PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی راجع به شرکت نیاز پرداز و شرکت های دیگه فروش پنل اس ام اس

tsonade
September 15th, 2012, 18:57
سلام
دوستان یک نظر خواهی از شما دارم
ما چند مدت پیش از شرکت نیاز پرداز سرویس نمایندگی خریداری کرده بودیم
این شرکت هیچ چیزی راجع به مالیات و ... در پکیج نزده بود
شرایط نمایندگی سامانه پیام کوتاه نیازپرداز (http://www.niazpardaz.com/sms/Reseller.aspx)
وقتی ما این سرویس رو خریداری کردیم
این محدودیت ها بود

هزینه هر پیامک فارسی پایه 88.2 ریال بوده که در ضرایب زیر ضرب خواهد شد

گروه
فارسی
انگلیسی
دریافت
ضریب ایرانسل
ضریب سرویس ها

بین المللی
6
6
0
1
1

پیش شماره 1000
1
2.48
0
1.5
1.5

پیش شماره 3000
1.09
2.6
0
1
1.5

پیش شماره 5000
1
2.48
0
1
1.5

نام تجاری
6
6
0
1
1

الان اینطور که من در شرکت های دیگه مشاهده کردم ضریبی برای اس ام اس فارسی در خط های 3000 نیست ولی این شرکت داره 1.09 ضریب برای ارسال به همراه اول کسر می کند
و ضریب ایرانسل برای خط هزار 1.5 هست که اگر اشتباه نکنم 1.5 می باشد
این ضریب ها هیچ جای سایت این شرکت ثبت نشده که مشتری اگاه باشد و در هیچ شرکت دیگه ای ثبت نیست فقط و فقط این شرکت ضریب دارد
دو حالت هست
یا شرکت نیازپرداز کلاه برداری دارد می کند
یا شرکت های دیگه که ضریب ندارند دارند این حساب رو غیر قانونی از حساب مشتری ها کسر می کنند
حالا از شما دوستان نظر می خوام که بگید کدوم شرکت کلاهبرداری می کند ؟
شرکت نیازپرداز کلاهبردار است یا شرکت های دیگه ؟!

ms313
September 15th, 2012, 19:55
از اين ضرايبي كه گفتين سر در نياوردم
من از پرشين اس ام اس پنل دارم تا حالا هم چين چيزي نديدم.
قيمت ها هم با ايني كه شما زدين88.2 فرق داره براي هر اپراتوريه قيمت خاصي هست و براي هر پيش شماره هم بارم قيمت خاصي داره.

iMohsen
September 15th, 2012, 20:24
این نتیجه این هست که خیلی از افراد میومدن به ما میگفتن چرا نیازپرداز خط رو میده 10500 شما میدین فلان قیمت
یا اونجا زده پیامک رو 85 ریال ...

حالا اوضاع بدیش اینه که
شما پیامک رو میگیری 88 ریال -> وقتی مالیات حساب میشه قیمت میشه -> 88ریال + 5% از 88 ریال ( 92 ریال ) -> حالا وقتی ضریب حساب میشه . قیمت میشه : 13.8 ریال
در واقع شما داری پیامک رو میخری 13.8 ریال

در حالی که داخل سیستم ما شما فقط هزینه پیامک + مالیات 5% رو پرداخت میکنید و ضریب ارسال پیامک در 3000 یکسان است . البته در اپراتور 1000 و 2000 ضریب هست اما نه در این حد و حدود ...حدود 1.1 تا 1.2 برابر هست .

حالا خیلی از دوستان همینجا و جاهای دیگه دایم دنبال این هستند که ارزون تموم بشه . نمیدونن هیچ ارزونی بی حکمت نیست .

