PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتان در مورد ویندوز سرور 2012!!

alireza.076
September 19th, 2012, 10:00
به نظر شما این ویندوز چطوری عمل خواهد کرد؟
تا به حال تست نمودید؟
نظرتون رو در مورد این ویندوز بدید اگه نکته ای چیزی هم در موردش دارید لطف کنید
به نظر من هنوز مشکل بزرگ این ویندوز اینه که برنامه هاش نیومده. مثلا vmware نمیتونید نصب کنید
ولی خوب به هر حال بتا هستش
اما به نظر من ویندوز 2003 نسبت به 2008 موفق تر بود
2012 محیطش گنگ هستش. مثلا از کجا باید سرور رو ریستارت کرد؟ من که چیزی توی start نمیبینم

alireza.076
September 19th, 2012, 10:10
البته بر روی فایل vmware کلیک راست کنید
Properties رو بزنید
به بخش Compatibility بوید
run this program in ... تیکش رو فعال کنید
windows 7 رو انتخاب کنید و سپس نصب کنید
البته نمیدونم مشکلی هست یا نه

البته به .net گیر میده
باید از قبل ارتقاع دادش که نمیودنم .net برا ویندوز 2012 هست یا نه

Hippo
September 19th, 2012, 18:10
بنظر من برای ما ایرانیها کار با ویندوز یخرده فراتر از دشوار است و باید رجوع شود به عادت..

AmirHosein
September 19th, 2012, 22:59
تا به حال تست نمودید؟
به نظر من هنوز مشکل بزرگ این ویندوز اینه که برنامه هاش نیومده. مثلا vmware نمیتونید نصب کنید
2012 محیطش گنگ هستش. مثلا از کجا باید سرور رو ریستارت کرد؟ من که چیزی توی start نمیبینم
2003 نسبت به 2008 موفق تر بوده؟ :)) شما کتاب 70-640 ماکروسافت رو بخونید در مورد اکتیو دایرکتوری و .... و یا سایر کتاب های ماکروسافت! شاید 2008 مقابل 2003 چهار الی پنج ضعف داشته باشه!
در مورد 2012 مَن نَصب کَردم محیط جالبی داشت برای ری ست کردن هم میتونید برید گوشه سمت چپ اگر اشتباه نکنم یه منو باز میشه گُزینه Setting رو انتخاب کُنید روی Power کلیک کُنید گُزینه restart رو میبینید ...
2012 فعلا بتا اومده نمیشه به اون صورت روش حساب باز کَرد! ولی رفته به رفته بهتر میشه یادمون باشه هرچیزی اوایلش یه مشکلاتی داره با کمک توسعه دهندگان و مصرف کنندگان مشکلاتش پیدا میشه و سعی میشه توی نسخه های بعدی بهتر بشه مثل سرور 2008 که توی نسخه R2 چندتا مُشکل ناجورش برطرف شد! شاید به چشم نیاد چون خیلی جزیی هست ولی اگر به مشکل بخورید براتون بزرگ میشه ...
امیرحسین ...

alireza.076
September 19th, 2012, 23:32
2003 نسبت به 2008 موفق تر بوده؟ :)) شما کتاب 70-640 ماکروسافت رو بخونید در مورد اکتیو دایرکتوری و .... و یا سایر کتاب های ماکروسافت! شاید 2008 مقابل 2003 چهار الی پنج ضعف داشته باشه!
در مورد 2012 مَن نَصب کَردم محیط جالبی داشت برای ری ست کردن هم میتونید برید گوشه سمت چپ اگر اشتباه نکنم یه منو باز میشه گُزینه Setting رو انتخاب کُنید روی Power کلیک کُنید گُزینه restart رو میبینید ...
2012 فعلا بتا اومده نمیشه به اون صورت روش حساب باز کَرد! ولی رفته به رفته بهتر میشه یادمون باشه هرچیزی اوایلش یه مشکلاتی داره با کمک توسعه دهندگان و مصرف کنندگان مشکلاتش پیدا میشه و سعی میشه توی نسخه های بعدی بهتر بشه مثل سرور 2008 که توی نسخه R2 چندتا مُشکل ناجورش برطرف شد! شاید به چشم نیاد چون خیلی جزیی هست ولی اگر به مشکل بخورید براتون بزرگ میشه ...
امیرحسین ...

