PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دلار فری لنسر - برداشت مستقیما به حساب مشتری

majid-f
September 18th, 2012, 15:13
در این پست شرایط عمومی عنوان می شود. موجودی را همیشه در آخرین پستم اعلام می‌کنم.

۱. من کار خرید و فروش دلار انجام نمی‌دهم. سورس پول درآمد کار برنامه نویسی و موجودی حساب من در سایت فری لنسر است.
۲. برداشت مستقیما به حساب مشتری انجام می‌شود پرداخت کننده شرکت معتبر فری‌لنسر و واریز مس پیمنت است. یعنی هزینه‌ برداشت به حساب پی‌پل یک دلار است و انتقال به مانی‌بوکرز هزینه ندارد. در هر صورت این هزینه را خود من متقبل می شوم و شما مبلغ خالص را دریافت می‌کنید و هزینه انتقال نمی‌پردازید.
۳. واریزها غیر قابل برگشت است و بعد از واریز به حساب شما امکان پس گرفتن پول را ندارم.
۳. انتقال هم به حساب پی‌پل امکان پذیر است و هم به حساب مانی‌بوکرز
۴. در فری‌لنسر هفته‌ای دوبار می‌توان درخواست برداشت گذاشت.

درصورتی که درخواست تا ساعت ۱:۳۰ بامداد دوشنبه گذاشته شود واریز روز سه‌شنبه (معمولا صبح زود) انجام می‌شود
در صورتی که از ۱:۳۰ بامداد دوشنبه بگذرد تا ساعت ۱:۳۰ بامداد پنجشنبه درخواست ثبت شود، واریز روز جمعه (معمولا صبح) انجام می‌شود.
۵. قیمت روز را با مراجعه به سایت های دارای رنکینگ بالا در گوگل و بررسی قیمت فروش دلار پی‌پل آنها تعیین می‌کنم. سایت‌ها را در اینجا نام نمی‌برم، اما کافی است در گوگل عبارت «فروش دلار پی پال» را جستجو کنید و سایت‌های صفحه اول نتایج را چک کنید. قیمت را طوری تعیین می کنم که مبلغ مناسبی از ارزان‌ترین نرخ در بین سایت‌های مرجع ارزانتر باشد. بسته به شرایط گاهی قیمت را در پست اعلام موجودی قید می‌کنم در غیر این صورت قیمت را از طریق پیام خصوصی می‌توانید بپرسید.
۶. شماره حساب و کارت برای پرداخت ریالی به مشتری اعلام می‌شود. مشتری باید واریز ریالی را قبل خاتمه مهلت خرید انجام دهد در غیر این صورت معامله فسخ شده تلقی می‌شود.
۷. در صورتی که واریز ریالی به موقع انجام شود، مطلب با ادیت کردن همان پست اعلام موجودی اعلام می‌شود تا دیگران برای خرید تلاشی نکنند. سپس درخواست برداشت به حساب اعلام شده توسط مشتری در سایت فری‌لنسر ثبت می‌شود و کپی خروجی صفحه برداشت به ایمیل مشتری ارسال می‌شود.
۸. فری‌لنسر طبق روال معمول خود در زمان اعلام شده مبلغ را به حساب مشتری منتقل می‌کند.
۹. از مشتری انتظار می‌رود وصول دلار و رضایت یا عدم رضایت خود از معامله را در این فورم اعلام کند. با دوستانی که این مورد را عمل نکنند دفعات بعد معامله نمی‌شود!
۱۰. برای اطمینان از اینکه به اندازه مبلغ مورد ادعا موجودی دارم اگر عضو فری لنسر باشید یک راه هست. در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی بپرسید تا راهنمایی کنم.
۱۱. سوابق من در زمینه برنامه‌نویسی پروژه‌ای را می توانید با مراجعه به پروفایلم در فری لنسر چک کنید: customapps | Freelancer.co.uk - CSS,HTML,HTML5,Javascript,jQuery / Prototype (http://www.freelancer.co.uk/u/customapps.html)
۱۲. فعالیت عمومی من در زمینه برنامه‌نویس را می‌توانید با مراجعه به پروفایلم در استک اورفلو چک کنید: User Majid Fouladpour - Stack Overflow (http://stackoverflow.com/users/66580)
۱۳. برای تماس با من می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

majid4466@gmail.com
۰۹۳۶۹۲۳۴۰۴۲
yahoo id: majidfouladpour@yahoo.co.uk

با تشکر
عبدالمجید فولادپور

تذکر مهم:
لطفا برای برداشت ایمیل پی پل بدون سابقه در فریلنسر اعلام کنید.

