PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر بسیار خوب

LoveLife
December 18th, 2009, 19:20
وزارت امور خارجه ایالات متحده در نامه ای به کنگره از پیشنهادش به وزارت خزانه داری برای عدم اجرای تحریم هایی که شرکت های «آی تی» آمریکایی را از ارائه خدمات مانند استفاده از برخی نرم افزارهای شبکه های اجتماعی و سایر نرم افزارهای مکالماتی به ایرانیان منع می کنند اطلاع داده است. این پیشنهاد با هدف پیشبرد و گسترش گردش آزاد اطلاعات، ارتقا امنیت مکالمات شخصی و توسعه حقوق بشراست.
این طرح شامل سرور های هاستینگ نیز خواهد بود.
منبع (http://www.politico.com/blogs/laurarozen/1209/Twitter_diplomacy_US_to_relax_certain_software_sal es_to_Iran.html)

Arashdn
December 18th, 2009, 19:21
واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohebali
December 18th, 2009, 19:27
بترکونه
دمشون گرم
ولی شاید بد باشه ها چون ایرانیها تنبل میشن نمیرن دنبال دیتا سنتر ملی

LoveLife
December 18th, 2009, 19:51
بترکونه
دمشون گرم
ولی شاید بد باشه ها چون ایرانیها تنبل میشن نمیرن دنبال دیتا سنتر ملی

ربطی به تنبلی نداره دوست عزیز !
به سیاست های کشور ربط داره !
دیتاسنتر پارس آنلاین حداقل استاندارد های بین الملی رو داره ! ولی پهنای باند و ... نداره

bijans
December 18th, 2009, 20:01
ای ول! امیدوارم تحریم های گوگل هم حذف بشه.

mr.bahram
December 18th, 2009, 20:29
اینها کمترین امکاناتی هست که یک شهروند غیر ایرانی داره و حق همه هست ، فقط خوشحالم از این بابت که ما رو هم دارن داخل این مجموعه راه می دن

Metalik
December 18th, 2009, 20:36
منبع؟؟

HugeServer
December 18th, 2009, 20:41
منبع (http://www.politico.com/blogs/laurarozen/1209/Twitter_diplomacy_US_to_relax_certain_software_sal es_to_Iran.html)
......

منبع؟؟

Kambiz
December 18th, 2009, 21:55
ممممممممننننننننننننننببب ببببببببببببببععععععععععع عععع ؟

mr.bahram
December 18th, 2009, 22:00
هم در پست اول و هم در پست 8 اشاره شده بهش

Twitter diplomacy: U.S. to relax certain software rules for Iran - Laura Rozen - POLITICO.com (http://www.politico.com/blogs/laurarozen/1209/Twitter_diplomacy_US_to_relax_certain_software_sal es_to_Iran.html)

TukaNet
December 18th, 2009, 22:48
و هیلاری کلینگتون هاستینگ رو آزاد کرد :d
هرچند این تحریم ها هم فایده نداره و همه دارند دورشون می زنند
ولی آزاد بشه خیال همه راحت میشه و دیگه از دست این سی پنل و enom و ... راحت می شیم

LoveLife
December 18th, 2009, 22:52
لازم به ذکر هست ! شامل حساب های بانکی نخواهد شد

packsaft
December 18th, 2009, 23:17
لازم به ذکر هست ! شامل حساب های بانکی نخواهد شد

مسئله اساسی همین بانکها هستن

Mohsen
December 18th, 2009, 23:27
مسئله اساسی همین بانکها هستن

دیگه توقع تون رو زیادی بالا نبرین!
همین که آدم بتونه از هر دیتاسنتری میخواد خرید کنه و از هر نرم‌افزاری می‌خواد استفاده کنه و نگران تحریم نباشه خودش خیلی خوبه!
از طرفی برای اونا هم اینکار یه تیر و دو نشون هست! هم می‌تونند سر ما منت بزارند که ما به خاطر آزادی و گردش اطلاعات و اینا تحریم تون رو برداشتیم و هم این بازاری که شرکت‌هاشون از دست دادند(البته نمی‌گم بازار بزرگی هست ولی خیلی زیاد هم جزئی نیست!) و افتاده دست شرکت‌های هندی و چینی یا دست کم اروپایی رو دوباره پس بگیرند!
امیدوارم که کنگره‌شون هم تصویب کنه!

