PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمع آوری لایک فیس بوک برای پیج های شما

b_pcmaster2
September 17th, 2012, 02:16
همونطور که میدونید امروزه فیس بوک منبع بسیار بزرگی برای به اشتراک گذاری مطالب شده به حدی که با قرار دادن یک مطلب ،در صورتی که مطلب با تعداد لایک بالا داشته باشید در یک لحظه 10 ها یا صد ها و یا ملیون ها نفر مطلب شما رو میبینند و در موردش نظر میدن و یا لایک میکنن.
امروز بنده افتخار دارم با سیستمی جدید برای شما عزیزان لایک جمع آوری کنم.سیستمی که به طرز کاملا قانونی حتی از نظر فیس بوک و قوانین سخت گیرانش لایک جمع میکنه.متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی نمیتونم بهتون بدم راجع به طریقه ی جمع آوری لایک فقط از طریق اپلیکیشن ها این کار انجام میشه اپلیکیشن هایی که برای نوشتنشون نیاز به فراگیری بسیاری بسیاری از زبان ها به همراه آموختن سیستم فعلی فیس بوک وجود داره.بنده میتونم برای عزیزان نزدیک به 1000 لایک توی یک روز جمع آوری کنم و برای هر هزار لایک فقط 25 هزار تومان میگیرم
برای لایک های بالاتر تخفیف وجود داره برای 10 هزار لایک فقط 200 هزار تومان و برای 100 هزار لایک فقط 1ملیون پانصد هزار تومان.
که برای 100 هزار : توی مدت 1 تا 2 ماه انجام میشه ولی سعی میکنیم که به 2 هفته این مدت رو کاهش بدیم.
کمتر از 10 هزار لایک مثلا 9000 لایک هم همون قیمت 9*25 تومان یعنی 225 تومان حساب میشه.

1000 لایک 25 هزار تومان هر لایک فقط 25 تومان
10000 لایک فقط 200 هزار تومان هر لایک 20 تومان
100000 لایک فقط 1ملیون پانصد هزار تومان هر لایک فقط 15 تومان

توجه : این روش کاملا رضایت کاربر رو برای لایک و برای پیج شما به همراه داره چون برای انجام بازی شخص مورد نظر پیج شما رو لایک میکنه.این روش اصلا شبیه به هیچ کدام از روش های قدیمی نیست و همونطور که در گذشته گفتم کاملا قانونی هستش.

تبادل با ولکام و روش های دیگری از این دست باعث میشود که فیدبک feedback یا بازخورد منفی(Negative Feedback) نصیب شما گردد که این بازخورد منفی نه تنها تاثیر مثبتی در پیج شما نداشته امکان این وجود دارد که بعد از اینکه پیج شما به لایک بالا رسید چون با روش Like jacking یا ***ی لایک ،لایک جمع نموده اید پیج شما توسط فیس بوک بسته شده و حتی اکانت شما نیز از شما گرفته شود

loginvps.com
September 17th, 2012, 05:08
فقط شما نیستید که این دانش رو میدونید که میگید : از طریق اپلیکیشن ها این کار انجام میشه اپلیکیشن هایی که برای نوشتنشون نیاز به فراگیری بسیاری بسیاری از زبان ها به همراه آموختن سیستم فعلی فیس بوک وجود داره.

امروزه سایتهای زیادی هستند که از این کارها انجام میدن انشالله شما هم مثل بقیه موفق باشید
بنظر من تعرفه هاتونو با بقیه یکسان کنید تا بتونید مشتری جذب کنید . من لینک نمیدم تبلیغ بشه اما سایتهایی مشینم با تعرفه های بهتر از این کارها انجام میدن .