majid-f
September 18th, 2012, 15:19
شرایط عمومی: پست اول این موضوع را بخوانید.
موجودی قابل انتقال: ۲۷۵ دلار
حداقل خرید: ۲۷۵ دلار
مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱ ساعت ۲۰:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۳۰ شهریور ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۳۱ شهریور ۹۱

majid-f
September 22nd, 2012, 12:49
موجودی قابل انتقال: ۲۷۵ دلار
حداقل خرید: ۲۷۵ دلار
مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱ ساعت ۲۰:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۳۰ شهریور ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۳۱ شهریور ۹۱

فروخته شد.

majid-f
November 5th, 2012, 21:17
موجودی قابل انتقال: ۲۲۰ دلار
حداقل خرید: ۲۲۰ دلار
مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۱۹ آبان ۹۱

majid-f
December 9th, 2012, 20:26

موجودی قابل انتقال: ۱۳۶ پوند قابل تبدیل به ۲۰۹ دلار
حداقل خرید: کل موجودی (۱۳۶ پوند یا ۲۰۹ دلار)

قیمت فعلی (تا قبل از معامله به روز میشه)
- هر دلار۲۹۵۰ تومان
- هر پوند ۴۶۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۱ ساعت ۱۶:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۲۳ آذر ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۲۴ آذر ۹۱

فروخته شد

majid-f
December 11th, 2012, 12:47
اقای فولادپور مثل همیشه خریدراریم

اقای فولادپور یکی از بهترین فری لنسر کار های ایران هستن و 10000 % تایید میشن !

آقای جعفری هم از مشتری‌های خیلی خوب و گل هستن و انشالا دفعات بعد با هم باز هم معامله میکنیم. اما این بار قسمت نشد.

dforosh
December 14th, 2012, 11:19
سلام

خرید از آقای فولادپور انجام شد و ایشون 100% تایید میشن
خوش قولی ، صداقت و انصاف از صفات بارز ایشان است

موفق و پیروز باشند

majid-f
January 5th, 2013, 20:31

موجودی قابل انتقال: ۴۷۵ دلار
حداقل خرید: ۳۰۰ دلار

- هر دلار۳۲۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: یکشنبه ۱۷ دی ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: دوشنبه ۱۸ دی ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: سه‌شنبه ۱۹ دی ۹۱

کل موجودی فروخته شد.

majid-f
January 15th, 2013, 21:30

- هر دلار۳۳۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۲۷ دی ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۲۸ دی ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۲۹ دی ۹۱

۳۰۰ دلار از موجودی فروخته شد. ۱۷۵ دلار باقی مانده که برای سه شنبه هفته بعد قابل واریز است.

bepad
January 15th, 2013, 21:32
میتونید ویزا کارت مجازی صادر کنید 5 دلاری؟

majid-f
January 15th, 2013, 21:45

متاسفانه خیر. اگر پست اول این موضوع رو بخونید متوجه می شید -- من خودم حتی یک اکانت پی پل هم ندارم.

rezahesami
January 15th, 2013, 21:57

5 دلار رو خواستید بدید براتون پرداخت کنم برای 5 دلار نمیصرفه کارت صادر شه یا شما بخرید

rezahesami
January 15th, 2013, 22:07

- هر دلار۳۳۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۲۷ دی ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۲۸ دی ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۲۹ دی ۹۱

300 دلار رو من میخام ، میشه پیام خصوصی تون رو بخونید

rezahesami
January 18th, 2013, 10:28
یک خرید 300 دلاری از ایشون انجام شد ، در موعدی که فرموده بودن و بدون اشکال انجام شد
با تشکر از جناب فولادپور عزیز:53:

majid-f
January 20th, 2013, 11:16

موجودی قابل انتقال: ۱۷۵ دلار
حداقل خرید: ۱۷۵ دلار

- هر دلار۳۳۵۰ تومان

مهلت واریز ریال: یکشنبه ۱ بهمن ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: دوشنبه ۲ بهمن ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: سه‌شنبه ۳ بهمن ۹۱

فروخته شد.

