PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توییتر هک شد

alireza66
December 18th, 2009, 11:43
سلام

توییتر همین الان توسط ایرانیان هک شد:

http://cdn.mashable.com/wp-content/uploads/2009/12/twitterhack.jpg

لینکهای خبر:

http://www.techcrunch.com/2009/12/17/twitter-reportedly-hacked-by-iranian-cyber-army/

Twitter Hacked: What a Black Eye [UPDATED] (http://mashable.com/2009/12/18/twitter-hacked-what-a-black-eye/)

mr.bahram
December 18th, 2009, 11:52
عجب
اون وقت انتظار داریم ایرانی ها رو تحویل بگیرن
حالا خوبه پرچم ایران رو قرار ندادن

alireza66
December 18th, 2009, 11:57
http://img2.pict.com/74/8b/43/2237755/0/50364887.jpg

Vahid
December 18th, 2009, 11:59
http://techpp.com/wp-content/uploads/2009/12/twitterh2.jpg

طرف خیلی کند ذهن بوده با اون متنی که نوشته

“usa think they controlling and managing internet by their access, but they don’t. We control and manage internetby our power. So do not try to stimulation iranian people to ….. Now which country in embargo list? Iran? Usa?”
واقعا این احمق نمیدونسته اگه اونا بخواند به 2 ثانیه کل اینترنت ایران رو فاک میدند؟؟
خدا به خیر کنه ...

mr.bahram
December 18th, 2009, 12:04
من دیروز شنیدم یه بودجه ای رو این سایت در نظر گرفته بود برای ایران تا بشته درست ارتباط رسانی کرد
من فکر می کنم این در جواب اون حرکتش باشه
بعضی وقتا از ایرانی بودن خودم بدم میاد
نمی گم این سایت درست عمل می کنه یا اشتباه ، من کلا با موضوع هک و هک کردن موافق نیستم و قبولش ندارم و تا جایی که یک شخص اسم وطن ادم رو میاره برای انجام کاری که می کنه ، این ناراحتم می کنه
این شخص امده و این سایت رو هک کرده ، ایا قبلش نظر سنجی کرده از مردم و بچه های سایبر ؟

iranihost
December 18th, 2009, 12:10
صفحه اصلی را دیفیس کرده ؟

معنی متنش چیه ؟ 1 سری جاهاش را نفهمیدم :دی

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

از متنش فکر کنم ، سپاه سایبری زحمتش را کشیده !! :دی ی ی

LoveLife
December 18th, 2009, 12:36
کسی لینک zone-h رو داره ؟
احتمال داره که دی ان اس ها رو دستکاری کرده باشند تو ایران اینجوری باز می شه !

---------- Post added at 09:06 AM ---------- Previous post was at 09:00 AM ----------

چند تا فروم خوندم ! که هکرهای روسی بودند !

این قضیه تا حد بسیار زیادی با واقیعت تطابق داره،چون نوع هک تویتر همانند حمله 3 ماه پیشی بوده که از روسیه و برزیل انجام شده بود مطابقت داره! هکر چینی گفته بوده!

Amin_e
December 18th, 2009, 12:51
کار مسخره ایه از نظر بنده.
که چی؟ خیلی تو جهان قشنگ جا افتادیم اینم اضافه بشه! همه دیگه می ترسن از ما !
تروریسم کم بود، هکر هم اضافه شد

mohebali
December 18th, 2009, 12:59
اتفاقا عالی بود.
چون کمی ترس در وجودشان ایجاد می کنه
متاسفم برای دوستانی که دستمال به دست میشن

alireza66
December 18th, 2009, 13:12
اتفاقا عالی بود.

دوست من جدا از اینکه اصلا بخوایم بحث سیاسی بکنیم، ترس کدومه؟ ول کنید بابا...همه بدبختیش ماله امثال من و شماست.

شما هر وقت دیتاسنتر درست و حسابی در ایران درست شد(خودم خندم گرفت هنگام تایپ این جمله)، هر وقت کل اینترنت ایران از 1 nod تغذیه نشد(واسه اینکه بتونن نرم افزار فیلترینگ 6 میلیاردی رو یک بار خریداری کنن :) )، هر وقت تا این اندازه وابسته ی اونا نبودیم......بفرما همگی دستمال هامون رو تقدیم شما و دوستان کنیم.

عجب است والا....کمی ترس در وجودشان ایجاد میکنه؟ بیخیال بابا....

LoveLife
December 18th, 2009, 13:17
اتفاقا عالی بود.

ادبتون لات سره کوچه هستش !

