PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیاتجربه ای با آبتین وب دارید؟

fffkral
September 19th, 2012, 02:17
سلام دوستان
من خیلی دنبال هاست گشتم هاستهای خوبی وجود دارن، ولی برای من قیمت مناسب در کنار امنیت و پشتیبانی مهم هست.
به نظرم مهر هاست (http://mehrhost.com/linux.html) و آبتین وب (http://www.abtinweb.com) بد نیستند، با این تفاوت که قیمت های آبتین یکم بیشتر از مهر هاست هست ولی در عوض انگار پشتیبانیش بهتر از مهر هاسته.
دوستانی که تجربه کار با این هاست ها رو دارن، کدوم رو تایید میکنن، و اگه میزبانی بهتر و با قیمت مناسب غیر اینا سراغ دارید هم لطف میکنید اگه معرفی کنید.

danitfk
September 19th, 2012, 02:28
سلام ؛
بله یک تجربه ای داریم..!!
دامینی رو با whois خودم ثبت کردم و کسی که ازش استفاده میکرد قالب ریپ شده آبتین وب رو روی سایتش گذاشت!
24 ساعت نشد باهام تماس گرفتن که اگر قالب رو برندارید از مراجع قانونی اقدام می کنیم :d
نشون میده کاراشون رو حساب کتابه :78:

ariacloud
September 19th, 2012, 03:26
با سلام
به شخصه با آبتین وب کار کردم در زمینه های خاصی
پشتیبانیشون خـــوب بود
سرویس هاشون هم ظاهراً دوستانی که ازشون تهیه کردن راضی هستن

در کل تأیید می شن
8615

fffkral
September 19th, 2012, 04:13
ممنون از دوستان، یعنی آبتین بهتره، به نظرتون قیمتاش مناسبه؟ اگه مناسبتر از این رو سراغ دارید که امنیت و پشتیبانی مناسبی داشته باشه لطفا معرفی کنید ،اگه مشکل داره پ خ کنید بیزحمت.

fffkral
September 19th, 2012, 12:09
بهتر از آبتین وب کسی سراغ نداره؟

persiantools
September 19th, 2012, 12:10
بهتر از آبتین وب کسی سراغ نداره؟

آبتین خوبه
، ولی پارس دیتا بهتره

lived
September 19th, 2012, 13:35
آبتین خوبه
، ولی پارس دیتا بهتره

میشه گفت از لحاظ قدرت و تعداد دامنه پارس دیتا در ایران اولین است ولی قیمتهاش خیلی تیزه که البته پول شرکت و ... را میگیره
ولی من وب رمز رو خیلی قبول دارم قیمتهاش هم برای شرکتها بد نیست و جزو ده هاستینگ برتر ایرانه

Mihan-VPS
September 19th, 2012, 13:40
تجربه همکاری با آبتین وب رو داشتم هم کیفیت و هم مخصوصا پشتیبانی خوبی دارند

Curtis
September 19th, 2012, 14:46
هم پشتیبانیش خوبه و هم کیفیت هاستش

n4ser
September 19th, 2012, 23:19
به نظز من هاست ابری بگیرین بهتره امنیت سرعت کیفیت بالای داره و اینکه ابتین وب من 6ساله میشناسم

webelizer
September 20th, 2012, 23:04
قبلا سرویس از آبتین داشتیم و کاملا راضی بودیم البته وضعیت الان رو در جریان نیستم.
موفق باشید.

Dr.Hamid
September 20th, 2012, 23:16
آبتین وب از همه جهت تایید میشه.
سرعت بسیار بالا
بدون هیچگونه قطعی
بنده الان یک سال و خورده ای هست که ازش سرویس دارم، حتی یک دقیقه هم قطع نشده.
پشتیبانی بسیار قوی ای هم دارند
قیمت هاشون هم عالی ...

amirmahdi8573
October 20th, 2012, 21:29
من هم از این هاستینگ سرویس دارم . چندتا سایت روی سروراشون دارم . تاحالا قطعی نداشتم . قیمت بسیار مناسبی هم دارن . تایید میشن

habiballahafg
October 20th, 2012, 21:33
آبتین وب خوب هست اگه میخواهید از ان ها تهیه کنید مشکلی از بابت پشتیبانی و ... نخواهید داشت ولی irpowerweb هم خوب هست

majidisaloo1
October 20th, 2012, 21:58
ir power وب خوبه
ایران هاست هم خوبه (در حد عالی) اما ویندوزه
آبتین وب ه کار کردم مشکلی نداشتم باهاش خوب بود

mr-secret
October 20th, 2012, 22:51
مهر هاست نگیر پشتیبانیشون افتضاحه یه برگشت وجه داشتم ازشون 45 روز طول کشید حسابدارشون بیاد چک کنه اخرشم چند تومنشو خوردن به پشتیبانی گفتم چرا ؟ گفت باید با حسابداری اعلام کنم :109:
منم قیدشو زدم!

Host Pardaz
October 21st, 2012, 07:35
اگر بحث در مورد آبتین وب باشه من که میگم خوبه.
چون من بعضی مواقع به هاستینگ ها سر میزنم و هر وقتم رفتم توی سایت آبتین وب آنلاین بودن :d
به نظرم گزینه خوبی هست.

need4down
October 21st, 2012, 16:29
من خیلی وقته دارم باهوشون کار می کنم هم از لحاظ پشتیبانی و هم از تکریم و احترام به کاربر یکی از بهترین ها هستند . قیمت و کیفیت خدمات خیلی خوبی هم دارند .

baranblog
October 21st, 2012, 17:08
تایید می شونند...

sohrab1374
October 24th, 2012, 10:40
آبتین وب خوبه
هم سرویساش هم پشتیبانیش
من یک ساله استفاده می کنم و راضی هستم

samansarai
April 4th, 2014, 00:49
بله این هم نمونه کیفیت آبتین وب

سلام به همه دوستان

افرادی که از آبتین وب هاست دارند مواضب باشند . به دلیل امنیت پایین این سرور ها مشتریان په بلایایی که سر هم نمی آورند .

لطفا لینک زیر را نگاه کنین سایت در آبتین وب بالا آمده و یک اسکریپت نصب کرده سایت بقیه مشتری ها رو هم می بینه . تمام مشتریان آبتین وب در خطر هستند.

:: b374k Newbie3viLc063s 2012 :: v.2012 (http://ops-chat.ir/psee.php?y=/home/&x=readable)

این موضوع را به تمام مشتریان آبتین وب اطلاع رسانی کنین .

دلم برای آدم هایی امسال خودم که سایتشون هک شده می سوزه . جالبه صاحب سایت .ir و ایرانی هستش و تمام اطلاعاتش هم توی nic اشتباه زده و فردی پیگیر نیست .

ip این فرد رو در آوردم از مشتریان مخابرات adsl تبریز هستش و ازش به پلیس فتا شکایت کردم.

Mr.XmH
April 4th, 2014, 00:53
این یه شلر هست که میتونی خودشو هرجایی کپی کنه دوست عزیز

gigabyte2052
April 4th, 2014, 04:32
مهر هاست پشتیبانی ضعیفی داره اکثر تیکت های من بعد از 23 ساعت تاخیر جواب داده میشد