PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت هاستینگ

kamal3401
September 19th, 2012, 12:20
سلام

من قصد ثبت یه شرکت با مسئولیت محدود دارم و تا مرحله تعیین نامم پیش رفتم الان به من چند تا مدارک دادن که پرش کنم ولی چون تا حالا از این کارا نکردم نمیدونم اینارو چیکار کنم

مدارکایی که دستمه ایناست:(اساسنامه ، شرکت نامه ، تقاضانامه ، دو تا هم فرمه)

از دوستان کسی میتونه کمکم کنه من تو بعضی از قسمتا موندم چی بنویسم مثلا نوشته سرمایه شرکت:الف- نقدی ب- غیر نقدی و ............

در ضمن من جواب تعیین نامو حدود دو ماه پیش گرفتم و تا حالا اقدامی به پر کردن این فرما نکردم اون تعیین نام که از بین نمیره نه؟

lived
September 19th, 2012, 13:09
شما باید با کسی که در این زمینه تخصص داره مشورت کنید یا ثبت شرکت رو واگذار کنید به اشخاصی که کارشون اینه

kamal3401
September 19th, 2012, 13:19
میدونم اینو ولی این جاهایی که شرکت ثبت میکنن اکثرا برا شهر های تهرانو جاهای بزرگه!

اینجا خیلی از دوستان تو این زمینه شرکت ثبت کردن یعنی هیچکس نمیتونه یه کمکی بکنه؟

Ashkankamangar.ir
September 19th, 2012, 13:32
اداره كل ثبت شركتها و موسسات غیرتجارتی (http://www.ssaa.ir/Default.aspx?tabid=127)

kamal3401
September 19th, 2012, 13:45
اداره كل ثبت شركتها و موسسات غیرتجارتی (http://www.ssaa.ir/Default.aspx?tabid=127)

اینجا فقط یه تعریفی از مثلا شرکت با مسئولیت محدود داده و قوانینشو گفته ولی من میگم مثلا تو این شرکت نامه نوشته سرمایه شرکت اعم از نقدی و جنسی بع جلوشم خالی گذاشته ما پر کنیم

من اینارو نمیفهمم سرمایه جنسی یعنی چی آخه؟ چی بنویسم جلوش؟

AvalinHost
September 19th, 2012, 13:57
اینجا فقط یه تعریفی از مثلا شرکت با مسئولیت محدود داده و قوانینشو گفته ولی من میگم مثلا تو این شرکت نامه نوشته سرمایه شرکت اعم از نقدی و جنسی بع جلوشم خالی گذاشته ما پر کنیم

من اینارو نمیفهمم سرمایه جنسی یعنی چی آخه؟ چی بنویسم جلوش؟
سلام
سرمایه نقدی رو مثلا بزن 500 هزار تومان و سرمایه غیر نقدی رو هم وارد نکن.
معمولا خود کارشناس مربوطه باید راهنماییت کنه که چجوری فرمها رو پر کنی.
مورد بعدی اینکه اگه میتونی مالیات پرداخت کنی برو دنبال ثبت شرکت چون جدیدا خیلی دارن سخت میگیرن.
موفق باشی.

kamal3401
September 19th, 2012, 14:05
سلام
سرمایه نقدی رو مثلا بزن 500 هزار تومان و سرمایه غیر نقدی رو هم وارد نکن.
معمولا خود کارشناس مربوطه باید راهنماییت کنه که چجوری فرمها رو پر کنی.
مورد بعدی اینکه اگه میتونی مالیات پرداخت کنی برو دنبال ثبت شرکت چون جدیدا خیلی دارن سخت میگیرن.
موفق باشی.

من بیشتر برا درگاه پرداخت میخوام شرکت ثبت کنم چون بدون شرکت درگاه نمیدن!

در ضمن شرکت با مسئولیت محدودم این دردسرارو داره؟؟ مالیات چقدره مگه؟

azarnet
January 4th, 2014, 13:14
اگه ثبت شرکت کنیم باید دفتر هم باز کنیم ؟

Sindad
January 4th, 2014, 13:46
با سلام
بانک ملت بدون ثبت شرکت هم درگاه می دهد.

ولی اگر می خواهید شرکت ثبت نمایید، سرمایه را حداقل 100 هزار تومان باید بزنید که پیشنهاد می کنم مبلغ 1 میلیون تومان بزنید.
موضوع فعالیت هم مواردی بزنید که نیاز به مجوز ارشاد نداشته باشد حتما نیاز نیست که فعالیت شما مرتبط با هاستینگ باشد، برای مثال اگر فعالیت را شبکه بزنید نیاز به مجوز فعالیت شبکه دارید. (طراحی سایت و موضوعات مرتبط نیز مجوز می خواهد)

می توانید برای راحتی کار، فعالیت را سخت افزار بزنید. اضافه کردن فعالیت های زیر نیز می تواند در آینده به شما کمک نماید:
انجام کلیه فعالیت مجازی در جهت پیشبرد اهداف شرکت، دریافت وام و تسهیلات از موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی، ترخیص کالا از گمرکات داخل و خارج کشور، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، انجام کلیه کارهای خدماتی

بعد از ثبت شرکت، به میزان سرمایه اولیه که تعیین کرده اید باید 2 در 1000 آن را مالیات بدهید (مالیات اولیه) یعنی اگر 1 میلیون تومان سرمایه تعیین کرده اید باید 2 هزار تومان را در مدت 60 روز به اداره مالیات تحویل دهید در این صورت به ازای هر روز دیرکرد، جریمه به آن تعلق می گیرد.
همچنین برای هر سال شمسی نیز باید دفاتر تهیه نمایید و به حسابدار بدهید تا آنها را پر کند.

