PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش استثنائی دامنه

NovinSite.ir
December 19th, 2009, 10:41
فروش دامنه com با قیمت استثنائی
هر دامنه 7700 تومان

Ali-718
December 19th, 2009, 11:07
کجا ثبت میکنید ، انلاین نیک ؟

Kambiz
December 19th, 2009, 11:31
فروش دامنه com با قیمت استثنائی
هر دامنه 7700 تومان

شما چجوری میتونین با این قیمت ثبت کنید ؟

delta
December 19th, 2009, 13:00
شرمنده نمیخوام دخالت کنم. اما جناب نوین سایت میشه لطفا یک کمی راجب این قیمتهای بسیار پایینتون توضیح بدید؟ من حتی تو سایت شما دیدم نمایندگی ریسلر زدید 100 گیگ فضا با 1 ترابایت پهنای باند رو زدید ماهی 19 تومان! تازه با همراه سی پنل و وی اچ تم! خودتون هم زدید شرکت هستید.اما هیچ ثبت و تلفنی ندارید.میشه یک کمی توضیح بدید. با تشکر

NovinSite.ir
December 19th, 2009, 22:17
با سلام و احترام خدمت دوستان
بله خودمون پانل دایرکت داریم و در اون ثبت می کنین اما به مشتری پانل نمیدیم
یعنی دامنه ها بدون پانل هستند(می تونیم پانل بدیم اما بعلت دلایل مختلف نمیدیم)
در مورد اینکه چطوری با این قیمت ثبت می کنیم: دیگه با واسطه هایی ثبت می کنیم دیگه
در مورد دوست عزیزمون که گفته زدید شرکت: بله شرکت هستیم و حدود یک هفته هست که ثبت کردیم و هنوز خط تلفن و ... رو آماده نکردیم و در مورد هاست و ریسللر که در سایت نوشته شده بله با این شرایط ارائه میدیم و هر کس خواست در خدمتش هستیم

1eng.ir
December 19th, 2009, 22:31
چقدر جالب !!!

پنل دامین رو نمیدین ؟
ما چطور باید اعتماد داشته باشیم ؟

شرکتایی که پنل نمیدن خیلی کمن، هاست ایران - ای نوین و ...
اینا هم مشتریاشون بیشتر عامه هستند که نمیدونن پنل چیه، نه بکس wht :71:

پ.ن: 1000 تومن بیشتر هزینه کنین دامینتونو جای مطمئن ثبت کنین (name.com)

Vahid
December 19th, 2009, 23:10
اما به مشتری پانل نمیدیم
ارزش نداره فکر کنید به این آفر چه برسه بخرید !!

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

می تونیم پانل بدیم اما بعلت دلایل مختلف نمیدیم)
میشه اینو برا من توضیح بدید؟؟؟

TukaNet
December 19th, 2009, 23:39
چقدر جالب !!!

پنل دامین رو نمیدین ؟
ما چطور باید اعتماد داشته باشیم ؟

شرکتایی که پنل نمیدن خیلی کمن، هاست ایران - ای نوین و ...
اینا هم مشتریاشون بیشتر عامه هستند که نمیدونن پنل چیه، نه بکس wht :71:

پ.ن: 1000 تومن بیشتر هزینه کنین دامینتونو جای مطمئن ثبت کنین (name.com)

موافقم ، دومین در حقیقت ناموس یک سایت هست ، دست دیگران نمیشه داد :d:d
یادتون که هست سر یکی از همین سایت های معروف چه بلایی آمد ...

delta
December 19th, 2009, 23:43
در مورد اینکه چطوری با این قیمت ثبت می کنیم: دیگه با واسطه هایی ثبت می کنیم دیگه

یعنی با واسطه اینقدر براتون میفته؟ سودش رو هم که میگیرید از واسطه.یعنی دومین میفته زیر 7 تومان!بدون واسطه فکر کنم دیگه مفت مفت بیفته :106:

Kambiz
December 19th, 2009, 23:52
با سلام و احترام خدمت دوستان
بله خودمون پانل دایرکت داریم و در اون ثبت می کنین اما به مشتری پانل نمیدیم
یعنی دامنه ها بدون پانل هستند(می تونیم پانل بدیم اما بعلت دلایل مختلف نمیدیم)
در مورد دوست عزیزمون که گفته زدید شرکت: بله شرکت هستیم و حدود یک هفته هست که ثبت کردیم و هنوز خط تلفن و ... رو آماده نکردیم و در مورد هاست و ریسللر که در سایت نوشته شده بله با این شرایط ارائه میدیم و هر کس خواست در خدمتش هستیم

لطفا شفاف صحبت کنید
در کاسبی صداقت حرف اول رومیزنه

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

یعنی با واسطه اینقدر براتون میفته؟ سودش رو هم که میگیرید از واسطه.یعنی دومین میفته زیر 7 تومان!بدون واسطه فکر کنم دیگه مفت مفت بیفته :106:

این واسطه کی می تونه باشه :109:؟ بگو ما هم بفهمیم ( مافیا ؟ :d )

NovinSite.ir
December 19th, 2009, 23:54
با سلام خدمت دوستان
از این که بی لطفی میکنید خیلی ممنونم
پانل نمیدیم به این خاطر هست که اگه آی پی ایرانی ببینند login کرده زود میبنند
با تشکر

1eng.ir
December 20th, 2009, 00:05
پانل نمیدیم به این خاطر هست که اگه آی پی ایرانی ببینند login کرده زود میبنند
جوک داری میگی ؟ @-)

name.com که به آی پی حساسه گیر نمیده. دایرکتی که تیم ملی ـه.

