PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسانی که شرکت هاستینگ دارند بیان تو

hadi_am
September 20th, 2012, 11:54
سلام ببخشید از موضوع اشتباهی که انتخاب کردم ...

من تو مراحل آخر ثبت شرکت هستم...میخواستم بدونم ارشاد قانون خاصی واسه طراحی سایتا داره یا نه؟

30SecondToMars
September 20th, 2012, 16:39

من تو مراحل آخر ثبت شرکت هستم...میخواستم بدونم ارشاد قانون خاصی واسه طراحی سایتا داره یا نه؟

نه نداره .:77:تو این مملکت هر چی نباشه ها این ارشاد رو خوب داره

بله که شرایط داره پسر خوب. میتونی زنگ بزنی ستاد فرماندهی ساماندهی سایتها.

پیوندها دات ای ار

majidisaloo1
September 20th, 2012, 17:29
خوب تنها گیری که میده این هست که نباید از چیز های خلاف قانون جمهوری اسلامی ایران استفاده کنی و این که عکس ها و متن هاش رو باید مراقب باشی
اگه سایتت معمولی باشه گیر خواسی نمیده
البته به کپی رایت هم گیر میده که کپی برداری نباشه البته اگه متوجه بشه این کار رو میکنه
شما به هر چیز خلافی که به ذهنت میرسه گیر میده (البته خیلی وقت ها نگاه هم نمیکنن سایتت رو)

Ashkankamangar.ir
September 20th, 2012, 17:55

سلام هیچ کاری ندارند
اصلا نمیدونند کار هاست یعنی چی
خیالتون رو راحت کنم
فقط یه آقایی با لبخند زیر مجوزی که با 60 بار پله هارو بالا و پایین رفتن پر کردی مهر میزنه میگه موفق باشید
اصل کار و گرفتاری تو اداره ثبته و درگیر نام هستی
وگرنه مجوز ارشاد بسیار بسیار آسونه و دقیقا 2 ساعت زمان برد
تو اداره ثبت مشخص میکنی که فعالیتت چیه اونام میگن برو اینجا و اینجا مجوز بگیر هر مجوز هم زیر دو ساعت زمان میخواد تو خود اداره
در مورد چیزای دیگه هم موردی نداره
همه قوانین رو خودتون مشخص میکنید
در مورد قوانین طراحی و ... یه سری قانون نوشته شده هست که خودتون و ما میدونیم و نیازی به گوشزد کردن توسط کسی نیست
در ضمن وقتی شرکت میشید و ثبت میکنید و مالیات میدید دیگه کودک نیستید که بیاند ***** کنند یا گیر بدند
محترمانه ایمیل میدند بازرس میفرستند
و تماس میگیرند اگر موردی ببینند و شمارو احضار میکنند

hadi_am
September 20th, 2012, 22:14
به نسخه نال whmcs گیر نمیدن؟؟؟

و سایت ما ترجمه ی یه سایت خارجیه به اینم گیر نمیدن؟؟؟

والا تا اینجا که ارشاد گیر نداده امروز پرسیدم گفتن باید ارشاد هم تایید کنه سایتو.... به خاطر اون پرسیدم که ببینم گیری میدن یا نه

بازم ممنونم که کمکم کردین

novintak2
September 20th, 2012, 23:13
سایت فروش هاست و سرور مجازی مشکلی نداره از لحاظشون بد ارشاد کاری نمی کنه باید بری سایت سازماندهی یا نشان اعتماد ملی
نماد اعتماد الكترونيكي - صفحه اصلي (http://www.enamad.ir/main.aspx)

این نماد رو بگیر همه کاری می تونی انجام بدی

Ashkankamangar.ir
September 21st, 2012, 00:48
به نسخه نال whmcs گیر نمیدن؟؟؟

و سایت ما ترجمه ی یه سایت خارجیه به اینم گیر نمیدن؟؟؟

والا تا اینجا که ارشاد گیر نداده امروز پرسیدم گفتن باید ارشاد هم تایید کنه سایتو.... به خاطر اون پرسیدم که ببینم گیری میدن یا نه

بازم ممنونم که کمکم کردین

والا این چیزایی که گفتیدو خود دیتاسنتر گیر میده
ارشاد هیچ کاری به اینا نداره
فقط اگر گزارش بشه درگاه ها و ... رو چک میکنند
من به شصه تا حالا ندید ارشاد بیاد سایتی رو بررسی کنه
مگر قرار باشه طرف چیز پی ان بفروشه یا چیزای خاص
سلاح
ماهپاره
مشروقات اکللی و ...

hadi_am
September 21st, 2012, 11:29
ببخشید دیتاسنتر به چیا گیر میده؟

mohashemi
September 21st, 2012, 14:17
دیتا سنتر خارجی به این که تو ایرانی نباشی و دیتا سنتر ایرانی هم بعضی هاشون شرکت ثبت شده باید باشی که خوب می تونی از ریسلر هاشون استفاده کنی

Ashkankamangar.ir
September 21st, 2012, 14:24
ببخشید دیتاسنتر به چیا گیر میده؟

استفاده از نال و قالب های ریپ شده خارجی

hadi_am
September 21st, 2012, 17:25
استفاده از نال و قالب های ریپ شده خارجی

حتی هتزنر هم گیر میده؟؟؟
چون سرو اصلی ما توی هتزنر هستش

سایت فروش هاست و سرور مجازی مشکلی نداره از لحاظشون بد ارشاد کاری نمی کنه باید بری سایت سازماندهی یا نشان اعتماد ملی
نماد اعتماد الكترونيكي - صفحه اصلي (http://www.enamad.ir/main.aspx)

این نماد رو بگیر همه کاری می تونی انجام بدی

هزینه ی خاصی داره؟؟؟

سایتش باز نمیشه...

به جز اعتماد چیز دیگه ای هم میده؟؟؟

دیتا سنتر خارجی به این که تو ایرانی نباشی و دیتا سنتر ایرانی هم بعضی هاشون شرکت ثبت شده باید باشی که خوب می تونی از ریسلر هاشون استفاده کنی

برای شروع ثبت میکنیم با ریسلر های پر قدرت شروع کنیم بعد از هر لوکیشن سرور اختصاصی خریداری شه بازم متشکرم از راهنماییتون

saman19-6
September 21st, 2012, 17:31
سلام . شما برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در حوضه طراحی سایت و همچنین هاستینگ نیاز به مجوز از ارشاد دارین که پس از طی کردن مراحل در ادراه ثبت شرکتها جهت گرفتن مجوز شما را به ارشاد ارجاع میدهیند.