PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه درست کردن بخش موضوعات در DreamWeaver ?

rrt
September 15th, 2012, 11:54
سلام دوستان
من دارم یه سایت کوچیک درست میکنم تقریبا همه چیزش آماده است و لی میخوام یک صفحه ای درست کنم مربوط به بخش موضوعات ، که بتونم موضوع اضافه یا کم کنم که وقتی هم که خبر ایجاد میکنم بتونم از این موضوعات استفاده کنم .
من آموزش تمام مراحل این کارها رو دارم ولی فقط آموزش ایجاد موضوع رو ندارم
دوستان من تازه کار هستم .خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه ؟

rrt
September 15th, 2012, 13:35
دوستان خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه ؟؟؟

lordmhn
September 15th, 2012, 13:43
سلام دوستان
من دارم یه سایت کوچیک درست میکنم تقریبا همه چیزش آماده است و لی میخوام یک صفحه ای درست کنم مربوط به بخش موضوعات ، که بتونم موضوع اضافه یا کم کنم که وقتی هم که خبر ایجاد میکنم بتونم از این موضوعات استفاده کنم .
من آموزش تمام مراحل این کارها رو دارم ولی فقط آموزش ایجاد موضوع رو ندارم
دوستان من تازه کار هستم .خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه ؟

معمولا صفحه موضوعات قرار نمیدهند منظورتون صفحه مطالب هست ؟
اگر هم بخواهید موضوعاتتون حالت لیست بشه از کد های
<ul> و <li> باید استفاده کنید

rrt
September 15th, 2012, 13:54
بله دوست عزیز منظورم صفحه مطالب است که درستش کردم و نمایش داده میشه ولی میخواستم که واسش موضوع هم درست کنم

lordmhn
September 15th, 2012, 13:56
بله دوست عزیز منظورم صفحه مطالب است که درستش کردم و نمایش داده میشه ولی میخواستم که واسش موضوع هم درست کنم

متوجه منظورتون نمیشم یعنی میخواهید تیتر بذارید ؟ مطلب بذارید چه کار میخواهید کنید منظورتون از موضوع چیه ؟

rrt
September 15th, 2012, 14:05
ببینید من میخوام مثلا کاربر بیاد مطلبش رو درج کنه که داری عنوان و خود مطلب هستش.
و همچنین موضوعش رو هم انتخاب کنه و بجز اینها یک صفحه دیگه باشه واسه مدیریت موضوع که حذف و اضافه کنه. تقریبا مثل سیستم های مدیریت محتوا دیگه اما من میخوام خودم یه cms ساده درست کنم. من توسط Dream weaver همه کاراش رو کردم مثلا اخبار میشه درج کردم اما نمیدونم چطوری موضوع هم بهش اضافه کنم

lordmhn
September 15th, 2012, 14:12
ببینید من میخوام مثلا کاربر بیاد مطلبش رو درج کنه که داری عنوان و خود مطلب هستش.
و همچنین موضوعش رو هم انتخاب کنه و بجز اینها یک صفحه دیگه باشه واسه مدیریت موضوع که حذف و اضافه کنه. تقریبا مثل سیستم های مدیریت محتوا دیگه اما من میخوام خودم یه cms ساده درست کنم. من توسط Dream weaver همه کاراش رو کردم مثلا اخبار میشه درج کردم اما نمیدونم چطوری موضوع هم بهش اضافه کنم

خب چرا از وردپرس استفاده نمیکنید هم امکانات خوبی داره و هم پلاگین برای کاربران و بیننده ها که بتونن مطالب درج کنند .

rrt
September 15th, 2012, 14:19
دوست عزیز دست شما درد نکنه دیگه من خودم یه عمر دارم وردپرس کار میکنم
میخواست همینطوری خودم یه cms کوچیک بسازم