PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح حساب پی پال و صدور ویزا کارت فیزیکی فقط با 95 هزار تومان

poya1366
September 17th, 2012, 23:56
با سلام خدمت تمام دوستان انجمن
با توجه به مشکلاتی که بسیاری از دوستان در مورد لیمیت شدن حساب های پی پال هاشون دارند به استحضار آندسته از دوستانی که می خوان بدون مشکل حساب پی پال داشته باشن می رسونم که بنده حساب پی پال با بیلینگ ادرس معتبر باز می کنم ویک ویزا کارت فیزیکی با نام خود شخص در این حساب وریفای می کنم و کارت فیزیکی رو به آدرس مشتری ارسال می کنم و تمامی پشتیبانی لازم رو در همه ی امور ( چه حساب پی پال و چه ویزا) برای مشتری هامون انجام می دیم و برای همیشه می تونن با خیال راحت از حساب پی پال لذت ببرن
در ضمن دوستان توجه داشته باشند که پذیرش پشتیبانی ما به منزله ی قبول مسئولیت ناشی از لیمیت شدن حساب شما نمی باشد.(ما فقط مسئولیت لیمیت حساب شما ناشی از کردیت کارت یا بیلینگ آدرس شما رو قبول می کنیم)
البته آندسته از دوستانی که قبلا با ما کار کردن از پشتیبانی ما در مورد کارمون با خبر هستنند
نا گفته نماند که این ویزا کارت ها 5 ساله و قابل شارز و با نام خود مشتری هستند قابلیت خرید از تمام وب سایت ها و وریفای شدن در تمام حساب ها (الرت پی.مانی بوکرز...) و همچنین برداشت پول از خود پرداز ها را دارا می باشند.
قیمت این نوع خدمات ما مبلغ فقط 149 هزار تومان می باشد که شامل ویزا کارت فیزیکی . ایجاد حساب پی پال معتبر. 3 دلار شارز اولیه ی پی پال و تمامی هزینه های پستی برای ارسال ویزا کارت به ادرس مشتری می با شد. در صورت نیاز به سیم کارت مالزی مبلغ 30 هزار تومان به این مبالغ اضافه خواهد شد.
و قیمت ویزا کارت به تنهایی 95 هزار تومان می باشد.
این قیمت ما به دلیل جشنواره ی افتتاح جدید وب سایت ما می باشد پس زمان رو از دست ندید.
با تشکر
مدیریت وب سایت ویزا اند مستر
www.visaandmaster.com (http://www.visaandmaster.com/)
visaandmaster@ymail.com

adamak
June 21st, 2013, 19:18
با سلام
دوستان کسی تایید میکنه ؟؟
البته ببخشید زیر خاکی پیدا کردم.

pishtazweb
June 21st, 2013, 19:49
با سلام
اينا كارتشون فروختن
همه باطل شد
پولها رو هم پس ندادن
شانس اوردي دير رسيدي

Ehsan lashkari
June 21st, 2013, 20:30
با سلام

سلام

در صورت تمایل هفته بعد به ما سر بزنید

در حال فراهم کردن مقدمات برای سایت مجزا هستیم

اطلاعات بیشتر در مورد ما در تاپیک امضا موجود است.

با تشکر

poya1366
June 21st, 2013, 23:13
اينا كارتشون فروختن
همه باطل شد
پولها رو هم پس ندادن
شانس اوردي دير رسيدي

با سلام
جناب اقای سهراب صبوری ما پول پس ندادیم؟
واقعا برای بعضی از دوستان متاسفم که رفتارشون اینطوره
برای اگاهی برای بقیه دوستان م عرض کنم که ویزا کارت ها به دلیل تحریم بلوک شد و به دوستانی که کمتر از 3 ماه از کارت استفاده کردن یا عودت هزینه کردیم و یا معادلشو خدمات دادیم طبق قوانین سایت
فکر نمیکنم کسی یا شرکتی اصلا پاسخگو باشه
موفق باشید

adamak
June 22nd, 2013, 00:50
با سلام
برای اگاهی برای بقیه دوستان م عرض کنم که ویزا کارت ها به دلیل تحریم بلوک شد و به دوستانی که کمتر از 3 ماه از کارت استفاده کردن یا عودت هزینه کردیم و یا معادلشو خدمات دادیم طبق قوانین سایت
موفق باشید

همون طور که شما و همه دوستان میدانند اعتماد حرف اول و اخر رو میزنه در انجام معاملات تجارت الکترونیک .اگه بتونید این اعتماد رو جلب کنید . ما و یا همه دوستانی که به این نوع خدمات احتیاج دارند برای انجام این امور کار ها مزاحم شما خواهیم شد .

pishtazweb
June 22nd, 2013, 19:56
با سلام
موفق باشید
والله به ما پولي پس داده نشد.قرا بود هزينه صدور ويزا را پس بديد كه پس نداديد
قرار بود موجودي ويزا را هم پس بديد كه نداديد.
متونم بپرسم براي جبران خسارت ما چه كرديد؟شما مسئول مستقيم مشكلات هستيد .همه ميدونن كه ويزا ايراني ها را تحريم كرده پس تحريم مسئله جديد نبود. اما شما اعلام كرديد ويزا بدون مشكل تحريم و ....
حساب پايپل بنده هم كه شما ايجاد كرديد در اولين لاگين بنده ليميت شد و شما هيچ كاري انجام نداديد.
در هر صورت قبول كنيد كه به دليل بي تجريگي در اين زمينه و به بنده و بسياري از دوستان ضرر زديد و هيچ هزينه اي هم عودت نداديد.