PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اومدم برای خداحافظی - خداحافظ اینترنت

taranoome
September 22nd, 2012, 10:57
با سلام و خسته نباشی خدمت دوستان
چون جز ضرر هیچ صودی برام نداشته 5 سالش که اومدم به صورت حرفه ای کار کنم 10 میلیون ضرر کردم کلا اینترنت رو میخام بزارم کنار و این اخرین روزی هست که تو اینترنت هستم.
بعد از گذشت 8 سال اومدم برای خداحافظی الان دقییق 8 سال هست که وارد دنیای اینترنت شدم ای کاش نمیومدم .
با وبلاگ نویسی شروع کردم یادش بخیر چه دورانی بود بعدش رفتم سراغ سایت، اولین سایتم ترنم بود اونم یادش بخیر اولین رو از هاست سرویس گرفتم و اولین سایت سازی که استفاده کردم نیوک بود اقای صادق نیک ایین خیلی راهنماییم کردن و همون اول بهم گفتن که از اینترنت پول در نمیاد من گوش ندادک که ای کاش گوش میکردم آه...سایتم بازدید خوبی داشت که یک دفعه سقوط کرد چون سرور هاست سرویس به مشکل خورد و 10 روز سایتم قطع شد انقدر این سایت بدبدخت بد بیاری اورد ما هی کوچ میکردیم به این شرکت به اون شرکت که نزدیک به 20 تا هاست عوض کردم تو مدت 4 سال که سایتم خبلی اوفت کرد دیگه دوباره داشتم سایت رو جون میدادم که فرانتوک نازنین زد vps ما رو پاک کرد ولی بازم نا امید نشدم گفتم این نشد یکی دیگه همش درست میکردیم خراب میشد.
که دیگه رسیدم به اخرین سرویس دهنده جناب اقای مرتضی عزیز مدیر سایت ایران وب (http://irwebco.com/) به نظر من بهتریت سرویس دهنده بود از همه نظر صبر و حوصله رو کارش به خرج میده خلی دوست دارم اینجوری بچه های فعال رو ، ولی چه کنم دیگه پول من به ته رسید وقتی که پنچ شنبه تو زندگیم اولین چکم برگشت خورد دیگه به خودم اومدم گفتم خادایا من تو این چند سال عمرم رو رو چی به هدر دادم جمعه رو تعتیل کردم و نشستم با خودم فکر کردم که چی بودم و الان چی هستم 5 سال پیش چقدر دارایی داشتم و الان چقدر بدهکار شدم 20 میلیون که این اینترنت منو انقدر تو خودش غرق کرده بود که دیگه به هیچ چیز توجه نمیکردم ولی الانم دیر نیست بازم میتونم خودم رو جمع کنم .
اومدم برای خداحافظی - خداحافظ اینترنت
دامین های من
taranoome.com
taranoomehost.com
taranoomehost.net
taranoomehost.info
taranoome.ir
twb.ir
wblog.pro
newsblog.pro
p20.ir
musicirani.org
***-usa.in
و خیلی هایی که یادم نیست
ونزدیک به 5 یا 6 تایی که ثبت کردم و با قیمت ارزون فروختمش

delta
September 22nd, 2012, 12:09
اگر صبر داشتید و حوصله و پشت کار از اینترنت هم نون در می آوردید..چه بسا که شغل اصلی خیلی از بچه ها از همین اینترنت هست! شما هم اگر هدفت مشخص بود الان به جایی رسیده بودی!
سایت دانلودها 7 ساله میشناسمش.از زمان وبلاگ بودنش.5 سال سایت داشت کسی نمیشناختش.. اما در عرض 2 سال آخر کل سایت رو پاک کرد و هدفمند کرد خودش رو.. الانم داره کیلویی نون در میاره!سایت مجید آنلاین روز افتتاحیش یادمه.یادش بخیر با داداشم میخندیدیم بهش و میرفتیم تاپیک میزدیم میگفتیم مجییییییید.!! آنلاینی! میومد پاک میکرد و بارمون میکرد. خدایی لذت میبردیم.. اما الان ببین میری سایتش شونصدتا مدیر داره استخدامی! پی سی ورد روز اول هیچی نبود. تنها مرد واقعا تنها بود. الان یک سر بهش بزن ببین آپارتمان چند طبقه شرکتش رو!
فقط شما نبودید که عمرتون رو پای نت دادید.ماهایی هم که داریم از اینترنت نون میخوریم اشک ها ریختیم پای سایت.ناخوشی ها دیدیم.حرفها شنیدیم.بی پولی ها کشیدیم.اما بازم کم نیاوردیم و ادامه دادیم و الان داریم از اینترنت پول در میاریم.. بهتون پیشنهاد میکنم یک روز دیگر فکر کنید و چیزی که تخصص شماست رو پیاده سازی کنید.و شروعی دوباره اما هدفمند.. اما اگر واقعا فکر میکنید نمیتونید خداحافظتون.. موفق باشید.