Ebay_Seller
January 20th, 2013, 20:06

موجودی قابل انتقال: ۱۷۵ دلار
حداقل خرید: ۱۷۵ دلار

- هر دلار۳۳۵۰ تومان

مهلت واریز ریال: یکشنبه ۱ بهمن ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: دوشنبه ۲ بهمن ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: سه‌شنبه ۳ بهمن ۹۱

یعنی مهلت واریز ریال تا همین امروز هست؟ در این صورت چند ساعت وقت باقی هست؟
در ضمن قیمت رو عوض کردین گرونتر کردین یا ارزونتر؟ ارزونتر باز هم جا داره؟

majid-f
January 20th, 2013, 21:36
یعنی مهلت واریز ریال تا همین امروز هست؟ در این صورت چند ساعت وقت باقی هست؟
در ضمن قیمت رو عوض کردین گرونتر کردین یا ارزونتر؟ ارزونتر باز هم جا داره؟

بله از مهلت پرداخت چیز زیادی باقی نمونده -- یک ساعت و نیم. قیمت رو هم ۵۰ تومان تعدیل کردم چون دلار بالا رفته و این قیمت حتی الان هم زیر قیمت اسکناس هست.

rezahesami
January 20th, 2013, 22:00
بله از مهلت پرداخت چیز زیادی باقی نمونده -- یک ساعت و نیم. قیمت رو هم ۵۰ تومان تعدیل کردم چون دلار بالا رفته و این قیمت حتی الان هم زیر قیمت اسکناس هست.

اگر مونده هنوز من میخام 175 تا رو جناب فولادپور

majid-f
January 20th, 2013, 22:04
اگر مونده هنوز من میخام 175 تا رو جناب فولادگر

اقدام کنین دوست عزیز. در ضمن جسارتا بنده فولادپور هستم :-)

Ebay_Seller
January 21st, 2013, 04:17

من هم می خواستم اما ماشالا اینقدر دیر جواب دادین که دیگه گفتم جواب نمی دین.

majid-f
January 21st, 2013, 10:11
من هم می خواستم اما ماشالا اینقدر دیر جواب دادین که دیگه گفتم جواب نمی دین.

دوست عزیز یک مثلی هست که میگه آبی که بالا سرش وایسی جوش نمیاد! من بعد از زدن پست باید برم به کارم برسم. برای همین هم همه اطلاعات مهم رو همینجا گفتم تا کمتر سوال بی جواب باقی بمونه. سوال شما هم اگر جسارت نباشه با کمی دقت جوابش همینجا بود. اگر خودتون مردد و دودل بودین اون یک امر دیگه ست.

rezahesami
January 22nd, 2013, 11:25
با نهایت تشکر از جناب فولادپور عزیز ، مثل همیشه به موقع و دقیق خریدی که انجام داده بودم از ایشون انجام شد.
کار کردن و صحبت کردن با مرد با وقار ، متین ، مورد اعتماد و خوش قولی مثل ایشون برای من مایه افتخاره.:53:

majid-f
February 6th, 2013, 12:36

موجودی قابل انتقال: ۱۱۹ دلار
حداقل خرید: ۱۱۹ دلار

- هر دلار۳۶۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۲۰ بهمن ۹۱

فروخته شد.

rezahesami
February 6th, 2013, 20:19
سلام جناب فولادپور
اگر فروش نرفته من ميخام ازاون ١١٩ دلار رو،ممنون ميشم اطلاع بديد

majid-f
February 6th, 2013, 20:28
سلام جناب فولادپور
اگر فروش نرفته من ميخام ازاون ١١٩ دلار رو،ممنون ميشم اطلاع بديد

