرف رو قبل از شما چند نفر دیگه نیز زدند
تموم کنید لطفا تا اسپم نشه

parsdrive
September 25th, 2012, 20:07
شما شروع کردی خودت هم تموم کن. پستی هم ندیدم این تهمت شما رو دوست دیگری گفته باشه.
دیگه حرفی با شما و امثالهم ندارم.
کافر همه را به کیش خود پندارد.

ma3oud91
September 25th, 2012, 20:12
یکی از دوستان بنده رو گرفتن اما 300 تومان جریمه کردند!و یک تعهد گرفتن و تمام .آقا اگه فروش جرمه و استفاده جرم نیست پس نتیجه میگیریم هر نفر باید یه سرور بخره واسه خودش و استفاده کنه;)

n4ser
September 26th, 2012, 10:52
=))بابا شایعه پراکنی نکنین ای بابا کیو گرفتن چرا ااااااااااااااای دلم

ma3oud91
September 26th, 2012, 17:48
شایع پراکنی نسیت.امتحانش ضرر نداره.برای فروشنده سرور هیچ دردسری نداره چون مسئول استفاده نادرست کاربرش نیست.اما برای اون قند شکن فروش چرا درده سره.شما امتحان کن ببین کار نشد نداره;)

da6276
September 27th, 2012, 03:17
شما راحت باش وقتی زنگ زدن به خونتون و شمارش هم نیفتاد و گفتن خودت بیا که ما نیایم اون موقع باید ببینیم چی میگی !
در ضمن بعضی دوستان که میگن برای اثبات این قضیه مدرک ارائه کنید ، اولا هیچ دلیلی نداره که کسی بیاد و بیخودی اینجا بحث کنه ثانیا چه مدرکی بهتر از اینکه خودمون داریم با زبون خودمون میگیم چی شده ! حالا شماها که میگید الکیه خودتون یادتون باشه وقتی گرفتنتون یه چندتا مدرک معتبر و حتی یه کپی از پروندتون ازشون بگیرید و بیابد ابنجا بزارید تا بقیه ببینین=))
من خودم این اواخر ماهی 2 تومن درامد داشتم وقتی دیدم اینجوری شد کلا تعطیلش کردم و واقعا هم ارزش نداره که بخواد سوسابقه ای برای ادم بشه
حالا دیگه خود دانید

hack2hacker
September 27th, 2012, 03:26
معلومه اینارو که گرفتن
یا شماره موبایل یا شماره حساب ور داشتن گذاشتن رو سایت پلیس فتا هم بدون کوچیک ترین زحمت ردشونو زده
یا اینکه دشمن پیدا کردن او رفته ریپورت داده
وگرنه بری تو سایت پلیس فتا همه جور خبر می بینی الا گرفتن مدیر سایت ها

ma3oud91
September 27th, 2012, 03:31
عزیزان چه کاریه چرا ایقدر تاپیک رو ادامه دار میکنیم ما!دوستان همه اطلاعاتشون رو گذاشتند اگه همه بخوان خاطره تعریف کنند میشه دفتر خاطرات.فکر کنم تا همیجا هم بسه دوستانی که باید متوجه بشن باید شده باشن دیگه اون دسته از دوستانی هم که شک دارند میتونند ادامه بدن اگه نگرفتنشون که خوش به حالشون اما اگه گرفتن سعی کنن کاملا ریلکس باشند چون اتفاقه دیگه،پیش میاد.

hack2hacker
September 27th, 2012, 03:37
کلا تو مملکتی که گوگل رو ***** می کنن
و کشوری که از لحاظ سرعت و قیمت اینترنت تو رتبه 16 اگه اشتباه نکنم از آخر قرار داره(بر اساس جدیدترین نمودار منتشر شده توسط وب سایت "نت‌ایندکس" در خصوص متوسط سرعت دانلود اینترنت خانگی در میان ۱۷۲ کشور جهان، ایران در جایگاه ۱۵۵ ام قرار گرفت.)
و سایت فیسبوک که بزرگترین شبکه اجتماعی هست رو یه سایت اطلاعاتی دولت امریکا برا جمع اوری اطلاعات مردم می دونن
و ... که شما بهتر می دونید
اصلا ارزش صحبت کردن در مورد این چیزای پیش پا افتاده رو نداره

SaMaN0861
September 27th, 2012, 04:20
به دوستان هم پیشنهاد میدم گرد این کارا نرن جونی خودشونو الکی لکه دار نکنن ;)

Web-Lovers
September 27th, 2012, 12:59
یکی از دوستان تازه استخدام پلیس فتا شده پرسیدم گفت اگر فروشنده سرور برنامه مربوط به قند شکن را نصب کند و مدرک نصب و راه اندازی ازش داشته باشیم برای اونم پرونده تهیه می شود و حتی بد تر از فروشنده قند شکن باهاش برخورد می شود برای همین گفت ساماندهی فروشگاه های اینترنتی در دست اقدام هست تا هر کسی که مشکل داره و می خواهد دور بزنه قانون را از نظر خدمات درگاه و... محروم بشه و نتونه فعالیت داشته باشه.

شایع پراکنی نسیت.امتحانش ضرر نداره.برای فروشنده سرور هیچ دردسری نداره چون مسئول استفاده نادرست کاربرش نیست.اما برای اون قند شکن فروش چرا درده سره.شما امتحان کن ببین کار نشد نداره;)

hassanshaikhi
September 27th, 2012, 13:22
همیشه برام سوال بوده چرا سایت های مشهور فروش رو نمیگیرن نمونش ایرانیان چیز پی ان و چیز پی ان میکر هست. هم درگاه بانک دارن هم شماره حساب و اسم و فامیل نوشتن.

irank
September 27th, 2012, 13:25
همه سوال ها باالجبار نیاز به جواب نداره :d

cutegroup
September 27th, 2012, 13:25
همیشه برام سوال بوده چرا سایت های مشهور فروش رو نمیگیرن نمونش ایرانیان چیز پی ان و چیز پی ان میکر هست. هم درگاه بانک دارن هم شماره حساب و اسم و فامیل نوشتن.

