PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت ارزان

طراحی سایت
September 15th, 2012, 13:54
تجربه ثابت کرده است چیزی به عنوان طراحی سایت رایگان یا طراحی سایت ارزان قیمت وجود ندارد، این در واقع تجربه ای است که شرکت های طراحی سایت برای جلب مشتری از آن استفاده می کنند. سایت های ارزان سایت های هستند که توسط برنامه های سایت ساز و یا یک cms آماده ایجاد شده و تحویل شما می گردد. در نگاه اول این سایت ها دارای قابلیت های بیشماری می باشند که توسط شرکت های ارائه دهنده ی آنها به شما معرفی می گردند، ولی در نهایت متوجه آن می شوید که کار با این گونه سایت ها بسیار مشکل بوده و با خطا های بسیاری روبرو می شوید.
8501
از دیگر معایب این سایت های ارزان بهینه نبودن آنها از نظر قوانین موتورهای جستجو و اصول بهینه سازی سایت می باشد. این گونه سایت ها از نظر گرافیکی نیز معمولا ضعیف بوده و انعطاف پذیری لازم جهت پیاده سازی افکت های گرافیکی مد نظر مشتریان را دارا نمی باشد.

lordmhn
September 15th, 2012, 14:01
طراحی رایگان وجود نداره درسته قالب های رایگان وجود دارند ! که دسترسی های کم و محدودیت هایی دارند که با طراحی قالب اختصاصی و یا همون صرف هزینه میشه تا کمی به طرح مورد نظر رسید که باز رایگان نیست !

saman19-6
September 15th, 2012, 14:02
یک سایت رویتن با سی ام اس اگر واقعا درست اختصاصی سازی بشه حداقل 1 تومن هزینه اش هست .دیگه اگر هسته اختصاصی نوشته بشه از سی ام اس استفاده نشه میره بالای 3 تومن .جدا از صحبت شما که میفرمایید طراحی سایت رایگان ...من عرض میکنم که طراحی یک سایت روتین زیر حداقل 800 تومن درتاریخ امروز چه با سی ام س چه هرسیستم دیگری فقط یک معنی داره که طراحی یا بچه مدرسه ای هست یا اینکه تازه شروع کرده و اطمینان بکارش نداره ، یا خیلی چیزا رو نیمدونه و رعایت نمیکنه وصرفا یک چیزو سرهم بندی میکنه میده بیرون

lordmhn
September 15th, 2012, 14:09
یک سایت رویتن با سی ام اس اگر واقعا درست اختصاصی سازی بشه حداقل 1 تومن هزینه اش هست .دیگه اگر هسته اختصاصی نوشته بشه از سی ام اس استفاده نشه میره بالای 2 تومن .جدا از صحبت شما که میفرمایید طراحی سایت رایگان ...من عرض میکنم که طراحی یک سایت روتین زیر حداقل 800 تومن درتاریخ امروز چه با سی ام س چه هرسیستم دیگری فقط یک معنی داره که طراحی یا بچه مدرسه ای هست یا اینکه تازه شروع کرده و اطمینان بکارش نداره ، یا خیلی چیزا رو نیمدونه و رعایت نمیکنه وصرفا یک چیزو سرهم بندی میکنه میده بیرون

اره امروزه دیگه اکثرا به cms های محبوب رو آوردند چون طراحی کاملا اختصاصی هزینه ش از 2 3 میلیون هم بیشتر میشه و چه کاری وقتی میشه با یک قالب کاری شیک و تمیز در آورد ، ولی کاملا اختصاصی معمولا ارگان ها استفاده میکنند ، میشه با یک قالب البته اختصاصی و هماهنگ سازی با نیاز مشتری هم هزینه ی کم تر و هم کارایی بیشتر بهره برد .