به نظر من اگه بمب اتم بزنیم تو آمریکا بیشتر می ترسند ها !
مگه عصر حجره که کسی از کسی بترسه @!؟

به نظر من خوبه آمریکا که ما رو نامردی تحریم کرده ما اونا رو تحریم کنید ، تمام اختراعات آمریکایی ها رو تحریم کنیم !

mohebali
December 18th, 2009, 13:22
شما برای چی به خودتون گرفتید؟
خواهشا حرف از ادب نزنید که...
جالبه الان مدیران بن می کنن
چرا چون....
این انجمن یه سری آدم.... داره که....

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

چرا چون....

mr.bahram
December 18th, 2009, 13:26
دوستان هر شخصی یک نظری داره و قابل احترام هست
لطفا در بیان احساسات خودتون از کلمات و جملات بهتری استفاده بکنید
قرار نیست اینجا ما ها با هم زدوخورد بکنیم
باید این پیوند ها بیشتر و بیشتر بشه تا زمانی که همه مفهوم ازادی بیان و اعتقاد به دیدگاه یک دیگر رو درک بکنیم
اگر شخصی تند صحبت کرد باهاش اروم صحبت بکنید
همیشه جواب های ، هوی نیست !

WebRang
December 18th, 2009, 13:27
@ Mohebali
شما عادتون هست که اینجوری با بچه های فعال فروم حرف میزنین؟!

بنده خدا، امثال من و شما هرچی داریم از همون آمریکایی هست که روزی 1000 بار بهش لعن میفرستیم!

LoveLife
December 18th, 2009, 13:28
چرا چون....

---------- post added at 01:22 pm ---------- previous post was at 01:22 pm ----------

چرا چون....

برادر عرزشی خواهشا روی توصیه من فکر کن !
برای اینکه مشتی تو دهن آمریکا زده باشیم ! از امروز تمام اختراعات آمریکا رو تحریم کنیم؟
ممنون می شم نظرت رو راجع به این طرح بدونم!

موقعی که خدایی نکرده بلایی سر خانوادت می یاد و این فناوری های کفار به دادت می رسند ! به این نتیجه می رسی به هرکس بدون هیچ گونه تعصب قومی مذهبی نگاه کنی !
یا علی

mohebali
December 18th, 2009, 13:55
به به !
ببینید دوست عزیز من ارزشی هستم نه مثل این بسیجی ها (این تاپیک مخفی هست دیگه از گوگل؟)
نه مثل بعضی ها ....
من میگم که کاری ندارم کی هک کرده وبرای کی رو هک کرده .
من میگم کار خوبیه چون حساب کار دستشون میاد.
اتفاقا من میگم این کار خوبه چون میتونیم بگیم که خانم آمریکا ! شما فکر نکن ما پپه هستیم !
اگر به ما امکانات ندی اگه نتونیم مثلشو درست کنیم کاری می کنیم که مادرت به عزات بشینه
نه من حاضر نیستم حتی خون از دماغ کسی به ناحق بریزه
عزیز من من میگم عزت نفس رو نباید ضعیف کرد و در کنارش هم از تمام امکانات اونا استفاده کرد.
شیعه رو عرض می کنم نه این دین حکومتی که آقایان درست کردن.
شما فکر می کنی من از این مزدورهای.... هستم نه
اتفاقا برعکس.
ولی دیگه بعضی ها انگار وکیل بلا فصل آمریکا هستن
اگه آمریکا بگه یا هر کوفت وزهرمار دیگه بگه ماست سیاهه سریع میان میگن آره درست میگه حتما یه چیزی میدونه
عزیز من این همه قرآن تاکید میکنه فکر کنید.
احادیث هست که تاکید بر فکر می کنه
ولی بعضی ها فقط تایید کنده آمریکا هستن تو این انجمن.
در ضمن من فقط از خدا ، و حجتش میترسم وبس نه ترس بلکه حرف گوش کنی جونم رو میدم.
مدیر اینجا نباشه مدیر گوگل باشه:))

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

دوستان هر شخصی یک نظری داره و قابل احترام هست
لطفا در بیان احساسات خودتون از کلمات و جملات بهتری استفاده بکنید
قرار نیست اینجا ما ها با هم زدوخورد بکنیم
باید این پیوند ها بیشتر و بیشتر بشه تا زمانی که همه مفهوم ازادی بیان و اعتقاد به دیدگاه یک دیگر رو درک بکنیم
اگر شخصی تند صحبت کرد باهاش اروم صحبت بکنید
همیشه جواب های ، هوی نیست !
ممنون
من هم تند رفتم ولی واقعا بهترین کلمه بود. میتونستم چیز دیگه بگم ولی اون خوب بود.
معذرت میخوام اگه تندی کردم

Sina7
December 18th, 2009, 13:56
به نظر منم از طرف ابران نبوده میخواستن ایرانو خراب کنن.(چه بهتر)

Online24
December 18th, 2009, 14:05
:)) احسنت ...
گنجشکک اینترنت رو زدن ؟؟

ایندکس رو هم خیلی بد سلیقه طراحی کردن ! من که تشخیص ندادم ایرانی هستن یا عرب .
پس از ما نیستن ! (because we are persian)

خب حالا معنی کنیم براتون : :-b

آمریکا فکر میکند که به واسطه دسترسی هایش درحال کنترل و مدیریت اینترنت است اما این طور نیست ، ما با قدرتمان اینترنت را کنترل و مدیریت میکنیم، پس برای تحریک مردم ایران تلاش نکنید".