چون دارن همكاري مي كنن

ma3oud91
September 28th, 2012, 02:31
یکی از دوستان تازه استخدام پلیس فتا شده پرسیدم گفت اگر فروشنده سرور برنامه مربوط به قند شکن را نصب کند و مدرک نصب و راه اندازی ازش داشته باشیم برای اونم پرونده تهیه می شود و حتی بد تر از فروشنده قند شکن باهاش برخورد می شود برای همین گفت ساماندهی فروشگاه های اینترنتی در دست اقدام هست تا هر کسی که مشکل داره و می خواهد دور بزنه قانون را از نظر خدمات درگاه و... محروم بشه و نتونه فعالیت داشته باشه.

حرف شما درست اما اگه دقت کنید چند وقت که دیگه کسی این کارو نمیکنه و اگه درخواست بدین نصب نمیکنند.درسته؟والا ما که اینطوری دیدم.

websazha
September 28th, 2012, 03:40
خیال همه دوستان عزیز راحت کنم خطری فروشندگان سرور مجازی تهدید نمی کند.فقط تا جای ممکن کانفینگ ها انجام ندهید اگر هم می دید مکتوب در تیکت ها بگین اگر برنامه ای نصب شده فقط در جهت استفاده شخصی شما هست و اگر استفاده تجاری و خلاف قوانین کشور کنید تمامی مسئولیت و عواقب بر عهده شماست و ما فقط برای شما نصب کرده ایم در جهت استفاده شخصی شما*
و فروشندگان اکانتینگ هم که تکلیف معلومه مو از ماست فتا میکشه بیرون×
طرف میگه شارژ می گیرم پیدام نمی کنه!بنده خدا شارژ ها می خوای چه کار کنی!باید پولش کنی یا با کسی تماس بگیری دیگه!اگر سیم کارت هم بر فرض از رو زمین پیدا کرده باشی شما شارژ یه جا انتقال میدی پول میگیری به هر صورتی دستی یا حساب؟میره خره طرف می چسبن اونم مثل بل بل...
یا میگه من درگاه زرین پال یا تک پرداخت دارم!دیگه بهتر دیگه درگاه دارین دم دستین!
2- راه دارین که مشکیل پیش نیاد واستون :
1- اکانتینگ کلا رایگان بدید که ردی نمونه از شما!
2-شارژ بزنید توی یه خطی که از رو زمین پیدا کردین تا 2 سال هم نه زنگ بزنید جایی نه انتقال بدید نه هیچی فقط شارژ کنید بعدش خاموش!
2-1 - که 2 حالت داره میرن صاحب خط خفت می کنن میگه بابا خط گم شده خط میسوزه شارژها از دست میره.
2-2- کلا رد شما نزدند و بعد 2 سال شما میمونی یه 5-6 میلیون شارژ داخل سیم کارت که میشه خط طلا ایرانسل !
_ _ _ بهتره به فروش کم قانع بشید و فروش تعطیل کنید فقط تمدید انجام بدید.

n4ser
September 28th, 2012, 12:24
ای دلم چقد باحالین شما ها اقا من مبقروشم ادرس اطلاعات بدم که بدین به فتا چرا الکی میگین پلیس فتا تو دستور کاریش نیست این چیز ها=))

mizbanaval
September 28th, 2012, 12:41
سلام دوستان
بله مشکل پیش میاد
چند وقت پیش یک سایت موزیک رو هاست دانلودمون بود که اینجور که فهمیدم ایشون رو دادگاهی کردن 2 ماهی هست از این موضوع گذشته و چند وقت پیش متوجه شدم چنین موضوع بوده
ولی با ما فعلا کاری نداشتن البته ما مسولیتی درقبال فایل ها ندارین نمیتونیم که دونه دونه بشینیم فایل ملت رو چک کنیم
بهرحال پیشنهاد میکنم بیخیال بشید ما هم دیگه این سایت ها رو به هیچ وجه میزبان نمیکنیم ما هم فکر نمیکردیم مشکلی داشته باشه ولی اینطور که بوش میاد در این زمینه فعال هستند و مشکل پیش میاد فقط خدا بخیر کنه که ندانسته این اتفاق افتاده و همچنان نگرانیم
موفق باشید

ztest
September 28th, 2012, 13:30
شما فکر کن یه سرور فروش کلی دردسر داره یه میکروتیک میفروشه 30 تومن شما همون رو اکانت میدید دست 100 نفر میشه ماهی 200 تومن حالا اگر آدم پستی باشه چیکار میکنه ؟!!! البته همه جا آدم خوب و بد داریم و بعضی ها ذاتا مشکل دارن.

websazha
September 29th, 2012, 12:56
ای دلم چقد باحالین شما ها اقا من مبقروشم ادرس اطلاعات بدم که بدین به فتا چرا الکی میگین پلیس فتا تو دستور کاریش نیست این چیز ها=))
بله اطلاعات بدین اما هر مشکلی پیش آمد نگید آدم فروشی کردیم!

websazha
September 29th, 2012, 13:01
سلام دوستان
بله مشکل پیش میاد
چند وقت پیش یک سایت موزیک رو هاست دانلودمون بود که اینجور که فهمیدم ایشون رو دادگاهی کردن 2 ماهی هست از این موضوع گذشته و چند وقت پیش متوجه شدم چنین موضوع بوده
ولی با ما فعلا کاری نداشتن البته ما مسولیتی درقبال فایل ها ندارین نمیتونیم که دونه دونه بشینیم فایل ملت رو چک کنیم
بهرحال پیشنهاد میکنم بیخیال بشید ما هم دیگه این سایت ها رو به هیچ وجه میزبان نمیکنیم ما هم فکر نمیکردیم مشکلی داشته باشه ولی اینطور که بوش میاد در این زمینه فعال هستند و مشکل پیش میاد فقط خدا بخیر کنه که ندانسته این اتفاق افتاده و همچنان نگرانیم
موفق باشید
با سلام خدمت همکار محترم.
اگر صاحب اصلی سایت شناسایی شده باشد و اعلام کند که شما در سایت شریک و یا همکاری نداشتید هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد نگران نباشید.
تنها کاری که ممکن هست فتا با شما داشته باشد از شما میخواهند در فتا حضور پیدا کنید در یک نشست دوستانه در باب موضوعات هاستینگ و این که موارد این چنینی پیش نیاید توصیه های می کنندبه شما.

centralhop
September 29th, 2012, 13:08
این موضوع اصلا به پلیس فتا ربطی نداره در درست اطلاعات سپاه هستش .
منظورم همین قندو قند شکنه :d

ztest
September 29th, 2012, 13:31
آخه فتا هم شد اسم یه اسم بهتر نبود آدم یاد فتانـــــــــــــه! میافته.

