PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشگل در جستجوی گوگل

maya2010
September 22nd, 2012, 10:42
من یک سایتی دارم که وقتی تو گوگل جستجو میکنم میاد. ولی وقتی روش کلیک میکنم سایت باز بشه یا مجدد ضفحه رفرش میشه و صفحه اول گوگل باز میشه یا تو آدرس های دیگه سایتم به یه سایت خارجی از این الکی پلکی ها میره.
یه چیز جالبتر اینکه از تو نتایج یاهو هم گوگل رو باز میکنه.
عملا از تو گوگل کسی نمیتونه وارد سایتم بشه. چکار باید بکنم؟

maya2010
October 5th, 2012, 12:14
کسی نبود کمکم کنه؟ همه دنبال پولن ؟

Ramin
October 5th, 2012, 12:39
فارسی را پاس بداریم:

مشگل در جستجوی گوگل

صحیح است>>

مشکل در جستجوی گوگل

در مورد سوال در امضای شما لینک یک سایت در مورد بهینه سازی و سئو وجود دارد . مراجعه کنید حتما در مورد سئو و گوگل تخصص کافی دارند؟

maya2010
October 5th, 2012, 13:43
حالو حوصله کل کل و چرت و پرت و ندارم. وقتشم ندارم. ولی یه چیزو بهت میخوام آموزش بدم:
اونم اینکه سئو و افزایش رتبه در گوگل عوامل بسیار زیادی توش دخیله. یکیش اون امضای الکترونیکی ماست. بقیش موارد مختلفیه که دوستان شاید هم یکیش خودت داری انجامش میدی.
در ضمن اون مشکل من هیچ ربطی به اون امضا و ... نداشت.
من پارازیت شما رو در پستم دلیل بر ناتوانی به جواب میدونم و نه چیز دیگه.(ما ایرانیها متاسفانه تو اینجور کارا ید طولایی داریم)
موفق باشی.

shahab-f
October 5th, 2012, 14:32
فارسی را پاس بداریم:

صحیح است>>

در مورد سوال در امضای شما لینک یک سایت در مورد بهینه سازی و سئو وجود دارد . مراجعه کنید حتما در مورد سئو و گوگل تخصص کافی دارند؟

دوست عزیز ایشون میگه چرا سایتم تو گوگل اینطوری میشه شما اومدی داری ادبیات یاد میدی ؟؟؟ واقعا فک کردید استارتر تاپیک با این حرفتون چی راجبه شما فک میکنه ؟؟؟ فک میکنه شما استاده ادبیاتید ؟؟؟ تشکر میکنه ازتون به خاطره اینکه بهش یاد دادید مشکل درسته نه مشگل ؟؟ بقیه بچه های میان میگن آفرین که سوتی ازش گرفتی /؟؟؟؟ واقعا یعنی چی ؟؟؟ برادر من به خدا درست نیست ..........

++++++++++++++++++++++
دقیقا چه کلمه ای رو تو گوگل سرچ میکنید که این مشکل پیش میاد /؟

maya2010
October 5th, 2012, 19:21
والا منم همینو میگم.
ببین آدرس سایت رو وقتی سرچ میکنم سایت رو با تمام ایندکس هاش میاره. ولی وقتی رو هر کدوم کلیک میکنیم صفحه اول گوگل رو مجدد باز میکنه. تو سرچ یاهو هم گوگا رو باز میکنه در صورتیکه قبل کلیک آدرس رو داره درست نشون میده ولی یکدفعه به گوگل فوروارد میشه. اینم بگم که خود سایت تنظیماتش هیچ مشکلی از لحاظ آدرس دهی نداره.
این مساله تا حالا برای من اتفاق نیوفتاده و کمی عجیبه.

saman19-6
October 5th, 2012, 19:30
ادرس سایت پ.خ