PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت سایت و فروش vps host domin server ............

ebixxx
September 22nd, 2012, 13:43
سلام دو ستان خسته نباشید
----------------
من در حال طراحی یک سایت برای فروش
vps host domin server
هستم
------------------------
یک راهنمایی میخوام که ضرر نکنم چون من دانشجو هستم
و میخوام خرج دانشگامو از طریق فروش به دست بیارم
تنها سوال من
اینکه باید از کدام شرکت
vps host domin server
بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای مثال اگر میخوام سرور انگلیس بخرم باید مستقیم از فروشنده یا سایت انگلیس خرید کنم
یا چیز دیگری تنها سوال من همین هست خوشحال میشم جواب بدین

با تشکر فروان

mehran00
September 22nd, 2012, 15:01
سلام دو ستان خسته نباشید
----------------
من در حال طراحی یک سایت برای فروش
vps host domin server
هستم
------------------------
یک راهنمایی میخوام که ضرر نکنم چون من دانشجو هستم
و میخوام خرج دانشگامو از طریق فروش به دست بیارم
تنها سوال من
اینکه باید از کدام شرکت
vps host domin server
بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای مثال اگر میخوام سرور انگلیس بخرم باید مستقیم از فروشنده یا سایت انگلیس خرید کنم
یا چیز دیگری تنها سوال من همین هست خوشحال میشم جواب بدین

با تشکر فروان

از 2 راه میتونید اینکارو بکنید فرقش اینه که بخواید از شرکت های خارجی بگیرید باید کسی پیدا کنید که اعتماد داشته باشید تا ماهیانه اکانت شارژ کنه و مشکلات دیگر (امروزا همه از این اعتماد میتالند) اما به نظر من از شرکت های معتبر ایرانی بگیرید چون اینطوری بهتر میتونید پیگیر باشید چون اون ها هم سعی میکنند بهترین سرویس فراهم کنند

ekhtesasi
September 22nd, 2012, 15:24
بنظرم اگه با نمایندگی شروع کنی بهتره
چون اول کارته کمتر هزینه کن

fasterhost
September 22nd, 2012, 15:25
دوست عزیز فکر نمیکنم برای یه دانشجو شغل مناسبی باشه شما چون مشتری ندارید اصلا دست به خرید سرور اختصاصی نزنید چون کل سرمایتون از دست میره شما اول می تونید بایکی از هاستینگ ها به صورت درصدی دست به فروش بزنید بعد که یکم مطرح شدید می تونید سرور بگیرید ولی از اونجا که شما می خواید یه شبه کارو انجام بدید بهتره بدونید نمیشه اول اینکه تبلیغات باید بشه که خودش هزینه داره بعدشم کیفیت شما باید ثابت بشه که اونم طول میکشه تازه یادتون باشه که به جز پول سرور باید پول لایسنس سی پنل و اگه لایت اسپید بخواید دوباره لایسنس داره اگه ابری بخواید بازم لایسنس داره چون نصب سی پنل و کانفیگ امنیتی هم بلد نیستید حدود 100 هزار تومان هزینه نصب و کانفیگ سی پنله و.... کلی خرج دیگه که جز ضرر برای شما هیچ نداره البته بازم باخودتونه ولی نمیشه که یه شبه درآمد ملیونی داشت از این خیالا نکنید

fasterhost
September 22nd, 2012, 15:29
راستی یادم رفت حالا جواب سوالتونو میدم شما هم میتونید از فروشنده ایرانی خرید کنید هم از سایت بخرید البته برای خرید از سایت باید مسترکارت یا یک حساب پی پال داشته باشید و هم چنین یک آدرس در کشور های خارجی درکل برای کسانی که تازه کارن پیشنهاد میشه از فروشندگان ایرانی که بالاخره تجربه ای در این کار دارن و اعتبار هم دارن خرید بشه تا به مشکلی بر نخورید