websazha
September 29th, 2012, 20:06
این موضوع اصلا به پلیس فتا ربطی نداره در درست اطلاعات سپاه هستش .
منظورم همین قندو قند شکنه :d

محض اطلاع فتا کارش همینه!تمام جرائم که در فضای مجازی باشد به فتا مربوطه.
اصلا چرا من دارم بحث می کنم!کار کنید وقتی یه جای اطلاعاتی ازتون به دست آوردن و پرونده تشکیل شد بعدش باز بخندین ما که بد شما نمی خواهیم ولی شما جبه می گیرین!
موفق باشید امیدواریم هیچ موقع برای هیچ کسی مشکلی پیش نیاد

98patogh
November 22nd, 2012, 18:34
بزارید یه توضیح کامل بدم

اول اینکه این مسائل طبق صحبت هایی که من با دوستان پلیس فتا داشتم در حال حاضر در دستور کار پلیس فتا نیست .
در قوانین کشور ما پلیس مجری هست و زمانی میتونه اقدام کنه که پرونده ای به اون ارجاع داده بشه . بله اگر برای شما پرونده تشکیل بشه و به پلیس ارجاع داده بشه پلیس مجری قانون میشه و اقدامات لازم رو انجام میده . حالا بماند که در بعضی از شهرها پلیس فتا جهت بزرگ نمایی کارش و جهت اینکه بگه پلیس فتایی هم هست اقدام می کنه و مدیر و مسئول بعضی از سایت ها رو میگیره

مرحله بعدی اینکه توی پست ها نوشته بود یکی از دوستان که تجربه ای مثل تجربه من داشته که از شماره ای که بهت تماس می گیرن نشون داده نمیشه . دقیقا همینطوریه . من وقتی بهم زنگ زدن توی شک بودم فکر کردم یکی از دوستان که از کارام خبر داره زنگ زده باهام شوخی کنه و بعد چند دقیقه یادم افتاد برم شماره رو نگاه کنم که رفتم دیدم همش 11111111111 هست کلی تعجب کردم و جالب اینجاست بنده در سایتم شماره منزل رو نزده بودم به هیچ وجه ولی اینها به منزل زنگ زدن در نتیجه تمام اطلاعات شما رو در میارن و براشون خیلی راحت هست با توجه به اطلاعات کشور ما

وقتی رفتم دادگاه گفتن که برم اتاق فلان ما رفتیم و در زدیم همینطور که قلبمون تند تند میزد ناگهان یک آدم که هیکلش اندازه در ورودی بود درو باز کرد و گفت برگرد و عقب عقب بیا داخل اتاق یک صندلی بود دقیقا رو به دیوار و یک میز جلوش

نشستم بعد چند ثانیه یک نفر رو با فاصله 2 یا 3 متری پشتم حس می کردم که سلام کرد و گفت به هیچ وجه بر نگرد و عقبتو نگاه نکن در تمام مدتی هم که من اونجا بودم به جز قیافه یک نفر که آمد بردم داخل اتاق قیاقه هیچ کس رو ندیدم . گفت میدونی برای چی اینجایی منم 60 % میدونستم برای همین قضیه قند شکن هست ولی بازم با خودم گفتم دیوار هاشا بلنده گفتم نه بخدا نمی دونم و اصلا تجربه کلانتری یا دادگاه ندارم کلا استرس دارم . یارو گفت آروم باش و حدس بزن واسه چی اینجایی بازم گفتم نمی دونم . شروع کرد طبق ماده 25 قانون جرائم رایانه هر کس فلان کند و فلان کند فلان قد جریمه و فلان قد حبس . خدایی یک لحظه گفتم فاتحه بخون و کلی برات آبرو ریزی و بدبختی شروع شد که بنده خدا شروع کرد گفت شما جوونی آینده داری میخوای تو این مملکت کار کنی زندگی کنی ما باهات کاری نداریم به شرطی که با ما همکاری کنی و بهم گفت درصدی فکر دروغ به سرت راه نده چون همه اطلاعاتت هست و واسه اینکه بهم ثابت بشه پرینت حسابم رو گذاشت جلوش و گفت تاریخ فلان اینقد گردش حساب داشتی از این شماره حساب ها و این افراد دقیقا اطلاعاتش اطلاعات مشتری ها من بود

بعد برام حدود 10 صفحه برگه آوردن یک صفحه اطلاعات هاست های سایت هام . یک صفحه اطلاعات پنل های دومین . یک صفحه اطلاعات سرور ها و وی پی اس ها . یک صفحه اطلاعات کسانی که ازشون وی پی اس و سرور گرفتم . یک صفحه اطلاعات افراد سرشناسی که در زمینه فروش قند شکن میشناسم و ...

خلاصه تموم شد و شروع شد شماره تلفن و مشخصات اصلی اکثر افراد فامیل و دوتا از دوستای صمیمی که از کوچیکی باهاشون بودم و یک سری اطلاعات دیگه رو گرفتن و من هم به هیچ وجه دروغ نمی گفتم چون مطمئن بودم اطلاعات جلوش هست و داره مطابقت میده بعضی چیزها رو

فقط اینکه از چه کسایی وی پی اس گرفتم خدایی با خودم فکر کردم گفتم چرا کس دیگه ای رو اذیت کنم و بدبخت کنم . گفتم بهترین موقعیت دهن کلاهبرداها و آدم هایی که انسانیت ندارن رو صاف کنم که دو تا از افرادی که پول گرفته بودن و وی پی اس خیلی داغون که واقعا کیفیت نداشت داده بودن و بعد از پیچوندن و رفتن هیچ پشتیبانی نکردن مارو دادم

افراد سرشناس هم در این زمینه زیاد میشناسم ولی خوب گفتم نمیشناسم زیاد ولی همین دو نفری که ازشون وی پی اس گرفتم قند شکن هم می فروشن و سرشناس هستن

ساعت 12 ظهر شد یک سری اطلاعات مثل رمز روت وی پی اس ها و اینجو چیزها یادم نبود که بهم وقت دادن 1 ساعت بپرم خونه و براشون ایمیل کنم

