PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : whmcs نال شده

omidppm
September 21st, 2012, 01:37
سلام دوستان
فرق whmcsنال شده با لایسنس دارش جیه؟؟؟ایا نسخه نال امنیتش کمتره؟؟؟

Ashkankamangar.ir
September 21st, 2012, 01:50
100 درصد امنیتش کمتره و امکان بسته شدن هاست به دلیل قانون کپی رایت هست

هاست 97
September 21st, 2012, 07:40
امنیت و اعتبار پایینی داره
برای اون ها که میخواهند فصلی کارکنند بد نیست ولی اگر میخواهی دائم و حرفه ای شروع کنی, لایسنس تهیه کن

sazsaz
September 21st, 2012, 11:28
متاسفانه الان چه نال و چه غير نالش (لايسنس دارش) هيچ كدوم امنيت نداره
هر كدوم را نصب مي كنيد روي پوشه مديريت پسورد بگذاريد
براي صحت گفته ام اينجا را چك كنيد
http://www.webhostingtalk.ir/f176/58001/

arkahost
September 21st, 2012, 11:36
متاسفانه الان چه نال و چه غير نالش (لايسنس دارش) هيچ كدوم امنيت نداره
هر كدوم را نصب مي كنيد روي پوشه مديريت پسورد بگذاريد
براي صحت گفته ام اينجا را چك كنيد
http://www.webhostingtalk.ir/f176/58001/

کاملا درسته .

DaryaHost
September 21st, 2012, 11:56
بعضیها الکی شلوغش میکنن! آنچنان فرقی نداره!

amirlord
September 21st, 2012, 12:05
سلام
هشدار دوستان در مورد امنیت منظور گذاشتن دسترسی و ... فرد نال کننده هست مگرنه نسخه نال شده تفاوتی با نسخه اصلی نداره . فقط لایسنس رو چک نمی کنه . بار ها این بحث مطرح شده و به نتیجه هم رسیده . اون فردی که میاد اسکریپتی رو نال میکنه مسلما دانش برنامه نویسی رو حتی در سطح متوسط رو داره و براحتی میتونه ساعتی کار کنه و وقتی میاد تایمش رو میذاره روی این مطمئن باشید یه سودی میکنه که البته همیشه هم به ضرر مصرف کننده نیست . اما بیشتر اوقات به ضررشون تموم میشه :دی
( گذاشتن دسترسی در اسکریپت بدون این که کسی متوجه بشه حتی با زیر و رو کردن تک تک فایل ها کار سختی نیست :) )

Ashkankamangar.ir
September 21st, 2012, 12:05

نگید این حرفو عزیز دل
من خودم شروع کارم با نال بود ضربه ای خوردم که دیگه تا عمر دارم سمت نال و ... نمیرم
امکان نداره نال با اصلی شبیه هم باشند
شما موارد امنیتی رو رعایت کن حل میشه
درضمن عزیز من تو مشتری هم تاثیر داره
یادمه اون زمان شروع کارم بعد از تمام مشکلاتی که داشتم و در کمتر از یک ماه لایسنسشو خریدم و خودمو راحت کردم

sazsaz
September 21st, 2012, 12:20
نه كسي الكي شلوغ نمي كنه
بهتره خود فرد نال كنه تا خيالش راحت باشه
اگر خواستي من نسخه ديكد شده اصل را براتون بذارم تا بدوني فقط يك لايسنس برداشتن چه راحته
و اگر يه نفر نسبتا با دانش برنامه نويسي آشنا باشه مي تونه توي هر كدوم از فايل ها چه كارهايي كنه
متاسفانه شما داري تند مي ري
اگر روي اون پوشه كه خدمتتون عرض كردم يه پسورد بذاري چه نال و چه غير نال هيچ كدوم نمي تونن براتون مشكل آفرين باشند
اگر خيال هم مي كني دارم الكي شلوغش مي كنم آدرس سايتت را بده و پسورد ادمين را بردار
تمام مشكلات و عواقب هم به عهده خودت

DaryaHost
September 21st, 2012, 12:27
نه كسي الكي شلوغ نمي كنه
بهتره خود فرد نال كنه تا خيالش راحت باشه
اگر خواستي من نسخه ديكد شده اصل را براتون بذارم تا بدوني فقط يك لايسنس برداشتن چه راحته
و اگر يه نفر نسبتا با دانش برنامه نويسي آشنا باشه مي تونه توي هر كدوم از فايل ها چه كارهايي كنه
متاسفانه شما داري تند مي ري
اگر روي اون پوشه كه خدمتتون عرض كردم يه پسورد بذاري چه نال و چه غير نال هيچ كدوم نمي تونن براتون مشكل آفرين باشند
اگر خيال هم مي كني دارم الكي شلوغش مي كنم آدرس سايتت را بده و پسورد ادمين را بردار
تمام مشكلات و عواقب هم به عهده خودت
داداش اول از همه من به لحن شوخی گفتم شما جدی برداشت کردی!
بعدشم به جای اینکه سایت های هم وطن هاتو بیای داغون کنی به حساب این عربا برس که تاحالا 2 بار منو هک کردن
اگر هم امکانش هست نسخه دیکد شده اصلش رو واسم بذارین یا پ.خ کنین خیلی ممنون میشم
بدرود

