PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت درگاه پرداخت (بدون کارمزد)

shahin_mahvareh
September 18th, 2012, 10:30
اگر شما اجاره نامه ندارید و یا جواز کسب ندارید و یا وقت ندارید برای دریافت درگاهای پرداخت ما مراحل اداری دریافت درگاه را برای شما انجام میدهیم و درگاه را به شما تحویل خواهیم داد.با ما تماس بگیرید.

mizbanaval
September 18th, 2012, 10:39
سلام
بعنی چی؟
نمیشه که درگاه به نام کس دیگه ای باشه
امکان داره 100 تا مشکل بوجود بیاد
یکم بیشتر توضیح بدید

shahin_mahvareh
September 18th, 2012, 10:44
درگاه به نام خود شخص میباشد و متصل به حساب شخص.ما فقط مراحل اداری را انجام میدیم.

rezarostami
September 18th, 2012, 10:48
سلام مثلا از یانک ملت هم میتونید بگیرید . اگه پاسخ مثبته سرجمع چه قد میشه مبلغ ؟

mehrshad.ho
September 18th, 2012, 10:52
ملت بدون هچ مواردی به سادگی و سرعت درگاه می دهد و کارمزدی ندارد

rezarostami
September 18th, 2012, 10:55
ملت بدون هچ مواردی به سادگی و سرعت درگاه می دهد و کارمزدی ندارد

دوست عزیز سلام , یعنی این داستان جدیدش برداشته شده ؟ همین که می گن به اشخاص حقیقی نمیدن و حتما باید دفتر کار داشته باشی؟

shahin_mahvareh
September 18th, 2012, 11:00
نه عزیز ملت همچنان بدون جواز میده.ولی نیاز به اجاره نامه داره.بله از بانک ملت هم میتونیم براتون دریافت کنیم.البته اگه خودتون اجاره نامه دارید به راحتی میتونید درخواست بدین و دریافت کنین درگاه رو.

شرایط کاری ما به این صورته:

شمایه حساب تو بانک مورد نیاز باز میکنید (اگه حساب دارین که هیچی)من مدارک شما را از شما دریافت میکنم کارها را انجام میدم. هزییه رو کنار میام باهاتون.زمان هم حدود 7 تا 10 روز.

mad-adwords
September 18th, 2012, 11:01
بانک ملت دیگه به سادگی مثل قبل درگاه نمی ده همین دیروز ایمیل دادند به کا فقط شرکت ثبت شده باشی حقیقی نمی دند

shahin_mahvareh
September 18th, 2012, 11:10
همونطور که میبینید همچنان تو سایتش زده به حقیقی هم میدن.این لینکش.
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Help_payments.aspx)
اگه میخواستند ندن حتما سایت رو تغییر میدادند.

mizbanaval
September 18th, 2012, 11:10
نه عزیز ملت همچنان بدون جواز میده.ولی نیاز به اجاره نامه داره.بله از بانک ملت هم میتونیم براتون دریافت کنیم.البته اگه خودتون اجاره نامه دارید به راحتی میتونید درخواست بدین و دریافت کنین درگاه رو.

شرایط کاری ما به این صورته:

شمایه حساب تو بانک مورد نیاز باز میکنید (اگه حساب دارین که هیچی)من مدارک شما را از شما دریافت میکنم کارها را انجام میدم. هزییه رو کنار میام باهاتون.زمان هم حدود 7 تا 10 روز.
خوب چه مدارکی نیاز هست ؟
درضمن مشکل قانونی و .. پیش نمیاد؟
این مدارک رو به شما میدیم چجوری تضمین میکنید از مدارک ما سو استفاده نشه ؟
ما به این درگاه نیاز داریم لطفا روشنمون کنید
با تشکر

shahin_mahvareh
September 18th, 2012, 11:12
مدارک هموناست که داخل سایت خودش زده.خیر همه ی مراحل قانونی انجام میشه.

shahin_mahvareh
September 18th, 2012, 11:14
دوست عزیز من تنها کپی مدارک شما رو از شما دریافت میکنم.به نظر شما چه سوء استفاده ای میشه مثلا از کپی کارت ملی کرد؟ :d

mizbanaval
September 18th, 2012, 11:22
دوست عزیز من تنها کپی مدارک شما رو از شما دریافت میکنم.به نظر شما چه سوء استفاده ای میشه مثلا از کپی کارت ملی کرد؟ :d
:دی
بدون اینا اختلاص میکنند شما کجای کاری :دی
البته منظور بدی نداشتم ولی بهرحال بحث بانک هست و گردش پول و ....
بهمون حق بدیم
من فکرامو میکنم بهتون خبر میدم
اگه میشه هزینه رو برامون پ.خ کنید
با تشکر
دوستان نظرتون چیه ؟

shahin_mahvareh
September 18th, 2012, 11:29
اقا حق با شماست ،شما حق دارید سوال کنید و مطئین شوید، ولی واقعا برای گرفتن درگاه با حساب شخصی خودتون و کپی کارت ملی و جای نگرانی نیست.
نگران نباشید من نمیتونم با کپی کارت ملی شما حسابتون رو خالی کنم!!! :p

فقط دوستان یه نکته:اینجا باید ذکر کنم که ما بسته به شراط شما و شرایط بانک ها، بانکی که بشه ازش درگاه بگیریم رو انتخاب و به شما پیشناد میدیم و شما از بین بانک هایی که پیشنهاد میدیم میتونید انتخاب کنید.نمیتونم بگم که حتما از بانک ملت با بانک ... درگاه رو برای شما میگیریم.باید شراییط تون بررسی بشه.

novinline
September 18th, 2012, 12:02
سلام

به نظر من خودتون انجام بدین.کار سختی نیست.
به اشخاص حقیقی هم درگاه رو میدن.:67:

nima73
September 18th, 2012, 12:03
درود
این کار بسیار پسندیده و خوبی هست و این همه اعتماد به افراد مختلف میشه ایشان هم مثل بقیه ، بنده خدا کاری نکرده هنوز و مثل این فرانتورک کلاه این همه آدم را برنداشته که نشه بهش اعتماد کرد .
فقط چیزی که من ندیدم میزان هزینه ای هست که بابت زحمت کارها دریافت میکنید
بعد مدارکی مثل جواز کسب و کپی سند محل کار را چیکار میکنید ؟ اونها را نداشته باشه فردی باز هم میتونید درگاه پرداخت را بگیرید ؟

shahin_mahvareh
September 18th, 2012, 12:20
ممنون از اعتمادتون.بله دوست عزیز.ما بدون سندو جواز برای شما میگیریم.هزینه هم توافقی هست میتونیم حتی با هم معامله کاری هم بکنیم.مثلا شما اگه خدماتی دارید ما از خدماتتون استفاده کنیم.در ضمن اصلا هزینش مهم نیست شما بیا من کارتو انجام میدم هزینه هم نده داداش.بلاخره ما ها که با هم تقریبا تو یه محیط (اینترنت)کار میکنیم یه جورایی همکار حساب میشیم.اگه ما هوای هم رو نداشته باشیم پس کی میخواد هوای ما رو داشته باشه.بلاخره آدم باید یکم وجدان و مرام کاری داشته باشه.

بعد یه مسئله هم اینکه اعتقاد خودم به شخصه اینه که کلاه برداری یه بار سود داره و ادامه دار نیست.هیچ کس از این جور کلاه برداری ها به جای خاصی نرسیده و خودش دو بد نام کرده.کار درسته که اعتماد میآره و اعتماده که سود میاره.