PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یه قالب در مورد....

moosh2011
September 20th, 2012, 15:29
باسلام خدمت تمامی دوستان و همراهان وب هاستینگ تاک.بنده نیاز به یک قالب دارم (وردپرسو جوملا ایناش فرقی نمیکنه)که کاربرا عضو بشن و با نوشتن شماره تماسشون هر روز فال - دانستینی - جوک -و... رو روی ایمیلشون دریافت کنن.مثلا مینویسم ارسال فال هر روز به موبایل شما 1000 تومن هر پیامک 50 تومن یا مثلا 10000تومن هر پیامک 50 تومن.بالاخره دیگه خودتون تحلیلش کنین من نمیدونستم که چطوری باید خدمتتون بگم که متوجه بشین ولی سر سری نوشتم اینقدری که... .دوستان اگه توی سایتتون اینطور چیزی رو دارین یا توی سایت مثلا آذر اسکریپت یا اسکریپت دات کام یا... دیدین بهم بگین ممنون میشم.منتظر همتون هستم.شما رو به خدا میسپارم;)

magicpowers
September 20th, 2012, 15:55
یه همچین چیزی وجود داره؟:-o:-o:-o:-o

moosh2011
September 20th, 2012, 15:59
یه همچین چیزی وجود داره؟:-o:-o:-o:-o

آره هست،دوستان لطف کنین اگه طراحی هم میتونین بکنین بگین چقدر هزینه داره.ممنون

magicpowers
September 20th, 2012, 16:01
میشه بازتر بگید شاید تونستم کمکی کنم.

ToooPDL
September 20th, 2012, 16:03
دیگه چی میخوای عزیزم؟ مطمئنی سرسری نوشتی ؟
احساس میکنم بازم یه چیزائی جا انداختی آ . . .

إإإ شما همون مفت خور معروف خودمون هستی که.. :d ( http://www.webhostingtalk.ir/f41/58228/index2.html#post539500 )

من اگر بخوام برای کسی همچین سایتی راه اندازی کنم زیر 800 تومن نمیگیرم . بقیه رو نمیدونم !

moosh2011
September 20th, 2012, 16:10
دیگه چی میخوای عزیزم؟ مطمئنی سرسری نوشتی ؟
احساس میکنم بازم یه چیزائی جا انداختی آ . . .

إإإ شما همون مفت خور معروف خودمون هستی که.. :d ( http://www.webhostingtalk.ir/f41/58228/index2.html#post539500 )

من اگر بخوام برای کسی همچین سایتی راه اندازی کنم زیر 800 تومن نمیگیرم . بقیه رو نمیدونم !

اگه توی آی دی باهاتون صحبت میکردم یه فحش حسابی بهتون میدادم که تا حالا هیچ کی بهتون نداده!!!!از حرفی که زدین ناراحت شدم ولی نه توی دلم بهتون فحش دادم نه.... خواهشا مواظب حرف زدنتون باشین.

از مدیران عزیز درخواست میکنم جمله زیرو که اون آقا نوشتنو بررسی کنن

إإإ شما همون مفت خور معروف خودمون هستی که.. :d ( http://www.webhostingtalk.ir/f41/58228/index2.html#post539500

moosh2011
September 20th, 2012, 16:14
میشه بازتر بگید شاید تونستم کمکی کنم.

سلا دوست عزیز.دیگه نمیدونم باید چطوری بگم.یه صفحه میخوام که کاربر ثبت نام کنه و بتونه فیش واریزیشو ثبت کنه.مثلا هاستینگ.یه صفحه هست که مربوط به میزبانیه و سرور مجازی و... .خوب منم صفحه میخوام که مثلا ثبت نام داشته باشه-فرم ثبت فیش داشته باشه-فرم لیست قیمتا و...
به خدا دیگه نمیدونم باید چطوری توضیح بدم

magicpowers
September 20th, 2012, 16:16
خب چی می خوایید بفروشید
هاست

rezaonline.net
September 20th, 2012, 16:26
کماکان با نظر tooPDL موافقم .

rezaonline.net
September 20th, 2012, 16:30
موشی جان ، این چیزی که شما میخوای قالب نیست ، کلاً یه اسکرپیته که باید برنامه نویسی بشه .

ToooPDL
September 20th, 2012, 16:34
اگه توی آی دی باهاتون صحبت میکردم یه فحش حسابی بهتون میدادم که تا حالا هیچ کی بهتون نداده!!!!از حرفی که زدین ناراحت شدم ولی نه توی دلم بهتون فحش دادم نه.... خواهشا مواظب حرف زدنتون باشین.

از مدیران عزیز درخواست میکنم جمله زیرو که اون آقا نوشتنو بررسی کنن
من فحش ندادم که شما میخوای با فحش جواب بدی !
این کار یعنی مفت خوری .
مفت خور بودن رو شما خودت هم قبول داری بَده که اینطور جوش آوردی..
پس این درخواستها رو نکن !

moosh2011
September 20th, 2012, 17:31
من فحش ندادم که شما میخوای با فحش جواب بدی !
این کار یعنی مفت خوری .
مفت خور بودن رو شما خودت هم قبول داری بَده که اینطور جوش آوردی..
پس این درخواستها رو نکن !