فکر کن بهم گفتن 1 دقیقه از ساعت 1 رد بشه دهنت آسفالته

ما فرستادیم و خوشحال که حداقل باهام کاری نداشتن و زندانی و جریمه نداشت

یک هفته بعد دوباره زنگ زدن و گفتن که چرا ایمیل نکردی و من گفتم که همون روز ایمیل کردم گفتن نرسیده دوباره بفرست و خداروشکر دیگه باهامون کار نداشتن

اما طبق حرفی که زدن هر موقع که لازم بشه زنگ بزنند بهم و ازم بخوان باهاشون همکاری کنم اگر اون سر ایران باشم باید خودمو به اینا برسونم

خلاصه این حرف ها رو زدم و تعریف کردم بیشتر که بدونید نکنید خدایی نکنید . حالا شهر ما شانسمون گرفت آدم بودن . ولی اگر شهر شما آدم نباشند و بخشش تو کارشون نباشه چی ؟

یک درصد فکر کنید به خاطر در آمد مفت بخواید بی آبرو بشید و سو سابقه داشته باشید نه جایی می تونید استخدام بشید نه می تونید سر بالا بگیرید

موفق باشید

این دوستمون هم که زیادی اصرار داره که ما دروغ می گیم و کسی رو نمی گیرن و کاریش ندارن لطفا برام شماره تلفن و آدرس پیام خصوصی کن تا برم دادگاهی که رفتم و بهشون بدم ببین واقعیت داره یا نه

B.Z
November 22nd, 2012, 18:48
دوست من باز چی شده که یاد اوری دوستان میکنید؟ حالا اینترنت ملی تمام شد قندشکن شروع شد ؟

seflow
November 22nd, 2012, 18:57
خیلی راحت مشکل پیش میاد!!! هیچ کار نداره براشون!کافیه بری بگی فلانی سرور مجازی میفروشه! وی پی ان هم کانفیگ میکنه

parsa7
November 22nd, 2012, 19:05
حالا که بحث باز شده اجازه بدید من هم توضیحی بدم

بحث رسیدگی به این مورد از 2 ارگان پیگیری میشه: 1- پلیس فتا 2- اطلاعات سپاه

اگر مورد اول به پست فروشنده محترم خورد که باید منتظر مواردی نظیر دستگیری در منزل و ضبط تمام لوازم شخصی و کامپیوتر و در ادامه دادگاه و جریمه نقدی و در مواردی خاص ثبت سوء پیشینه fhai

اگر مورد دوم به پست فروشنده محترم خورد بستگی داره به اینکه با چه جور ادمی طرف باشه.ممکنه به شیوه مورد اول برخورد بشه که کمتر اتفاق افتاده.ممکنه در کمال احترام و بدون هیچ جریمه و سوء پیشینه ای و کاملا دوستانه برطرف بشه ( چیزی که من دیدم توی این مورد از شما درخواست می کنند که به جایی برید و یک سری اطلاعات در اختیارشون بذارید و بعد هم کار رو تعطیل کنید و خدا نگهدار )

فقط دوستانی که میگن دروغه کی رو گرفتن چرا شایعه می کنید باور کنید این عین حقیقته.

B.Z
November 22nd, 2012, 19:08
حالا دوستان میشه به من جواب بدن
یعنی خود دوستانی که هی میان این پست رو بالا میارن از قندشکن استفاده نمیکنند؟

onogh
November 22nd, 2012, 19:08
الان من نه تلفنی گذاشتم!
نه آیدی گذاشتم!
هر وقت هم که پی سی رو روشن میکنم با چیلتر شکنم!
چیجوری میتونن منو بگیرن!؟

parsa7
November 22nd, 2012, 19:10
حالا دوستان میشه به من جواب بدن
یعنی خود دوستانی که هی میان این پست رو بالا میارن از قندشکن استفاده نمیکنند؟

کاری ندارند که شما استفاده می کنید.
به این کار دارند که فروشنده اید

parsa7
November 22nd, 2012, 19:11
الان من نه تلفنی گذاشتم!
نه آیدی گذاشتم!

شما فروشنده ای؟
خب اگر سایت داشته باشی شماره حسابت که هست

onogh
November 22nd, 2012, 19:14
بله فروشنده چیز پی ان هستم!
اصلا هیچ شماره حسابی هم داخل سایت نی!
یوزر با کات شاژ پرداخت میکنه!
چیجوری میتونن منو بگیرن؟!

parsa7
November 22nd, 2012, 19:17
بله فروشنده چیز پی ان هستم!
اصلا هیچ شماره حسابی هم داخل سایت نی!
یوزر با کات شاژ پرداخت میکنه!
چیجوری میتونن منو بگیرن؟!

اینو دیگه نمیدونم

onogh
November 22nd, 2012, 19:33
کسی نمیدونه؟!

B.Z
November 22nd, 2012, 19:47
سایتتون رو پ خ کنید تا احتمالات رو بگم

vps-baran.ir
November 22nd, 2012, 19:55
بزارید یه توضیح کامل بدم

اول اینکه این مسائل طبق صحبت هایی که من با دوستان پلیس فتا داشتم در حال حاضر در دستور کار پلیس فتا نیست .
در قوانین کشور ما پلیس مجری هست و زمانی میتونه اقدام کنه که پرونده ای به اون ارجاع داده بشه . بله اگر برای شما پرونده تشکیل بشه و به پلیس ارجاع داده بشه پلیس مجری قانون میشه و اقدامات لازم رو انجام میده . حالا بماند که در بعضی از شهرها پلیس فتا جهت بزرگ نمایی کارش و جهت اینکه بگه پلیس فتایی هم هست اقدام می کنه و مدیر و مسئول بعضی از سایت ها رو میگیره

مرحله بعدی اینکه توی پست ها نوشته بود یکی از دوستان که تجربه ای مثل تجربه من داشته که از شماره ای که بهت تماس می گیرن نشون داده نمیشه . دقیقا همینطوریه . من وقتی بهم زنگ زدن توی شک بودم فکر کردم یکی از دوستان که از کارام خبر داره زنگ زده باهام شوخی کنه و بعد چند دقیقه یادم افتاد برم شماره رو نگاه کنم که رفتم دیدم همش 11111111111 هست کلی تعجب کردم و جالب اینجاست بنده در سایتم شماره منزل رو نزده بودم به هیچ وجه ولی اینها به منزل زنگ زدن در نتیجه تمام اطلاعات شما رو در میارن و براشون خیلی راحت هست با توجه به اطلاعات کشور ما