Roka
December 18th, 2009, 23:32
مسئله بانک ها رو به خاطر تحریم و این چیزا نیست ! خود بانکا میلی به ارائه سرویس به کاربران ایرانی ( داخل ایران ) ندارند !

TukaNet
December 19th, 2009, 00:36
مسئله بانک ها رو به خاطر تحریم و این چیزا نیست ! خود بانکا میلی به ارائه سرویس به کاربران ایرانی ( داخل ایران ) ندارند !

چزا تمایل ندارند ؟ مگر کاربرای ایرانی کمتر هزینه خدمات خواهند داد یا به کاربر ایرانی خدمات دادن عار هست ؟

مشکل خدمات بانکی فقط یک طرفه نیست و بانک های داخلی هم باید تمایل داشته باشند ولی
در ایران بانک داری یعنی سر کیسه کردن ملت ، برای همین هم خبری از این همکاری ها نیست
وگرنه کاربر و بانک ایرانی از کاربر و بانک بعضی از کشورها که کمتر نیست .

Roka
December 19th, 2009, 01:02
چزا تمایل ندارند ؟ مگر کاربرای ایرانی کمتر هزینه خدمات خواهند داد یا به کاربر ایرانی خدمات دادن عار هست ؟

مشکل خدمات بانکی فقط یک طرفه نیست و بانک های داخلی هم باید تمایل داشته باشند ولی
در ایران بانک داری یعنی سر کیسه کردن ملت ، برای همین هم خبری از این همکاری ها نیست
وگرنه کاربر و بانک ایرانی از کاربر و بانک افغانی که کمتر نیست .
دوست من ، توصیه میکنم وقتی میخوای حرفی بزنی که خیلی ها میخونن یه خورده کلی حرف بزن !

منظور من کسانی مثل شما نیست !

اگه آمار بگیری بیشترین آمار خرید با حساب های هک شده توسط ایرانی ها صورت گرفته
اوضای ایران خوب نیست !
معلوم نیست فردا چه خبره ، دوباره تحریم بشه یا نشه !

خیلی مشکلات ممکنه پیش بیاد که اینجا نمیشه گفت

در مورد بانک ها ، که شک نکن بانک های افقانی خیلی بهتر از بانک های ما هستند !
اما در مورد کاربر ها ایرانی ها بهتر هستند و البته سودجو تر ! و بیشتر اذیت میکنند !

من با یکی از مسئولین پی پال صحبت میکردم میگفت ما این همه سخت گیری میکنیم نسبت به ایرانی ها ، همین که بفهمیم یک ایرانی از فلان اکانت لاگین شده اکانت رو لیمیت میکنیم ، آخر سال کلی شکایت داریم و باید رسیدگی کنیم که آخرش خرابکار یه ایرانی از آب در میاد ، اگه بخوایم به صورت رسمی کار کنیم و گیر ندیم که باید یه دادگاه مخصوص اینکار اجاره کنیم !!!

به هر حال منم مثل هر ایرانی دلم میخواد همه در ها بروم باز باشه ، ولی سعی میکنم روی منطق حرف بزنم تا آرزو و خیال و ایده آل !!!

akbar123sat
December 19th, 2009, 01:16
خبر بسیار خوبی هستش ولی اینو در نظر بگیرید قوانین در امریکا مثل ایران یک روزه تایید نمیشه این فقط یک لایحه هستش اول میره مجلس نمایندگان و ممکنه چند ماهی طول بکشه اگه تایید بشه میره مجلس سنا بعدش میره دست رئییس جمهور حاج اوباما ایشون که تایید کنن تمومه ولی از این خوشحالم که اینا هر کاری میکنن به ضرر خودشون هستش تیوتر رو هک میکنن اونا با مردم بهتر میشن و خدمات میوان به مردم ایران بدن . و....