tsonade
September 15th, 2012, 23:55
خواهش می کنم خبر رسانی کنید که نظرات بیشتری داده بشه
من با این شرکت تماس گرفتم راجع به مسله دامنه که باید به نام من زده می شد اما این شرکت به نام خودش ثبت کرده
گفتم من باید 10 تومن الان برای انتقال بدم ! شما مسئولی نه من ! چرا دامنه رو به نام خودت ثبت کردی ؟
بهم گفت این 10 دقیقه به باهات حرف زدم پولت رو پرداخت کردم!!!!!!!!!!!!!
الان کلی پشت خطی داشتم که از دست رفته
بچه ها لطفا خبر رسانی کنید که کسان دیگه حق انتخاب داشته باشند
این شرکت شراط خرید رو خوب نشون میده اما بعد که خرید می کنید همه چیز بر عکس میشه

persiantools
September 16th, 2012, 00:57
خواهش می کنم خبر رسانی کنید که نظرات بیشتری داده بشه
من با این شرکت تماس گرفتم راجع به مسله دامنه که باید به نام من زده می شد اما این شرکت به نام خودش ثبت کرده
گفتم من باید 10 تومن الان برای انتقال بدم ! شما مسئولی نه من ! چرا دامنه رو به نام خودت ثبت کردی ؟
بهم گفت این 10 دقیقه به باهات حرف زدم پولت رو پرداخت کردم!!!!!!!!!!!!!
الان کلی پشت خطی داشتم که از دست رفته
بچه ها لطفا خبر رسانی کنید که کسان دیگه حق انتخاب داشته باشند
این شرکت شراط خرید رو خوب نشون میده اما بعد که خرید می کنید همه چیز بر عکس میشه

شما قبل از خرید بهشون گفته بودید که دامنه در نیک خوتون ثبت بشه و شناسه نیکتون رو داده بودید ؟

samansystems
September 16th, 2012, 09:33
زمانی که شما دنبال اس ام اس ارزون باشيد هر اتفاقی ممکنه بيفته.
تازه اين خوبه، بعضی از اين اس ام اس ارزون ها هستند که اس ام اس رو اصلا ارسال نميکنند به اپراتور و پولشم کسر ميکنند. شما فرض کن از هر 10 تا اس ام اس 2 تاشم ارسال نکنند 2% قيمت اس ام اس ميره بالاتر براتون.

persiantools
September 16th, 2012, 09:42
تازه اين خوبه، بعضی از اين اس ام اس ارزون ها هستند که اس ام اس رو اصلا ارسال نميکنند به اپراتور و پولشم کسر ميکنند. شما فرض کن از هر 10 تا اس ام اس 2 تاشم ارسال نکنند 2% قيمت اس ام اس ميره بالاتر براتون.
همه که سامان سیستم نمیشن !

tsonade
September 16th, 2012, 12:30
شما قبل از خرید بهشون گفته بودید که دامنه در نیک خوتون ثبت بشه و شناسه نیکتون رو داده بودید ؟
طبق فرمی که زمان خرید مشاهده کردیم زده شده بود امکان فروش از دامنه دلخواه شما
یعنی هزینه دامنه جزو خرید باید باشد
و من تیکت ارسال کردم که لطفا دامنه من رو با این نام ثبت کنید
و مشخصات کامل خودم رو هنگام خرید ارسال کرده بودم
اما شرکت تنها با دلیل سرعت بخشیدن به کار دامنه رو به نام خودش ثبت کرده !

tsonade
September 16th, 2012, 12:32
اس ام اس ارزان ؟
بنده 500 هزار تومن برای گرفتن نمایندگی دادم و قرار سالانه 40% ان هم پرداخت کنم
کجای این ارزان هست ؟
ناگفته نماند که از نظر ارسال اس ام اس و کیفیت خیلی خوب هست
ولی شیوه فروش خیلی مشکل داره
میشه تقریبا گفت سر مشتری کلاه میزارن

mehdisr
September 16th, 2012, 12:34
دوستان یه توضیحی بدم

اپراتور 1000 با 3000 فرق داره .

از 1000 به خطوط همراه اول قمیت یکی هست . اما از این 1000 به خطوط ایرانسل و ... فرق داره .

خطوط 3000 هم برای خطوط ایرانسل قیمت یکی هست اما برای همراه اول تفاوت دارد .

این هزینه ها رو اکثر ریسلر ها خودشون قرار می دهن , کسانی که بیشتر کارشون فقط خطوط 3000 میدن میان هزینه رو یکسان قرار می دهند . به عنوان مثلال 9 تومن .

تازه شاید این ریسلری خودش از ریسلر دیگری خریداری کرده که اون هم یک نوع تعریف قیمت ایجاد کرده باشه . چه قمیت به صورت ثابت . چه به صورت اینکه با مقدار شارِز بیشتر تعرفه پیامک ها بیاد پایین .