وقتی رفتم دادگاه گفتن که برم اتاق فلان ما رفتیم و در زدیم همینطور که قلبمون تند تند میزد ناگهان یک آدم که هیکلش اندازه در ورودی بود درو باز کرد و گفت برگرد و عقب عقب بیا داخل اتاق یک صندلی بود دقیقا رو به دیوار و یک میز جلوش

نشستم بعد چند ثانیه یک نفر رو با فاصله 2 یا 3 متری پشتم حس می کردم که سلام کرد و گفت به هیچ وجه بر نگرد و عقبتو نگاه نکن در تمام مدتی هم که من اونجا بودم به جز قیافه یک نفر که آمد بردم داخل اتاق قیاقه هیچ کس رو ندیدم . گفت میدونی برای چی اینجایی منم 60 % میدونستم برای همین قضیه قند شکن هست ولی بازم با خودم گفتم دیوار هاشا بلنده گفتم نه بخدا نمی دونم و اصلا تجربه کلانتری یا دادگاه ندارم کلا استرس دارم . یارو گفت آروم باش و حدس بزن واسه چی اینجایی بازم گفتم نمی دونم . شروع کرد طبق ماده 25 قانون جرائم رایانه هر کس فلان کند و فلان کند فلان قد جریمه و فلان قد حبس . خدایی یک لحظه گفتم فاتحه بخون و کلی برات آبرو ریزی و بدبختی شروع شد که بنده خدا شروع کرد گفت شما جوونی آینده داری میخوای تو این مملکت کار کنی زندگی کنی ما باهات کاری نداریم به شرطی که با ما همکاری کنی و بهم گفت درصدی فکر دروغ به سرت راه نده چون همه اطلاعاتت هست و واسه اینکه بهم ثابت بشه پرینت حسابم رو گذاشت جلوش و گفت تاریخ فلان اینقد گردش حساب داشتی از این شماره حساب ها و این افراد دقیقا اطلاعاتش اطلاعات مشتری ها من بود

بعد برام حدود 10 صفحه برگه آوردن یک صفحه اطلاعات هاست های سایت هام . یک صفحه اطلاعات پنل های دومین . یک صفحه اطلاعات سرور ها و وی پی اس ها . یک صفحه اطلاعات کسانی که ازشون وی پی اس و سرور گرفتم . یک صفحه اطلاعات افراد سرشناسی که در زمینه فروش قند شکن میشناسم و ...

خلاصه تموم شد و شروع شد شماره تلفن و مشخصات اصلی اکثر افراد فامیل و دوتا از دوستای صمیمی که از کوچیکی باهاشون بودم و یک سری اطلاعات دیگه رو گرفتن و من هم به هیچ وجه دروغ نمی گفتم چون مطمئن بودم اطلاعات جلوش هست و داره مطابقت میده بعضی چیزها رو

فقط اینکه از چه کسایی وی پی اس گرفتم خدایی با خودم فکر کردم گفتم چرا کس دیگه ای رو اذیت کنم و بدبخت کنم . گفتم بهترین موقعیت دهن کلاهبرداها و آدم هایی که انسانیت ندارن رو صاف کنم که دو تا از افرادی که پول گرفته بودن و وی پی اس خیلی داغون که واقعا کیفیت نداشت داده بودن و بعد از پیچوندن و رفتن هیچ پشتیبانی نکردن مارو دادم

افراد سرشناس هم در این زمینه زیاد میشناسم ولی خوب گفتم نمیشناسم زیاد ولی همین دو نفری که ازشون وی پی اس گرفتم قند شکن هم می فروشن و سرشناس هستن

ساعت 12 ظهر شد یک سری اطلاعات مثل رمز روت وی پی اس ها و اینجو چیزها یادم نبود که بهم وقت دادن 1 ساعت بپرم خونه و براشون ایمیل کنم

فکر کن بهم گفتن 1 دقیقه از ساعت 1 رد بشه دهنت آسفالته

ما فرستادیم و خوشحال که حداقل باهام کاری نداشتن و زندانی و جریمه نداشت

یک هفته بعد دوباره زنگ زدن و گفتن که چرا ایمیل نکردی و من گفتم که همون روز ایمیل کردم گفتن نرسیده دوباره بفرست و خداروشکر دیگه باهامون کار نداشتن

اما طبق حرفی که زدن هر موقع که لازم بشه زنگ بزنند بهم و ازم بخوان باهاشون همکاری کنم اگر اون سر ایران باشم باید خودمو به اینا برسونم

خلاصه این حرف ها رو زدم و تعریف کردم بیشتر که بدونید نکنید خدایی نکنید . حالا شهر ما شانسمون گرفت آدم بودن . ولی اگر شهر شما آدم نباشند و بخشش تو کارشون نباشه چی ؟

یک درصد فکر کنید به خاطر در آمد مفت بخواید بی آبرو بشید و سو سابقه داشته باشید نه جایی می تونید استخدام بشید نه می تونید سر بالا بگیرید

موفق باشید

این دوستمون هم که زیادی اصرار داره که ما دروغ می گیم و کسی رو نمی گیرن و کاریش ندارن لطفا برام شماره تلفن و آدرس پیام خصوصی کن تا برم دادگاهی که رفتم و بهشون بدم ببین واقعیت داره یا نه

شانس آوردی ولی زیاد مطمئن نباش چون قبل از تماس با شما اینا از شما حکم جلب داشتن

و چون قاضی دستور داده بوده فعلا براتون احضاریه دادگاه نیومده

بیاد بدون شک ازتون جریمه و تعهد می گیرن

و اینو هم به تمام کابرانی که می گن به هیچ عنوان نمی تونن بگیرن باید بگم که شما حتی با سرور ویندوز بخواید کاری کنید

متوجه میشن چه برسه با چیز پی ان یخواید وارد بشید و ناشناس عمل کنه

همه ی کارهای شما در سیستم pap ذخیره و لاگ میشه

کارت شارژ که جای خودش رو داره

hossein7441
November 22nd, 2012, 19:58
میگم اگر میگیرن من توی ادلیستم حداقل 10نفر هست که حدود دوساله حرفه ای دارن اینکارو مبکنند و یک آخ هم نگفتند. شماها رو چطوری گرفتن من نمیدونم . ولی اگه راست میگن اون میکر رو بگیرن دیگه.

vps-baran.ir
November 22nd, 2012, 20:03
میگم اگر میگیرن من توی ادلیستم حداقل 10نفر هست که حدود دوساله حرفه ای دارن اینکارو مبکنند و یک آخ هم نگفتند. شماها رو چطوری گرفتن من نمیدونم . الان من خودم هم میفرشوم .از درامد حرف نمیزنم که روزی بالای صدتا مشتری دارم ولی خدا کنه به ما کاری نداشته باشن . من انسان شریف و عاقل و متخصصی هستم . سایتمنم پیج یک گوگول . ولی اگه راست میگن اون میکر رو بگیرن دیگه . من گناه دارم .