این فقط نظر بود. هر کسی یه عقیده ای داره، اینجوری که معلومه اکثر کاربرا به طرف ویندوز سرور 2003 میره. یه خوبیش مصرف پایین منابع هست مثلا، خوب برای کسی که رم 512 داره ویندوز 2008 جواب میده اما مناسب نیست، پس 2003 کاربردی تر شده
آره محیط 2012 جالبه، مثلا تا حدود بعضی بخش ها تفاوت کردن، مثلا ویستا با سون خیلی شباهت داره ولی 8 باز کمی بیشتر به سون شباهت داره
ما خوب باز هم نمیشه تصمیم گرفت و در حال حاظر بتا هست

itmseven_gmail_com
September 19th, 2012, 23:34
از سایت مایکروسافت
قدرت ویندوز سرور 2012 در مراکز داده بزرگ جهان ، کسب و کارهای کوچک را نیرومند ساخته و برای سازمانها در هر اندازه و گستردگی که باشند ، مزیت و ارزش رقابتی ایجاد میکند. همچنین ویندوز سرور 2012 امکان تعریف گروه بندی سرورها ، ارائه صدها ویژگی جدید ، و پیشرفت در عرصه مجازی سازی ، شبکه ، ذخیره سازی ، محاسبات ابری ، اتوماسیون و بیشتر را فراهم آورده است .
نگران نباشید ، ویندوز 2012 را دریافت کنید ، زیرا به شما کمک می کند تا فعالیت های فناوری اطلاعات خود را طوری پیاده سازی و مدیریت نمایید که موجب کاهش هزینه ها شده و همچنین باعت ارائه سطح جدیدی از ارزش برای کسب و کار خود شوید.
مجازی ساز Pella Windows
بدانید که چرا pella به جای Hyper-V انتخاب شد
تا اینکه جایگزین VMware شده و زیرساخت های خصوصی ابری را در دست گیرد...

http://www.microsoft.com/casestudies/Case_Study_Detail.aspx?CaseStudyID=710000001055

DaryaHost
September 19th, 2012, 23:36
من رو vmware نصبش کردم. خیلی سنگین بود

alireza.076
September 19th, 2012, 23:45
فقط نسخه 64 بیتی موجوده؟

mohsened
September 19th, 2012, 23:46
این فقط نظر بود. هر کسی یه عقیده ای داره، اینجوری که معلومه اکثر کاربرا به طرف ویندوز سرور 2003 میره. یه خوبیش مصرف پایین منابع هست مثلا، خوب برای کسی که رم 512 داره ویندوز 2008 جواب میده اما مناسب نیست، پس 2003 کاربردی تر شده
آره محیط 2012 جالبه، مثلا تا حدود بعضی بخش ها تفاوت کردن، مثلا ویستا با سون خیلی شباهت داره ولی 8 باز کمی بیشتر به سون شباهت داره
ما خوب باز هم نمیشه تصمیم گرفت و در حال حاظر بتا هست

این کاربری که شما میفرمایید غیر از چروکسی چیزی از Windows server متوجه نمیشه :)
ویندوز سرور خیلی فراتر از این صحبت هاست . توی بحث شبکه وارد بشید و دوره های MCITP که مربوط به ویندوز سرور 2008 هست رو ببینید متوجه میشید.

MagicVps.Com
September 20th, 2012, 00:08
تا به حال تست نمودید؟

اینکه 2003 میگید موفتر بود یک اشتباه هست و این قضیه فقط توی ایران هست اونهم برای چیز پی ام مطمن باشدی اگر این قضیه نبود خیلی وقت یپش توی سیستم هاستینگو سرور پیش ایرانیان هم این نسخه منتقرض شده بوده اصلا2003 با 2008r2 قابل مقایسه نیستند

info@sjk.ir
September 21st, 2012, 14:01
من هم برای تست چند روز پیش نصب کردم جدا از بحث کرکش که گیر نیومد که شاید من گیر نیووردم فوق العاده سنگین بود. از نظر من 2003 بهترینه ولی بعضی از کارها اجبارا باید 2008 نصب کرد مثل نصب Enkompass
ولی فعلا ندیدم چیزی باشه که اجباری باشه روی 2012 نصب کرد.

aalireza439
September 22nd, 2012, 19:03
من هم امشب این ویندوز سرور 2012 رو می گیرم ، ببینیم چه جوریاست.
در مورد ویندوز سرور 2003 و 2008 ، بدون هیچ شکی ویندوز سرور 2008 بهتره .

taghi.karimi
September 22nd, 2012, 19:53
روی این ویندوز جدا از موارد خردی که تغییر داشته مانور بسیار زیادی روی Hiper-V داده شده است.