حالا کدام کشور در فهرست تحریم قرار دارد؟ ایران؟ ایالات متحده آمریکا! ما آنها را در فهرست تحریم قرار داده ایم.

پ .ن : احمق ! اون ایمیلت از سرویس دهنده آمریکایی تامین میشه ! ( gmail )
شاخ شونه میکشی که چی ؟
تروریسم مجازی هم که دایر شد به سلامتی .

نکته جالب توجه !

Who are "Iranian Cyber Army" ؟

They are an expert "Russian hacker" team that hireling by Islamic Republic Guard (Sepah Pasdaran) that work for Mr.Khamenieh and Ahmadinejad

http://1.bp.blogspot.com/_GevX6lPwkGk/SytIZPnrWpI/AAAAAAAAAY8/1POyeIIX4q4/s320/iranian-cyber-army.JPG

Look at red stars in both side of banner: This kind of symbols are in "Russian culture" and iranian people never use this things specially in red color
Of course Iranian people don't like this activities against other sites
Iranian people believe :This actions are as Cyber Terrorisms (Common people in Iran don't like terrorism actions in any situations)
This actions just support by Ahmadinejad and Khamemie (Dictators)

LoveLife
December 18th, 2009, 14:18
به DNS حمله کردند و موفق هم بودند !
متاسفانه! حداقل نباید پرچم امام حسین رو می زاشتند !
تبلیغ جالبی برای شیعه نیست ! از اون طرف سبز هم انتخاب کردند که بگند سبز ها ... !
متاسفانه هکر های سالمی هم نیستند ! چون دامنه mowjcamp رو ***یدند !
سرور رو نتونستند هک کنند ، دامین رو ***یند ! یعنی غیر اخلاقی ترین کار ممکن !

iranihost
December 18th, 2009, 14:29
Twitter Status - Working on site outage (http://status.twitter.com/post/288586541/working-on-site-outage)

Metalik
December 18th, 2009, 14:37
خبر هک شدن توییتر در CNN (http://www.cnn.com/2009/TECH/12/18/twitter.hacked/index.html)
خبر هک شدن توییتر در FOXNews (http://www.foxnews.com/scitech/2009/12/18/twitter-hacked-iranian-cyber-army/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%253A+foxnews%252Fscitech+%2528FO XNews.com+-+SciTech%2529&utm_content=Google+International)

Online24
December 18th, 2009, 14:55
خبر هک شدن توییتر در CNN (http://www.cnn.com/2009/TECH/12/18/twitter.hacked/index.html)
خبر هک شدن توییتر در FOXNews (http://www.foxnews.com/scitech/2009/12/18/twitter-hacked-iranian-cyber-army/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%253A+foxnews%252Fscitech+%2528FO XNews.com+-+SciTech%2529&utm_content=Google+International)

... The game starts

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

وای خدا ... =))

Fox news

There is no evidence at this time that Iran or Hezbollah is behind the attack.

تو شکن ایران اتک زده یا حزب الله ( لبنان ) .

ری*ن با این ایندکس زدنشون ...

akbar123sat
December 18th, 2009, 15:05
منم موندم چطوری هک کردن حتما همین بچه های گرد باد بودن که سه سوت هک کردن

البته این رو هم میشه در نظر گرفت با صرف هزینه زیاد و پول دادن به هکر های خارجی این کار انجام شده باشه
به هر حال هک شدن واقعی هستش و هیچ کسی شک نداره توش . و تنها افتخار ما آبرور ریزی ایرانی ها بین کشور های دیگه هستش . تا دیروز بهمون مگفتن تروریت حالا نیگن خرابکار اینترنتی فکر کنم دیتا سنتر ها باید کم کم بترسن سرور به ایرانی ها بفروشن از اینکه سرور های دیگه رو هک کنن و اینطور داستان ها
زنده باد گرد باد که مشت محکمی به دهن استکبار جهانی امرکای جهان خوار کوبیده

LoveLife
December 18th, 2009, 15:10
به نظر شما چند میلیون دلار برامون این افتخار :-& آب خورده !
گرداب هم توضیح دادم چطور اونا رو دستگیر کردند !