چون تعداد سایت های فروشنده بالاست

اولین کاری که انجام میشه

از سایت های و تمام لینک های و صفحات سایت عکس می گیرن و زمانی که به نوبت اون سایت رسید

رسیدگی می کنن و پرونده سازی میشه

و در اولین زمان پرونده سازی . محل فروشده رو استعلام می کنن و پرونده رو به اون شهر می فرستن و

در اون شهر جمع آوری اطلاعات اون شخص شروع میشه

نترسید نوبت شما هم می رسه و سراغ شما هم میان

فقط دعا کنید از سایتتون عکسی نداشته باشن

extern
November 22nd, 2012, 20:13
الان من نه تلفنی گذاشتم!
نه آیدی گذاشتم!
سلام.

به این لینک هم یک سر بزنید در این مورد بحث شده:
http://www.webhostingtalk.ir/f203/61998/

parsa7
November 22nd, 2012, 20:28
میگم اگر میگیرن من توی ادلیستم حداقل 10نفر هست که حدود دوساله حرفه ای دارن اینکارو مبکنند و یک آخ هم نگفتند. شماها رو چطوری گرفتن من نمیدونم . الان من خودم هم میفرشوم .از درامد حرف نمیزنم که روزی بالای صدتا مشتری دارم ولی خدا کنه به ما کاری نداشته باشن . من انسان شریف و عاقل و متخصصی هستم . سایتمنم پیج یک گوگول . ولی اگه راست میگن اون میکر رو بگیرن دیگه . من گناه دارم . استان به استان رسیدگی ها فرق می کنه.سایت بوده سال 90 براش پرونده درست شده یک ماه پیش اومدن سراغ صاحبش رسیدگی کردند.اگر درامد خوبه ازش استفاده کن برای راه اندازی یک کار دیگه و کم کم اینو جمع کن.این یک پشنهاد دوستانه بود.تصمیم با خودت.

NAVAB.S
November 22nd, 2012, 20:32
نگا کنید خیلی از دوستانی که میگن میگیرن میکشن این حرفا خودشون نمیدونم چرا باز دارن میفروشن! من نمیگم فتا کاری نداره ولی به اون شدت که بعضی از دوستان میگن هم نیست چون اگه باشه دوباره اقدام به فروش نمیکردن :دی

onogh
November 22nd, 2012, 23:04
نگا کنید خیلی از دوستانی که میگن میگیرن میکشن این حرفا خودشون نمیدونم چرا باز دارن میفروشن! من نمیگم فتا کاری نداره ولی به اون شدت که بعضی از دوستان میگن هم نیست چون اگه باشه دوباره اقدام به فروش نمیکردن :دی

موافق!

DeLtAvPs
November 23rd, 2012, 01:12
سلام
همه رو نشستم خوندم جالب اومد
چیزی که من توی این مدت فهمیدم اینه که تا موقعی از اکانت هایی که میفروشید برای خلاف استفاده نشه باهاتون کاری ندارند.
خود بنده الان حدود 3 سالی هستش توی فروش هستم .
دی سال پیش بهم زنگ زدند و گفتند از فتا زنگ زدند.طرف خیلی ادم خوبی بود
گفت از فتای فلان جا زنگ میزنیم و باهامون همکاری کن باهات کاری نداریم!
گفتم چیکار کنم؟ گفت این ایپی مال شماست ایپی یک کاربر رو میخوایم
شماره موبایل ایرانسل هم داد! گفت پیدا کن زنگ بزن
منم شک کردم که مگه میشه فتا از ایرانسل زنگ بزنه! واسه همین کاری نکردم
یک ماهی شد خیالج مع شد که شوخی بوده ولی تو همون میون با یکی از دوستام که تو فتای شهرمون اشنا داشت و هم توی اطلاعات اشنا داشت گفتم
گفت هر موقع زنگ زد بهم بگو
والا بعد یه ماه همون طرف زنگ زد
اهان اینو هم اول کار بهم گفته بود
که گفت جناب فلان شما میدونی که فروش وی پی جرم هستش؟ گفتم بله گفت در هر صورت با شما گاری نداریم فعلا!!
خلاصه بعدا که زنگ زدند من سریع زنگ زدم همون رفیقم که طرف زنگ زده و شمارشم دادم
و بعد چنمد دقیقه دوستم زنگ زد که تایید شده طرف از فتا زنگ زده و باهاشون همکاری کن
اخرشم گفتم این ایپی سرور من نیست و گفتند ایپی هاتونو برام میل کنید و میل کردیم و خدا روشکر الان یک سال از اون ماجرا میگذره

حدود 4 ماه پیش هم مجدد از همون شهر به دوستم که فروشندست زنگ زدند
همون موقع خودمم پیشش بودم
ولی این دفعه طرف با اکانتش رفته بود سرقت کرده بود و شاکی داشت
گفتند اگه نتونی ایپییشو بدی خودت میشی مجرم
خلاصه بعد چندین زنگ وتماس فعلا به خیر گذشته و الان 4 ماهی میشه که خبری نشده ازشون! و امیدوارم هم نشه

در کل چیزی که من از ماجرای خودم و دوستم فهمیدم اینه که تا موقعی که از اکانتی که خریدی کلاهبرید و سرقت و از این حرف ها نشه باهات کاری ندارد
ولی در هر صورت کاره و هر موقع بخوان گیر میدند
من هم دارم پولامو جمع میکنم تا یه کار دیگه بزنم و کم کم اینو دیگه جمع کنم چون واقعا بعضی اوقات فکر میکنم اگه منو بگیرند چی میشه مو به تنم سیخ میشه
دوستانی هم که گفتند چرا ایرانیان وی پی و میکرز رو نمیگیرند و بعضی ها هم گفتند همکاری میکنند!!
دلیلش اینه معمولا اینا ایران نیستند! حالا حساب بانکی و نمیدونم درگاه رو چطوری دارند خوب دیگه معلومه