TukaNet
December 20th, 2009, 00:17
شما با کدوم رجیستارر کار می کنید ؟
تنها رجیستارری که فعلا با ایران مشکل داره enom هست که اونم کلا با ایرانی ها کار نمی کنه ، حالا ip یوزر بماند :76:

1eng.ir
December 20th, 2009, 00:22
شما با کدوم رجیستارر کار می کنید ؟
تنها رجیستارری که فعلا با ایران مشکل داره enom هست که اونم کلا با ایرانی ها کار نمی کنه ، حالا ip یوزر بماند :76:
http://www.webhostingtalk.ir/55774-post5.html

NovinSite.ir
December 20th, 2009, 00:44
با سلام
به خدمتتون عرض کنم که بنده به هیچ کس به زور نمیگم که بیایید از ما دامنه بخرید
هرکس صلاح خودشو خوب میدونه
در ضمن اگه بخواهید دامنه با پانل هم بخرید میتونم بهتون 8500 بدم

1eng.ir
December 20th, 2009, 00:51
بسی شاد گشتیم ...

delta
December 20th, 2009, 00:57
خوب لطفا بگید کجا ثبت میشه؟ من از onlinnic هم کار میکنم مشکلی ندارند اصلا. به قول دوستمون فقط enom مشکل داره که ان هم با واسطه که چه عرض کنم رییس جمهورشون هم بیاد 7000 تومان دامنه بهش نمیدن :71:

HugeServer
December 20th, 2009, 01:11
من داره چشمم اشتباه می‌کنه؟ یا اینکه Enome واقعا دومین کام رو داره ۶ دلار ثبت می‌کنه

delta
December 20th, 2009, 01:22
من داره چشمم اشتباه می‌کنه؟ یا اینکه انم واقعا دومین کام رو داره ۶ دلار ثبت می‌کنه

والا ما هم همینی که شما دارید میبنید رو میبنیم.اگر قیمت این نبود که تایپک 2 صفحه نمیرسید!! فقط مشکل اینجاست این قیمت رو کدوم ثبت دامنه ای داره میده=P~
که ایشون نمیگویند!! در ضمن وی پی اس خواستید هم بهتون میدن 13 تومان.همراه با رم 512 و 1 ترابایت پهنای باند همراه با 20 گیگ هارد!
تنها جایی که به ضحن من میرسه اینه که ایران ثبت دامنه .com زده ما بیخبریم!

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------

6 دلار رو واسطه ثبت میکنه عزیز اشتباه نکن.وگرنه ثبت دامنه کمتر ازاینا براشون میفته

HugeServer
December 20th, 2009, 01:25
والا ما هم همینی که شما دارید میبنید رو میبنیم.اگر قیمت این نبود که تایپک 2 صفحه نمیرسید!! فقط مشکل اینجاست این قیمت رو کدوم ثبت دامنه ای داره میده=P~
که ایشون نمیگویند!! در ضمن وی پی اس خواستید هم بهتون میدن 13 تومان.همراه با رم 512 و 1 ترابایت پهنای باند همراه با 20 گیگ هارد!
تنها جایی که به ضحن من میرسه اینه که ایران ثبت دامنه .com زده ما بیخبریم!
---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------
6 دلار رو واسطه ثبت میکنه عزیز اشتباه نکن.وگرنه ثبت دامنه کمتر ازاینا براشون میفته

حالت خوب شما؟؟
من که میگم Enome با این قیمت ثبت می‌کنه :)

کی‌ وی پی‌ اس خواست :))

packsaft
December 20th, 2009, 01:29
با عرض معذرت از صاحب تاپیک

به حق چیزای نشنیده!!!

delta
December 20th, 2009, 01:30
حالت خوب شما؟؟
من که میگم enome با این قیمت ثبت می‌کنه :)

کی‌ وی پی‌ اس خواست :))

عزیز ایشون کمتر از این قیمت ثبت میکنند.با واسطه براشون میفته این قیمت. مجانی که بالاخره ثبت نمیکنند. در ضمن به من چه. دوباره منو وسط نندازید..اصلا ایشون تاپیک زده داره میفروشه.هر کی میخواد میخره هر کسی نمیخواد نمیخره.

وی پی اس رو هم جهت خالی نموندن عریضه گفتم.. ممنون از احوالپرسیتون.:105:

Shc
December 20th, 2009, 01:35
دوستان مطمئنید که enom با ایران مشکل داره؟
من خیلی از شرکت های بزرگ ایران رو میبینم که با enom کار میکنند که ظاهرا تا الان هم مشکلی نداشتند.
اگر واقعا این دوستمون خرج کرده باشند تا 7300 تومان پای خودشون در میاد.که سود هر دامین 400 تومان هستش(به راحتی و البته اگر...)

LoveLife
December 20th, 2009, 01:36
بنده هاستینگ رو 1 ماه دیگه شروع می کنم !
تو آنلاین نیک 8000 تومان می خوام بفروشم ! 1000 تومان برام سود داره ! البته شاید برای شروع 7000 بدم !
بماند که آنلاین نیک پنل مزخرفی داره !

1eng.ir
December 20th, 2009, 01:39
دوستان مطمئنید که enom با ایران مشکل داره؟
من خیلی از شرکت های بزرگ ایران رو میبینم که با enom کار میکنند که ظاهرا تا الان هم مشکلی نداشتند.
اگر واقعا این دوستمون خرج کرده باشند تا 7300 تومان پای خودشون در میاد.که سود هر دامین 400 تومان هستش(به راحتی و البته اگر...)
http://www.webhostingtalk.ir/55862-post2.html