PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک نفر پشتیبان مالی هستم پولشو هم از 6 الی 1 ساله بر میگردونم

moosh2011
September 18th, 2012, 13:29
سلام به تمامی دوستان.بنده برای هاستینگی که قراره بزنم نیازمند یه نفر سرمایه دار هستم که بتونم مبلغی بهمون کمک بکنه.این مبلغ به عنوان سرمایه گذاری حساب میشه(البته اگه زیر 500000 تومن کمک بکنین سرمایه گذاری حساب نمیشه و کمک مالی حساب میشه و اگه بالای 500 هزار کمک کنه به عنوان سرمایه گذاری حساب میشه و دیگه سودشو اینا بستگی به درآمدمون داره)دوستان کسانی که سرمایه دارن این بهترین راهه واسه درآمد یا کمک به یه ایرانی.بنده نمیتونم پول بدم چون باید پول پشتیبان هاستینگو بدم.منظورم کارمنده!!منتظرتونو هستم.به امید دیدار....

P30Tools
September 18th, 2012, 14:00
سلام به تمامی دوستان.بنده برای هاستینگی که قراره بزنم نیازمند یه نفر سرمایه دار هستم که بتونم مبلغی بهمون کمک بکنه.این مبلغ به عنوان سرمایه گذاری حساب میشه(البته اگه زیر 50000 تومن کمک بکنین سرمایه گذاری حساب نمیشه و کمک مالی حساب میشه و اگه بالای 500 هزار کمک کنه به عنوان سرمایه گذاری حساب میشه و دیگه سودشو اینا بستگی به درآمدمون داره)دوستان کسانی که سرمایه دارن این بهترین راهه واسه درآمد یا کمک به یه ایرانی.بنده نمیتونم پول بدم چون باید پول پشتیبان هاستینگو بدم.منظورم کارمنده!!منتظرتونو هستم.به امید دیدار....

سلام
دوست عزیز اینجا رو با کمیته امداد اشتباه گرفتید فکر کنم!کمک مالی؟:|
در ضمن حالا به فرض که طرف خواست سرمایه گذاری کنه! چه تضمینی هست برای بازگشت پول و سود دهی؟

m3hdi
September 18th, 2012, 14:39
سلام به تمامی دوستان.بنده برای هاستینگی که قراره بزنم نیازمند یه نفر سرمایه دار هستم که بتونم مبلغی بهمون کمک بکنه.این مبلغ به عنوان سرمایه گذاری حساب میشه(البته اگه زیر 50000 تومن کمک بکنین سرمایه گذاری حساب نمیشه و کمک مالی حساب میشه و اگه بالای 500 هزار کمک کنه به عنوان سرمایه گذاری حساب میشه و دیگه سودشو اینا بستگی به درآمدمون داره)دوستان کسانی که سرمایه دارن این بهترین راهه واسه درآمد یا کمک به یه ایرانی.بنده نمیتونم پول بدم چون باید پول پشتیبان هاستینگو بدم.منظورم کارمنده!!منتظرتونو هستم.به امید دیدار....

دوست عزیز این حرفه رو با بازی های پی اس ! اشتباه نگرید
سودشو اینا؟! فرض شما ضرر و اینا کردید اونوقت پاسخ گو هستید ؟
شما که نه سرمایه دارید و نه از مدیریت اقتصادی اطلاعی دارید لزومی نداره وارد این حرفه بشید!
اور کنید با این وضع دلار سودی نداره کارهای دیگه ای هم هست ، حتما که نباید تو اینترنت باشه

moosh2011
September 18th, 2012, 15:16
باسلام دوستان.لطفا و خواهشا سوالات غیر از کمک نپرسید و پاسخ به دو دوست عزیزی که سوال کردن.عزیزان من حرفه هاستینگ رو دارم ولی چون زمان ندارم میخوام کارمند بگیرم و پاسخ به اون دوست عزیزمون.من نمیدونم چطوری باید تضمین کنم ولی ... . گفته بودیناگه ضرر کرد ... .باید خدمتتون عرض کنم که اگر کمک مالی باشه به هیچ وجه ضرری در کار نیست.باور نمیکنین؟برید توی شرکت های ******-میهن وب هاست-طوبی سرور و...یه ساعت بشینید ببینید چقدر مشتری دارن و چقدر پول در میارن.البته خودشون خیلی دارن سختی میکشن.بالاخره باید اجاره سرور باید بدن. اینا ولی درآمدی که دارن به خاطر پشتیبان مالیشونه.البته الان دیگه پشتیبان ندارن چون درآمد دارن ولی... .

itmseven_gmail_com
September 18th, 2012, 15:27
کلید موفقیت در نیرومند ساختن سایت است.

شما دوست عزیز ، می توانی با دانش و خلاقیت ، خیلی از هزینه ها رو حذف کنی