sazsaz
September 21st, 2012, 12:37
ببينيد اولا نسخه ديكد شده را براي تمام عزيزان براي آپلود تا يك ساعت ديگه قرار مي دم
دوما من اگر اون باگ را پيدا كردم هدفم نه عرب بود نه فارس نه ديگري هدفم ضعف بود كه متاسفانه هنوز سايت اصلي فكري به حالش نكرده
خدا مي دونه اگر نگاه كني اون عرب ها هم زحمت مي كشن ما هم زحمت مي كشيم (دو نفر خر شدن و سايت هك كرد به پاي ديگران ننويس)اونا هم آدم هستند
الان كنترل كامل اون سرور دست منه ولي نه پسوردش را عوض كردم نه خطايي كردم كه بخواد ضرر كنه خدا خوشش نمي ياد

DaryaHost
September 21st, 2012, 12:41
ببينيد اولا نسخه ديكد شده را براي تمام عزيزان براي آپلود تا يك ساعت ديگه قرار مي دم
دوما من اگر اون باگ را پيدا كردم هدفم نه عرب بود نه فارس نه ديگري هدفم ضعف بود كه متاسفانه هنوز سايت اصلي فكري به حالش نكرده
خدا مي دونه اگر نگاه كني اون عرب ها هم زحمت مي كشن ما هم زحمت مي كشيم (دو نفر خر شدن و سايت هك كرد به پاي ديگران ننويس)اونا هم آدم هستند
الان كنترل كامل اون سرور دست منه ولي نه پسوردش را عوض كردم نه خطايي كردم كه بخواد ضرر كنه خدا خوشش نمي ياد
اینو درست میگین که همه رو نباید به یه چشم دید
شما هم کاره درستی کردین به شما میگن یه ایرانی واقعی کارت درسته

lordmhn
September 21st, 2012, 12:45
به نظر من نسخه ی اصلش بهتره میشه نالشو هم از نظر امنیت بالا برد ولی باز اصلش یه چیزه دیگه هست شما میتونید هر وقت که ورژن جدید برون اومد سریع میتونید بروزرسانی کنید بعد ورژن جدید 5.1.2 هم از نظر تیکت ها فیکس شده حالا دقیقا خبر ندارم که پچش اومده باشه برای ورژن های نال و پایین تر بعد اگر بخواهید سرور به whmcs وصل کنید خیلی راحت (البته توی نال هم میشه ولی 100% سرورتون هک میشه) خلاصه امکانات اصل از نال 100% بهتره . حالا هر جوری که خودتون مایل هستید !
برای امن کردن ورژن نال شده میتونید پسورد برای پوشه ی ادمین بذارید و بخش تیکت هارو هم ببندین دیگه هک نمیشه

sazsaz
September 21st, 2012, 12:56
به نظر من نسخه ی اصلش بهتره میشه نالشو هم از نظر امنیت بالا برد ولی باز اصلش یه چیزه دیگه هست شما میتونید هر وقت که ورژن جدید برون اومد سریع میتونید بروزرسانی کنید بعد ورژن جدید 5.1.2 هم از نظر تیکت ها فیکس شده حالا دقیقا خبر ندارم که پچش اومده باشه برای ورژن های نال و پایین تر بعد اگر بخواهید سرور به whmcs وصل کنید خیلی راحت (البته توی نال هم میشه ولی 100% سرورتون هک میشه) خلاصه امکانات اصل از نال 100% بهتره . حالا هر جوری که خودتون مایل هستید !
برای امن کردن ورژن نال شده میتونید پسورد برای پوشه ی ادمین بذارید و بخش تیکت هارو هم ببندین دیگه هک نمیشه
دقيقا درسته
بايد بدونيم گل بي خار خداست
هر چيزي يه عيب و نقصي داره پس براي امنيت بيشتر نياز به 5 حركت هست كه بايد انجام بشه تا خيالتون راحتت شه
من نظرم اينه كه اگر مي خواهيد از نال استفاده كنيد از نسخه ديكد شده استفاده نماييد تا لااقل بدونيد فايلها چي داخلش هست