اکثرا تو فروم های هک ! هم عقیده هستند ! که کار هکر های روسی و برزیلی هست !
البته چند تا جا اسم چین رو بردند !

akbar123sat
December 18th, 2009, 15:25
به نظر شما چند میلیون دلار برامون این افتخار :-& آب خورده !
گرداب هم توضیح دادم چطور اونا رو دستگیر کردند !

اکثرا تو فروم های هک ! هم عقیده هستند ! که کار هکر های روسی و برزیلی هست !
البته چند تا جا اسم چین رو بردند !

منم نظرم همینه به احتمال زیاد با صرف چند میلیون دلار این کار انجام شده و از همه جالبتر اینه که ایمیل که نوشتن جیمیل هستش یک ایمیل امرکایی بالاخره نفهمیدم اگه امرکیا بده چرا از ایمیل های استفاده میکنیم اگر چرا سایت هاشون رو هک میکنیم . ولی منم باز بعید بدونم کار کار اینها باشه

Veria
December 18th, 2009, 15:26
اونایی که موافقن میشه بگید این چطوری به دولت آمریکا صدمه میزنه یا ترس ایجاد میکنه؟!!
مثلا بیان بلاگفا رو هک کنن دولت اینجا میترسه؟؟؟
عجبا!

LoveLife
December 18th, 2009, 15:46
Twitter Blog: DNS Disruption (http://blog.twitter.com/2009/12/dns-disruption.html)
متاسفانه هک نبوده و ***ی ! چیزی که استعداد خاصی دارند توش چه دامین ، چه ...
دامنه موج سبز رو هم ***یدند!

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

درستش اینه که رکوردهای dns ه توییتر رو بعد از سرقت یا هایجک ریدایرکت کردن به سرور خودشون. چون با ای پی سایت در دسترس بوده

WebRang
December 18th, 2009, 15:55
متن خبرشو کپی میکنین اینجا؟
چون برام قیلتره!

Online24
December 18th, 2009, 16:09
Foxnews

Twitter, the popular micro-blogging service, was hacked early Friday morning by a group calling itself the "Iranian Cyber Army."

Users hoping to find their latest tweets were instead greeted by a black screen with a green flag.

Above the flag, in Arabic, read: "Hezbollah is victorious."

On the flag, in red Arabic writing: "Yassin" (an Arabic name written in bold) then in smaller Arabic print "the feast of peace."

Below the flag was more written in Farsi.

In English, the hackers wrote: "This site has been hacked by Iranian Cyber Army. U.S.A think they controlling [sic] and managing internet by their access, but they don't, we control and manage internet by our power so do not try to stimulation (sic) Iranian People To.....
Now Which Country is embargo list? Iran? Usa?
We push them in embargo list ; )
Take care."

Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu last week was quoted by a senior official as saying, "Using the Internet and Twitter against the Iranian regime is something extraordinary that the U.S. can do."

There is no evidence at this time that Iran or Hezbollah is behind the attack.

Fox News' Reena Ninan contributed to this report.

======================================
CNN

(
CNN) -- The popular microblogging Web site Twitter was hacked overnight, leaving the millions who use the site tweetless.
Those who tried to access Twitter were redirected to a site that had a green flag and proclaimed "This site has been hacked by Iranian Cyber Army."
The Web site was down for nearly an hour. Representatives from Twitter could not be immediately reached for comment, but the company spoke about the issue on its official Twitter page.
"Twitter's DNS records were temporarily compromised but have now been fixed. We will update with more information soon," the company posted at about 2:30 a.m. ET Friday.
It was unclear who the group Iranian Cyber Army was and if it is connected to Iran. However, Twitter has had an interesting relationship with Iran.
Earlier this summer when Iran's disputed presidential election spiraled into bloody protests, the opposition took to social networking and used Twitter to inform the world.
Protesters beamed images from the violent protests at a time when the mainstream media outlets had a hard time getting access to Iran.
Twitter became so fundamental in spreading news of the protests that followed that the U.S. State Department asked the company to delay a planned shutdown for maintenance.

================================================== =======
Twitter Blog

DNS Disruption
As we tweeted a bit ago, Twitter's DNS records were temporarily compromised tonight but have now been fixed. As some noticed, Twitter.com was redirected for a while but API and platform applications were working. We will update with more information and details once we've investigated more fully.

unkn0wn
December 18th, 2009, 16:49
به هیچ عنوان استفاده از کلمه "ترس" رو دراین مورد قبول ندارم.ناسا رو هر سال از subdomain هاش ایرانیا و خارجیا میزنن دیگه twiiter که عددی نیست.
کی میگه اینا مشت محکمی بود به دهن آمریکا و استکبار و ....
فکر کردین آمریکا بخواد یه پروژه واسه هک کردن کل سایت های دولتی ایران بذاره چقدر انجام دادنش طول میکشه ؟ باور کنید 1 ساعت .وقتی Def page روی سایت رییس جمهور تا 3 هفته باقی میمونه .....
البته ایران هم هکر بزرگ داره ولی الان همه ضد دولت هستند نه با دولت.