برای ضریب استفاده از سرویس ها هم به همین طور میباشد . سرویس ها شامل ارسال به بانک کد پستی و مشاغل و ...... نمیشه .

ارزش افزوده هم تمامی پیامک ها باید پرداخت کنند . بستگی به خود شما که ریسلری داری هست . می تونی بگیری می تونی نگیرد .

بنده از کسی طرفداری نکردم فقط خواستم روش کار رو به دوستان بگم . ضد حالم به کسی نزدیم . برداشت بد نشه .

samansystems
September 16th, 2012, 13:17
اس ام اس ارزان ؟
بنده 500 هزار تومن برای گرفتن نمایندگی دادم و قرار سالانه 40% ان هم پرداخت کنم
کجای این ارزان هست ؟
ناگفته نماند که از نظر ارسال اس ام اس و کیفیت خیلی خوب هست
ولی شیوه فروش خیلی مشکل داره
میشه تقریبا گفت سر مشتری کلاه میزارن

زمانی که به شما اس ام اس رو بدون هيچ پيش پرداختی ميدن 8 تومن بدونيد يک چيزی هست.
برای گرفتن اس ام اس با اين قيمت از اپراتور ها بايد چيزی بالاتر از 100 مليون تومان سرمايه گذاری کرد.
با توجه به نرخ سود بانکی کسی نمياد اين پول رو ماه ها يا سال ها به اپراتور بده و حتی اگر اين پول رو داشته باشه ترجيح ميده اونو تو بانک بزاره تا بخواد اس ام اس رو بخره 8 تومن و بفروشه 8 تومن!
يک 2 2 تا 4 تای ساده هستش که ميشه فهميد چند چند هستش.

من کاری به اين شرکت ندارم. کلا گفتم در مورد هر چيز بايد تحقيق کرد و سريع گول قيمت ارزون رو نخورد.

iMohsen
September 16th, 2012, 14:39
الیته لازم به ذکر هست که شرکت های بزرگ با پشتوانه مالی خوب ( شاید نیازپرداز هم جزوشون باشه ) معمولا 100 -200 میلیون هزینه یک ماهشون باشه و این مبالغ تراکنش های مالی ماهیانه داشته باشند
اما شرکت های کوچک که بنیه مالی خوبی نداشته باشند و امکان ایجاد گردش های مالی را نتونند فراهم کنند قاعدتا در این رسته شغلی زیاد دوام نخواهند آورد .

مسلما پیامک 8 تومنی نیاز هر فروشنده و خدمات دهنده پیامک هست و ارایه این قیمت فقط برای شرکت هایی فراهم میشه که بالا گفتم . نیازپرداز شاید پیامک 8 تومنی که به نمایندگان میده حتی سود هم داشته باشه براش اما خوب همیشه افراد و شرکت ها در ایران این رمز رو برعکس میخونند : " مشتری کمتر و قیمت بیشتر , مشتری بیشتر و قیمت کمتر "

به هر حال امیدوارم مشکل شما با این شرکت هم به سرعت برطرف بشه . 500 هزار و 40%سالیانه هزینه کمی نیست برای فعالیت در زمینه پیامک . انشالله که سریعتر راه حلی برای این مورد از طرف شرکت و یا شما ارایه بشه

موفق باشید

tsonade
September 16th, 2012, 17:43
من پیامکی 8 تومان خرید نکردم
من هر پیامک رو با مالیات 8.82 خریداری کردم مثل همه جا
فقط به جای خرید 8 ملیون تومان اس ام اس 500 هزار تومان به شرکت دادم یعنی میشه همان 8 ملیون تومان خرید اس ام اس
در ضمن شرکت نیاز پرداز به من گفته بود که هزینه هر پیامک 8.82 است و هیچ صحبتی راجع به این ضرایب نکرده بود
پس باید خودش این ضرایب رو در نظر می گرفته و طوری تنظیم می کرده که نرخ هر اس ام اس 8.82 بشه
من با این شرایط خریدم
شرایط نمایندگی سامانه پیام کوتاه نیازپرداز (http://www.niazpardaz.com/sms/Reseller.aspx)

tsonade
September 16th, 2012, 17:53
دوستان یه توضیحی بدم

از 1000 به خطوط همراه اول قمیت یکی هست . اما از این 1000 به خطوط ایرانسل و ... فرق داره .