. درباره سرمایه گزاری تو بانک های امریکا . دوست عزیز میدونید چند صد میلیارد دلار ایرانی ها تو دبی سرمایه گزاری شد و یک کشور عربی رو ایرانی ها اباد کردن و اگر روزی بشه تو امریکا سرمایه گزاری کرد مطمعنا میلیار د ها دلار از طرف ایران تو بانک های امرکیا سرمایه گزاری میشه چه لزومی داره مردم پول هاشون رو بزارن بانک های ایرانی 10 درصد سود بگیرن و موقعی که میخوان وام بگیرن با سود 25 درصد اونم با هزار دنگ و فنگ بهشون وام بدن .

TukaNet
December 19th, 2009, 01:18
دوست من ، توصیه میکنم وقتی میخوای حرفی بزنی که خیلی ها میخونن یه خورده کلی حرف بزن !

در این مورد حق با شماست ، پستم رو تغییر دادم . ولی در مورد کاربرای ایرانی اگر تحریمی نباشه و
راه آسون جلوی کاربر ایرانی باشه کسی نمیاد با کارت ***ی خرید کنه و اصلا کسی دنبال این چیزا نمیره.

تنها مشکل ما ایرانیا اینکه اول دنبال استفاده از امکانات می ریم و بعد دنبال فرهنگ استفادش میگردیم
و این باعث بد نام شدن تمام ایرانی ها میشه ... :(

akbar123sat
December 19th, 2009, 01:30
در این مورد حق با شماست ، پستم رو تغییر دادم . ولی در مورد کاربرای ایرانی اگر تحریمی نباشه و
راه آسون جلوی کاربر ایرانی باشه کسی نمیاد با کارت ***ی خرید کنه و اصلا کسی دنبال این چیزا نمیره.

تنها مشکل ما ایرانیا اینکه اول دنبال استفاده از امکانات می ریم و بعد دنبال فرهنگ استفادش میگردیم
و این باعث بد نام شدن تمام ایرانی ها میشه ... :(

من نمیدونم بر چه اساس و دلیلی ایرانی ها رو اینطوری فرض کردن این دوست مون . درسته ایرانی ها تو کلک زدن و استفاده از قانون کپی رایت حرف اول رو میزنن ولی مطمعن باشید همش به خاطر ضعف قانون هست تو ایران با یک مثال ساده بهتون میگم مشکل چیه . من با وسیله شخصی سفری به ارمنستان داشتم دوستم حواسش نبود و لای در ماشین رو باز کرد پلیس خفتمون کرد و به پول ایران 60 هزار تومن جریمه کردش چون گفت قانون اینو میگه و ما هم قول کردیم . پس دفعه بعد من خیلی حواسم جمع میشه احتیاط میکنم خلاف نکنم . و... به قانون احترام بزارم ولی تو ایران شما هر کاری دوست داری بکن اخرش میان جریمت کنن با هزار دوز و کلک میپیچونی طرف رو بعدشم اگه جریمه کرد دنبال این هستی یه جور کمش کنی و ...