همونطوری که دوستان هم گفتند حمله به twitter در واقع hijack بوده و access به سرور نداشتند.

اینارو ول کنید.عرب های aligator خور :d باز شروع کردن افتادن به جون سایت های ایرانی.حداقل کرنل هاتون رو update کنین.

WebRang
December 18th, 2009, 16:59
به هیچ عنوان استفاده از کلمه "ترس" رو دراین مورد قبول ندارم.ناسا رو هر سال از subdomain هاش ایرانیا و خارجیا میزنن دیگه twiiter که عددی نیست.
کی میگه اینا مشت محکمی بود به دهن آمریکا و استکبار و ....
فکر کردین آمریکا بخواد یه پروژه واسه هک کردن کل سایت های دولتی ایران بذاره چقدر انجام دادنش طول میکشه ؟ باور کنید 1 ساعت .وقتی def page روی سایت رییس جمهور تا 3 هفته باقی میمونه .....
البته ایران هم هکر بزرگ داره ولی الان همه ضد دولت هستند نه با دولت.

همونطوری که دوستان هم گفتند حمله به twitter در واقع hijack بوده و access به سرور نداشتند.

اینارو ول کنید.عرب های aligator خور :d باز شروع کردن افتادن به جون سایت های ایرانی.حداقل کرنل هاتون رو update کنین.
آره ،
بد بختای بی غیرت که شلوار تو تنشون نیست، باز شروع کردن به ..........!
(:|

بهروز کمالیان، بپر چند تا این سایت های عربارو بزن ، تا دیگه :111:
:))

TukaNet
December 18th, 2009, 17:03
نمی خوام از کسی طرفداری کنم ولی از کجا می دونید که این کار خود مخالفان رژیم ایران نیست ؟؟ وبرای بد نام کردن ایران و ایرانی ها به هرکاری که بگید دست می زنند . من فکر می کنم این هم یک ننمایش هست ، چون دولت ایران از این عرضه ها نداره که بخواد تویتر رو هک کنه . نهایت کاری که از دستش بر می آمد فیلتر بود که ....

Online24
December 18th, 2009, 17:14
.

توییتر رتبه 13 در آمریکا
Alexa - Top Sites in United States (http://www.alexa.com/topsites/countries/US)

و رتبه 15 در جهان رو داره
Alexa Top 500 Global Sites (http://www.alexa.com/topsites)

ضمن اینکه اطلاعات خصوصی کاربران ( به خصوص کاربران ایرانی ) بسیار مهم هستش و فکر نمیکنم کاربرای ایرانی دوست داشته باشن که اطلاعاتشون به دست Iranian Cyber army بیفته .

ناسا فکر نمیکنم اینقدر طرفدار داشته باشه ...
هرچند پسوند .gov وسوسه کنندس .

اینارو ول کنید.عرب های aligator خور :d باز شروع کردن افتادن به جون سایت های ایرانی.حداقل کرنل هاتون رو update کنین

اینا که زورشون به alligator نمیرسه ! ملخ و سوسمار میخورن :دی
واقعا ؟تو سری جدید کجا ها تا الان توسط عربا هک شده ؟ :39:

HugeServer
December 18th, 2009, 17:29
Process Based Mission Assurance (PBMA) Knowledge Management System (KMS) (http://pbma.nasa.gov/):111:

unkn0wn
December 18th, 2009, 17:34
توییتر رتبه 13 در آمریکا
Alexa - Top Sites in United States (http://www.alexa.com/topsites/countries/US)

و رتبه 15 در جهان رو داره
Alexa Top 500 Global Sites (http://www.alexa.com/topsites)

ضمن اینکه اطلاعات خصوصی کاربران ( به خصوص کاربران ایرانی ) بسیار مهم هستش و فکر نمیکنم کاربرای ایرانی دوست داشته باشن که اطلاعاتشون به دست Iranian Cyber army بیفته .

ناسا فکر نمیکنم اینقدر طرفدار داشته باشه ...
هرچند پسوند .gov وسوسه کنندس .

اینا که زورشون به alligator نمیرسه ! ملخ و سوسمار میخورن :دی
واقعا ؟تو سری جدید کجا ها تا الان توسط عربا هک شده ؟ :39:

اون آقایونی که میگفتن "ترس" بحثشون سر ترس دولت آمریکا از این حرکات بود که بنده عرض کردم ناسا رو هم هک میکنن.مطمینا سایتی مثل ناسا واسه دولت خیلی مهمتره تا twitter.و الا از لحاظ اطلاعات کاربرا همونطور که میدونید چند وقت پیش hotmail هک شد.از twitter اطلاعاتش حساس تر نبود ؟

دیروز یکی از بچه ها لینک zone-h بهم داد که عربا mass deface زده بودن سرور ایرانی رو.تو def page هم یه چیزایی تو مایه های start new project بود یا start war.البته تیم های ایرانی هم زدن از سروراشون.خدا کنه مثل جریان وهابیون نشه که پارسال ....