این هزینه ها رو اکثر ریسلر ها خودشون قرار می دهن , کسانی که بیشتر کارشون فقط خطوط 3000 میدن میان هزینه رو یکسان قرار می دهند . به عنوان مثلال 9 تومن .

تازه شاید این ریسلری خودش از ریسلر دیگری خریداری کرده که اون هم یک نوع تعریف قیمت ایجاد کرده باشه . چه قمیت به صورت ثابت . چه به صورت اینکه با مقدار شارِز بیشتر تعرفه پیامک ها بیاد پایین .

برای ضریب استفاده از سرویس ها هم به همین طور میباشد . سرویس ها شامل ارسال به بانک کد پستی و مشاغل و ...... نمیشه .

ارزش افزوده هم تمامی پیامک ها باید پرداخت کنند . بستگی به خود شما که ریسلری داری هست . می تونی بگیری می تونی نگیرد .

بنده از کسی طرفداری نکردم فقط خواستم روش کار رو به دوستان بگم . ضد حالم به کسی نزدیم . برداشت بد نشه .
یعنی می گید شما که خط های 3000 هم ضریب دارد ؟
و این ضرایب رو درست اعمال کردن ؟!

samansystems
September 16th, 2012, 20:05
فقط به جای خرید 8 ملیون تومان اس ام اس 500 هزار تومان به شرکت دادم یعنی میشه همان 8 ملیون تومان خرید اس ام اس

ميتونيد بگيد طبق چه فرمولی اين رو ميفرمائيد ؟

mehdisr
September 16th, 2012, 20:37
ضرایب وجود داره . مگه میشه یه اپراتور با اپراتور دیگه بخوان ارتباط داشته باشن هزینه هاشون یکی باشه . کلا خطوط ارتباطی به همین صورت هست . چه در ایران چه در سایر کشورها .
مثل اینکه شما بخوای تماس بگیری با کانادا یا تماس بگیری مالزی یا دبی . کانادا خیلی ارزون تر میاد برای شما . بحث که اپراطورها تفاوت داره درست هست . مینونید از خود اپراطورها این رو سوال کنید . پاسخ هم می دن .

شما از جایی که ریسلر گرفتین بگین تمام قوانین رو برای شما ارسال کنن . حتما بازم قوانین دیگه ای هم هست .

iMohsen
September 17th, 2012, 22:29
هزینه ارسال پیامک برای خطوط 1000 متفاوت هست . پیامک فارسی به همراه اول / انگلیسی به همراه اول / فارسی به ایرانسل / فارسی به همراه اول با هم متفاوت هست .
اما هزینه ارسال پیامک به کلیه خطوط اعم از همراه اول و یا ایرانسل براساس فارسی یا انگلیسی بودن یکسان است یا حداقل برای ما که قیمت یکسان هست . حتی داخل پنل مگفا هم فقط فارسی و لاتین تعیین شده و اصلا تفاوتی در اپراتور ندارن .

mehdisr
September 18th, 2012, 10:08
هزینه ارسال پیامک برای خطوط 1000 متفاوت هست . پیامک فارسی به همراه اول / انگلیسی به همراه اول / فارسی به ایرانسل / فارسی به همراه اول با هم متفاوت هست .
اما هزینه ارسال پیامک به کلیه خطوط اعم از همراه اول و یا ایرانسل براساس فارسی یا انگلیسی بودن یکسان است یا حداقل برای ما که قیمت یکسان هست . حتی داخل پنل مگفا هم فقط فارسی و لاتین تعیین شده و اصلا تفاوتی در اپراتور ندارن .