b_pcmaster2
September 17th, 2012, 09:54
Facebook Like - افزایش لایک فیس بوک | خرید لایک فیس بوک (http://iservice.cloudsupport.ir/increase_facebook_like.html)
- صفحه «حرف‌های خاک برسری»، تعداد لایک کنونی ۱۱۰۰ لایک، تعداد لایک موقع تحویل ۳۰۰۰ لایک- ۹۹۰۰۰ تومان
– صفحه «داستان‌های باحال»، تعداد لایک کنونی ۵۳۰۰ لایک، تعداد لایک موقع تحویل ۸۰۰۰ لایک- ۲۴۵۰۰۰ تومان
– صفحه «عکس‌های بی‌تربیتی»، تعداد لایک کنونی ۱۷۱۰ لایک، تعداد لایک موقع تحویل ۲۵۰۰ لایک- ۶۸۰۰۰ تومان
من یه سری از جاها رو پیدا کردم برای نمونه
سیستم ما آخه با بقیه فرق داره میدونم که میگم مثلا من توی یه روز 20 هزار لایک جمع کردم برای یک پیج :) چون اپلیکیشن هایی که اونا استفاده میکنن یه ولکام سادس ولی بنده بازی مینویسم و ورودیش فقط یه لایک پیج هستش :) پس میدونم که برای اولین بار توی کشور هستش که ترکیبی از mysql php action script javascript jquery ajax و چند زبان دیگه و مهم تر از همه فلش هستش.به هر حال ما تبلیغ دانسته های خودمون رو میکنیم.تبلیغ حقیقت در کمترین زمان ممکن رو میکنیم..و اینو به سادگی و با اطمینان کامل میگم نه تنها توی کشور اولین هستم برای این کار حتی شاید توی جهان جز معدود نفراتی هستم که همچین بازی هایی میسازه.به هر حال... ولی نظر شما تایید میشه و برای اینکه از جاهای دیگه ارزون تر داده باشیم نرخ قیمت رو به این شکل توی پست اول هم آپدیت میکنم با تشکر از شما دوست خوبم.

1000 لایک 25 هزار تومان هر لایک فقط 25 تومان
10000 لایک فقط 200 هزار تومان هر لایک 20 تومان
100000 لایک فقط 1ملیون پانصد هزار تومان هر لایک فقط 15 تومان

b_pcmaster2
September 17th, 2012, 10:30
این عکس برای اثبات صحبت های بندست دیروز نزدیک به 13 هزار نفر در روز دوم کاریه نوشته شده توسط این بازی از اپلیکیشن استقبال کردن فرض کنید این میزان تا چند ماه دیگه به چه تعداد میرسه 1 ملیون لایک در روز یا شاید بیشتر!!؟؟

http://www.up.worldset.net/images/b3ezcj7p6ikt450jyde.png

HiDd#N
September 22nd, 2012, 10:15
یه عزیزی اومده بود و میخواست reseller بنده بشه من همون b_pcmaster2 هستم ولی متاسفانه به اکانت قبلیم به دلیل پاک شدن سیستم و فراموشی هم ایمیل این اکانت و هم پسوردش دسترسی نداشتم و اکانت جدید ساختم.توی پیام خصوصی لطفا آی دی یاهو قرار بدید برای صحبت بیشتر

samansystems
September 22nd, 2012, 11:05
اگر کاربرانی که لايک ميکنن ايرانی باشن برای شروع و تست نياز به 1000 لايک داريم.
لطفا شماره حساب بديد وجه واريز بشه.

HiDd#N
September 22nd, 2012, 12:20
من قبلا به یکی از دوستان که گفتم که 90 تا 95 درصد از کاربران ایرانی هستن ولی 5 تا 10 در صد خارجی هستن که مشکل ساز نمیشه..متاسفانه بنده به صورت شخصی نمیفروشم و به دنبال ریسلر هستم برای این کار.

samansystems
September 22nd, 2012, 13:39
اگر خواستيد 1000 لايک برای شروع و در صورت قطعی شدن تا 100000 لايک خريداريم.
مايل بوديد اطلاع بديد.