متاسفانه ۶۹ دلار بیشتر باقی نمونده. بقیه ش رو دوستی ریال پرداخت کرده و گفته توی فری لنسر براش نگه دارم. اگر ۶۹ دلار رو میخواید مال شما :)

قصد داشتم پست رو اصلاح کنم اما تنبلی کردم. شرمنده.

rezahesami
February 6th, 2013, 20:34
باشه مشكلي نداره،٦٩ دلار رو لطف كنيد منتها من بيرون هستم يه نيم ساعت ديگه ميرسم خونه مزاحم تون ميشم اگر باشيد.رسيدم تو ياهو پيام ميدم،ممنون

majid-f
February 6th, 2013, 21:03
باشه مشكلي نداره،٦٩ دلار رو لطف كنيد منتها من بيرون هستم يه نيم ساعت ديگه ميرسم خونه مزاحم تون ميشم اگر باشيد.رسيدم تو ياهو پيام ميدم،ممنون

درخواست رو گذاشتم، خروجی رو هم براتون ارسال کردم.

rezahesami
February 6th, 2013, 21:13
دیدم ، ممنون از اعتمادتون ، شماره حساب رو درخواست کردم لطفا برام پیام خصوصی کنید واریز رو انجام بدم ، یک دنیا ممنون

peyman hovisham
February 7th, 2013, 02:19
salam ozr mekham inja in soal ro matrah mikonam dar avalin forsat hazf mekonam in post ro
Man ye joraee freelancer hastam ama faghat vase irani kar kardam ta alan,mikhastam shoro konam az freelancer.com va odesk va ... sefaresh begiram moshkele zaban nadaram aslan va fek mekonam mitonam az pasesh bar beyam,faghat va faghat moshkel ine k mikham paypal baz konam k inam moshkeli nist mozo ine k megan zod block meshe hesab
donbale kasi bodam bodam k az in ravesh po; dar meyare btone rahnameem kone k chejore ye paypal stable dashte basham k beshe rosh hesab kard

yek donya mamnoon misham age yekam baram tozih bedid

majid-f
February 7th, 2013, 03:54
salam ozr mekham inja in soal ro matrah mikonam dar avalin forsat hazf mekonam in post ro
Man ye joraee freelancer hastam ama faghat vase irani kar kardam ta alan,mikhastam shoro konam az freelancer.com va odesk va ... sefaresh begiram moshkele zaban nadaram aslan va fek mekonam mitonam az pasesh bar beyam,faghat va faghat moshkel ine k mikham paypal baz konam k inam moshkeli nist mozo ine k megan zod block meshe hesab
donbale kasi bodam bodam k az in ravesh po; dar meyare btone rahnameem kone k chejore ye paypal stable dashte basham k beshe rosh hesab kard

yek donya mamnoon misham age yekam baram tozih bedid

دوست عزیز اگر مخاطبتون من هستم باید با تاسف بگم که از شخص نابلدی پرسیدین. من الان ۴ سال میشه که توی فری لنسر کار میکنم (از زمانی که اسمش getafreelancer.com بود و مالکش یه شرکت سوئدی بود). با این حال هنوز اکانت پی پل ندارم. تا قبل از ماجراهای انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ مانی بوکرز با ایرانی ها مشکلی نداشت و من قصد داشتم یک حساب مانی بوکرز باز کنم که بعد اون هم برای ما بسته شد. من از همون اول دلار رو به این صورتی که الان عمل می کنم تبدیل به تومن می کردم -- یعنی یک مشتری پیدا میکنم و مقدار و نرخ رو توافق می کنیم و بعد درخواست برداشت رو به حساب پی پل مشتری می گذارم. البته تا چند سال من با این فورم و نظایرش آشنا نبودم و تماس و درخواست اولیه از جانب من بود و طبیعتا ریال رو هم بعد از رسیدن دلار به حساب مشتری می گرفتم که البته زیاد خوش آیند نیست و یک کم استرس باید تحمل کنید اما هیچ وقت هم کسی یک ریال هم از من نخورد.

متاسفانه من سوال اصلی شما رو نتونستم جواب بدم. سوال رو بزارین باشه شاید دوستان دیگه بتونن راهنمایی تون کنن.