دوست عزیز چون شما زیر مجموعه مگفا هستید به این صورت هست . مگفا به شما یکسان داده به قول خودتان .
اما تماس اپراطور ها با هم در همه جا با هم متفاوت است .

tsonade
September 18th, 2012, 15:15
ميتونيد بگيد طبق چه فرمولی اين رو ميفرمائيد ؟
معمولا شرکت ها بیشتر با خرید 8 ملیون اس ام اس نمایندگی می دن
من حساب کردم اگر یک شرکت 8 ملیون تومان اس ام اس فروش داشته باشه همان 500 تومان می شود
من 500 تومان دادم ولی اس ام اس خریداری نکردم

tsonade
September 18th, 2012, 15:19
یعنی اگه شرکت ما زیر مجموعه اپراتور 1000 باشه و ما بخوایم با 3000 ارسال کنیم بازم ضریب داریم ؟
اگر داریم چرا 90% شرکت ها این ضریب رو اعمال نمی کنند ؟
یا اینکه اتوماتیک این حساب رو کسر می کنند و کاربر خبر نداره ؟

iMohsen
September 18th, 2012, 15:42
دوست عزیز چون شما زیر مجموعه مگفا هستید به این صورت هست . مگفا به شما یکسان داده به قول خودتان .
اما تماس اپراطور ها با هم در همه جا با هم متفاوت است .

اینجا بحث ارتباط اپراتور ها نیست . بحث قیمت اپراتور در ارسال به همراه اول و ایرانسل است .
ممکنه اپراتور در هر اینترکانکشنی که داره هزینه متفاوتی رو پرداخت بکنه یا حتی هزینه ای نپردازه . این در سطح خود اپراتور هست نه در سطح مشتریان .

shabrandi
March 1st, 2013, 18:37
در مورد ضریب ها باید عرض کنم که فقط ارسال به ایرانسل ضریب دارد آن هم از پیش شماره 1000 یعنی اگر شما به شماره های غیر ایرانسل ارسال کنید و یا از پیش شماره غیر از 1000 استفاده نمایید ضریبی شامل شما نمی شود.
در مورد انتقال دامین، نیازپرداز دامین آی آر را رایگان برای نماینده هایش ثبت می کند ولی در صورتی که بخواهند منتقل نمایند هزینه آن را از نماینده دریافت می کند، همانطور که می دانید انتقال دامین مراحل متعددی شامل تعهد کتبی و ... دارد بهتر است از همان اول تصمیم بگیرید دامین به اسم نیازپرداز باشد یا اسم خودتان.
در مورد مالیت هم باید عرض کنم که همه اپراتورها 5% مالیت بر ارزش افزوده را دریافت می کنند.

shabrandi
March 1st, 2013, 18:44
ارسال از 3000، 2000 یا 5000 ضریب نداره و فقط 1000 ضریب داره آن هم برای حالتی که شماره گیرنده ایرنسل باشد. در ضمن 88ريال برای پیامک قیمت مناسبی است مثلا اگر بخواهید از خود مگفا خریداری کنید باید حدود 7میلیون تومان هر دفعه شارژ کنید تا هر پیامک 89ريال برای شما حساب شود و مهمتر آنکه مگفا فقط خطوط 3000 را دارد و مانند نیازپرداز سایر خطوط، امکانات و بانکهای شماره را ندارد

shabrandi
December 9th, 2013, 23:57
همانطور که این دوستمان فرمودند ارسال از 1000 به ایرانسل گرانتر از ارسال به بقیه اپراتورها است و در کل کشور این قضیه یکسان است. درضمن شما باید بجای ضریب قیمت تمام شده هر پیامک را در نظر بگیرید، در حال حاضر نیازپرداز یکی از بهترین سرویس دهنده های پیام کوتاه است و تعرفه پیامک خیلی مناسبی دارد، اخیرا اپراتور جدیدی اضافه کرده که قیمت پیامک در آن حدودا 10ريال ارزانتر از 1000 و 3000 است.

دوستان یه توضیحی بدم

iMohsen
December 10th, 2013, 12:20
همانطور که این دوستمان فرمودند ارسال از 1000 به ایرانسل گرانتر از ارسال به بقیه اپراتورها است و در کل کشور این قضیه یکسان است. درضمن شما باید بجای ضریب قیمت تمام شده هر پیامک را در نظر بگیرید، در حال حاضر نیازپرداز یکی از بهترین سرویس دهنده های پیام کوتاه است و تعرفه پیامک خیلی مناسبی دارد، اخیرا اپراتور جدیدی اضافه کرده که قیمت پیامک در آن حدودا 10ريال ارزانتر از 1000 و 3000 است.

