PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستکاری vps و بازگشت به حالات اول

farzadsh
December 18th, 2009, 20:58
با سلام مجدد و تشکر بابت پاسخگویی به تمام پست های من و تبریک میگم به تمام کاربرا و ادمین این فروم چون واقعاٌ خیلی سریع و تخصصی مشکل آدم رو حل می کنند

من تازه vps گرفتم و دوست دارم خودم برنامه نصب کنم و خلاصه همه چیز و ..... دست کاری کنم و بپرسم تا خودم یاد بگیرم مثل دوستان

کسی که ازش vps گرفتم 2 تا برنامه بود ( remote و ibs ) که خودش برام نصب کرد حالا میخواهم خودم این برنامه ها رو نصب کنم و یاد بگیرم

Restore یا چیزی وجود نداره که اگه من اینا رو پاک کردم و دستکاری کردم برش گردونه به حالت اولیش ؟

یا اینکه برم یک cd لینوکس بخرم و یک هارد پیدا کنم ( به خاطر پارتیشن لینوکس ) اونجوری شروع کنم به نصب سرور و کار کردن ؟

با تشکر

Veria
December 18th, 2009, 21:37
بهتره که لوکال نصب کنید.
لازم نیست هارد بخرید. یه مجازی ساز مثل vmware یا virtualbox نصب کنید روی سیستمتون و توی اون نصب کنید

packsaft
December 18th, 2009, 23:04
این دوتا که آموزشش هست تو فروم جستجو کنین
برای یاد گیری هم همون لوکال که با مجازی ساز گفتن دوست عزیزمون بهترین راه حلله

farzadsh
December 19th, 2009, 11:23
لازم نیست هارد بخرید. یه مجازی ساز مثل vmware یا virtualbox نصب کنید روی سیستمتون و توی اون نصب کنید
من رفتم تو سایت vmware چون چند نوع واسه دانلود بود

که حجمش 146 مگ VMware-server-2.0.2-203138.exe
VMware-server-installer-1.0.6-91891.exe که حجمش 550 مگ

بگید کدوم رو دانلود کنم که روی ویندوز نصب بشه و من بتونم روی اون لینوکس نصب کنم و در کل یک سرور لینوکس راه بندازم

با تشکر

Veria
December 19th, 2009, 11:44
شما یا vmware workstation نصب کنید. که توی بازار و مجموعه های نرم افزاری پیدا میشه.
یا virtualbox که حجمش حدود 35 مگ هست و راحت دانلود میشه.