PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید vps

reza_biham
September 19th, 2012, 02:01
سلام من vps جدید میخوام خریداری کنم در حال حاظر سرور ها یی که دارم با ccporoxy کار میکنم مقداری به نظر خودم با لطف دوستان پورت هایی که میگن واقعی نیست و افت سرعت روی یوزرهام دارم تو فکرم از لینوکس ibsng استفاده کنم ولی تا حالا اصلا کار باحاش نکردم و اطلاعاتی ندارم
1.ایا سرعت یوزرهام رو کم نمیکنه ؟
2.کسی میتونه در صورت خرید کاملا اموزش بده؟
3.نرم افزار بهتری هست که با حاش کار کنم؟
4.کدوم نرم فزار رو پیشنهاد میدید؟

softlayer
September 19th, 2012, 02:18
درود
تقاضای خودتون رو در بخش درخواست سرویس ارئه بدید
درخواست سرور مجازی (http://www.webhostingtalk.ir/f13/)
موفق باشید

فروش سرور مجازی از 6 کشور دنیا سوئیس هلند المان کانادا امریکا انگستان
HETZNER-GORACK-WORLDSTREAM-IWEB-REDSTATION-EQUINIX
WWW.MAHTAONLINE.COM (http://mahtaonline.com)

saeed_m27
September 19th, 2012, 02:23
دوست عزیز در بخش درخواست سرور مجازی تاپیک باز کنید در این بخش امکان ارایه آفر نیست

danitfk
September 19th, 2012, 02:33
واقعا متوجه قوانین سایت نمیشید؟؟؟

[*=right]۶- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

KIACOMPANY
September 21st, 2012, 15:27
سلام من vps جدید میخوام خریداری کنم در حال حاظر سرور ها یی که دارم با ccporoxy کار میکنم مقداری به نظر خودم با لطف دوستان پورت هایی که میگن واقعی نیست و افت سرعت روی یوزرهام دارم تو فکرم از لینوکس ibsng استفاده کنم ولی تا حالا اصلا کار باحاش نکردم و اطلاعاتی ندارم
1.ایا سرعت یوزرهام رو کم نمیکنه ؟
2.کسی میتونه در صورت خرید کاملا اموزش بده؟
3.نرم افزار بهتری هست که با حاش کار کنم؟
4.کدوم نرم فزار رو پیشنهاد میدید؟

سلام دوست عزیز
به نظر من لینوکس + IBSng عالیه چون رم کمتری میگیره سرعت عالیه و افت سرعت با تنظیمات و کانفیگ ما از بین میره:

دوستان عزیز هر مشکلی باشه انجام میدهیم در مورد اکانتینگ IBSng از جمله :
1-انلاین ماندن یوزرها
2-خطا در گزارش دهی
3-مولتی بودن یوزرها
و.........
ID yahoo : AceIBSng

Tel : 09357290813

arash1372
September 25th, 2012, 20:13
دوست عزیز

- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)