Online24
December 18th, 2009, 17:34
Process Based Mission Assurance (PBMA) Knowledge Management System (KMS) (http://pbma.nasa.gov/):111:

زکی !
این دیگه چه صیغه ایه ؟
We do know that effrontery of blasphemy to Imam Khomeini is what that only you can do

هکرهای ایرانی راه هک کردن ساب دامین ناسا رو از راه خونشون بهتر بلدن اینگار .

LoveLife
December 18th, 2009, 17:47
این بحث هک رو تمام کنید !
دامین رو ***یدند ! دی ان اس ها رو عوض کردند !
اینا سواد هک ندارند ! تخصص ***ی دارند !

HugeServer
December 18th, 2009, 17:57
این بحث هک رو تمام کنید !
دامین رو ***یدند ! دی ان اس ها رو عوض کردند !
اینا سواد هک ندارند ! تخصص ***ی دارند !

Twitter Blog: DNS Disruption (http://blog.twitter.com/2009/12/dns-disruption.html)

Vahid
December 18th, 2009, 18:29
اینا هک نبوده همون طور که بچه ها میگند dns ی بوده
دوم ایرانی ها نیستند این کارا رو دارند میکنند

akbar123sat
December 18th, 2009, 19:14
اینا هک نبوده همون طور که بچه ها میگند dns ی بوده
دوم ایرانی ها نیستند این کارا رو دارند میکنند

بله داستان هک نبوده اینا بلد نیستن یدونه وبلگ رو هک کنن چه برسه به تیوتر و... مثل اینکه دامنه رو ***ه بودن و دی ان اس ها رو تغییر دادن وووقتی رو تیوتر کلیلک میکردی هدایت میشد رو یه سایت دیگه دقیقا مثل همون سات های پ و ر ن و که برو بچ گرد باد انجام داده بودن . دی ان اس ها رو عوض کرده بودن و وقتی رو دامین کلیلک میکردی میومد رو گرد باد و یه نوشته میومد که نکنید این کارها رو تو سایت های مستهجن نرید . اینجور چیز ها رو نبینید و ... داستان تیوتر هم همینه .

ولی من شنیدم مدیر تیتور از تمامی کاربران خواسته تا پسورد های خودشون رو عوض کنن و...

خلاصه

unkn0wn
December 18th, 2009, 19:25
ممکنه اون لحظات اولیه به جای اون def page یه fake page گذاشته بودن که خودتون دیگه میدونین در هر ثانیه چند نفر login میکنن به twitter.چون احتمال همچین چیزی هست اونا شاید اینو گفته بشن.

bijans
December 18th, 2009, 20:13
[QUOTE=Vahid;55290]
http://techpp.com/wp-content/uploads/2009/12/twitterh2.jpg

انگلیسی رو!!!

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

پس برای همین بود که توییتر مدتی از فیلترینگ خارج شده بود! تا ایرانیا بتونن برن توش و بعد از مدتی هک بشه!!!

1doost
December 18th, 2009, 20:29
قضيه خيلي جدي هست
توي بي بي سي هم اعلام شد
همين چند دقيقه پيش

Metalik
December 18th, 2009, 20:39
لینک در BBC (http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/8420233.stm)

LoveLife
December 18th, 2009, 20:39
یک دوست ! شما از اول اگه تاپیک ها رو بخونی متوجه می شی خبری نبوده

RT72
December 18th, 2009, 20:45
این حرف که ایران هکر نداره و نمیتونن یه وبلاگ هک کنن اشتباه است ( ایران هکر زیاد داره خوب میتونن هک کنن اما از ای کارا نمیکنن ) دیگه این گروه ایرانی بودن یا نه اونش فعلا معلوم نیست اما تازه این سایت از فیلتر در اومده بود و درست میگید برای هم از فیلتر درش آورده بودن که مردم بدونن که ایران زده تو دهن آمریکا آما به نظر من اصلا آمریکا بخواد میتونه 2 دقیقه نصف بیشتر اینترنت ایران رو ببنده - نصف سرور های ما تو آمریکا هست
این کار اشتباه بوده
خدا به خیر کنه

این دوست هم راست میگفت الان بلاگفا هکم بشه به دولت چه ربطی داره فقط اونا که وبلاگ دارن ضرر میکنن

1doost
December 18th, 2009, 20:45
جناب LoveLife
من تاپيكو حفظ شدم از بس خوندم
سايت رو هك كردن شما ميگي خبري نبوده !!!!
توي بي بي سي ، سي ان ان و فاكس نيوز هم اعلام شده

