PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه مقدار سرور مجازی ای برای استفاده ی شخصی و اپلود-دانلود از مدیافایر لازمه ؟

30SecondToMars
September 20th, 2012, 12:42
سلام به همه

اصلا با سرور مجازی کار نکردم و نمیدونم چیه؟!

خسته شدم از بس موزیک ها رو از مدیافایر دانلود کردم داخل کامپیوتر ، دوباره اپلود کردم به مدیافایر .

یک سرور مجازی میخوام که ریموت دسکتاپ باشه . توش نرم افزار ویرایش تگ موزیک نصب کنم

بعدش از مدیا فایر دانلود کنم و بعد از ویرایش اهنگ دوباره به مدیافایر اپلود کنم . اپلود و دانلود روزانه حدود 1 الی نهایتا 5 گیگ

به نظر شما چه سرور مجازی ای نیاز دارم؟

یه چیزی برای حداقل قیمت و امکانات می خوام. چون کس دیگه ای قرار نیست از این سرور دانلود کنه.

با چه مشخصه ای ؟
مثلا مقدار رم و... ؟

ممنونم

ilmavps
September 20th, 2012, 12:58
سلام

حداقل هارد 20 الی 30 گیگ تهیه کنید رم هم 256 مگ کفایت میکند دوست داشتید برای کارایی بالاتر 512 بگیرید شما وقتی سرور مجازی ویندوز سفارش دهید امکان رموت را برایتان وصل میکنند راهی جز این کار نیست

ولی مهمتر از هر چیز سرعت در سرور برای شما هست سرور با پورت 1 گیگ تهیه کنید در بخش خرید سرور مجازی درخواست بدهید دوستان بهتون افر میدهند

30SecondToMars
September 20th, 2012, 15:57
ممنون از دوست عزیزمون

قبل از اینکه افر بخوام. خوب بالاخره باید بدونم این سرور مجازی چی هست؟!

یک شرکتی مثلا زده :

رم 512 MB

سی پی یو 1 Core i7-2600

هارد 50 GB

مجازی ساز XenServer

قیمت 17000 تومان

خوب .

حالا من نمیدونم کل پرداخت ماهیانه من همین 17 تومن میشه ؟ یا باید هزینه چیزای دیگه هم بدم؟

کل چیزی که میخوام

یک ای پی اختصاصی جهت استفاده در اکانت پی پال /

و یه ویندوزی که باهاش از مدیافایر موزیک دانلود کنم

و با نرم افزار Tag & Rename به موزیک تگ اضافه کنم

و به مدیافایر اپلود کنم

یعنی برای خودم اپلود / دانلود بشه

همین /

دیگه سی پنل و ... نمیدونم به چه درد میخورن !

ممنون میشم در این مورد هم اندکی راهنمایی بفرمایین .

ilmavps
September 20th, 2012, 16:03
سی پنل و ... اگر در سایت جستجو کنید متوجه میشوید پنلی برای فروش هاست لینوکس است و شما نیاز به ان ندارید

تنها چیزی که نیاز دارید خرید سرور مجازی ویندوز است که تنها باید هزینه ی ان را پرداخت کنید

پیشنهاد میکنم از تایپک زیر استفاده کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f14/12956/