PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت

afshinh
September 17th, 2012, 11:52
سلام دوستان

امروز با بانک ملت تماس گرفتم برای گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی متاسفانه گفتن به خاطر مشکلاتی که پیش اومده فعلا ارائه نمی کنن

کسی میدونه این موضوع تا کی ادامه داره؟ احتمال داره دیگه به اشخاص حقیق درگاه ندن؟ و گفتن باید شرکت ثبت کنید تا بتونیم بهتون درگاه ارائه کنیم!

من شدیدا برای پرداخت کاربرام نیاز به درگاه دارم چیکار کنم لطفا یکی راهنمایی کنه

P30Tools
September 17th, 2012, 12:00
سلام
ما هم دو هفته پیش تماس گرفتیم همین رو گفتند! البته گفتند موقتا و 2-3 هفته دیگه احتمالا مجددا برای اشخاص حقیقی نیز قابل درخواست خواهد بود.

0060
September 17th, 2012, 12:02
درود

از درگاه های واسطه ( پی لاین - تک پرداخت - جی پال - زرین پال ) استفاده کنید نیازتون فعلا برطرف بشه بعد دنبال درگاه مستقیم برید

بانک پارسیان هم فکر کنم گزینه خوبی باشه

afshinh
September 17th, 2012, 12:12
سلام
ما هم دو هفته پیش تماس گرفتیم همین رو گفتند! البته گفتند موقتا و 2-3 هفته دیگه احتمالا مجددا برای اشخاص حقیقی نیز قابل درخواست خواهد بود.

ممنون از پاسخ شما

اگه دیگه به اشخاص حقیق درگاه ندن و نیاز باشه شرکت ثبت کنیم چی؟ من یکی که پول ثبت شرکت و اجاره ندارم!

P30Tools
September 17th, 2012, 12:22
ممنون از پاسخ شما

اگه دیگه به اشخاص حقیق درگاه ندن و نیاز باشه شرکت ثبت کنیم چی؟ من یکی که پول ثبت شرکت و اجاره ندارم!

در اینصورت تنها راهش ثبت شرکت هست,فکر نمی کنم نیاز به اجاره جایی باشه! بسیاری از دوستان تو همین انجمن شرکت ثبت شده دارند ولی دفتر ندارند و آدرس منزل رو به عنوان محل شرکت ثبت کردند!(حدود 2 سال پیش ما هم همین کار رو کرده بودیم)

afshinh
September 17th, 2012, 12:40
در اینصورت تنها راهش ثبت شرکت هست,فکر نمی کنم نیاز به اجاره جایی باشه! بسیاری از دوستان تو همین انجمن شرکت ثبت شده دارند ولی دفتر ندارند و آدرس منزل رو به عنوان محل شرکت ثبت کردند!(حدود 2 سال پیش ما هم همین کار رو کرده بودیم)

هی وای بر من

تماس گرفتم برای ثبت شرکت

گفتن هزینه ثبت شرکت 150 هزار تومان هست چون کارتون میزبانی وب و هاستینگ هست حتما باید از وزارت ارشاد مجوز بگیرید

و گفتن دوتا استعلام دارید که هر کدوم 300 هزار تومان هست

یه چیز دیگه هم گفتن که یادم نیست گفت اونم 70 هزار تومان

اتفاقا اینم پرسیدم
گفت دوتا آدرس باید ارائه کنید یکی آدرس و کد پستی محل سکونت ----- یکی آدرس شرکت و کد پستی شرکت
و گفت بازرس برای استعلام میاد اینجوری که نمیشه:-<

شخصا پول اجاره ندارم
کل سرمایه من 2 میلیون هست که اینم با کی بدبختی تونستم جور کنم تا وارد این کار بشم

0060
September 17th, 2012, 12:49
هی وای بر من

تماس گرفتم برای ثبت شرکت

گفتن هزینه ثبت شرکت 150 هزار تومان هست چون کارتون میزبانی وب و هاستینگ هست حتما باید از وزارت ارشاد مجوز بگیرید

و گفتن دوتا استعلام دارید که هر کدوم 300 هزار تومان هست

یه چیز دیگه هم گفتن که یادم نیست گفت اونم 70 هزار تومان

اتفاقا اینم پرسیدم
گفت دوتا آدرس باید ارائه کنید یکی آدرس و کد پستی محل سکونت ----- یکی آدرس شرکت و کد پستی شرکت
و گفت بازرس برای استعلام میاد اینجوری که نمیشه:-<

شخصا پول اجاره ندارم
کل سرمایه من 2 میلیون هست که اینم با کی بدبختی تونستم جور کنم تا وارد این کار بشم

نیاز به این همه دوندگی و هزینه نیست هستن کسایی که 2 روزه براتون ثبت میکنن با هزینه 300-400 تومان

اطراف ما که زیاد هست شما هم سراغ بگیرید حتما پیدا میکنید

afshinh
September 17th, 2012, 12:58
نیاز به این همه دوندگی و هزینه نیست هستن کسایی که 2 روزه براتون ثبت میکنن با هزینه 300-400 تومان

اطراف ما که زیاد هست شما هم سراغ بگیرید حتما پیدا میکنید

شما تهران هستید؟

میشه شخصی که براتون ثبت کرده به من معرفی کنید البته اگه تهران هستید

0060
September 17th, 2012, 13:05
شما تهران هستید؟

میشه شخصی که براتون ثبت کرده به من معرفی کنید البته اگه تهران هستید

نخیر اصفهان هستم

2-3 ماه پیش برای یکی از دوستان ثبت کردیم 400 تومان شما هم از دوست و آشنا پیگیر بشید حتما پیدا میکنید