راستی یه چیز باحال تر :دی
چند هفته پیش دیدم به گوشیم یکی زنگیده شمارش نسفتاده و نوشته پریوایت
اوه اوه از بس ترسیده بودم فقط داشتم شماره رو نگاه میکردم
جواب ندادم!!
بعد 5 مین دوباره زنگید
گفتم خلاصه باید جواب بدم
و دادم :دی دیدم یکی از رفقام رفته روستای پدریش و از اونجا برام زنگ زده و چون خط هاشون انالوگ بوده شماره نیفتاده بود!! منم تا میتونستم فحش نثارش کردم :))

Tumrusx
November 23rd, 2012, 04:29
به نظر من اونی که گنده شد میتون تو کشور های همسایه مهاجرت کنند :65: دیگه دست این پلیس فتا نرسه بهشون :)

hossein7441
November 23rd, 2012, 11:31
ما که به هیچ نتیجه ای نرسیدیم . اخیرا هم فتا مطلبی تو سایتش منتشر کرده بود که میخوان به کسایی که وی پی ان می فروشند مجوز بدن و زیرنظر باشن چون بعضیا با استفاده از این کانکشن ها کیلاگر میدن و اطلاعات افراد رو می زدند . این تاپیک هیچ نتیجه ای نداشت . یه عده رو بعد یک ماه گرفتن . یک عده سه ساله میفروشن . یه عده میگن ادرس بده بیان منم بگیرن . اگه بگیر بگیره چرا میخوان مجوز بدن ؟

DeLtAvPs
November 23rd, 2012, 11:39
دوست عزیز وی پی ان که فقط عبور از چیلتر نیست
اصل کارش رمزگذاری هستش
الان ای اس پی معروف شهرمون که نزدیک 10 ساله داره کار میکنه وی پی ان میده
اما وی پی ان ایران
وی پی ان ایران هم اصولا باز هم سایت های فیل تر شده رو باز نمیکنه و فقط جهت رمزگذاری و بالا بردن امنیت فروحخته میشه

lilramin
March 12th, 2013, 14:22
دوستان من نمیدونم چه فکری میکنید واقعا !!! ینی پلیس کشور ما انقدر بی کار شده که بیاد این همه آدم رو دستگیر کنه ؟؟؟

1000 تا سایت فیلم و موزیک داریم تو هر کدوم کمه کم 10 تا تبلیغ قند شکنه / ینی میشه 10.000 نفر / واقعا فکر میکنید میان تمام این افراد رو بگیرن ؟؟؟

حالا میایم به یه استراتژی نگاه میکنیم / بر فرض بیان 100 نفر رو بگیرن / به نفعشون نیست که بیان تو سایت هاشون اعلام کنن و ایجاد رعب و وحشت کنن که بدون هزینه و وقت بقیه خودشون ببندن و برن ؟؟؟ چرا هیچ ارگان قضایی همچین اطلاع رسانی نکرده ؟؟ چطور اوباش رو میگیرن 1000 تا سایت خبری میزنه که طرف دیگه ناخن گیر هم جرات نکنه بذاره توی جیبش ؟؟؟

حتی اگر 10 نفر هم میگرفتن اعلام میکردن و شک نکنید همون 10 نفر کافی بود تا تمامی اون 10.000 نفر مثل پسر گل سایتشون رو جمع کنن .

پس الکی شایعه نکنید دوستان . بی کار نیستن بیان هی بگیرن هی تعهد بگیرن / جریمشم انقدری نیست که بگید برای درآمد زایی میخوان دستگیر کنن . 10.000 نفر نفری 500 تومن میشه 5 ملیارد ! واقعا پولیه ؟؟؟

یه مقدار عقلانی نگاه کنید .

به جای این کار و گرفتن میاد پورت هارو جمع آوری میکنن / مثل چیز پی ان که هر دو پورتش رو بستن . س|اکس هم که دستتری به چیزبوک و چیزتیوب نداره / به جای این که بیان این همه آدم دسگیر کنن / این کار رو میکنن خیی کم هزینه تر و خیلی راحت تر .

alireza.076
March 12th, 2013, 15:05
دوستان من نمیدونم چه فکری میکنید واقعا !!! ینی پلیس کشور ما انقدر بی کار شده که بیاد این همه آدم رو دستگیر کنه ؟؟؟

1000 تا سایت فیلم و موزیک داریم تو هر کدوم کمه کم 10 تا تبلیغ قند شکنه / ینی میشه 10.000 نفر / واقعا فکر میکنید میان تمام این افراد رو بگیرن ؟؟؟

حالا میایم به یه استراتژی نگاه میکنیم / بر فرض بیان 100 نفر رو بگیرن / به نفعشون نیست که بیان تو سایت هاشون اعلام کنن و ایجاد رعب و وحشت کنن که بدون هزینه و وقت بقیه خودشون ببندن و برن ؟؟؟ چرا هیچ ارگان قضایی همچین اطلاع رسانی نکرده ؟؟ چطور اوباش رو میگیرن 1000 تا سایت خبری میزنه که طرف دیگه ناخن گیر هم جرات نکنه بذاره توی جیبش ؟؟؟

حتی اگر 10 نفر هم میگرفتن اعلام میکردن و شک نکنید همون 10 نفر کافی بود تا تمامی اون 10.000 نفر مثل پسر گل سایتشون رو جمع کنن .

پس الکی شایعه نکنید دوستان . بی کار نیستن بیان هی بگیرن هی تعهد بگیرن / جریمشم انقدری نیست که بگید برای درآمد زایی میخوان دستگیر کنن . 10.000 نفر نفری 500 تومن میشه 5 ملیارد ! واقعا پولیه ؟؟؟

یه مقدار عقلانی نگاه کنید .

به جای این کار و گرفتن میاد پورت هارو جمع آوری میکنن / مثل چیز پی ان که هر دو پورتش رو بستن . س|اکس هم که دستتری به چیزبوک و چیزتیوب نداره / به جای این که بیان این همه آدم دسگیر کنن / این کار رو میکنن خیی کم هزینه تر و خیلی راحت تر .