دم ارتش سايبر ايران گرم

Metalik
December 18th, 2009, 20:51
لینک در WEBPRO (http://www.webpronews.com/topnews/2009/12/18/twitter-gets-hacked-by-iranian-cyber-army)

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

لینک در CBS NEWS (http://www.cbsnews.com/stories/2009/12/18/world/main5994613.shtml?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed)

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

لینک در رویترز (http://www.reuters.com/article/idUSN1823149420091218)

LoveLife
December 18th, 2009, 20:53
اگه کامل خونده بودی متوجه می شدی هک نبوده ! ***ی دامین بوده!
هک با دی ان اس هایجک خیلی فرق داره!
حداقل سوادی که دارم اینو می گه!

HugeServer
December 18th, 2009, 20:57
A post on the Twitter status blog said: "We are working to recovery (sic) from an unplanned downtime and will update more as we learn the cause of this outage."
Later, Twitter admitted that its DNS records had been "temporarily compromised". It said it was looking into what happened.

THIS SITE HAS BEEN HACKED BY IRANIAN CYBER ARMY
iRANiAN.CYBER.ARMY@GMAIL.COM
U.S.A. Think They Controlling And Managing Internet By Their Access, But THey Don't, We Control And Manage Internet By Our Power, So Do Not Try To Stimulation Iranian Peoples To....
NOW WHICH COUNTRY IN EMBARGO LIST? IRAN? USA?
WE PUSH THEM IN EMBARGO LIST
Take Care.

Twitter hack text
DNS, the Domain Name System, acts as the address books for the internet. It tells browsing software where to find the computers hosting a particular webpage.
By attacking the DNS servers the hackers were able to re-direct Twitter users.

RT72
December 18th, 2009, 21:00
------------------------------------------------------------
پاکش کردم خوبه !

برای اطلاع بود

LoveLife
December 18th, 2009, 21:13
http://zone-h.org/mirror/id/10018125
:113:

شما ها که به اصطلاح هاست فروش هستید زشته این چیزا رو می زارید !
دامین ***یده شده ! و الا سرور هک نشده !

لطفا قبل از هر چیزی تحقیق و فکر کنید تا سطح علمی شما زیر سوال نره !
کثیف ترین کار هم همین ***یدن دامین هست!

Mohsen
December 18th, 2009, 21:16
آقا یکی به صورت تکنیکی توضیح میده این ***یده شدن دامنه که اتفاق می‌افته یعنی چی میشه؟ بعد به همین کشکی هست؟!؟ یعنی میشه دامنه هر کی رو ***ید؟!؟ یا اینکه مشکلی تو تنظیمات dns و اینا بوده که اینا تونستند این کار رو بکنند؟!؟

Metalik
December 18th, 2009, 21:19
آقا یکی به صورت تکنیکی توضیح میده این ***یده شدن دامنه که اتفاق می‌افته یعنی چی میشه؟ بعد به همین کشکی هست؟!؟ یعنی میشه دامنه هر کی رو ***ید؟!؟ یا اینکه مشکلی تو تنظیمات dns و اینا بوده که اینا تونستند این کار رو بکنند؟!؟

DNS hijacking - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/DNS_hijacking)

Twitter was not hacked - its DNS was hijacked (http://www.thetechherald.com/article.php/200951/4978/Twitter-was-not-hacked-its-DNS-was-hijacked-Update)

akbar123sat
December 19th, 2009, 00:01

البته من در حد اطلاعات خودم میگم
مثات دامنه شما رو می ***ن اون موقع دی ان اس ها رو عوض میکنن و برای خودشون رو ست میکنن و وقتی میری تو سایتت یه سایت دیگه باز میشه . به همین راحتی .

باید دید که دامین کجا ثبت شده و تو کدوم شرکت . چون معمولا این شرکت های ثبت دامین زیاد حساب کتاب ندارن مثلا همین name.com که دوستان میگن عالی هستش . حدود 10 روز پیش یه دامین رو چک کردم دیدم باز هستش و ثبتش کردم و پرداختش هم کردم . بعدش دیدم ثبت نشده . یه ایمیل اومد که اقا این دامنه ازاد نبوده و دیتا بیس ما اشتباه داره و حالا ایمیل زدم که اگه ثبت نمیکنید پول رو برگردونید . خلاصه زیاد نمیشه رو سیستم این ثبت دامین ها حساب کرد

Hello,

Thank you for contacting us. This failure were due to an issue with
our database. While the domain(s) may show as available, it is not
available for registration. We are working to resolve this issue and,
when it is resolved, our search feature should no longer show names in
these statuses as "available". Also note that you were not charged for
any of the failed registrations.

We apologize for any inconvenience and thank you for choosing Name.com!

