PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps baraye rahandaziye vpn

Barish
January 27th, 2009, 23:31
plz baram ham geymat bedin
darzem mikham amadeye amade bashe
v tamam kamal mikham
hamchenin begin ke haddaksar be chan nafar mitunam befrusham ke khub ham kar kone
mer30

WGB
January 28th, 2009, 00:04
v tamam kamal mikham
hamchenin begin ke haddaksar be chan nafar mitunam befrusham ke khub ham kar kone
mer30

سلام دوست عزیز.
شما باید ابتدا مشخص کنید که می خواید وی پی اس تون ویندوز باشه یا لینوکس.
بنده می تونم هر دوی ای وی پس اس ها رو براتون سرویس دهی کنم.
فیمت ها از ماهانه 20000 تومان به بالاست. تعداد یوزرهای قابل ساپورت نامحدود می باشند.

http://Ground.iR

Vahid
January 30th, 2009, 18:54
v tamam kamal mikham
mer30
فینگلیش لطفا تکرار نشه

Nikan
January 30th, 2009, 19:07
سلام

بله من هم فکر می کنم شما بایستی ابتدا تصمیم بگیرید که vps ویندوز می خواهید یا لینوکس

با تشکر

amirizadi
January 30th, 2009, 19:10
بنده نيز ميتونم بهتون ارائه كنم
سرويس مورد نظرتون را اعلاك كنيد تا قيمت بدم خدمتتون

Nikan
January 30th, 2009, 21:41
سلام

البته من فکر می کنم که برای راه انداختن VPN از طریق VPS شاید راه حل وی پی اس Windows بهتر باشد . البته باز هم شما خودتان بررسی کنید و خبر بدهید.

با تشکر

amirizadi
January 31st, 2009, 17:33
100 %

6 گيگ هارد
512 رم
ماهانه 30.000

WGB
February 1st, 2009, 09:57
سلام

البته من فکر می کنم که برای راه انداختن VPN از طریق VPS شاید راه حل وی پی اس Windows بهتر باشد . البته باز هم شما خودتان بررسی کنید و خبر بدهید.

با تشکر

بر عکس نظر شما بنده IBSng رو بیشتر می پسندم ولی هر کسی نمی تونه ارائه بده

Nikan
February 1st, 2009, 21:16
سلام

بر عکس نظر شما بنده IBSng رو بیشتر می پسندم ولی هر کسی نمی تونه ارائه بده

راستش من تا به امروز با IBSng کار نکردم برای همین هم تجربه ای در این زمینه ندارم . حتما در این مورد بررسی می کنم.

با تشکر

servers24
February 6th, 2009, 00:31
سلام

راستش من تا به امروز با IBSng کار نکردم برای همین هم تجربه ای در این زمینه ندارم . حتما در این مورد بررسی می کنم.

با تشکر
نرم افزار IBSng تقریباً یکی از بهترین نرم افزار ها برای مدیریت مالی و accounting کاربران هست. در حال حاضر تعداد خیلی زیادی از ISP ها و همچنین ارائه دهندگان ADSL از این نرم افزار استفاده می کنن. البته استفاده از این نرم افزار برای ارائه VPN تنها نمایش دهنده بخش بسیار کوچکی از توانمندی های این نرم افزار هست.
مثلاً برای سیستم ارائه VPN در این نرم افزار امکان تعریف اکانت بر اساس هر یک از موارد زیر ممکنه :
1. ماهانه
2. ساعتی
3. حجمی
4. بر اساس ساعت و روز ( با تعرفه قیمت متفاوت )
5. اتصال به گذرگاه ارسال SMS
و خیلی چیزای دیگه

پیشنهاد می کنم حتماً تستش کنید ;)

Nikan
February 6th, 2009, 00:49
از راهنمایی شما ممنونم

WGB
February 6th, 2009, 08:50
نرم افزار IBSng تقریباً یکی از بهترین نرم افزار ها برای مدیریت مالی و accounting کاربران هست. در حال حاضر تعداد خیلی زیادی از ISP ها و همچنین ارائه دهندگان ADSL از این نرم افزار استفاده می کنن. البته استفاده از این نرم افزار برای ارائه VPN تنها نمایش دهنده بخش بسیار کوچکی از توانمندی های این نرم افزار هست.
مثلاً برای سیستم ارائه VPN در این نرم افزار امکان تعریف اکانت بر اساس هر یک از موارد زیر ممکنه :
1. ماهانه
2. ساعتی
3. حجمی
4. بر اساس ساعت و روز ( با تعرفه قیمت متفاوت )
5. اتصال به گذرگاه ارسال SMS
و خیلی چیزای دیگه

پیشنهاد می کنم حتماً تستش کنید ;)

شما خودتون IBSng نصب می کنید برای یوزر External ؟

servers24
February 6th, 2009, 20:26
شما خودتون IBSng نصب می کنید برای یوزر External ؟

برای نصب IBSng می تونید لیست قیمت و خدمات رو از شرکت سازنده یعنی پارس پویش (http://www.parspooyesh.com/) جویا بشید.
البته برای مشترکین VPS های خودمون چون ما از template آماده ای که بر اساس سیستم عامل فدورا Customize شده استفاده می کنیم ، دیگر نیاز به نصب جداگانه IBSng و تنظیمات خاص رو نداره ولی برای نصب External باید با شرکت اصلی برای دریافت License و همچنین نصب بر روی سرور خودتون صحبت کنید.

Vahid
February 7th, 2009, 08:38
نرم افزاره ایرانی هست؟

Nikan
February 7th, 2009, 08:42
و لطفا در مورد قیمت لایسنس هم بفرمایید ممنون می شوم

با تشکر

Vahid
February 7th, 2009, 08:48
مجانیه فکر کنم
http://sourceforge.net/projects/ibs/

servers24
February 7th, 2009, 13:09
مجانیه فکر کنم
http://sourceforge.net/projects/ibs/

بله نرم افزار ایرانی هست. البته رایگان نیست
نسخه IBS آن به صورت Opensource از طریق سایت Sourceforge در دسترس است ولی نسخه IBSng آن پولی بوده و بر اساس ماژول های انتخابی از حدود 1 میلیون تومان تا 2.5 میلیون تومان قیمت دارد