PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست بهترین آنتی ویروسهای سال 2009

mehrank
December 18th, 2009, 11:27
سلام برای دومین بار avira بهترین آنتی ویروس جهن شد طبق آمار شرکت av
http://persian-media.com/image/avirare.gif

packsaft
December 18th, 2009, 22:24
بله تو خیلی سایت ها اعلام شده که دیتا بیس قوی داره و مقایسه های زیادی شده

لایسنس کسی خواست بگه:d

Kambiz
December 18th, 2009, 23:52
بله تو خیلی سایت ها اعلام شده که دیتا بیس قوی داره و مقایسه های زیادی شده

لایسنس کسی خواست بگه:d

مثل کاسپر میشه با کرک و کی های مختلف مثل هلو استفاده کرد ؟ :دی

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

+
لینک اصلی خبر رو از سایت رسمی لطف کنید بزارید
با تشکر

packsaft
December 18th, 2009, 23:59

---------- post added at 11:52 pm ---------- previous post was at 11:06 pm ----------

+
با تشکر

متاسفانه نمیشه کرک کرد واگرنه سی دی اش رو میفروختیم

لینک و حسش نی یه سرچ کنین چند وقت پیش زیاد میدیدم سایتهایی که اینو میگفتن + نتایج تحقیقاتشون رو

TukaNet
December 19th, 2009, 00:44

---------- post added at 11:52 pm ---------- previous post was at 11:06 pm ----------

+
با تشکر

چرا کرک ؟
آویرا برای محصولاتش لایسنس پروموشن 1 الی 6 ماهه میده
با استفاده از این لایسنس ها میتونید تا 6 ماه و به طور قانونی یک محصول رو استفاده کنید
لایسنس به اسم خود شما توی سایت آویرا ثبت میشه و دیگه نیازی به کرک و سریال تقلبی نیست
حتی در صورت نیاز می تونید درخواست ساپورت هم بدید ، انتظار دیگه ای هم داشتید ؟؟؟ :105:

mehrank
December 19th, 2009, 00:50
سلام

هر کسم نسخه اورچینال آویرا چه خانگی و چه شبکه را خواست در خدمتیم من نماینده آویرا در یزدم

TukaNet
December 19th, 2009, 01:03
سلام

هر کسم نسخه اورچینال آویرا چه خانگی و چه شبکه را خواست در خدمتیم من نماینده آویرا در یزدم

ولی در سایتشون نامی از شما برده نشده ، اگر ممکن هست بیشتر توضیح بدید ...
لیست نمایندگان فروش آویرا در کل دنیا : Avira Partner Locator (http://www.avira.de/en/partners/partnerlocator.php)
تنها نماینده رسمی که در سایت آویرا ثبت شده شرکت سهند رایان افق (http://www.sahandrayan.com/) هست .

mehrank
December 19th, 2009, 23:37
سلام

نمایندگی انحصاری اویرا در یزد شرکت امنیت متا هاست شرکت ما هم نمایندگی آنتی ویرویس را از این شرکت دریافت کردخ است و می توانید با شرکت امنیت متا تماس بگیرید و سوال بفرمائید

TukaNet
December 19th, 2009, 23:48
سلام

نمایندگی انحصاری اویرا در یزد شرکت امنیت متا هاست شرکت ما هم نمایندگی آنتی ویرویس را از این شرکت دریافت کردخ است و می توانید با شرکت امنیت متا تماس بگیرید و سوال بفرمائید

به هر حال بنده تنها نماینده رسمی آویرا در ایران رو در پست بالا معرفی کردم . دوستانی که قصد خرید داشتند در این مورد دقت لازم رو داشته باشند . :105:

mehrank
December 20th, 2009, 00:01
سلام

من عرض نکردم که نماینده انخصاری avira در ایران هستم!!! و در ضمن قصد کلاه برداری هم نداشتم !!! یک جوری مگید انگار من ....

TukaNet
December 20th, 2009, 00:06
سلام

من عرض نکردم که نماینده انخصاری avira در ایران هستم!!! و در ضمن قصد کلاه برداری هم نداشتم !!! یک جوری مگید انگار من ....

خدا نکنه عزیز ، این چه حرفیه :(
قصد بدی نداشتم ، فقط خواستم دوستان رو آگاه کرده باشم