در هر حال موفق باشین.

majid-f
February 7th, 2013, 10:20
دیدم ، ممنون از اعتمادتون ، شماره حساب رو درخواست کردم لطفا برام پیام خصوصی کنید واریز رو انجام بدم ، یک دنیا ممنون

آقا رضای گل،

همین الان خبر رای دادگاهی در اتحادیه اروپا نسبت به رفع تحریم بانک صادرات رو دیدم:
http://www.*******business.com/eu-court-rules-against-iran-bank-sanctions-488636.html

امیدوارم روی پایین اومدن قیمت دلار تاثیر بذاره و کمی از اون بالا بکشش پایین. می خواستم بهتون بگم اگر به مبارکی این اتفاق افتاد زیان شما رو جبران میکنم -- قرار نیست دلار موعددار بخرین و قبل از رسیدن به دستتون بخاطر افت قیمت ضرر کنین. در ضمن خود من چون دلار رو نخریدم تعدیل قیمت و اعاده مقداری از مبلغ رو ضرر حساب نمی کنم بنابراین نگران من نباشین.

rezahesami
February 7th, 2013, 11:48
آقا رضای گل،

همین الان خبر رای دادگاهی در اتحادیه اروپا نسبت به رفع تحریم بانک صادرات رو دیدم:
http://www.*******business.com/eu-court-rules-against-iran-bank-sanctions-488636.html

امیدوارم روی پایین اومدن قیمت دلار تاثیر بذاره و کمی از اون بالا بکشش پایین. می خواستم بهتون بگم اگر به مبارکی این اتفاق افتاد زیان شما رو جبران میکنم -- قرار نیست دلار موعددار بخرین و قبل از رسیدن به دستتون بخاطر افت قیمت ضرر کنین. در ضمن خود من چون دلار رو نخریدم تعدیل قیمت و اعاده مقداری از مبلغ رو ضرر حساب نمی کنم بنابراین نگران من نباشین.

سلام ممنون از لطفتون جناب فولادپور،منم اميدوارم واقعا قيمت ها بياد پايين چون خيلي از امور تجاري شركت ما بخاطر همين قيمت بالا متوقف شده و ضرردهي داره.از بابت عودت هم نظر لطف شماست ولي معامله به روز هست و تغييرات قيمت يه چيز عادي،من بالشخصه شما رو قبول دارم.توي بازار امروز هم به قيمت مناسب خريد كردم از شما،من راضي ام اميدوارم شما هم راضي باشيد

peyman hovisham
February 7th, 2013, 22:59
دوست عزیز اگر مخاطبتون من هستم باید با تاسف بگم که از شخص نابلدی پرسیدین. من الان ۴ سال میشه که توی فری لنسر کار میکنم (از زمانی که اسمش getafreelancer.com بود و مالکش یه شرکت سوئدی بود). با این حال هنوز اکانت پی پل ندارم. تا قبل از ماجراهای انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ مانی بوکرز با ایرانی ها مشکلی نداشت و من قصد داشتم یک حساب مانی بوکرز باز کنم که بعد اون هم برای ما بسته شد. من از همون اول دلار رو به این صورتی که الان عمل می کنم تبدیل به تومن می کردم -- یعنی یک مشتری پیدا میکنم و مقدار و نرخ رو توافق می کنیم و بعد درخواست برداشت رو به حساب پی پل مشتری می گذارم. البته تا چند سال من با این فورم و نظایرش آشنا نبودم و تماس و درخواست اولیه از جانب من بود و طبیعتا ریال رو هم بعد از رسیدن دلار به حساب مشتری می گرفتم که البته زیاد خوش آیند نیست و یک کم استرس باید تحمل کنید اما هیچ وقت هم کسی یک ریال هم از من نخورد.

متاسفانه من سوال اصلی شما رو نتونستم جواب بدم. سوال رو بزارین باشه شاید دوستان دیگه بتونن راهنمایی تون کنن.