taranoome
September 22nd, 2012, 12:20
اگر صبر داشتید و حوصله و پشت کار از اینترنت هم نون در می آوردید..چه بسا که شغل اصلی خیلی از بچه ها از همین اینترنت هست! شما هم اگر هدفت مشخص بود الان به جایی رسیده بودی!
سایت دانلودها 7 ساله میشناسمش.از زمان وبلاگ بودنش.5 سال سایت داشت کسی نمیشناختش.. اما در عرض 2 سال آخر کل سایت رو پاک کرد و هدفمند کرد خودش رو.. الانم داره کیلویی نون در میاره!سایت مجید آنلاین روز افتتاحیش یادمه.یادش بخیر با داداشم میخندیدیم بهش و میرفتیم تاپیک میزدیم میگفتیم مجییییییید.!! آنلاینی! میومد پاک میکرد و بارمون میکرد. خدایی لذت میبردیم.. اما الان ببین میری سایتش شونصدتا مدیر داره استخدامی! پی سی ورد روز اول هیچی نبود. تنها مرد واقعا تنها بود. الان یک سر بهش بزن ببین آپارتمان چند طبقه شرکتش رو!
فقط شما نبودید که عمرتون رو پای نت دادید.ماهایی هم که داریم از اینترنت نون میخوریم اشک ها ریختیم پای سایت.ناخوشی ها دیدیم.حرفها شنیدیم.بی پولی ها کشیدیم.اما بازم کم نیاوردیم و ادامه دادیم و الان داریم از اینترنت پول در میاریم.. بهتون پیشنهاد میکنم یک روز دیگر فکر کنید و چیزی که تخصص شماست رو پیاده سازی کنید.و شروعی دوباره اما هدفمند.. اما اگر واقعا فکر میکنید نمیتونید خداحافظتون.. موفق باشید.
ممنون دوست عزیز ولی دیگه پولی برام نمونده و ته رسیدم + کلی بدهی که برام مونده شایدم دو باره برگشتم ولی الان نه شاید چند سال دیگه:((

rezaonline.net
September 22nd, 2012, 12:42
به زودی بهترین سیستم وبلاگ دهی که تا به حال دیده اید
سرعت ، امکانات ، امنیت

>:p

فکر کنم این خداحافظی مُد شده توی وب هاستینگ تالک .:78:
بهرحال ، بری دیگه برنگردی;)

taranoome
September 22nd, 2012, 12:46
>:p

فکر کنم این خداحافظی مُد شده توی وب هاستینگ تالک .:78:
بهرحال ، بری دیگه برنگردی;)
ببخشی از اینکه ازیتت کردم
حلال کن

rezaonline.net
September 22nd, 2012, 13:02
تعجب میکنم ، شمایی که زورتون می اومد یه تومن خرج سرویس وبلاگ دهیتون کنید و میگفتید با 200 یا 300 تومن برات مینویسن ، حالا بدهی 20 تومنی به بار آوردید و ...
بعدم شما اگه سربازی نرفته باشید دسته چک بهتون نمیدن ، شما سربازی رفتی ؟
تا اونجایی که شما نوشتی من فکر نکنم>:p
بهرحال کمی مبالغه کردید ، قبول کنید .;)

taranoome
September 22nd, 2012, 13:09
تعجب میکنم ، شمایی که زورتون می اومد یه تومن خرج سرویس وبلاگ دهیتون کنید و میگفتید با 200 یا 300 تومن برات مینویسن ، حالا بدهی 20 تومنی به بار آوردید و ...
بعدم شما اگه سربازی نرفته باشید دسته چک بهتون نمیدن ، شما سربازی رفتی ؟
تا اونجایی که شما نوشتی من فکر نکنم>:p
بهرحال کمی مبالغه کردید ، قبول کنید .;)

1.دوست عزیز من داخل کا کامپیوتر هستم
2.پولی که من داخل اینترنت خرج کردم تو 5 سال 10 تومن شده
3.این بدهی ماله مغازه هست
4. سربازی معافی دارم یعنی کارت معافیت دارم
5.که هیچی نموند دیگه

tizparvaz
September 22nd, 2012, 13:24
:109:
پسر هر جا هستی موفق باشی ، ایشالا درست میشه زیاد فک نکن پیر میشی
ایشالا هرچی زودتر اون سیستم وبلاگ دهیترو ببینیم ;-)
خدافظ

ToooPDL
September 22nd, 2012, 13:33
با rezaonline.net موافقم..

الان شما خدافظی کردی ما باید بیایم زار زار گریه کنیم ؟ :-?
یا به دست و پات بیفتیم که از نت نری ؟ :-?