Regards,
Sky
Name.com

TukaNet
December 19th, 2009, 00:54
اگه قرار باشه یه دومین رجیستارر هک بشه دیگه اعتباری براش باقی نمی مونه :-<

karait
December 19th, 2009, 12:13
در وبلاگ که مربوط به تویتر گفته شده dns attach بوده و dns رکورد تغییر دادن. جالب بوده

LoveLife
December 19th, 2009, 12:48
هزینه میلیون دلاری مشخص شد !
الان اخبار شبکه 6 داره نشون می ده !
این همه هزینه برای 5 مین نمایش ! اون هم با داشتن این همه بدبخت!

mr.bahram
December 19th, 2009, 15:10
اره والا
بهروز کمالی هم که امده سایت ها رو داره هک می کنه
از طرفی هم ، این خبر برداشتن تحریم رو هم به این داستان ربط دادن
خندم می گیره از سناریوی که شنیدم توی رادیو ، خوشحالم از این بابت که باز اینجا با دوستانی اشنا هستم که می تونیم بدرستی تبادل اطلاعات بکنیم

درود بر همه شما عزیزان

Metalik
December 19th, 2009, 15:40
قضیه چیه؟ خبر جدید چیه مگه؟؟

LoveLife
December 19th, 2009, 15:49
اخبار داخلی 24 ساعته داره نشون می ده!

4dmin
December 20th, 2009, 02:56
دستشون درد نكنه به زودي آمريكا اين نوع حمله رو منقرض ميكنه :103: تا يه خدمت ديگه به دنياي اينترنت كرده باشه:55::55::55::55::55::55::55::55:

Mohsen
December 20th, 2009, 09:32
سايت ناسا و 500 سايت اسرائيلي،آمريكايي و انگليسي هك شد
در پاسخ به حمايت رسانه ها و برخي دولتمردان كشورهاي آمريكا و انگليس و رژيم اشغالگر قدس از توهين دست نشاندگان بيگانه به حضرت امام خميني (ره)، گروه امنيتي آشيانه 500 عدد از سايت هاي دولتي مربوط به اين كشورها از جمله سايت ناسا را هك كرد.
http://media.farsnews.com/Media/8809/Images/jpg/A0784/A0784339.jpg
به گزارش نهال نيوز گروه امنيتي آشيانه ضمن هك اين سايت‌ها تصويري از حضرت امام خميني(ره) و كشور عزيزمان را قرار داده است.
بر روي صفحه اصلي اين سايت ها همچنين متني دو زبانه (به زبان فارسي و انگليسي) كه شامل بخشي از بيانات حضرت امام خميني (ره) و اخطاري به دولتمردان كشورهاي مذكور است، قرار گرفته؛ كه در بخشي از اين متن آمده است:
"جنگ ما جنگ عقيده است و جغرافيا و مرز نمي شناسد. پس تا شرك و كفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستيم. ما مي دانيم كه جسارت توهين به امام خميني جز از شما بر نمي آيد. اين فقط يك اخطار است به سايت هاي دولتي شما! "
تمام سايت هاي هك شده توسط اين گروه از جوانان كشورمان، در پايگاه بين‌المللي http://www.zone-h.org كه براي ثبت سايت هاي هك شده توسط هكرهاي جهان به كار مي رود، به ثبت رسيده است.
بهروز كماليان، رييس گروه امنيتي آشيانه در گفتگو با فارس درخصوص هدف از هك زنجيره اي سايت‌هاي مهم و دولتي آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي اظهار داشت: اين سايت ها به دليل حمايت رسانه‌ها و دولتمردانشان از اهانت به رهبر كبير انقلاب و پاره شدن عكس امام خميني (ره) هك شدند.
وي در اين خصوص افزود: اين پروژه تا پايان روز جمعه ادامه دارد و پيش بيني مي شود كه با ادامه اين روند بيش از 2000 سايت انگليسي، آمريكايي و صهيونيستي توسط گروه امنيتي آشيانه هك شود .
علاقه مندان مي توانند براي مشاهده ليست سايت‌هاي هك شده به پايگاه بين‌المللي http://www.zone-h.org مراجعه كنند.
در ميان سايت هاي هك شده، سايت ايالت وينچسترواي آمريكا، شركت پست رژيم صهيونيستي، ناسا و برخي كمپاني هاي معروف انگليس ديده مي شود.
همچنين كاربران براي ديدن نمونه سايت هاي هك شده به سايت http://pbma.nasa.gov/ كه متعلق به سازمان ملي هوانوردي و فضايي ايالات متحده آمريكا(ناسا) است مراجعه كنند.

LoveLife
December 20th, 2009, 11:37
این آشیانه بچه هاشون 48 ساعت بازداشت بودند ! ادم شدند !