PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور خانگی

ejhost
December 19th, 2009, 17:12
باسلام خسته نباشید.
یک سوال دارم و اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم!
فکر کنید من یک پهنای باند و آیپی اختصاصی دارم. و قابلیت نصب لینوکس یا ویندوز فرقی نمی کنه، با لین*** فقط کار کردم و اصلا بلد نیستم!! یعنی در حدی که برنامه نصب کرده باشد و استفاده معمولا جهت استفاده از اینترنت و در اصل هیچ کاری بلد نیستم باهاش بکنم البته پاش بیوفته زود یاد میگیرم البته باید بدونم چیو باید یاد بگیرم!!!
خوب برگردیم عقب پهنای باند و آیپی هست!
من با wamp و lamp جفتشون کار کردم البته کار کردن نمی خواست چون راحت نصب می شد و قابلیت راه اندازی سایت رو داشت فولدری به نام www که سایتو اونتو راه می انداختیم.
من چند وقتی با این کار کردم و از هرجایی تست کردیم آیپی خودم رو که می زدم سایت قشنگ می اومد بالا و کلی حال می کردم. و دوستان هم در سایت عضو بودن و کار می کردیم. البته به خاطر اینکه آدرس سایتم آی پی سایتم بودم زیاد حال نمی داد و چند وقت هم درگیر بودم نتونستم بهش برسم.

اما من می خوام دامین بهش متصل کنم اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم و اصلا چی کار کنم ؟ یا اصلا می خوام Cpanel نصب کنم. خوب باید از کجا شروع کنم و چی کار کنم؟؟؟
البته فکر کنم برای دوستانی که VPS و هاستینگ دارن این کار خیلی پیش پا افتاده باشه و بدونن که از کجا باید شروع کنم و رولینوکس یا ویندوزم (که فکر کنم لینوکس بهتر باشه) چجوری cpanel نصب کنم و هاستینگ خودم رو راه بندازم!
البته من نمی خوام باهاش بترکونم ولی میخوام عین آدم یه برنامه مثل دایرکت ادمین یا سی پنل داشته باشه و اینقدر مذخرف نباشه که یه فولدر www داشته باشم. و در خصوص ساب دامین و ایمیل راحت کار کنه.
خوب باید چی کار کنم، اگه باید کتابی بخونم یا مرجعی رجوع کنم چیه؟؟
ممنون
ejhost@hotmail.com

darya
December 19th, 2009, 22:43
يك سوال اينترنتي كه شما استفاده مي كني چقدر سرعت داره ..؟

ejhost
December 20th, 2009, 02:34
يك سوال اينترنتي كه شما استفاده مي كني چقدر سرعت داره ..؟

باسلام
یک مگ یا 2 مگ، البته جایی هم 4 مگ هست ، ولی فعلا روی یک مگ تست می کنم بعد اگه تونستم 4 مگ چون یک مگ ماله خودمه و 4 مگ ماله شرکته!
در ضمن در اینجا مطرح کردم و پاسخ های خوب و عالی ای هم گرفتم:
http://www.webhostingtalk.ir/f56/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C-5926/