متاسفانه قانون تو مملکت ما وجود نداره نمونه خیلی واضح همین فروش وب هاستینگ هر کسی از راه میرسه بدون داشتن کمترین اطلاعاتی یه سایت میزنه و میشه شرکت و مشکلات بعدی و اگر کسی هم بره شکایت کنه دستش به هیج جا بند نیست . ولی اگر قانونی باشه مطمعن باشید همه موظف میشن قانون رو رعایت کنن و بهش احترام بزارن . درباره اون پی پال هم من فکر نمیکنم همچین چیزی باشه اگر سندی هست بهتره ارائه بدید مطمعنا هیچ موقع اونا نمیان درباره ایرانی ها اینطوری حرف بزنن چون من شخصا چند بار ایمیل زدم و باهاشون صحبت کردم و تمایل داشتن با ما کار کنن ولی به علت قوانین امریکا نمیتونستن این کار رو انجام بدن . بهتره یه سری به فروم pt بزنید ببنید روزانه در این فروم شاید هزاران دلار خرید از طرف ایرانی ها انجام میشه و این یعنی هر فروش 3 درصد سود برای پی پال .خالا برای چی پی پال باید بدش بیاد از ایرانی ها و ....

بهتره خودمون به خودمون احترام بزاریم و شخصیت بالایی داشته باشیم و سعی کنیم به قانون احترام بزاریم .

packsaft
December 19th, 2009, 02:58
دیگه توقع تون رو زیادی بالا نبرین!
همین که آدم بتونه از هر دیتاسنتری میخواد خرید کنه و از هر نرم‌افزاری می‌خواد استفاده کنه و نگران تحریم نباشه خودش خیلی خوبه!
از طرفی برای اونا هم اینکار یه تیر و دو نشون هست! هم می‌تونند سر ما منت بزارند که ما به خاطر آزادی و گردش اطلاعات و اینا تحریم تون رو برداشتیم و هم این بازاری که شرکت‌هاشون از دست دادند(البته نمی‌گم بازار بزرگی هست ولی خیلی زیاد هم جزئی نیست!) و افتاده دست شرکت‌های هندی و چینی یا دست کم اروپایی رو دوباره پس بگیرند!
امیدوارم که کنگره‌شون هم تصویب کنه!

حالا اینم زیاد اعتباری بهش نیست تو دنیای 30 یا 3 ات به هیچ تصمیمی اعتباری نداره امروز یه 30 یا 3 ات فردا یکی دیگه

مهم اینه که گوگل و بعضی جاها مشکلی نداشته باشن و اگرنه کالا و جنس زیاد مهم نیست داداش چینی که همیشه جنسهای بیخود و ارزون داره قالب کنه

Subhosting
December 19th, 2009, 03:37
خبر بسیار خوبی هستش ولی اینو در نظر بگیرید قوانین در امریکا مثل ایران یک روزه تایید نمیشه این فقط یک لایحه هستش اول میره مجلس نمایندگان و ممکنه چند ماهی طول بکشه اگه تایید بشه میره مجلس سنا بعدش میره دست رئییس جمهور حاج اوباما ایشون که تایید کنن تمومه ولی از این خوشحالم که اینا هر کاری میکنن به ضرر خودشون هستش تیوتر رو هک میکنن اونا با مردم بهتر میشن و خدمات میوان به مردم ایران بدن . و....

. درباره سرمایه گزاری تو بانک های امریکا . دوست عزیز میدونید چند صد میلیارد دلار ایرانی ها تو دبی سرمایه گزاری شد و یک کشور عربی رو ایرانی ها اباد کردن و اگر روزی بشه تو امریکا سرمایه گزاری کرد مطمعنا میلیار د ها دلار از طرف ایران تو بانک های امرکیا سرمایه گزاری میشه چه لزومی داره مردم پول هاشون رو بزارن بانک های ایرانی 10 درصد سود بگیرن و موقعی که میخوان وام بگیرن با سود 25 درصد اونم با هزار دنگ و فنگ بهشون وام بدن .

بیشترین سرمایه داران امریکا اسراوئیلی هستند و ایرانی جماعت بین اونا هیچ است (:|
اما مشتری زیادتر معلومه که به نفع هر کسی هست.

nswir
December 19th, 2009, 11:49
خدا کنه آزا بشه بشه کار کرد

next
December 19th, 2009, 13:30
امیدواریم که چنین شود
تا همه با خیال راحت به فعالیت ادامه دهند . . .