HiDd#N
September 23rd, 2012, 00:40
بسیار خوب از دوشنبه برای شما قرار میگیره

UserWht
September 23rd, 2012, 00:55
دوستان راجع به نوشتن چنین نرم افزار هایی اطلاعات دارن ؟ و میدونن نحوه کارکرد سیستم چطوریه؟

HiDd#N
September 23rd, 2012, 02:19
همونطور که میدونید امروزه فیس بوک منبع بسیار بزرگی برای به اشتراک گذاری مطالب شده به حدی که با قرار دادن یک مطلب ،در صورتی که مطلب با تعداد لایک بالا داشته باشید در یک لحظه 10 ها یا صد ها و یا ملیون ها نفر مطلب شما رو میبینند و در موردش نظر میدن و یا لایک میکنن.
امروز بنده افتخار دارم با سیستمی جدید برای شما عزیزان لایک جمع آوری کنم.سیستمی که به طرز کاملا قانونی حتی از نظر فیس بوک و قوانین سخت گیرانش لایک جمع میکنه.متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی نمیتونم بهتون بدم راجع به طریقه ی جمع آوری لایک فقط از طریق اپلیکیشن ها این کار انجام میشه اپلیکیشن هایی که برای نوشتنشون نیاز به فراگیری بسیاری بسیاری از زبان ها به همراه آموختن سیستم فعلی فیس بوک وجود داره.بنده میتونم برای عزیزان نزدیک به 1000 لایک توی یک روز جمع آوری کنم و برای هر هزار لایک فقط 25 هزار تومان میگیرم
برای لایک های بالاتر تخفیف وجود داره برای 10 هزار لایک فقط 200 هزار تومان و برای 100 هزار لایک فقط 1ملیون پانصد هزار تومان.
که برای 100 هزار : توی مدت 1 تا 2 ماه انجام میشه ولی سعی میکنیم که به 2 هفته این مدت رو کاهش بدیم.
کمتر از 10 هزار لایک مثلا 9000 لایک هم همون قیمت 9*25 تومان یعنی 225 تومان حساب میشه.

توجه : این روش کاملا رضایت کاربر رو برای لایک و برای پیج شما به همراه داره چون برای انجام بازی شخص مورد نظر پیج شما رو لایک میکنه.این روش اصلا شبیه به هیچ کدام از روش های قدیمی نیست و همونطور که در گذشته گفتم کاملا قانونی هستش.

تبادل با ولکام و روش های دیگری از این دست باعث میشود که فیدبک feedback یا بازخورد منفی(Negative Feedback) نصیب شما گردد که این بازخورد منفی نه تنها تاثیر مثبتی در پیج شما نداشته امکان این وجود دارد که بعد از اینکه پیج شما به لایک بالا رسید چون با روش Like jacking یا ***ی لایک ،لایک جمع نموده اید پیج شما توسط فیس بوک بسته شده و حتی اکانت شما نیز از شما گرفته شود

بیشتر لایک ها از ایران هست نزدیک به 98 درصد و همچنین talking about this و صحبت راجع به پیج شما خیلی خیلی زیاد هستش توی این روش و کاملا قانونی است ولی فقط برای یک پیج در روز ممکن هستش که ما 10 هزار لایک جور کنیم البته فعلا شاید کار رو گسترش بدیم اگه خدا بخواد

shahzadeirani
December 25th, 2012, 00:20
اقا ما یه پیج داریم میخوایم براش لایک بگیریم.
2000 هزار لایک رو 50 هزار تومن خریدارم.
شماره حساب لطفا(بانک ملی)

zhubyn
June 21st, 2013, 21:52
درود بر شما
آیا می توان به عنوان بازاریاب در سایت شما کار کرد
لطفا توضیح بدید؟

amir_
November 4th, 2013, 07:54
آقا یه پیج داریم میخوایم لایکاش بره بالا کسی هست راهنمایی کنه؟

TOOFAN110
November 10th, 2013, 19:55
سلام من برای پیج مون تو فیسبوک تا یک میلیون لایک میخوام
اگر میتونین لطفا پیغام دهید.ممنون

TOOFAN110
November 10th, 2013, 20:00
سلام من برای پیج مون تو فیسبوک تا یک میلیون لایک میخوام
اگر میتونین لطفا پیغام دهید.ممنون