ebixxx
September 22nd, 2012, 17:24
مرسی از دوستان که جوابمو دادن
----------------
من که یک شبه نمیخوام پول دار بشم
100% دست بالای دستم خیلی زباده
پس اینو فهمیدم که از یک شرکت ایرانی بخرم بهتره 90%
و اینکه اول با نمایندگی شروع کنم که کم خرج تر هم باشه بازم این درست
-------------
کسی راهنمایی از این بهتر و بیشتر هم داره ممنون میشم
راستی یادم رفت اینو هم بگم
این ایمیل من هست
هر کی شرکت معتبری میشناسه بهم معرفی کنه
یک جوری معرفی کنید که تبلیغ نشه سر صدای مدیرها در بیاد لطفلا

ebi_ahanjan@yahoo.com

alireza.076
September 22nd, 2012, 18:03
خسته نباشید
در یاهو با من در تماس باشید add کردم

parsdrive
September 22nd, 2012, 18:18
با عرض سلام و احترام
به هیچ عنوان قصد تبلیغ ندارم چون اصلاً هدف در اینجا تبلیغ نیست اما بدونید با وجودی که هم هاست و هم وی پی اس و هم سرور اختصاصی ارائه میدیم در صورتی که به زبان انگلیسی مسلطید به هیچ عنوان از واسطه خریداری نکنید و از شرکت خارجی تهیه بفرمایید چون:

1- سرور های شما در دستان واسطه که به شما نمایندگی داده نیست و در کنترل شرکت مقصد پس:
الف- پیگیری یک مشکل 2 مرحله ای میشه و زمانش هم طولانی تر
ب- قطعا درصدی سود هم روی اون مبلغ اولیه کشیده میشه و شما جسارتاً سرکیسه!

2- وقتی شرکتی در مقیاس جهانی فعالیت داره چون مشتریان جهانی داره و بازار رقابت هم در سطح بین المللی بسیار فشرده و داغ، برای همین در ارائه سرویس با کیفیت و پشتیبانی بهتر از دیگران هیچ مضایقه ای نخواهند کرد بر خلاف بسیاری از شرکت های ایرانی که ضمن تحمیل هزینه های گزاف پشتیبانی مناسبی هم ارائه نمی دهند. چون بازار رقابت در ایران به 2 دسته تقسیم میشه:
الف - شرکت های تجاری نظیر اون لیست های 10 تایی که گهگاهی دوستان در پست های مختلف از سایت های دیگه ارائه میدن که راه خودشون رو میرن وبازار دست اونهاست که حتی یک پشتیبانی آنلاین بعضاً در سایتشون یافت نمیشه.
ب- شرکت های تازه کارو کوچک و اشخاصی که یک نفره خودشون رو بعنوان یک شرکت! معرفی می کنند بدون داشتن یک شماره تماس ثابت یا نشانی فعالیت مشغول بکارند و برای گذران زندگی اندک درآمدی دارند که طبعا نمیشه انتظار پشتیبانی خوبی از اونها داشت!(استثنائاتی هم هستند مثل بعضی دوستان که کارشون واقعاً خوبه)

3- عدم وجود ضوابط قانونمند در سیستم دادرسی کشور برای مشکلات و کلاهبرداری های اینترنتی! چون ضوابط و قوانین در سطح بین الملل با دقت هرچه تمامتر انجام میشه برای همین اصلاً شرکت های بزرگ به خودشون اجازه تخلف نمیدن که کار به شکایت بکشه اما در همین ایران دامنه خوش نام و زیبای کاربری توسط همین شرکت های بزرگ(بعضی هاشون نه همه) به نام خودشون ثبت و به سرقت میره و هیچ قانونی هم برای حمایت از مشتری بی گناه نیست که گلوگیر این شرکت های متخلف باشه.

نتیجه: شخصاً دریافت مستقیم سرویس از سایت های خارجی نظیر go daddy رو پیشنهاد میدم.

موفق باشید.

ebixxx
September 23rd, 2012, 01:03
درست میگید شما از همه لحاظ من هم یک شبه نمیخوام پول دار بشم
ولی
باز هم
مرسی از راهنماییتون