نیازی به اجاره دفتر نیست و می توانید شرکت را با آدرس منزل خود پر نمایید.
موفق باشید

haftsepehr
January 4th, 2014, 14:52
با سلام
بانک ملت بدون ثبت شرکت هم درگاه می دهد.

ولی اگر می خواهید شرکت ثبت نمایید، سرمایه را حداقل 100 هزار تومان باید بزنید که پیشنهاد می کنم مبلغ 1 میلیون تومان بزنید.
موضوع فعالیت هم مواردی بزنید که نیاز به مجوز ارشاد نداشته باشد حتما نیاز نیست که فعالیت شما مرتبط با هاستینگ باشد، برای مثال اگر فعالیت را شبکه بزنید نیاز به مجوز فعالیت شبکه دارید. (طراحی سایت و موضوعات مرتبط نیز مجوز می خواهد)

می توانید برای راحتی کار، فعالیت را سخت افزار بزنید. اضافه کردن فعالیت های زیر نیز می تواند در آینده به شما کمک نماید:
انجام کلیه فعالیت مجازی در جهت پیشبرد اهداف شرکت، دریافت وام و تسهیلات از موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی، ترخیص کالا از گمرکات داخل و خارج کشور، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، انجام کلیه کارهای خدماتی

بعد از ثبت شرکت، به میزان سرمایه اولیه که تعیین کرده اید باید 2 در 1000 آن را مالیات بدهید (مالیات اولیه) یعنی اگر 1 میلیون تومان سرمایه تعیین کرده اید باید 2 هزار تومان را در مدت 60 روز به اداره مالیات تحویل دهید در این صورت به ازای هر روز دیرکرد، جریمه به آن تعلق می گیرد.
همچنین برای هر سال شمسی نیز باید دفاتر تهیه نمایید و به حسابدار بدهید تا آنها را پر کند.

نیازی به اجاره دفتر نیست و می توانید شرکت را با آدرس منزل خود پر نمایید.
موفق باشید

چرا پیشنهاد کردید 1 میلیون؟

Sindad
January 4th, 2014, 14:54
حساب جاری و دریافت وام و حضور در مناقصات مستلزم سرمایه بیشتر است، برای این منظور به نظرم حداقل 1 میلیون تومان را بزنید.

warpro
January 4th, 2014, 16:09
حساب جاری و دریافت وام و حضور در مناقصات مستلزم سرمایه بیشتر است، برای این منظور به نظرم حداقل 1 میلیون تومان را بزنید.

نه عزیز دلم 1 میلیون تومان بزنند باید موقع باز کردن حساب مربوطه شرکت در بانک مبدا ، 35% هزینه اعلام شده را واریز نمایند ، شاید نداشته باشــــند . . .

2- اینکه بنده پیشنهاد می کنم با :: گروه وکلای یاسا | ثبت شرکت, مشاوره حقوقی با وکیل, ثبت برند و وکالت دعاوی حقوقی تهران (http://www.yasa.co) همکاری نماییـــــد . . .

mohama226
January 4th, 2014, 16:46
شما اگر فقط هدفتون درگاه هست ،
بهتره از طریق بانک ملت اقدام کنید و در کمتر از یک ماه میتونید درگاه پرداخت از بانک ملت بگیرید و نیاز به هیچ ثبت شرکت و یا واریز مبلغی هم نیست .
تنها به شعبه مرکزی مراجعه کنید وفرم را پر کنید یا از طریق سایت به پرداخت فرم را بصورت آنلان پر کنید و ارسال کنید و سپس با شما ارتباط برقرار میکنند .
تنها کاری که میکنید کپی شناسنامه و کارت ملی بهشون میدید.
اما اگر از بانک های دیگه بخواین درگاه بگیرین کلی سنگ جلوی پاه قرار میدن .
درضمن ملت و ملی از قدیمی ترین و بهترین و سرشناس ترین بانک هاست اما مابقی بدرد نمیخورند.
از نظر من ملت رو انتخاب کنید .
چون من از بانک سامان هم داشتم که متاسفانه کلاه ب ر داری های بسیار زیادی از طریق درگاه از مشتری هاش میکنه . از خود من بیش از 500000 تومان ***یدند . موقع انتقال وجه توسط کاربر ها ، درگاه و سروشون به مشکلات زیادی برخورد میکنه .
اما ملت کاملا مطمئن هست .
موفق باشید.
:)