اتفاقا فارغ از این که بنده خودم فروشنده سامانه هستم , به جدیت میتونم بگم نیازپرداز در حد زیرنماینده های دست چندم هم بیشتر از مشتری وجه دریافت میکنه و عملا قیمت پیامک رو با هزینه های جانبی به بالاترین قیمت ممکن محاسبه میکنه .

حالا فارغ از این که هزینه پیامک ایرانسل در برخی اپراتور ها داره یکسان سازی میشه ( و شده ) ولی هنوز نیازپرداز به قیمت قبلی داره میفروشه !

shabrandi
December 10th, 2013, 12:37
فکر نمی کنم این فروم جای تبلیغات یا غرض ورزی باشه ما حرفی که می زنیم مستند هست در مورد ضریب ایرانسل 1000 هر کسی که بخواهد می تواند از خود رهیاب که اپراتور 1000 هست مراتب را جویا شود در سایت رهیاب هم قیمت ها درج شده است. نیازپرداز هیچ هزینه اضافی هم بابت سرویس ها نمی گیرد تمام هزینه ها در وب سایت درج شده و همه چی روشن و شفاف هست. خوشبخانه الان دیگه کاربران نیازی به توصیه ما و شما ندارند و خودشان با چند تا مقایسه و بررسی می توانند انتخاب درست را انجام دهند

اتفاقا فارغ از این که بنده خودم فروشنده سامانه هستم , به جدیت میتونم بگم نیازپرداز در حد زیرنماینده های دست چندم هم بیشتر از مشتری وجه دریافت میکنه و عملا قیمت پیامک رو با هزینه های جانبی به بالاترین قیمت ممکن محاسبه میکنه .

حالا فارغ از این که هزینه پیامک ایرانسل در برخی اپراتور ها داره یکسان سازی میشه ( و شده ) ولی هنوز نیازپرداز به قیمت قبلی داره میفروشه !

iMohsen
December 11th, 2013, 15:43
فکر نمی کنم این فروم جای تبلیغات یا غرض ورزی باشه ما حرفی که می زنیم مستند هست در مورد ضریب ایرانسل 1000 هر کسی که بخواهد می تواند از خود رهیاب که اپراتور 1000 هست مراتب را جویا شود در سایت رهیاب هم قیمت ها درج شده است. نیازپرداز هیچ هزینه اضافی هم بابت سرویس ها نمی گیرد تمام هزینه ها در وب سایت درج شده و همه چی روشن و شفاف هست. خوشبخانه الان دیگه کاربران نیازی به توصیه ما و شما ندارند و خودشان با چند تا مقایسه و بررسی می توانند انتخاب درست را انجام دهند

بنده نه به کسی توصیه کردم / نه از کسی جلوگیری کردم ! هر کسی خودش میدونه و تصمیم میگیره به من هم ربطی نداره .

بنده تجاربی که دوستان و همکاران داشتند و دارند را اعلام کردم .
ضریب های ذکر شده توسط شما هم بله . برای نمایندگان سطح پایین اعمال میشن و تعرفه های برای نمایندگان پرمصرف حتی در رهیاب وجود داره . گرچه منظور من رهیاب نبود .

mre0010
November 27th, 2018, 12:44
سلام، لطفا نیازپرداز رو معرفی نکنید، من نمایندگی سایت نیازپرداز دارم ولی واقعا پشیمونم و پولم هدر دادم، اول که قیمت پیامک ها رو زده 9 تومن بعد که وارد سایت میشی میبینی با مالیات و فلان و فلان میشه 13 تومن!
بعد تو سایتشون زده بود تا یک ماه نمایندگی میتونه انصراف بده و 80 درصد پولش پس داده میشه ولی متاسفانه وقتی خواستم انصراف بدم گفتن یک هفته فقط وقت بوده!!! و اون یک ماه رو تو سایت تغییر دادن به یک هفته و من تو وضعیت بد بی پولی هر کاری کردم آخر گفتم 50 درصدش رو پس بدین و هیچی پس ندادن!!!!
بدترین سایت و پنل و مدیریتی که تو عمرم دیدم

Ashkankamangar.ir
November 27th, 2018, 14:06
من از sms.ir استفاده میکنم و راضی هستم