به سلامت !

taranoome
September 22nd, 2012, 13:36
با rezaonline.net موافقم..

الان شما خدافظی کردی ما باید بیایم زار زار گریه کنیم ؟ :-?
یا به دست و پات بیفتیم که از نت نری ؟ :-?

به سلامت !

دوست عزیزم من هیچ انتظاری از کسی ندارم
الانم که میبینی انلاینم کارام رو درست کنم تا امشب دیگه منو نمیبینی
من هستم شما هم هستی

majidisaloo1
September 22nd, 2012, 14:08
زیاد فکر نکن درست میشه پسر وایسا مثل مرد خودت رو بساز و با قدرت اگه خواستی میلیاردی بر گرد

rezaei1374
September 22nd, 2012, 14:16
وبلاگدهیت چی شد؟

poriya_hashie
September 22nd, 2012, 17:00
هرموقع به مشکل شدید میخورم و به فکر جمع کردنم سایتم میشم
نمیدونم چرا پست های اینجور رو میخونم به جای اینکه بیشتر بخوام جمع کنم
باعث میشه
با انرژی بیشتری ادامه بدم

مرسی از حرفات خوندمش انرژی + گرفتم ;)

taranoome
September 22nd, 2012, 17:42
زیاد فکر نکن درست میشه پسر وایسا مثل مرد خودت رو بساز و با قدرت اگه خواستی میلیاردی بر گرد

منم میگم اگه بازم برگردم با پول زیاد بر میگردم و تنها کاری که میکنم یک سیستم سایت ساز خیلی قوی رو نه در ایران بلکه در جهان تک باشه رو میارم بالا

وبلاگدهیت چی شد؟

فکر همه جاش رو کردم فکر حجم بالای دیتابیس رو نکردم

هرموقع به مشکل شدید میخورم و به فکر جمع کردنم سایتم میشم
نمیدونم چرا پست های اینجور رو میخونم به جای اینکه بیشتر بخوام جمع کنم
باعث میشه
با انرژی بیشتری ادامه بدم
بله دوست من زمانی که منم شروع کردم همینجور انرژی + میگرفتم
ولی اونموقع عقل نداشتم اگه داخل 4 تا جشنواره شرکتش میدادم مطمعنن چند جایزه میبردم
چون اون زمان سایتای بود مثل کینگ موزیک باحال بکس و پی سی رنک که التماس میکردن بنرشون رو بزارم داخل سایت ولی من هدفم چیز دیگه ای بود...

pouriababaei
September 22nd, 2012, 20:33
نمیدونم چرا هر شماها تو نت هستین فکر می کنید حتما باید از تو نت یه پولی در بیارین بعد نمیتونید میاین تاپیک ...

sniper000man
September 22nd, 2012, 21:56
...........

rezaonline.net
September 22nd, 2012, 22:18
شما خبر ندارید ، همین آقا/خانوم taranoome در تاپیکهای قبل ، هزاران جور بی احترامی انجام دادن .
منم کُرد هستم مثل همون راننده ای که سوار ماشینش شدین ;)
دو سال پیش یه تصادف شاخ به شاخ داشتم ، وقتی از ماشین پیاده شدم ، خودم حاضر کرده بودم واسه اینکه بگن ، کم کم دو نفر رو کُشتی ، اما هیچی نشد .
توی اون تصادف تادلت بخواد ضرر مالی کردم ، اما حتی یه ذره هم پیشمون نیستم و افسوس نخوردم .
اینو صرفاً جهت اطلاع گفتم .

بعدم یه چیز دیگه خطاب به این دوستموم ، متاسفانه ایشون بی ملاحضه هستن و اصلاً حساب شده کار نمیکنن .
وقتی هر چی به ذهنشون میرسه واسه یه سرویس وبلاگ دهی لیست میکنن یعنی یه مورد بیملاحضه گی !

یه 50 هزارتومنی بده دست یه بچه 8 ساله ، بگو برو خرجش کن ، توی یه ساعت خرجش میکنه .
اما بگو برو فلان چیز رو که اینجوری هست پیدا کن و بخر ، حداقل یه روز واسش وقت میذاره .

این دوستمون عین این بچه است که حساب نشده خرج کرده حالا میاد ...

چی بگم والا ، امیدوارم اینجور آدما حرفشون یکی باشه و دیگه برنگردن .

scary-x2
September 23rd, 2012, 00:42
سلام

دوستان . بیخیال . حالا که دارن میرن با هم بحث نکنید بزارید با خیال راحت برن و فکرشون مشغول جواب دادن نباشه
چند روز پیش هم یادمه یکی از همکاران بای داده بود از نت . ولی به 1 هفته نشد که دیدم بازم سند تو آل ازشون اومد که فروش سرور مجازی و اختصاصی ......
بگذریم

موفق و پیروز باشید