در هر حال موفق باشین.

mamnoon az rahnameeton pas ba in tafasir man mitonam b hamin ravesh kare khodamo shoro konam
man nmedonestam k freelancer in ejazaro mede k ba hesab haye mokhtalef darkhaste bardasht bedim pas vaghan elzami b dashtane paypal nist
man bazam age jae toye in system b moshkel barkhordam mozahemeton misham
kheyle kheyle mamnonam

rezahesami
February 9th, 2013, 21:31
ممنون ، به موقع مبلغ توافقی به حساب پی پال من واریز شد ، باز هم ممنون از جناب فولادپور عزیز

majid-f
March 4th, 2013, 12:14
۳۵۰ دلار موجود است.

موجودی قابل انتقال: ۳۵۰ دلار

- هر دلار۳۳۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱ ساعت ۲۰:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۱۸ اسفند ۹۱

فروخته شد.

majid-f
March 9th, 2013, 13:48

موجودی قابل انتقال: ۷۰ دلار
حداقل خرید: ۷۰ دلار

- هر دلار۳۴۵۰ تومان

مهلت واریز ریال: یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۹۱

فروخته شد.

centralhop
March 10th, 2013, 09:34

موجودی قابل انتقال: ۷۰ دلار
حداقل خرید: ۷۰ دلار

- هر دلار۳۴۵۰ تومان

مهلت واریز ریال: یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱ ساعت ۲۳:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۹۱

دوستان اقا مجید همیشه تایید میشن با خیال راحت معامله کنید d:

majid-f
April 27th, 2013, 10:08
۲۵۰ دلار موجود است.

موجودی قابل انتقال: ۲۵۰ دلار
حداقل خرید: ۲۵۰ دلار

- هر دلار۳۵۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۲ ساعت ۲۰:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۲ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۲

فروخته شد

dreamdata
April 27th, 2013, 13:14
۲۵۰ دلار موجود است.

موجودی قابل انتقال: ۲۵۰ دلار
حداقل خرید: ۲۵۰ دلار

- هر دلار۳۵۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۲ ساعت ۲۰:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۲ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۲

سلام خریدارم . یاهو هستم اگر هستید ...

majid-f
May 6th, 2013, 04:58

موجودی قابل انتقال: ۴۰۰ دلار

- هر دلار۳۴۵۰ تومان

مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۲ ساعت ۲۰:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۲ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۲

مقداری از موجودی فروخته شد. باقیمانده و دریافتی جدید در پست بعدی اعلام می‌شود.

Ebay_Seller
May 7th, 2013, 13:20

موجودی قابل انتقال: ۴۰۰ دلار

- هر دلار۳۵۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۲ ساعت ۲۰:۰۰
مهلت ثبت درخواست برداشت: پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۲ ساعت ۱:۳۰ بامداد
واریز به حساب مشتری: جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۲

اگر توی خود فریلنسر میتونین انتقال بدین من خریدارم.

majid-f
May 7th, 2013, 14:01
اگر توی خود فریلنسر میتونین انتقال بدین من خریدارم.

توی فری‌لنسر بدون پروژه امکان پذیر نیست. با پروژه هم ۳ درصد بابت تعریف پروژه از مبلغ کسر میشه. از شما هم بستگی به نوع اکانتی که دارین یک مبلغی کسر میشه که لابد آشنا هستین. اگر این هزینه براتون مشکلی نداره بفرمایین شماره کارت بدم تا اقدام کنین. یوزر فری لنسرتون رو هم بدین تا یک پروژه مرتبط با نخصص‌هاتون باز کنم (بعد از دریافت ریال).

در ضمن قصد فقط انتقال مبلغ بدون دردسر هست و برای همین انتظار ریویو روی پروژه نداشته باشین چون اونطوری میشه گول زدن مشتری‌های فری‌لنسر.

dreamdata
May 7th, 2013, 14:46
سلام - کار آقا مجید تایید میشه - بسیار با اخلاق و خوش برخورد هستند - موفق باشند.

majid-f
May 11th, 2013, 07:19

موجودی قابل انتقال: ۱۸۰ دلار
حداقل خرید: ۱۸۰ دلار

- هر دلار ۳۴۰۰ تومان

مهلت واریز ریال: یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۰
واریز دلار به حساب مشتری: سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

فروخته شد.