DaryaHost
September 21st, 2012, 13:03
دقيقا درسته
بايد بدونيم گل بي خار خداست
هر چيزي يه عيب و نقصي داره پس براي امنيت بيشتر نياز به 5 حركت هست كه بايد انجام بشه تا خيالتون راحتت شه
من نظرم اينه كه اگر مي خواهيد از نال استفاده كنيد از نسخه ديكد شده استفاده نماييد تا لااقل بدونيد فايلها چي داخلش هست
خب بذارید دانلود کنیم دیگه
منتظریم :دی

arkahost
September 21st, 2012, 13:25
من خودمم اوایل با نسخه نال شروع کردم اما با در نظر گرفتن مسائل امنیتی که دوستان نمونشو ذکر کردن به مشکل نخوردم . اما همیشه ثابت شده که تو نسخه اصل هم مشکل هست و نمیشه گفت همه چیز 100 درصد درست و بدون مشکل هست .

mohashemi
September 21st, 2012, 13:49
اولاً اخلاقاً باید نسخه اصلی را خرید کنید ، خودتون را بگذارید جای سازنده
دوم من هر موقع به مشکلی بر می خورم تیکت میزنم و مشکل را تیم پشتیبانی حل میکنه که عموماً هم زیاد پیش میاد خوب این امکان فقط توی نسخه اورجینال هست
سوم بحث آپگرید هست که خوب روی نسخه اورجینال به راحتی و با خیال راحت این کار انجام می شه
چهارم بحث امنیت دارند ، می کن سلام گرگ بی طمع نیست پس مطمئن باشید اکثر نسخه های نال شده دچار مشکل هستند و بعداً مشکلات زیادی براتون به وجود میارن
و در نهایت هم هزینه پایین لایسنس هست کسی که هاست می فروشه فکر نمی کنم هزینه بالایی باشه براش که از نسخه اصلی استفاده کنه

sazsaz
September 21st, 2012, 14:12
اولاً اخلاقاً باید نسخه اصلی را خرید کنید ، خودتون را بگذارید جای سازنده
دوم من هر موقع به مشکلی بر می خورم تیکت میزنم و مشکل را تیم پشتیبانی حل میکنه که عموماً هم زیاد پیش میاد خوب این امکان فقط توی نسخه اورجینال هست
سوم بحث آپگرید هست که خوب روی نسخه اورجینال به راحتی و با خیال راحت این کار انجام می شه
چهارم بحث امنیت دارند ، می کن سلام گرگ بی طمع نیست پس مطمئن باشید اکثر نسخه های نال شده دچار مشکل هستند و بعداً مشکلات زیادی براتون به وجود میارن
و در نهایت هم هزینه پایین لایسنس هست کسی که هاست می فروشه فکر نمی کنم هزینه بالایی باشه براش که از نسخه اصلی استفاده کنه
حرف شما در مورد اخلاقا درست ولي الان من يك هفته بيشتر به سايت اصلي ايميل زدم و باگ را معرفي كردم هنوز هيچ كاري نكردند و فقط يه ايميل در جواب ايميل من دادند و خودشون هم توي اون ايميل نوشتند در حال ترميم مشكلات هستيم (اين از پشتيباني)
در مورد سوال دوم اين باگ توي نسخه اورجينال نيز مشاهده شده و وجود داره
درسته سوال گرگ بي طمع نيست و نسخه نال شده را براي علت و دليلي قرار داده اند تا سئو استفاده كنند ولي نسخه با كد باز از اين قاعده مستثنا هست
چهارم
بنده نسخه را ديكد كرده مشكل امنيتي را حل كرده و براي دانلود قرار دادم لطفا مرا از جرگه گرگ ها جدا كنيد چون مي تونستم توي يك شب تمام سايت ها را داغون كنم
و مي توانيد از اينجا دانلود كنيد
http://www.webhostingtalk.ir/f176/59170/#post547703

TARIMEHR
September 23rd, 2012, 06:11
در صورتی که خودت نال کنی خیالت راحته

اما این وسط یه سری درون نال شده باگ و شل و آپلودر میریزن و تو سایتشون میذارن
ملت از همه چی بی خبر میرن دانلود میکنن و میذارن تو سایتشون

چند روز دیگه که هک شد میگن بخاطر نال بودن هک شد، نمیدونن طرف توش راه نفوذ گذاشت
================================================== ==
اما در کل
اطلاعات مشتری ها محرمانه هست
کسانی که تحویل انی دارن سرورهاشونو به این whmcs متصل میکنن
پنل ریبوت تحت وب سرورهای مجازی به این سیستم متصل میشه
اطلاعات مهمی هستند که به آبروی فروشنده بستگی داره

برای احترام به حقوق مشتری و امنیت و رعایت حقوق سازنده از لایسنس دار استفاده کنید