PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ی جلوگیری از بلاک شدن ip

shahin_mahvareh
September 17th, 2012, 11:42
سلام دوستان.چطوری میشه جلوی تو بلانک لیست رفتن ip رو برای spam بگیرم؟ببینید خوب من الان هاست میدم یوزر ها هم از طریق اون ایمیل ارسال میکنن این دیگه دست من نیست که بتونم کنترلش کنم واسه همین ip سرور spam شناخنه میشه و میره تو بلانک لیست بعدشم ایمیل ها به یاهو نمیرسه و reject میشه.راه حلش چیه؟

راجع به ایمیل مارکتینگ هم اگه بتونید منو راهنمایی کنید ممنون میشم که بتونم از طریق سرور خودم ارسال ایمیل انبوه کنم.آموزشی چیزی!! لینکی.از چه میل سروری باسد استفاده کنم.چه اسکریپتی استفاده کنم چیکار کنم که اسپم نشه ایپیم بلاک نشه و چند تا ip نیاز دارم و نکات دیگه ....
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Metalik
September 17th, 2012, 11:46
سلام

این دیگه دست من نیست که بتونم کنترلش کنم

این دقیقا دست شماست که بتونید کنترل کنید

softlayer
September 17th, 2012, 11:51
سلام دوستان.چطوری میشه جلوی تو بلانک لیست رفتن ip رو برای spam بگیرم؟ببینید خوب من الان هاست میدم یوزر ها هم از طریق اون ایمیل ارسال میکنن این دیگه دست من نیست که بتونم کنترلش کنم واسه همین ip سرور spam شناخنه میشه و میره تو بلانک لیست بعدشم ایمیل ها به یاهو نمیرسه و reject میشه.راه حلش چیه؟

سلام یه سایت هست که میتونید ip سرورتونو وارد کنید و آی پی خودتونو از این حالت خارج کنید!
داخل گوگل جستجو بفرمایید ،بنده هم لینکشو پیدا کنم میذارم.

shahin_mahvareh
September 17th, 2012, 12:13
سلام

این دقیقا دست شماست که بتونید کنترل کنید

ممنون از پاسختون میتونید منو راهنمایی کنید که چطور بتونم کنترلش کنم؟

سلام یه سایت هست که میتونید ip سرورتونو وارد کنید و آی پی خودتونو از این حالت خارج کنید!
داخل گوگل جستجو بفرمایید ،بنده هم لینکشو پیدا کنم میذارم.
از پاسخ شما هم ممنونم.من با این سایت ها اشنا هستم و این سایت ها هر دفعه که برای اسپم میزارنت تو بلانک لیست و در خواست آزادی میدی ip رو میدی مدت طولانی تری نگه میدارن و بعد آزاد میکنن.مثلا اگه برای برای اول تو بلانک لیست رفته باشه همون موقع باز میکنن ولی دفعه ی دوم بعد ار درخواست آزادی ip گفت یه هفته بعد باز میشه.دفعه ی سوم گفت 3 هفته بعد باز میشه و همینطور هی طولانی تر میشه.من دنبال راهی هستم که بلاک نشه.

softlayer
September 17th, 2012, 12:22
از پاسخ شما هم ممنونم.من با این سایت ها اشنا هستم و این سایت ها هر دفعه که برای اسپم میزارنت تو بلانک لیست و در خواست آزادی میدی ip رو میدی مدت طولانی تری نگه میدارن و بعد آزاد میکنن.مثلا اگه برای برای اول تو بلانک لیست رفته باشه همون موقع باز میکنن ولی دفعه ی دوم بعد ار درخواست آزادی ip گفت یه هفته بعد باز میشه.دفعه ی سوم گفت 3 هفته بعد باز میشه و همینطور هی طولانی تر میشه.من دنبال راهی هستم که بلاک نشه.

بله همینطوره!
راه دیگه ایم هست که داخل ایران زیاد مرسوم نیست ، اینه که از ای پی های داینامیک استفاده کنید، به اینصورت که یه رنج ای پی دارید و دائم هنگام ساخت یوزر جدید جابجا میشه!
راه دیگه ایم هست که شما ای پیتونو عوض کنید.
فکرنمیکنم خارج از این دو موضوع راه حلی باشه

موفق باشید

ekhtesasi
September 17th, 2012, 12:40
تعداد ایمیل هایی که هر کاربر می تونه در ساعت بفرسته رو محدود کنید
اینجوری مشتری نمی تونه از ایمیلش برای ارسال ایمیل انبوه استفاده کنه و در نتیجه با ارسال ایمیل کمتر
ip شما اسپم نمیشه

shahin_mahvareh
September 17th, 2012, 13:13
این پیشنهاد آخر پیشنهاد خوبی بود.ممنون.من کنترل پنل plesk دارم با میل سرور mailenable از کجا محدود کنم تعدادشو؟ و میانگین واسه هر کاربر چند ایمیل در ساعت باید بزارم؟

softlayer
September 17th, 2012, 13:34
این پیشنهاد آخر پیشنهاد خوبی بود.ممنون.من کنترل پنل plesk دارم با میل سرور mailenable از کجا محدود کنم تعدادشو؟ و میانگین واسه هر کاربر چند ایمیل در ساعت باید بزارم؟

شما مشکلی با وب میلت ندارید؟
من استفاده میکنم وب میل برام باز نمیشه
با این مشکل برنخوردید؟

shahin_mahvareh
September 17th, 2012, 16:58
شما مشکلی با وب میلت ندارید؟
من استفاده میکنم وب میل برام باز نمیشه
با این مشکل برنخوردید؟

نه عزیز مشکلی ندارم.من تنها مشکلم همین بلاک شدن ip هامه