یه نگاهی به تاریخ تاپیک بندازید عزیز! برای پارسال بود ...
پلیس فتا کاری نداره کی میفروشه کی استفاده میکنه کی ....
کسی رو نمیگیره و کاری نداره اما یه بار میاد که یکی رو بگیره ... میشه بهشتی :)

parsa7
March 12th, 2013, 15:55
مسئله اینه که تا وقتی برای خودتون پیش نیاد فکر می کنید خبری نیست.اما وقتی سراغ شما هم اومد تازه می فهمید چه راه باطلی رفتید!

salem
March 12th, 2013, 21:22
با نظر دوستمون موافقم parsa7 من هم تو این فکر بودم اما وقتی به سرم اومد به شخصه اونوقت .....

nivdata.com
March 13th, 2013, 00:02
یه نگاهی به تاریخ تاپیک بندازید عزیز! برای پارسال بود ...
پلیس فتا کاری نداره کی میفروشه کی استفاده میکنه کی ....
کسی رو نمیگیره و کاری نداره اما یه بار میاد که یکی رو بگیره ... میشه بهشتی :)

دوستان عزیز دیروز از پلیس فتا زنگ زدند ، امروز هم من رفتم اونجا . طرح سامان دهی شرکت های هاستینگ شروع شده خیلی جدی . آی پی و اینها رو گرفتند . فکر می کنم هم تمرکز روی فروشندگان وی پی اس بیشتر باشه. اگر تماس هم گرفتند نگران نباشید 3 تا فرم هست پر می کنید یه سری صحبت ساده هست .

ولی بله پلیس فتا شروع کرده شدید به فعالیت

TARIMEHR
March 13th, 2013, 00:58
بد نیست بدونین یکی از افرادی که اینجا با شک و تردید گفت میگیرن دو ماه پیش خودش هم بازداشت شد(هنوزم همون حرفها رو میزنه و میگه کاری ندارن؟ )
حالا اگه خواست خودش میاد میگه. هم انلاینه هم داره این مطلب رو میخونه
یکی از دوستان عزیز کرمانی ماهم که پارسال بازداشت موقت شده بود یکی از دلایلش فیلتـرشکن بود (دلیل اصلی دستگیریش فحش دادن تو فیـس بوک بود)

کل کامپیوتر و فلش و سی دی ها و هر چی داشتو هم بردن و تا بسته شدن پروندش ضبط کرده بودن

بعضی ها چقد رویایی فکر میکنن. ایرانو با کجا اشتباه گرفتین؟ :71:

elmizina
April 3rd, 2013, 12:29
واسه من ارائه دهنده هاست پیغام دادن و زنگ زدن گفتن که از پلیس فتا طبق ماده 23 سایت بنده مسدود و مشخصات ارسال شود
من چت روم داشتم روش که اصلا کسی به اون سایت سر نزده بود یعنی هنوز آماده نشده بود فی ل ت ر کردن 2ماه پیش نمیدونم برای چی فی ل ت ر و مشخصات منو میخواستن
یعنی میخوان چیکار کنن؟

avalhost
April 3rd, 2013, 12:59
واسه من ارائه دهنده هاست پیغام دادن و زنگ زدن گفتن که از پلیس فتا طبق ماده 23 سایت بنده مسدود و مشخصات ارسال شود
من چت روم داشتم روش که اصلا کسی به اون سایت سر نزده بود یعنی هنوز آماده نشده بود فی ل ت ر کردن 2ماه پیش نمیدونم برای چی فی ل ت ر و مشخصات منو میخواستن
یعنی میخوان چیکار کنن؟

بدون حکم دادگاه به هیچ وجه ارسال نکنید پس فردا کاربر میتونه از شما شکایت کنه

چند وقت پیش ما رفتیم شکایت از یک گروهی، بعد گفتن از ما کاری ساخته نیست برید دادسرا شکایت کنید اونطوری پیگیری کنید بعد یکیشون همون جا میگفت این آقا خودش مدیر سایت آشیانه هست حرفی نزن ماهم اینجوری :-| کلا پلیس فتا برای رسیدگی به شکایت مردم نیست و بیشتر برای مسائل دیگه ای بوجود اومده

elmizina
April 3rd, 2013, 15:24

چند وقت پیش ما رفتیم شکایت از یک گروهی، بعد گفتن از ما کاری ساخته نیست برید دادسرا شکایت کنید اونطوری پیگیری کنید بعد یکیشون همون جا میگفت این آقا خودش مدیر سایت آشیانه هست حرفی نزن ماهم اینجوری :-| کلا پلیس فتا برای رسیدگی به شکایت مردم نیست و بیشتر برای مسائل دیگه ای بوجود اومده

این رو کسی که ازش هاست گرفتم گفته مشخصات منو هم ارسال کرده میان میگیرن

Mihan-Server
April 3rd, 2013, 17:20

:))
برای اثبات این چیزا ، آدم پیر میشه

melivps
April 5th, 2013, 21:11
اینجور بحث ها فایده نداره بهتر به کاره خودمون برسیم بگیر نگر چه حالی به حال ما داره

آشیانه!

mohsen73
April 5th, 2013, 21:39
اگه سایت فیلم داشته باشی و فیلم سیاسی و مستهجن رو توی سایتت نزاری برات مشکلی پیش میاد ؟

maikelscofild35
April 16th, 2013, 03:38
حالا من یه حرفی میزنم ممکنه بخندید
ولی اینا کلا هر چند وقت یک بار میان یه کاری میکنن که بگن ما هستیم
مثلا همین *****ینگشون یا بازداشت کردن بعضی ها فکر کردی کاری داره واسشون هم وی پی انی ها هم سایت فیلم موزیک رو همه رو با هم بگیرن ؟
نهایت بگم این ها کارهایه واجب تری دارن تا این که بیان
تهران موزیک و چند تا سایت رو بگردن دنبال وی پی ان فروش
دوستانی هم نگرانن تویه چشم نباشن
و اگه سایت فیلم دارن فیلم هایه بد رو نزارن الان سایت ای ام دی بی یه قسمتی داره واسه پدر مادر ها اونجا میزنه فیلم در چه حدی بده
و وی پی انی ها هم پولشون رو جمع کنن برن یه کاره دیگه که دیگه نگران نباشه