PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال تیم طراحی برای سایت

GoldinHost.IR
September 17th, 2012, 20:26
با سلام و وقت بخیر به همه ی دوستان !

ما به دنبال جمع کردن تیم طراحی برای سایت خود هستیم راستشو بخواین خیلی ها اومدن گفتن باشه ما میایم تو تیم اما بعد چند ساعت یا چند روز جا زدن که وقت ندارن و...
بنده هم آدمی نیستم که منت بکشم گفتم مشکلی نیست خوش اومدین الان هم به دنبال چند طراح و گرافیست حرفه ای برای سایت هستم که اگه درست بشه و تیم جمع بشه 70% این کار (کار با در آمد حد اقل 2 3 میلیون سود فقط برای تیم طراحی ) هم جور میشه
و کلی سود در اول کار هست و من دوست دارم کسانی که ادعای همکاری و اومدن به تیم می کنند فردا یهو طوری نشه بگن ما نیستیم و الکی بهانه بیارند و جا بزنند چون این کاری که جور میشه
کسی که پولو میده میگه باید کارتون حرفه ای باشه و ارزش 2 3 میلیون رو داشته باشه که بده و جدا از این چیز ها بنده میخوام یک تیم طراحی خوب و حرفه ای جمع کنم .

هر کس حاظر هست اینجا اعلام کنه و نمونه کار هاشو هم بزاره.
ضرر نمی کنید.
می خواهیم جزء بهترین ها باشیم .
با آرزوی موفقیت برای همه .

nivdata.com
September 17th, 2012, 23:42
سلام دوست عزیز اگر در تکنولوژی محدودیت ندارین می تونیم کارها تون به صورت دست دوم انجام بدیم . در این کار تخصص داریم علاوه بر پروژه های خودمان با این شرکت آمریکایی که کار ویدیو پروداکشن می کنند همکاری می کنیم و پروژه های وب سایتشان را اجرا می کنیم .

Royal Dream Productions (http://www.royaldreamproductions.com)

چند نمونه از پروژه ها:

starlightsf.com
easyertebat.com
whatsupiran.com
kishronakco.com

L0cal
September 22nd, 2012, 10:08
داداش من پایه هستم
اگه خواستی بهم پی ام بده
dani_vb98

mahhost
September 22nd, 2012, 22:10
درود

تیم طراحی ماه هاستینگ

کیفیت عالی - پروژه های زیاد در دست ساخت داشتیم

قیمت بین 50 تومان تا 100 تومان

به قسمت طراحی وب سایت تیکت کنید قیمت رو می گن بد نیست بپرسید

بدرود :67:

ASPAD.IR
September 23rd, 2012, 15:50
آماده همکاری با گروه هستم
برای دریافت نمونه کار با یاهو در تماس باشین ...

GoldinHost.IR
September 24th, 2012, 19:18
اون کار که 2 3 ملیون بوده احتمالا جور شاید نشه و ما فقط برای سایتمون که مشتری برای طراحی سفارش میده تیم می خواییم.;);)

samanil
October 23rd, 2012, 00:25
سلام
آماده همکاری هستیم:
Http://webrgb.net
ایدی یاهو:
saman.graphist
نمونه کار هارو خواستید به یاهوم پی ام بدید.