PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی ip سایت خود را پیدا کنیم ؟

Hippo
September 20th, 2012, 01:01
گاهی اوقات لازم است برای دسترسی به کنترل پنل و یا ftp از ip استفاده کرد.

برای این که بتوانیم از طریق ip به کنترل پنل وارد شویم لازم است که ابتدا ip مربوط به سایت خود را بدانیم .

جهت پیدا کردن ip سایت خود در کامپیوتر خودتان به منوی start رفته و سپس منوی run را انتخاب کرده و در آن عبارت :

cmd.exe

را تایپ کنید .

و سپس عبارت زیر را در صفحه سیاه رنگ cmd تایپ کنید.

ping www.yourdomain.com

(توجه داشته باشید در قسمتهایی که yourdomain.com نوشته شده است باید نام دامنه خود را جایگزین نمایید.)

lived
September 20th, 2012, 02:07
عجب آموزش خفنی دادین
خیلی کاربردیه
تعداد نوشته هاتون از صد تا بیشتر شده دیگه لازم به نوشتن آموزشهای مهیج ندارین برید آفر بدید

www.denaserver.com
September 20th, 2012, 08:37
عجب آموزش خفنی دادین
خیلی کاربردیه
تعداد نوشته هاتون از صد تا بیشتر شده دیگه لازم به نوشتن آموزشهای مهیج ندارین برید آفر بدید

سلام
بابا حالا به این بنده خدا گیر نده
بالاخره هر کسی باید نون خودشو در بیاره دیگه

hannah
September 20th, 2012, 09:00
خلاصه به 100 تا رسیدید دیگه نیازی نیست آموزش های محیج و کم یاب بزارید قبلا ها که بخش متفرقه حساب میشد اسکریپت میزاشتم پست های اسپم جدیدا آموزش جالبه !

mohashemi
September 20th, 2012, 09:11
باور کنید خیلی ها همین کار رو هم بلد نیستند ، مشتری زنگ میزنه به من میگه من دامین خریدم چرا سایتم بالا نمیاد . دستتون درد نکنه

میلانو هاست
September 20th, 2012, 11:03
Network-tools.com
intodns.com
از موارد فوق استفاده کنید بهتر هست چون امکان وجود کش DNS در رایانه کاربر نیز وجود دارد

nivdata.com
September 20th, 2012, 11:16
باور کنید خیلی ها همین کار رو هم بلد نیستند ، مشتری زنگ میزنه به من میگه من دامین خریدم چرا سایتم بالا نمیاد . دستتون درد نکنه

بله درست می فرمایید. ولی فکر کنم این انجمن همه هاست فروش و وی پی اس فروشن این کارو بلدند . اگه یه جایی بفرستید که مشتری ها باشند بیشتر کاربرد داره

nivdata.com
September 20th, 2012, 11:24
دوستان این یکی آموزش رو ببینید
http://www.webhostingtalk.ir/f118/59035/

کلیک F7 از بالای کیبورد رو خوب آمده =)) . همان گونه که در تصویر آمده ... کووووش

hannah
September 20th, 2012, 18:41
دوستان این یکی آموزش رو ببینید
http://www.webhostingtalk.ir/f118/59035/

کلیک F7 از بالای کیبورد رو خوب آمده =)) . همان گونه که در تصویر آمده ... کووووش

جا مونده حالا میاد =))

arkahost
September 21st, 2012, 11:33
واقعا به ایشون باید آفرین گفت :d جدا ما که نفهمیدیم اینجا کجاست !!!!! ولی فکر کنم این آقا میخواد آموزش هارو بذاره سایت خودش حواسش نیست .