مرتیکه بی شور شما نمیتونی در کارایی که نمیتونی کمک بگنی فوضولی نکنی.ببخشید که اینطوری حرف میزنما ولی تاپیک اولی که دادین خودمو کنترل کردم و لی اینو دیگه نمیتونم.خواهشا دیگه تاپیک ندین چون کاری میکنم که ... .
باتشکر از از تمامی دوستان به خاطر نظراتشون.دوستانم اگه توجه کنین گفتم اگه کسی میتونه طراحی بکنه بگه هزینش چقدر میشه

rezaonline.net
September 20th, 2012, 17:42
خب موشی جان ، تو باید برای چیزی که نیاز داری هزینه کنی .
منم یه بنز میخوام که بال داشته باشه ، یه همچین چیزی رایگان هست ؟
اگرم باشه ، قبل از من و شما افراد دیگه استفاده کردن و کیفشو بردن .

شما یه چیز اختصاصی میخواید باید سفارش بدی یا خودت دست به کار بشی یه چیز عمومی میخوای ، فت و فراون .
تو بیا بنویس یه سیستم مدیریت محتوا میخوام ، یه لیست جلوت میذارم .

موشی به اعصابت مسلط باش ، تو که آدم زرنگی هستی ، از تو بعیده .

ToooPDL
September 20th, 2012, 17:44
مرتیکه بی شور شما نمیتونی در کارایی که نمیتونی کمک بگنی فوضولی نکنی.ببخشید که اینطوری حرف میزنما ولی تاپیک اولی که دادین خودمو کنترل کردم و لی اینو دیگه نمیتونم.خواهشا دیگه تاپیک ندین چون کاری میکنم که ... .
باتشکر از از تمامی دوستان به خاطر نظراتشون.دوستانم اگه توجه کنین گفتم اگه کسی میتونه طراحی بکنه بگه هزینش چقدر میشه

معلمت یاد نداده چطور مودبانه صحبت کنی ؟
اشکال نداره ؛ از شنبه 1 کلاس بالاتر میری و امیدوارم کم کم بتونی با ادب بشی !

یعنی من کور شدم ؟ آخه توی پست اول حرفی از هزینه زده نشده :

باسلام خدمت تمامی دوستان و همراهان وب هاستینگ تاک.بنده نیاز به یک قالب دارم (وردپرسو جوملا ایناش فرقی نمیکنه)که کاربرا عضو بشن و با نوشتن شماره تماسشون هر روز فال - دانستینی - جوک -و... رو روی ایمیلشون دریافت کنن.مثلا مینویسم ارسال فال هر روز به موبایل شما 1000 تومن هر پیامک 50 تومن یا مثلا 10000تومن هر پیامک 50 تومن.بالاخره دیگه خودتون تحلیلش کنین من نمیدونستم که چطوری باید خدمتتون بگم که متوجه بشین ولی سر سری نوشتم اینقدری که... .دوستان اگه توی سایتتون اینطور چیزی رو دارین یا توی سایت مثلا آذر اسکریپت یا اسکریپت دات کام یا... دیدین بهم بگین ممنون میشم.منتظر همتون هستم.شما رو به خدا میسپارم;)

rezaonline.net
September 20th, 2012, 17:50
اتشکر از از تمامی دوستان به خاطر نظراتشون.دوستانم اگه توجه کنین گفتم اگه کسی میتونه طراحی بکنه بگه هزینش چقدر میشه
قالب نه ، یه اسکریپت مینویسم براتون 400 تومن .

moosh2011
September 20th, 2012, 19:12
معلمت یاد نداده چطور مودبانه صحبت کنی ؟
اشکال نداره ؛ از شنبه 1 کلاس بالاتر میری و امیدوارم کم کم بتونی با ادب بشی !

یعنی من کور شدم ؟ آخه توی پست اول حرفی از هزینه زده نشده :

دوست عزیز بهتره شما قبلا ارسال تاپیک ، تاپیکای بعدیشو هم بخونی.ماشالله شما که سواد داری سعی کن همه پستارو بخونی;)

ASPAD.IR
September 20th, 2012, 19:16
عزیز دل بابایی کتاباتو جلد کردی ؟!
پس فردا باید بری مدرسه ها ...!
این 300 تومن هم که معلوم نیست کی بهت داده رو بزار بانک ، سر ماه سودش رو بردار باهاش بستنی بخر !

...
ببخشید که اینطوری حرف میزنما ولی تاپیک اولی که دادین خودمو کنترل کردم...
به موضوعات جدید می گن تاپیک ، به مطالبی که توی یه تاپیک نوشته میشه میگن پست !