PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک نفر در تهران مسلط به نیوک برای مدیریت یک وب سایت

nivdata.com
September 20th, 2012, 11:30
سلام دوستان من به دنبال یک نفر در تهران می گردم که به نیوک مسلط باشه و با باقی سی ام اس ها هم آشنا باشه . یک وب سایت دارم که با نیوک کار شده یه سری مشکل دارد که باید درست بشه یه سری تغییرات هم لازم هست که باید بتونه بده. نکته مهم هم این هست که این شخص باید php بلد باشه.
هرکسی تمایل دارد اطلاع دهد . حتما تهران باشد چون باید حد اقل یک با دفتر ما بیاید و با هم آشنا شویم .اگر یک تعرفه ساعتی یا کلی در اجرای کار می تواند اعلام کند ، چه بهتر .

با تشکر

nivdata.com
September 20th, 2012, 12:14
دوستان دقت کنید نمونه کار هم باید داشته باشید

avaee
September 20th, 2012, 12:25
مشکلاتت رو بگی زودتر به حل انها می رسی ادرس سایتت و مشکلاتش رو بگو راهنماییت کنم

nivdata.com
September 20th, 2012, 13:23
مشکلات زیاده ، لازم هست یه کسی که به نیوک آشنا هست یه قرار داشته باشم یه سری کار و تغییرات لازم هست یه سری موارد هم باید مشورت کنیم .

saeed.spore
September 20th, 2012, 13:58
حالا اگه تهران نباشه مشکل داره :d

nivdata.com
September 20th, 2012, 17:47
خیلی بهنره که تهران باشه چون بعضی وقت ها لازمه بیاد دفتر

avaee
September 20th, 2012, 19:07
فکر نکنم کسی گیرت بیاد بهتره مشکلاتت رو بگی همین بچه ها هم می تونن کمکت کنن من خودم کامل به نیوک مسلط هستم اما تهران نیستم

nivdata.com
September 21st, 2012, 11:23
چه داستان جالبی ، این داستان سی ام اس ها وقتی کسی پروژه ای به سی ام اس کارها پیشنهاد می کنه مثل این می مونه یه کمکی از شاه درخواست کرده باشه . این دیگه چه مدل کار کردن هست . بابا یعنی شما هیچ کدوم یه تعرفه کار ندارین ؟ دو تا نمونه کار ندارین ؟ که ما بتونیم بگیم خوب برای مثال با آقای x کار می کنیم .

یعنی چی که مشکل چیه ؟ مگه نیوک بیشتر از یه سی ام اس با مشخصات مشخص هست ؟ نهایت کار میشه همون تغییرات در امکاناتش دیگه . یه سایت وجود داره که یه سری تغییر توش داده بشه یه دو روز کار هست برای یه کسی که مسلط باشه . بعد از اون هم نگهداری و تغییرات ساده که مدیر سایت لازم داره .

deltamusic
September 22nd, 2012, 22:39
من در خدمتتون هستم

baxmusic
September 28th, 2012, 12:07
من حاضرم براتون کار کنم
نیوک هم مثل کف دستم بلدم و از نسخه 8.2 به بعد هم باش حسابی ور رفتم
پی اچ پی هم بلدم بازم در خدمت
در ضمن طراحی قالب نیوک هم بلدم
می تونید با من تماس بگیرید
sepehr.niazi@ymail.com