PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریدایرکت شدن دامین بعد از زمان معین ؟

0060
September 19th, 2012, 02:19
درود

قصد داریم دامین yoursite.com بعد از مثلا 5 ثانیه به دامین yoursite1.com منتقل بشه هر دو دامین روی یک هاست و یک سایت هستن ، کنترل پنل cPanel هست راهی برای این کار هست ؟

ArioHost
September 19th, 2012, 03:15
این کد رو درون فایل به اسم index.htm قرار بدید و در شاخه روت yoursite.com قرار بدید ، بعد 5 ثانیه به yoursite1.com منتقل می شه

<html>
<head>
<meta http-equiv="refresh" content="5;url=yoursite1.com">

</head>

<body>
</body>
</html>

i-whost
September 19th, 2012, 08:46
فکر کنم این براتون بهتر باشه ;)

<script type="text/javascript"><!--function delayer(){ window.location = "u site/"}//-->
</script>

<body onload="setTimeout('delayer()', 100)">

0060
September 19th, 2012, 10:50
:106: هیچکدوم جواب نداد !

CMS سایت وردپرس هست افزونه ای برای این کار نیست ؟ یا از طریق .htaccess نمیشه این کارو کرد ؟

ArioHost
September 19th, 2012, 12:19
شما فرمودید که می خواید از سایت yoursite.com به yoursite1.com منتفل شید این به وردپرس ارتباطی نداره شما این فایل که گفتم رو در شاخه root سایت اول قرار بدید که بعد از 5 ثانیه منتقل بشه به سایت دوم حالا سایت دوم روش وردپرس هست یا هر چیزه دیگه ای اگر نتونستید پیام خصوصی بدید براتون انجام بدم

0060
September 19th, 2012, 12:23
شما فرمودید که می خواید از سایت yoursite.com به yoursite1.com منتفل شید این به وردپرس ارتباطی نداره شما این فایل که گفتم رو در شاخه root سایت اول قرار بدید که بعد از 5 ثانیه منتقل بشه به سایت دوم حالا سایت دوم روش وردپرس هست یا هر چیزه دیگه ای اگر نتونستید پیام خصوصی بدید براتون انجام بدم

ببینید توی پست اول هم نوشتم هر 2 دامین روی یک هاست هست و هر دو دامین مال یک سایت ( سایت با 2 دامین بالا میاد ) از ریدایرکت خود سی پنل هم میتونیم انجام بدم ولی میخوام یه وقفه چند ثانیه ای باشه

این کدی که شما دادید رو که میزارم اصلا سایت بالا نمیاد دیگه

0060
September 19th, 2012, 12:36
مشکل ریدایرکت حل شد ولی یه مشکل دیگه داره

سایت رو منتقل میکنه به دامین yoursite1.com ولی مثلا وقتی میرم به yoursite1.com/page1 اینو هم منتقل میکنه yoursite1.com !

i-whost
September 19th, 2012, 13:48
کد تو کدوم قسمت وارد کردید!

ArioHost
September 19th, 2012, 16:48
اگه شما هر دو دامین رو به یه دایرکتوری وصل کرده باشید زمانی که فایل از طریق دامین اول میاد به دامین دوم میره با این تفاوت که باز همون دایرکتوری رو باز می کنه

برای اینکه مشکلتون حل بشه
شما باید برای هر دامین یک دایرکتوری جدا درست کنید
بعد این فایل که منتقل می کنه رو در دایرکتوری دامین اول قرار بدید

اگر از سی پنل استفاده می کنید
برای اینکار به بخش Addon Domains برید و دامین دوم رو add کنید و یه شاخه جدید واسه دامین دوم ایجاد می کنه

محتویات سایت را در دایرکتوری ایجاد شده برای دامین دوم آپلود کنید

0060
September 19th, 2012, 17:21
اگه شما هر دو دامین رو به یه دایرکتوری وصل کرده باشید زمانی که فایل از طریق دامین اول میاد به دامین دوم میره با این تفاوت که باز همون دایرکتوری رو باز می کنه

برای اینکه مشکلتون حل بشه
شما باید برای هر دامین یک دایرکتوری جدا درست کنید
بعد این فایل که منتقل می کنه رو در دایرکتوری دامین اول قرار بدید

اگر از سی پنل استفاده می کنید
برای اینکار به بخش Addon Domains برید و دامین دوم رو add کنید و یه شاخه جدید واسه دامین دوم ایجاد می کنه

محتویات سایت را در دایرکتوری ایجاد شده برای دامین دوم آپلود کنید

:d راه سخته رو رفتید دوست گرامی ادد دامین و استفاده از کدهای انتقال که توی نت پر هست خوب میدونستم ولی نمیخواستم این کارو بکنم .

بیشتر نظرم روی
.htaccess بود که همون ریدایرکت معمولی ( 301 ) رو با یک تاخیر انجام بدم ، نشد که نداره ولی خیلی گشتم کدی نتونستم پیدا کنم گفتم شاید دوستان توی انجمن بتونن کمک کنن

ArioHost
September 19th, 2012, 19:51
باز در هر حالت شما برای اینکه حتی از htaccess استفاده کنید باید هر دامین رو به یه دایرکتوری جدا ارتباط بدید

راه برای این کار زیاد هست

یه راه دیگه

<script type="text/javascript">
var url = "http://yoursite1.com";
var delay = 5000;
setTimeout(function() {
window.location.href = url;
}, delay);
</script>